PDA

View Full Version : Испански



SameLove
04-04-2011, 10:54
Здравейте . Значи имам задачата за ваканцията да направя нещо като сбита информация по испански . Въпроса е там , че просто не знам за какво да пиша , защото имам много непознати думи и не мога да си го преведа , за да го сбия. Ако някой знае испански ето го текста от уикипедия : http://es.wikipedia.org/wiki/Castilla-La_Mancha
Ако можете да извадите някак си важните работи . И аз не знам ... благодаря много все пак ако някой му се занимава .

gandalfepi4
04-04-2011, 17:42
google translate знаеш ли какво е?

mrazqkindergarten
04-04-2011, 23:58
Кажи кои изречения искаш да преведа, макар че не обещавам перфектен превод, но ще опитам, уча испански, ходила съм и на курсове.

SameLove
04-05-2011, 10:42
Кажи кои изречения искаш да преведа, макар че не обещавам перфектен превод, но ще опитам, уча испански, ходила съм и на курсове.


Няма нужда .. Аз се захванах с един речник и си го направих сама , но все пак много ти благодаря , че би ми помогнала.

И само да вмъкна , че Гугъл преводача за нищо не става , затова и не го превеждах оттам.

mrazqkindergarten
04-06-2011, 13:17
Кажи кои изречения искаш да преведа, макар че не обещавам перфектен превод, но ще опитам, уча испански, ходила съм и на курсове.


Няма нужда .. Аз се захванах с един речник и си го направих сама , но все пак много ти благодаря , че би ми помогнала.

И само да вмъкна , че Гугъл преводача за нищо не става , затова и не го превеждах оттам.

Моля, а за гугъл си абсолютно права, аз съм поправяла домашни така.. Някой ми дава да му видя домашното, преведено с гъгъл преводача и откривам всевъзможни глупости.. не че чак толкова знам, ама все пак..