PDA

View Full Version : Матура математика история



spopi
04-03-2011, 15:09
Хора кажете как седи тази работа ,че не съм избрала предмета 2 с който ще кандидатствам.10 клас съм другата година за 12 клас ще правят ЗИП за подготовка.Ама на матурата за математика и история за кой години влиза ме интересува много само българска история ли е.Мисля че математика влиза от 5-12 клас.А този господин е особняк по история и май сама ще се подготвям и ми трябва тази информация иначе госпожата по математика е печена но този материал ми се вижда много.

xWandereRx
04-03-2011, 15:17
мисля, че не е само българска история

Cybershot
04-03-2011, 15:18
От 8 до 11 клас е материала по математика на матурата. 12 клас се учи стереометрия, която не влиза в материала за матурата, пък след нея се прави преговор на ученото от 8 до 11 клас.

IfeTyy
04-03-2011, 20:42
по история материалът е българска история и има няколко въпроса от историята за 10 клас, но когато почнеш да се подготвяш и решиш достатъчно тестове за матура няма да имаш нужда да учиш след като си преговориш, защото са едни и същи около 10 и само се въртят. в 10 клас и на мен вариантите ми за матура бяха математика и история, но вече в 11 единствено и само история! :)