PDA

View Full Version : Относно автобронзантите



FuckingFreak
04-03-2011, 19:31
Преди всичко, съжалявам ако вече има такава тема, аз не успях да намеря някоя по-нова, която да вдигна, или такава която да отговори конкретно на моите въпроси.. Значи с всеки изминал ден температурата се вдига и ще дойде момента в който ще оствим дългите панталони и ще облечем полите, късите панталони и роклите. Едно от любимите ми неща през лятото е да видя хубава мацка с шоколадов тен.. Миналото лято се мазах с олио, стоях на слънце с часове, малко поизгорях на лицето и раменете, обаче нямаше кой знае какъв ефект. Пък и не живея в град в който има море, има близко язовир но няма как защото е заблатен, а ходех на басейн и то когато се съберехме с повече приятели. Попринцип съм малко бяла и може и от това да е. Тази година реших да пробвам с друг подход - автобронзант. Знам че са пълни с химии, но е по-добър вариант пред солариум. Бих предпочела да получа мнение от такива, които са ползвали автобронзант, или такива с впечатление от близки или приятели. Та, няколкото ми въпроса са:
Какъв автобронзант използвахте, на коя марка, и горе долу ориентировъчна цена?
Колко често го нанасяхте и колко време ви издържа тена?
Някакви оплаквания - петна, неравномерен тен, оранжев цвят.. ?

rosencetooo
04-04-2011, 03:34
Използвам автобронзанта на Alverde , при редовна употреба нямам никакъв проблем :) не е скъп 8-9лв го взех от ДМ. Използвам го всеки ден след къпане .. първо нанасям от бутера за тяло и след това автобронзанта , за да не става на петна :)
Имала съм и един на Орифлейм , също бях доволна... в следващия им каталог ще го има и е 10лв.
Наскоро имаше тема за автобронзанти и едно момиче похвали един от Avon , мнение за него немога да дам , но и аз се позамислих дали да не си го поръчам.. но никога не съм била доволна от тяхните продукти и не си го взех :)
Колкото до ставането на оранжева.. не ставаш :) Може би с първото намазване може да ти се получи .. нещо такова , защото все пак казваш , че си много бяла :P Може допълнително да ползваш и ускорител за тен или олио .. но когато се постопли малко време.

rosencetooo
04-04-2011, 03:35
Ммм.. да и забравих да кажа , още 1-вия път е добре да си ексфолираш кожата ... и след това да го правиш веднъж седмично .. :) Това също е за да не се получават петна..
Ако нямаш ексфолиант , също става и с добавяне на захар към душ гела.. :)