PDA

View Full Version : Ще отслабна ли?



Reaction
04-04-2011, 06:15
Ще отслабна ли ако за 1 ден изпивам 1л мляко и 3л вода,но само това,без ядене ? :(

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Evie
04-04-2011, 06:46
Хора не разбрахте ли, че без спорт и добър хранителен режим няма дълготрайно отслабване ?

Да, ще отслабнеш, но после ще ги качиш :? Ако искаш да отслабнеш 4-5 кг(примерно) започни да спортуваш(сега има време, защото сме във ваканция) и започни да ядеш салати, плодове и да пиеш много вода. Ще стане по-бавно, но сигурно...а и няма да гладуваш :)

titinkaa
04-04-2011, 07:28
Не вярвам да отслабнеш повече от 1кг,но още на другия ден,като си хапнеш нещо и ще го качиш обратно.

Agllka
04-04-2011, 08:12
Не, ще си докараш язва.

За да отслабнеш черният ти дроб трябва да преработи мазнините от тялото ти и да ги превърне в енергия... той обаче си има лимит и ако го натовариш може и да сдаде багажа... затова се отслабва Б А В Н О и с постоянство - на месец не повече от 2-3 килограма, а може и това да е много.... от такива методи с неядене гаранция ти давам, че не само няма да отслабнеш, ами и ще качиш със скоростта на светлината

Evie е много права, само седно уточнение, че дори и като не сте във ваканция няма начин да не можеш да отделиш 10-15-20-30 минути дневно да поспортуваш... освен това ако отслабваш само заради хранителния режим и килограмите са били повече след това кожата ти ще е отпусната, а със спорта и това се оправя ;)

Reaction
04-04-2011, 11:15
Не, ще си докараш язва.

За да отслабнеш черният ти дроб трябва да преработи мазнините от тялото ти и да ги превърне в енергия... той обаче си има лимит и ако го натовариш може и да сдаде багажа... затова се отслабва Б А В Н О и с постоянство - на месец не повече от 2-3 килограма, а може и това да е много.... от такива методи с неядене гаранция ти давам, че не само няма да отслабнеш, ами и ще качиш със скоростта на светлината

Evie е много права, само седно уточнение, че дори и като не сте във ваканция няма начин да не можеш да отделиш 10-15-20-30 минути дневно да поспортуваш... освен това ако отслабваш само заради хранителния режим и килограмите са били повече след това кожата ти ще е отпусната, а със спорта и това се оправя ;)


mm чакай малко маце. аз не съм на 50 че уерния ми дроб да идава багажа. на 14 съм за бога 8-)

Agllka
04-04-2011, 11:28
Аз говоря по принцип, има хора на 20 години получват инсулт, на по 20+ инфаркт, това нормално ли е според теб? И мислиш ли, че си застрахована? Обяснявам защо се отслабва бавно, маце, за да не си навредите.... защото днес ще е мляко и вода, утре обаче може да са някакви луди процедури, които ускоряват метаболизма прекалено много и органите може да не издържат..... адски сериозни са тези неща, много е страшно какво може човек от глупост да си докара.. ти си мислиш, че майтап си правя...

FuckingFreak
04-04-2011, 12:51
Оуууу, 4 л течности, ти ще си самоубиеш бъбреците бе момиче :?

6u6iiiiiiiiiiii
04-04-2011, 14:16
Не вярвам да отслабнеш повече от 1кг,но още на другия ден,като си хапнеш нещо и ще го качиш обратно.
+1

VaMpiRKaTaaa
04-04-2011, 14:21
Прясното мляко е бая калорично....
Нямаш шанс.

mentallyAdvanced
04-04-2011, 14:25
Освен да си пре*беш организма..нищо друго няма да направиш.
Аз бях така> две седмици само вечер малко салата ии не ме питай после кво ми беше :(

Reaction
04-04-2011, 14:28
Прясното мляко е бая калорично....
Нямаш шанс.

440 kalorii , pri polojenie che dnevnata doza za otslabvashti e max 1000 :) ii osven towa piq ot towa s 1,5 maslenost :)

mentallyAdvanced
04-04-2011, 14:34
Прясното мляко е бая калорично....
Нямаш шанс.

440 kalorii , pri polojenie che dnevnata doza za otslabvashti e max 1000 :) ii osven towa piq ot towa s 1,5 maslenost :)

Хората ти казват, ти пак си знаеш своето..

Бъди примерно седмица на вода и мляко и ела да говорим.

Reaction
04-04-2011, 14:36
Прясното мляко е бая калорично....
Нямаш шанс.

440 kalorii , pri polojenie che dnevnata doza za otslabvashti e max 1000 :) ii osven towa piq ot towa s 1,5 maslenost :)

Хората ти казват, ти пак си знаеш своето..

Бъди примерно седмица на вода и мляко и ела да говорим.

prosto kazvam. chill.

mentallyAdvanced
04-04-2011, 14:42
Прясното мляко е бая калорично....
Нямаш шанс.

440 kalorii , pri polojenie che dnevnata doza za otslabvashti e max 1000 :) ii osven towa piq ot towa s 1,5 maslenost :)

Хората ти казват, ти пак си знаеш своето..

Бъди примерно седмица на вода и мляко и ела да говорим.

prosto kazvam. chill.

И аз. -.-

Schtefito
04-04-2011, 14:44
Reaction,пиши на кирилица!

Това,че 1л мляко е към 450 ккал не означава,че ще отслабнеш.При първото ти по-стабилно хапване и ще почнеш да качваш нови килца :?

ri41
04-04-2011, 15:01
моя изпитан метод за бързо отслабване е малко храна и без вечеря, последното хранене да е следобед към 16 ч или 17, сутрин плод или половин кофичка кисело мляко, обяд салата с нещо месо/яйце/сирене/риба
след обед плод или пак кисело мляко, през другото време вода и дъвки 8-) при мене за седмица с такова хранене дрехите ми стават широки, корема се прибира, знам, че не е от най-здравословните неща, но е по-добре отколкото да караш на мляко

Reaction
04-04-2011, 15:03
моя изпитан метод за бързо отслабване е малко храна и без вечеря, последното хранене да е следобед към 16 ч или 17, сутрин плод или половин кофичка кисело мляко, обяд салата с нещо месо/яйце/сирене/риба
след обед плод или пак кисело мляко, през другото време вода и дъвки 8-) при мене за седмица с такова хранене дрехите ми стават широки, корема се прибира, знам, че не е от най-здравословните неща, но е по-добре отколкото да караш на мляко

:-)