PDA

View Full Version : Не знам дали да предприема нещо



jul4etowatson
04-03-2011, 13:25
Преди месец излязох на кафе с едно момче от стария ми клас. След това се разходихме из парка и когато пресичахме една улица, той ме хвана през кръста. Разходихме се и аз трябваше да се прибирам и той каза че ще ме изпрати до вкъщи. Стигнахме до входната врата и аз ме казах "чао, може пак да излезем, обади ми се скоро!" Той каза "непременно!" и като се прибрах влязох в скайп. След половин час погледнах неговия профил и видях че си е сменил картинката от някаква от игра на една от онези аватари, където момче и момиче се целуват. Не знам дали ме харесва, но аз мисля че го. Преди една седмица му писах дали е свободен пак да излезем и той каза по-нататък. Още не съм получила отговор. Дали да продължавам да настоявам? Ааа и забравих да кажа,че само той от неговата компания си няма приятелка.

pitfall
04-03-2011, 13:29
:-o само по едната картинка на скайп ли реши, че те харесва? Нещо по-различно не си ли забелязала в действията му, освен това, че те е хванал през кръста?Според мен, това, че от цялата компания само той си няма приятелка, не означава, че си търси ...

aleks07
04-03-2011, 13:29
Давай смело,мисля, че те харесва! Пиши му` вижте се, намекни му эа чувствта си и виж каква ще бъде реакцията му.Успех!

jul4etowatson
04-03-2011, 13:48
Да, обаче аз си падам малко срамежлива ии си мисля, че много се филмирам понякога. Затова не съм сигурна че той ме харесва.

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:52
вече си го поканила, сега се отдръпни малко.

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 13:52
Според мен не трябва да го притискаш.
Когато те потърси,тогава.
Но той нека те потърси.
Иначе,да мисля,че те харесва.

jul4etowatson
04-03-2011, 13:53
Благодаря ви! Наистина, няма да му пиша повече. В крайна сметка, каквото стане стане! :)

s8y
04-03-2011, 13:54
Еми да ама има и тъпички, срамежливи момченца, с които ти трябва да действаш, не да чакаш...
Помисли, губиш ли нещо? Ами попитай го, какво, мислиш само да чакаш?? Действай, не оставяй в негови ръце и твоето бъдеще!

xinfamous
04-03-2011, 14:11
Благодаря ви! Наистина, няма да му пиша повече. В крайна сметка, каквото стане стане! :)

ако те харесва ще те потърси,въпреки че 1 седмица вече си е доста време :)

ivcheto0o
04-03-2011, 15:21
Според мен не трябва да го притискаш.
Когато те потърси,тогава.
Но той нека те потърси.
Иначе,да мисля,че те харесва.

sadgirl97
04-03-2011, 18:55
Даа...аз имам подобна ситуация и се чедя дали едно момче ми харесва...Ами ако случайно те потърси и излезете пак, ноблюдавай го , следи погледите му...Винаги си личи когато някой те харесва. И още една идейка...защо не му пишеш в скайп, но обикновенни неща , а не непременно да ностояваш да излизате.Просто общувай с него, и ако той те харесва ще ти го покаже :-P

sadgirl97
04-03-2011, 18:55
Даа...аз имам подобна ситуация и се чедя дали едно момче ми харесва...Ами ако случайно те потърси и излезете пак, ноблюдавай го , следи погледите му...Винаги си личи когато някой те харесва. И още една идейка...защо не му пишеш в скайп, но обикновенни неща , а не непременно да ностояваш да излизате.Просто общувай с него, и ако той те харесва ще ти го покаже :-P

jul4etowatson
04-03-2011, 18:59
Не му пиша, защото не искам да ставам досадна. :)