PDA

View Full Version : Съновник



mee3
04-03-2011, 14:24
Оххх може би темата изобщо не е за тук ноо .. Така искам да разбера дали това което сънуваш вечер има връзка със съновниците .. имам впредвид дали това което сънуваш и това което пише в съновниците има донякъде смисъл и са свързани .. и на вас случвало ли ви се е нещо подобно :o

valll
04-03-2011, 14:41
може да ме помислиш за луда, но на мен ми се е случвало да сънувам нещо, което на следващият ден да се случи. и то не нещо от рода на кой ще ми се обади. така, че според мен сънищата могат, но не винаги да имат важно значение, когато бъдат изтълкувани правилно.

mee3
04-03-2011, 15:18
Моля вии отговаряйте .. сънувах ,, бахтии съня, но има вероятност да се сбъдне .. моля виииииии :-)

valll
04-03-2011, 16:40
виж какво не всеки сън предсказва бъдещето. повечето от тях са подтикнати от моментното ни състояние (пример ако сънуваш, че някой звъни на вратата ти, а всъщност в реалността е алармата ти), в други случаи сънищата са плод на това, което ни се е случило през деня. когато човек заспи мозъкът му започва да обработва спомените от случилото се през деня. това води до вкарване на някои моменти в сънищата ни. друго което трябва да имаш в предвид е че сънищата не трябва да се тълкуват буквално. ако не е нещо прекалено лично напиши съня си. доста съм чела по темата, може би ще мога да ти помогна. :)