PDA

View Full Version : Поредната тъпа досадна изповед



Metallica12
04-03-2011, 16:03
...

Josefinne
04-03-2011, 16:07
Първо - спри да слушаш Бруно Марс, защото е супер дразнещ.
Второ - започни да го мразиш този егоист и ще ти стане по-добре. Защото ти явно си един супер добър човек, щом дори след като ти е причинил това - ти да го обичаш, а той да ти разправя, че си боклук, ти му помагаш и го оправдаваш, че приятелите му били виновни.
Мила, той е боклук, а ти си съкровище. Запомни това и го намрази, защото явно не само, че не заслужава теб, но не заслужава нито една минутка болка.
Не ти трябва друг, трябва да бъдеш щастлива и сама за себе си и вътре в себе си. Не ти трябва и той. Колкото и прекрасен да е, ако те заслужаваше, нямаше да позволи да страдаш.

Metallica12
04-03-2011, 16:11
Josefine,много ти благодаря.. ти си страхотно момиче,понякога се питам дали не си и една от най-добрите ми приятелки,защото пише по абсолютно същия начин,но това е друга тема :D Съветът и е адски полезен за мен,наистина !А И .. аз не пиша с подробности,по простата причина,че не искам да отегчавам хората ,а и да си навличам нито съжалението им,нито пък някой от приятелите ми да ме разпознае.. най-вероятно ,ще изтрия темата,но дори и едно мнение ми беше напълно достатъчно!Много благодаря!

BladeDancer
04-03-2011, 16:11
Почни да слушаш Fade to black и Nothing else matters и се депресирай.. шегата на страна - има други момчета боклуците няма кво да ги помниш. 100% има по-красиво по-умно и по-мило момче коеот ще обичаш повече от колкото тоя .. но със седене и писане на изповеди няма да стане :).

бтв Josefinne стария ти аватар къртеше :).

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 16:12
И аз съм имала подобен случай.
Аз му казах добре,ок,като незнача нищо за теб,излизам от животът ти иняма да се появя повече.И го направих,но той после ме потърси хиляди пъти.а3 обаче съм го изтрила напълно,и въобще не отговорих на обажданията му е търсенията му.
Мога да ти кажа само,браво ти си силна.

Metallica12
04-03-2011, 16:21
Уау?! Изненадана съм.. досега не съм си и помисляла,че ще седна да пиша по форуми терзанията си,но тука имало невероятни хора :D Знаете ли,понякога дори просто потребители от интернет те разбират и ти дават по-точна оценка,дори и от най-близкия ти приятел :) Ии моля да ме извините за многоточията ии продължителните ми гласни,не съм неграмотна,просто така съм свикнала да пиша! :D :D

Josefinne
04-03-2011, 16:22
Josefine,много ти благодаря.. ти си страхотно момиче,понякога се питам дали не си и една от най-добрите ми приятелки,защото пише по абсолютно същия начин,но това е друга тема :D Съветът и е адски полезен за мен,наистина !А И .. аз не пиша с подробности,по простата причина,че не искам да отегчавам хората ,а и да си навличам нито съжалението им,нито пък някой от приятелите ми да ме разпознае.. най-вероятно ,ще изтрия темата,но дори и едно мнение ми беше напълно достатъчно!Много благодаря!

Go girl! Понякога всеки има нужда от едно рамо :)

BladeDancer , мерси :) Нахъсвам се за новата с прическа с този 8-)

krem4et0
04-04-2011, 10:35
Темата вече не се разбира. Ключ.