PDA

View Full Version : за тези от софия от 7 клас на горе



vikincet0o
04-03-2011, 18:55
Хора аз съм от София и сега ще кандидатствам и малко съм объркана поради причината че незнам каде да кандидатствам . . . Страх ме е да не се изложа и ако може да ми предложите някой училища , които са хубавии и има изучаване на испански . И за подробност аз не съм от тези умните :? мерси предварително :-k :-k :-k :-k :-k :-k

Juniorrr
04-03-2011, 21:45
Спокойно и аз се притеснявах,но изпита мина много добре,споко няма нищо страшно всичко ще ти мине добре споко ;)

BaffaLsc
04-04-2011, 07:27
Не знам за кой път ще пиша в такава тема..
Но добре, хайде, ще го преживея, че всеки път ще пиша едно и също.. ;д Зависи какъв ти е успехът, честно казано така като ти гледам правопис и всичко останало, абе, няма значение, ти си знаеш, та..
Ако си добре с успеха можеш да се насочиш към език, примерно 1,2 аег, 164 гпие примерно, френски, немски, нещо, което и на теб ще ти харесва да го учиш, а ако не искаш език бих ти препоръчала СГСАГ ' Христо Ботев ' там след 7ми клас можеш да влезеш с няколко паралелки, а те са :
1. Строителство и архитектура, Водно строителство, Транспортно строителство ( излизаш с професия ' Строителен Техник ' )
2. Геодезия ( излизаш с професия ' Геодезист ' )
3. Парково строителство ( излизаш с професия ' Техник озеленител ' )
И от тази години мисля, че излизаше нова специалност ' Брокер на недвижими имоти ' излизаш с професия ' Брокер '

Както ти си прецениш, не си уточнила какво точно те влече, иначе мога да ти предложа и такива с изобразително изкуство, графичен дизайн и т.н...
И аз съм 7ми клас, но аз ще пиша само езикови..

vikincet0o
04-04-2011, 18:18
Ами точно аз не знам кво ме влече исках дозайн после фотографското сега искам със испански но 2ра и 1ва испанска са ми много далече а тези който ми ги предлагаш въобще не ме влекът . :o :( :(