PDA

View Full Version : Как ще се почувствате... за Момичета



fenkaaa
04-04-2011, 00:09
Пример: Имате перфектното за вас гадже.Угажда ви,казва ви,че никога няма да ви изневери,че сте единственa за него,че не може без вас,дори пролива често сълзи.. Вие изпитвате същото към него,обичате го страшно много,но ненадейно го сварвате с друго момиче в по близки отношения.. Как ще се почувствате ? Какво ще направите ? Какво бихте му казали :)

Моят приятел отговаря на всичко което изброих,по цял ден сме заедно,до сега не ми е изневерявал,твърди че никога няма да го направи,но се замислих ако някога стане,лично аз ще се почувствам много кофти,дори ако го заваря,може би ще се разплача и ще му напомня всички думи които ми е казвал.. :) А вие ?

LambOfGod
04-04-2011, 00:32
Без излишна драма и сълзи си тръгвам, пожелавайки му всичко добро и с молбата да не ме търси никога повече...

TheNewReligion
04-04-2011, 00:54
Първо ми дефинирай "по близки отношения".
Според мене само човек способен наистина да изневери, ще повтаря без повод, че никога не би го направил. К'ви са тия глупости?
Освен това, за мен лично, въобще не е важно "да ми угажда", защото аз няма да го правя особено често с него.
А тея сълзи, 'дето ще ги пролива, на какво ще са основани? Като се карате или просто ей така, да те убеди в обещанията си?
Другото, което си помислих, като си прочетох темата, беше, че не е хич полезно да сте нон-стоп заедно. Така си омръзвате, колкото и да се обичате.
Ако го заваря да се натиска с друго момиче, си нямам и на идея как ще реагирам, но ще се ядосам. Не на нея, не на него, а на себе си.

LambOfGod
04-04-2011, 01:00
.

Влезни си в скайпа, бе, момиченце! 8-)

Nakadah
04-04-2011, 01:58
"по близки отношения"?

Я дай детаили бе моме.. :lol: :lol:

yYniiKaLnAa
04-04-2011, 03:25
1во. Нещо много важно, което подчертавам ! Да имаш такова гадже е супер задушаващо .. Постоянно да ти казва колко те обича и така нататък.. Имах такова гадже и се разделих с него точно поради тази причинаа .. 2ро. Ако ми беше изневерил щях да му се изсмея и да си тръгна, просто защото нищо друго не заслужава, а и ще е супер смешно примерно преди 10 мин да ти е казал "обичам те", след което го виждаш с някаква мърла ..

fenkaaa
04-04-2011, 04:46
"по близки отношения"?

Я дай детаили бе моме.. :lol: :lol:

Като съм написала по близки отношения,всеки би трябвало да се досеща,че става въпрос за целувки или секс.. : ))

TheBeliever
04-04-2011, 05:07
В момента съм с идеалния за мен човек и той не се припокрива с нищо от описанието ти :lol: Но всеки с предпочитанията си.

Въпросът ти е как ще се почувствам при изневяра? Предадена и обидена на първо място. После вероятно ще ме завладее гняв, към себе си, за наивността, и към него за предателството. Нямам идея как бих реагирала и какви точно биха били действията ми, но няма да е красива картинката.

VaMpiRKaTaaa
04-04-2011, 05:19
Първо разтълкувай ''по-близки отношения''.
Целувки,секс,прегръдки..и прочие?
Интимни намеци?
Перверзни мяткания на погледи?
На всеки се случи да греши.
До като не видя с очите си,че ми изневерява,няма да го повярвам.
а3 имам много здрава психика и нерви,и много рядко се случва да може някой да ме изкара извън нерви.Няма лошо да се вижда на кафе с приятелки.Все пак ти може да си му гадже,да те обича и всичко,но това не значи,че не може да си има и други приятелки,които да са му само приятелки,нищо повече.И в такъв случай няма лошо да излиза на кафе с тях.Не прави глупостта да го задушаваш и притискаш от пустата му тъпа ревност.

ivcheto0o
04-04-2011, 05:57
Бих се почуствала излъгана и глупава.И бих го оставила.

Josefinne
04-04-2011, 06:51
"по близки отношения"?

Я дай детаили бе моме.. :lol: :lol:

Като съм написала по близки отношения,всеки би трябвало да се досеща,че става въпрос за целувки или секс.. : ))

Ами явно не всеки се сеща, защото и аз щях да питам същото. Ако заваря гаджето си да пие кафе и да си говори с някое момиче, по-скоро ще се опитам да разбера какво става и има ли повод за притеснение.
Ако го заваря в леглото с някоя... Резачката и двамата ще станат на закуска. Няма да искам да го виждам повече, защото НАЙ-МНОГО мразя 1) да ме лъжат и манипулират, 2) интригантите и 3) двуличниците.

BaffaLsc
04-04-2011, 07:16
Повярвай ми, че не е приятно, не искаш да го изживяваш никога..
А ако имам някакви подозрения примерно, веднага ще говоря с него, въпреки че дори и да изневерява, той ще отрече всичко, така че..

Cascade
04-04-2011, 07:47
Любовта не се казва,а се доказва :)

bubblef93
04-04-2011, 07:51
Бих му теглила една хубава майка,да се обърна да си тръгна с високо вдигната глава с молбата да не ме търси никога повече

Fluffu
04-04-2011, 08:12
Бих се почуствала излъгана и глупава.И бих го оставила.

nikitka_
04-04-2011, 08:47
..

marin4itu
04-04-2011, 12:17
Ако приятелят ми ми изневери, ще изпадна в истерия 100% съм сигурна. Ще ги сравня със земята, най-вероятно ще се разрева от нерви, може и на бой да налитам, пак от нерви.

А по принцип съм толкова спокоен човек..

tanch3t093
04-04-2011, 15:49
Ами бих се почувствала ужасно. Все пак съм имала доверие на този човек, вярвала съм му до последно, макар че за момче винаги трябва да си имаш едно на ум. Иначе да общува с други момичета нямам нищо против, стига да виждам и да съм сигурна, че са само приятели .

sweetyKari
04-04-2011, 16:41
Ако приятелят ми ми изневери, ще изпадна в истерия 100% съм сигурна. Ще ги сравня със земята, най-вероятно ще се разрева от нерви, може и на бой да налитам, пак от нерви.

А по принцип съм толкова спокоен човек..

xaxa! ;d +1 !!

potatomaster
04-04-2011, 17:01
Ще се разрева, ще се посера (не ми се смейте, при много хора се случва в такива ситуации) и ще се метна на първия срещнан.

Hilary_
04-05-2011, 13:08
Ми значи не си е заслужавал .. ще му тегля майната ..

FreakBitch
04-05-2011, 14:02
Ако имах такова гадже, държащо се с мен като с принцеса, ама ни най-малко ще ме интересува с кого спи. Ако си е преценил, че ще е с мен, а ще почуква и други, ОК, стига да са държи нормално и да полага усилия аз да не научавам.

ПП: Невежеството е блаженство!

elenchetooyy123
04-05-2011, 14:46
бих го накарала да съжалява че ми е изневерил по като ако ти казва че не го р направил уж му прости и му изневери с най-добрия ми приятел!! Накарай го да съжалява!! :P

sladur4etyYy
04-05-2011, 15:25
да общува с други момичета нямам нищо против, стига да виждам и да съм сигурна, че са само приятели .

те, и да не са само приятели, ти пак може да не го виждаш и да се заблуждаваш. 8-)

DevilWish
04-05-2011, 16:10
Без излишна драма и сълзи си тръгвам, пожелавайки му всичко добро и с молбата да не ме търси никога повече...
И аз така ;)

gergana7373
04-05-2011, 19:08
Ще ги видя,няма да трепне нищо в мен въпреки,че съм го обичала ,защото ще се чувствам предадена.Ще го изтрия от сърцето и съзнанието си на мига.Ще му кажа: "Съжалявай за това което изпусна и си прибирай боклука.Не ме търси никога повече" ще се обърта,ще им покажа среден пръст и бай бай

evilGirL97
04-05-2011, 20:15
Тихите води са най-дълбоки! Обичам те мило о мо никога няма да ти изневеря... Хващам го с друго момиче... Веднага ще го оставя въпреки че съм го обичала много... Просто защото ме е излъгал и не си е удържал на думата... Тегля му една майна изчезвам със скоростта на светлината и НМЗ повече ;) После може да рева но ще съм си тръгнала горда без много емоции.. Втори шанс на такива не се дава!!

pouce
04-07-2011, 00:53
Ами преди няколко дена ми се случи точно това. Както с моят прекрасен и най-любящ приятел (който на ден по 100 пъти ми повтаряше колко много знача за него) се разхождаме, изведнъж виждаме някакво момиче, което му налита на прегръдки доста ентусиазирано, той директно сдухва и не ми обяснява нищо, аз седя отстрани като пън и гледам с недоумение... По-късно призна, че е поддържал две връзки едновременно, но "аз съм била момичето, на което държал"... В момента съм съсипана и не знам какво да правя. Той е човекът, от когото най-малко съм очаквала такова нещо, но явно всеки има с какво да те изненада в даден момент... Най-лошото е, че сега той ми се моли, извинява ми се и се обяснява, а на мен сърцето ми се къса, но по никакъв начин няма да си потъпча достойнството, връщайки се при него, просто няма шанс!... Да е мислил преди да го е направил, има си глава на раменете, аз не знам с какви очи да погледна хората, които са свидетели на тази пародия просто... Леле, хора, не ви го пожелавам това... Чувствам се като пълен парцал... :( :( :(

Nam3less3
04-07-2011, 01:18
Ами преди няколко дена ми се случи точно това. Както с моят прекрасен и най-любящ приятел (който на ден по 100 пъти ми повтаряше колко много знача за него) се разхождаме, изведнъж виждаме някакво момиче, което му налита на прегръдки доста ентусиазирано, той директно сдухва и не ми обяснява нищо, аз седя отстрани като пън и гледам с недоумение... По-късно призна, че е поддържал две връзки едновременно, но "аз съм била момичето, на което държал"... В момента съм съсипана и не знам какво да правя. Той е човекът, от когото най-малко съм очаквала такова нещо, но явно всеки има с какво да те изненада в даден момент... Най-лошото е, че сега той ми се моли, извинява ми се и се обяснява, а на мен сърцето ми се къса, но по никакъв начин няма да си потъпча достойнството, връщайки се при него, просто няма шанс!... Да е мислил преди да го е направил, има си глава на раменете, аз не знам с какви очи да погледна хората, които са свидетели на тази пародия просто... Леле, хора, не ви го пожелавам това... Чувствам се като пълен парцал... :( :( :(Човека просто като е тръгнал с тебе е имал и резервен вариант, но е приключил с онази след като връзката ви е станала наистина сериозна(поне според твоето описание), наистина пича не заслужава такава горделивка като тебе :-D Или пък приеми, че проблема е в тебе и не си му вдъхвала достатъчна увереност, та затова е поддържал 2 връзки(рационалността е хубаво нещо). Абе и 2мата май не сте цвете за мирисане :D Не знам но нещо ми намирисва тая история :razz:

mArMaLaDkA
04-07-2011, 02:40
Пример:казва ви,че никога няма да ви изневери,че сте единственa за него,че не може без вас,дори пролива често сълзи..

Колко наивна трябва да си, че да се връзваш на подобно поведение, и то от мъж, уж перфектен по нечии критерии и що-годе емоционално стабилен?

BlackFlower
04-14-2011, 09:29
Ако разбера, че ми е изневерил - се разделяме (без компромиси по това отношение), ако ще и ода с извинения и оправдания да ми напише.И от този момент спира да съществува за мен-дори "Здравей" няма да му казвам.
Ако го хвана - нямам представа как ще реагирам, най-вероятно (макар и несигурно) ще се разплача и ще тръгна без да кажа нищо.И пак няма да съществува за мен.

Бих приела раздялата и бихме останали добри познати по принцип, но ако причината за раздялата е Изневяра - ще забравя, че сме се познавали!

againstyou
04-14-2011, 11:35
Сегашния ми приятел,би ми признал.Просто защото ми е казвал за различни момичета,отношенията им и прочие.Пък и той ми е казвал,че не лъже и дори това което трябва да ми каже,ще ме нарани много,той ще го направи по най-деликатния начин.Е не знам за всички мисли ,които му е въртят в главата де,но това е друг въпрос.Та по темата : не знам дали ако го направи ще се разделим,най -вероятно да,но преди това ще си поговорим много сериозно,ако се окаже,че съжалява и т.н. може и да му простя.Много зависи от това колко доверие си имат хората и дали се обичат достатъчно,че да го превъзмогнат.

YyoOnNiItTyY
04-14-2011, 12:36
С парцалите по главата и аааайде! :grin: Не бе мани бъзика.. ако наистина чуствам нещо към него.. може би изобщо няма да си сдържа емоциите и е твърде вероятно да се разплача само като ги видя.. :oops: