PDA

View Full Version : Силиконов/гумен скин за телефон



cAnDyYy
04-03-2011, 15:10
Някой знае ли къде в Русе мога да намеря подобни силиконови или гумени скинове за телефон? http://images.esellerpro.com/2209/I/306/43/medscaleHTC%20Wildfire%20Blue%20without%20button%2 0cover%20Silicone%20Combo.jpg

Pamaa
04-03-2011, 16:16
Не може ли да си го поръчаш, примерно от магазин на някой оператор :)

cAnDyYy
04-03-2011, 16:56
Не може ли да си го поръчаш, примерно от магазин на някой оператор :)
В какъв смисъл да си го поръчам? За интернет ли става въпрос ? :-o

Pamaa
04-03-2011, 17:06
Една приятелка си поръча капак с някакви картинки точно при оператора, но не знам дали ще има такива скинове :) . Прегледай по магазините за аксесоари, може да има :D .
Успех :-)

cAnDyYy
04-03-2011, 17:13
Ще се оглеждам ...мерси <3

KumchoValcho
04-04-2011, 15:30
Зависи за какъв телефон става на въпрос

RainbowGirl
04-04-2011, 18:18
Поръчай си от ebay.com .. много по-евтино ще ти излезе, а и има голям избор (е, зависи за какъв телефон говорим).. :P

LaffyTaffy
04-04-2011, 19:46
Зависи за какъв телефон става на въпрос
+1. Ако е като този на картинката, с подобни размери, можеш да провериш в магазините на Ейпъл, там съм виждала такива.

FuckingFreak
04-04-2011, 19:52
Зависи за какъв телефон става на въпрос
+1. Ако е като този на картинката, с подобни размери, можеш да провериш в магазините на Ейпъл, там съм виждала такива.

В магазините на Apple продават такива само за Iphone, а на него камерата му е в левия горен ъгъл, а ако на момичето телефона му е такъв дето е пуснала, тоест htc - на него камерата му е в средата, а предполагам момичето не иска да я закрива..

LaffyTaffy
04-04-2011, 20:08
Зависи за какъв телефон става на въпрос
+1. Ако е като този на картинката, с подобни размери, можеш да провериш в магазините на Ейпъл, там съм виждала такива.

В магазините на Apple продават такива само за Iphone, а на него камерата му е в левия горен ъгъл, а ако на момичето телефона му е такъв дето е пуснала, тоест htc - на него камерата му е в средата, а предполагам момичето не иска да я закрива..
Само давам идея. Да каже за какъв телефон търси калъфче..

cAnDyYy
04-04-2011, 21:21
Зависи за какъв телефон става на въпрос
+1. Ако е като този на картинката, с подобни размери, можеш да провериш в магазините на Ейпъл, там съм виждала такива.

В магазините на Apple продават такива само за Iphone, а на него камерата му е в левия горен ъгъл, а ако на момичето телефона му е такъв дето е пуснала, тоест htc - на него камерата му е в средата, а предполагам момичето не иска да я закрива..
Точно такъв ми е телефона ...HTC Wildfire. Родителите ми няма да ми позволят да си поръчам от ebay ;[