PDA

View Full Version : на кой вината е по голяма



didizlowe
04-03-2011, 13:06
Ходих с едно момче два месеца и много го обикнах но онзи ден като ме изпращаше и тръгнах да го хващам за ръка и се дръпна аз го питах защо го прави и каза че си въобразявам и тръгна към мене и аз се пошегувах казах му махай се сега но на шега и той вика искаш ли наистина да си тръгна и той се обърна и си тръгна и си ходих сама и на следващата сутрин ми писа смс че иска да скъсаме и такива и че иска да си останеме приятели а в последствие разбирам че 2/3 пъти се е целувал с едно момиче от селото където ходят на дискотека а той казва че не е а ми го казват много хора и се е обаждал на бившата си да и честити именния ден и и е казал не да си жива и здрава а да си ми жива и здрава и поръчах на едно момиче да го пита да си поговорят тя е обща приятелка и е казал че не е заради тва момиче дето са се целували а просто няма чуства към мене а аз много искам да съм с него и ме гледа усмихва се но незнам а и между другото аз не го целувах с език беше ме страх да не би да не му хареса и да скъса с мене и такива затова че може би вината е в мене незнам кажете хора моля ви

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:11
доста си неопитна, просто му е било скучно с теб. и, да, наистина не се интересува от теб. спри да се занимаваш с него, а със следващия- по- смело! не може цял живот да ги цункаш по бузките.

RoSKo0o0
04-03-2011, 13:15
Пише се "На кого?" 8)

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 13:17
По пътя на логиката си на 12.
И изобщо не сте били гаджета..
А мисълта ме навежда,че си на около 12,защото ти идва на ума такава глупост,че ще скъса с теб примерно,защото не можеш да се целуваш добре,не си опитна..итн.В следствие излиза,че няма смисъл да се бориш за него ,за да си ''го върнеш'',защото ти въобще не си го ''имала''.
А и той като няма чувства към тебе,няма смисъл да продължаваш каквито и да било опити с него.3ащото просто няма смисъл.Заключението ми е ..нали се сещаш,че за една здрава връзка се искат двама човека,които да се обичат.А не единият да обича другият,а другият да няма чувства към другият,защото това си е чисто мъчение и за двамата.А особенно за този,който обича.Така,че по-добре го остави и се опитай да го забравиш.

Dyany10000
04-03-2011, 13:20
4ай, не схванах - ходили сте 2 месеца, той те е ИЗПРАТИЛ до вас и не е поискал да го хванеш за ръка...... ако е искал да скъсате нямало е да те изпраща.
А ина4е послушай колегите ^^^ и го забрави.

didizlowe
04-03-2011, 13:30
Благодаря многоо :---) :---) :---)

Righteousness
04-03-2011, 13:31
Сериозно връзки имат сериоани проблеми :-D

aleks07
04-03-2011, 13:41
Ами виновни няма,но държанието ви е било детинско,обад му се и поговорете.Успех :)

nomatterwho
04-03-2011, 13:59
Абе ващо ходене не е било много ходене. 2 месеца без целува? Нормално да му е доскучало.. та вие какво сте правили друго освен да сте се държали за ръка?
И накрая те къса с СМС без да поговори с теб.
И му звънни да се изясните, питай го за причините, които са го накарали да скъса с теб и които знаеш, но предполагам, че той не.
И другия път, както казаха преди мен - бъди по-смела.

VampireLover3
04-03-2011, 20:21
По начина по който обясняваш си личи, че си малка. Пробвай да му кажеш, че искаш да си с него нищо няма да загубиш, но пък според мен не си заслужава. А и все пак 2 месеца само да се държите за ръчичка няма как да не му писне на човек, обади му се и му кажи, че искаш да се видите ако приеме тогава говори с него ако не няма нужда да му се вреш и да му се молиш .. и в никакъв случай не говори по скайп/телефон. :) Успех.

Lorein
04-03-2011, 20:23
Пише се "На кого?" 8)

Мислех си да го напиша, ама ти си ме изпреварил. 8-)
Иначе не че нещо, ама когато сте достатъчно зрели, за да можете да мислите по-трезво, тогава имайте връзки. Това е типично детско държание. Да се дърпа като искаш да му хванеш ръката, да те остави така тъпо, да скъса с тебе със смс... И как може да си помислиш, че ако го целунеш с език и не му хареса, ще скъса с тебе... Направи си услуга и просто го забрави. Щом е казал, че няма чувства, няма смисъл да се мъчиш. Още повече, че ни ти трябва момче, което само гледа къде да кръшка...

van1
04-03-2011, 20:43
Вината е на форумните тролове, които насаждат грешни представи в ума на децата :o

LambOfGod
04-04-2011, 00:46
Бахти дребнавите хора... В любовните отношения не трябва да има виновен, като цяло, а да не говорим за "по-виновен" или "по-малко виновен"...
И какво, като се е обадил на бившата си, за да й честити и й е казал еди-кво-си? Куртоазия, мамка му...

Предполагам, че само си е тъсил причина да скъса с теб...

fenkaaa
04-04-2011, 01:57
Ти за препинателни знаци чувала ли си ?!

Nakadah
04-04-2011, 01:59
Изцяло твоя е вината!

SmilezZz
04-07-2011, 17:12
И двамата си имате вина.. А на кого е по-голямата,ние не можем да кажем.. Иначе просто го забрави.. Той щом няма чувства към теб,а най-малкото ,което е ,че няма смелостта да каже всичко в очите ти - спри просто да мислиш за такъв страхливец като него..
И наистина бъди по-смела.. Той ако те обича,ще те приеме такава,каквато си.. ДА не говорим,че някои момчета ги кефи да си неопитна,един вид за това,че те ще те учат.. :lol:

SHINee
04-07-2011, 20:41
Сaмо едно ще ти кaжa - момчето просто не е било зa теб. Щом се притеснявaш дa го целунеш по 'френски', знaчи отношенитa сa ви били нищо повече от 'познaти - гaджетa'. Не се рaзтройвaй, ще нaмериш идеaлнaтa половинкa, с която ще можеш дa си позволиш всичко, без дa те е стрaх или срaм.

Loooooser
04-07-2011, 21:15
Бий му шута смело! Този въшльо не е за теб!