PDA

View Full Version : Голям апетит.. :<



XxStupidMuffinxX
04-04-2011, 15:02
Здравейте!

Напоследък апетитът ми се е увеличил много!
Постоянно съм гладна.Не знам какво ми става!
Ако продължавам в това темпо, усещам как ще напълнея аааааааадски много! ;х
Дайте някакви съвети :<

Благодаря ви предварително! :-)

vagarious
04-04-2011, 15:10
Ох и аз имам същия навик..ще следя темата. :-o

LaChupacabra
04-04-2011, 15:11
мислех,че съм само аз ...и сега в момента съм гладна... ;[

kindergarden
04-04-2011, 15:16
не не такова чудо не е било
от един-два месеца не мога да се спра адскии много ми се яде сладко солено квото дойде :(
не знам от времето ли е какво е
ама от днес съм на диета а е ужасно ужасно трудно...есента свалих 5 килограма а сега съм на път да ги кача мамка му :-x

Everywhere
04-04-2011, 15:18
Абе, да не е нещо от времето, че и аз тия дни съм така :D Хапна и след половин час пак съм гладна :D Иначе съм чувала, че медът засища - примерно 1-2 лъжички да хапнеш, като усетиш, че огладняваш. Или пък с някой плод пробвай, макар че аз от тях повече огладнявам :-D

rahito
04-04-2011, 15:24
боже и аз съм така.. направо не спирам да се тъпча стомаха ми е пълен пък на мен още ми се яде.. не знам какво да правя ](*,) :D

sLaDkagRe6ka
04-04-2011, 15:34
е аз си мислих че съм единственото чудовище на което постояно му се яде нещо :lol:

Veroniika
04-04-2011, 15:52
ИиИ аз от скоро съм многооо гладнаа .. Сега като съм при баба и направо й изядох къщата :razz: :razz:

gabri3lla
04-04-2011, 15:55
И мене ме гони същия проблем.Неизлечимо е. :(
:lol:

ani942942
04-04-2011, 15:55
И аз съм такаа :( преди малко изядох 1/2 от торта (цяла)

sasec
04-04-2011, 15:55
Хах...същото е и при мен. :D Може примерно всеки път, когато ти се прияде нещо вредно, да си представиш мечтаното за теб тяло и това да ти е стимул да се откажеш. Ако наистина ти се яде, хапни плод или нещо по-лекичко. При мен помага през повечето време.

vagarious
04-04-2011, 16:07
Хах...същото е и при мен. :D Може примерно всеки път, когато ти се прияде нещо вредно, да си представиш мечтаното за теб тяло и това да ти е стимул да се откажеш. Ако наистина ти се яде, хапни плод или нещо по-лекичко. При мен помага през повечето време.

Това с тялото - повярвай ми,помаха ми само временно.Само за няколко часа. :? Плод също съм яла, вместо нещо сладко - е а познай:плод+сладко, а уж едното отменя другото. :?
За мен си специално знам, че не е от времето.От лакомия е и от скука.Може да не съм гладна,но влезе ли ми мухата в глават - стават чудесии. :? :? :? :? :? :?

marin4itu
04-04-2011, 16:33
И аз съм като вас! И то не само, че ми се яде, ами на мене ми харесва да усещам вкуса, абе наслаждавам се, докато ям. Обачее то не може така и ям примерно или с една филия хляб манджата, или ако ми се яде джоб, ще си взема малък вместо нормален. Смисъл ям по-малко количество, а не се ограничавам от нищо. Много се старая в последно време и съм свалила 2 килограма, като се теглих последно.

Greshka
04-04-2011, 16:37
Аз също напоследък съм започнала да ям по повечко.Знам, че идва лято и затова ще започвам някакви хранителни режими, защото иначе не знам какво ще правя нататък.
Пробвай да залъгваш глада с нещо по нискокалорично . Например плодове.При мен обикновено действа въпреки, че като много ми се дояде сладко няма спасение. :lol: :lol: :lol:

lamoon
04-04-2011, 16:41
По 1 чаша топла вода преди ядене.. действа :)

musiic
04-04-2011, 16:45
И аз от няколко месеца съм така :(

marin4itu
04-04-2011, 16:45
По 1 чаша топла вода преди ядене.. действа :)

Аз пък знам гореща вода сутрин за изхождане по голяма нужда.. :D

FuckingFreak
04-04-2011, 17:59
Ако ви се дояде сладко - канела..
малко е гадно така да се яде, но доста помага

vaniliika
04-04-2011, 18:11
По 1 чаша топла вода преди ядене.. действа :)

Аз пък знам гореща вода сутрин за изхождане по голяма нужда.. :D

точно за това е 8) , нищо общо със затъпяване на апетита. ( btw не знаех че топлата вода може да бъде тоооолкова отвратителна)

FuckingFreak
04-04-2011, 18:12
По 1 чаша топла вода преди ядене.. действа :)

Аз пък знам гореща вода сутрин за изхождане по голяма нужда.. :D

точно за това е 8) , нищо общо със затъпяване на апетита. ( btw не знаех че топлата вода може да бъде тоооолкова отвратителна)

Да, точно за това е

щом отпушва канали, смятай :lol:

unknown0inlowe
04-04-2011, 18:22
Мислех че съм единствената, която яде през 1 минута :D

pitfall
04-04-2011, 18:35
аз имам такива периоди всеки месец за по ден два, докато съм в цикъл, иначе за месец, два :shock:

dream1707
04-04-2011, 18:41
Боже колко хора са споделяли същата съдба като моята :shock: :D
Мислех, че само аз съм станала такова всеядно напоследък ;д .. Всичко що видя в устата ... и нон стоп съм гладна ;д
Мислех си, че сега като стане по топло, ще го давам на зеленина само и ще отслабна уж... пък то нон стоп тъпча някакви боклуци :D

plamuu
04-05-2011, 15:41
Моят съвет е , като сте гладни да си хапвате зеленчуци и плодове. :)

И да пиете повече течности. :)

karamelcheto92
04-05-2011, 17:10
Да не сте пред цикъл че сте толкова гладни :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D само аз ли не съм

Pamaa
04-05-2011, 18:11
А защо всеки казва, че и той е така, а не дава съвет :? ?
Яжте бавно и по-малко, по-често и като сте гладни, просто хапнете примерно малко препечен хляб и изчакайте ПОНЕ 20 минути и ще усетите, че сте сити :) .

kindergarden
04-05-2011, 19:20
А защо всеки казва, че и той е така, а не дава съвет :? ?
Яжте бавно и по-малко, по-често и като сте гладни, просто хапнете примерно малко препечен хляб и изчакайте ПОНЕ 20 минути и ще усетите, че сте сити :) .Защото, ако знаехме как да се справим, нямаше да сме така :D


п.п. на мен нищо не ми помага :( пробвала съм ама нъц :x

LipSy
04-05-2011, 20:14
Ако пиете повече вода може и да избегнете малка част от глада! При мен лично помага! :)

Pamaa
04-05-2011, 20:58
А иначе, ако не вярвате, че вопдата не действа ето ви една статия да прочетете и МОЖЕ БИ ще се убедите :) .
http://gotvach.bg/n6-14054-Чаша_вода_преди_хранене_топ и_до_7_кг

zlatit0o
04-05-2011, 22:59
Ауууу.. 2 часа сутринта е, а аз съм гладна като вълк :-x
Днеска сигурно цял хляб съм изяла, както и репички и домати и млечна салата, банани ................... до 1 месец ще приличам на топче :[[[[

ImmortalSportFreak
04-05-2011, 23:17
Това е напълно нормално,и аз съм така.Все пак сме подрастващи. ;) Хормони,растеж,всичко това се нуждае от много енергия.Яжте колкото искате,но гледайте да е по-малко и по-често,а не супер много и наведнъж.Пийте достатъчно течности(без газирано).Опитвайте се храната да е по-полезна - по-добре яжте сандвич,направен вкъщи,отколкото чипсове и снаксове... Спортувайте активно.Така ще сте в добра форма,въпреки многото ядене,а и в спорт,като например плуването 1-2 часа преди тренировка не се яде,тъй че през това време ще изпуснете няколко яденета. :lol:
Не се опитвайте да поттискате апетита си,защото растете.Аз от 2 години съм с вълчи глад,но спортувам и нямам проблеми. :)

kiki1991
04-06-2011, 11:11
хаха и аз ям сега и ти най полезното пикантен чипс :D
иначе постоянно ми се яде нещо,много съм лакома да има как да изям всичко у нас и да няма за друг,скоро си мислех че като забременея ще стана 100 кила :razz:

papte
04-06-2011, 12:04
При мен се получава така от скуката.. ако съм си цял ден в нас - цял ден ще ям..
Водата уж помага, ама ако някой е като мене - до 15 минути ше му е излязла от системата :D
а във всички шибани списания и статии пише "пийнете чаша вода и изчакайте ДВАДЕСЕТ минути.. ще видите ще се почуствате сити" :-o :x натам бешее.. акоо не сее - хапнете плод.. илии там чаша млякоо,
а бе глупости, на мен поне не ми помагат особено - ябълките ми пълнят корема, ама тва не означава че пак не съм гладна..
btw някъде бях чела че като си дъвчеш устната апетита намалява :shock: :razz:
Аз като се върна от тренировка сутрин нямям апетит поне 3 часа след това,
а и мисълта как си се мъчил, а сега ше седнеш да опукаш всичко шоколадово в хладилника и всичкото бъхтене е било напразно си е стимул.. а и няма как да го забравиш[както се забравят диетите], щото я крак ше те боли, я мускулна треска имашш..
Наскоро открих, че на мене мноооооооого ми помага за апетита супата - 1-2 купички пилешка и съм екстра [само да се пазя от шкафа с шоколада дее :oops: ] .. на някои прясното мляко им помага, ама гледайте да е нискомаслено или обезмаслено, че иначе ефекта е никакъв

ri41
04-06-2011, 13:41
пийте вода с лимон и дъвчете дъвки, щото от такова тъпкане се пълнее хем много хем бързо, от личен опит ви казвам :-x

rrrawrrr
04-06-2011, 13:45
пфу, имам ти проблема... опитай се да заместиш 'тъпченето' с много вода, дъвки, лимони и разни други плодове... гледай да не се застояваш много време вкъщи /особено в кухнята :D/ излизай - времето е идеално за дълги разходки с приятели :)

Infinity
04-06-2011, 13:46
Прихване ли ме вълчият глад излизам навън, защото в противен случай оправия няма !! 8-) 8-)

soni4kuu
04-06-2011, 16:54
По 1 чаша топла вода преди ядене.. действа :)
Ма то проблема е,че доколкото разбрах на всички им се яде през 1-2 часа... :D то тв дначи по цял ден да се налива с гореща вода :D:D

RainbowGirl
04-06-2011, 17:34
А, значи не съм само аз. С приятелките ми ще се избием за храна.. :lol: Ако нямам нещо за ядене в ръцете, имам чувството, че ще изпадна в нервна криза.. 8-)
Не искам да си се представям след 1 месец.. 100 килограмова топка.. :o

cAnDyYy
04-06-2011, 17:42
И аз започнах да ям твърде много напоследък. Диетата ми свършва днес и общо съм свалила 10 килограма. Онзи ден, вчера и днес тотално я наруших :x Ако продължавам така бързо ще ги кача :-x

Djuff
04-06-2011, 18:29
И аз така днеска, изядох целия хладилник!Не можех да се спра, опитах за половин час и ме заболя главата и корема и ми се доспа.Сигурно е от времето.

ggb
04-06-2011, 18:48
Мисля,че много натурален сок и чай без захар помагат!Когато си гладна изпивай по една чаша с вода...при мен донякъде помага.Също може да пробваш да дъвчеш дъвка орбит и да си сипеш чаша вода и да я изпиеш.Не е добре и да стоиш гладна защото по този начин забавяш метаболизма си.Винаги при глад яж и ябълка,моркови,стебла от целина или сурово цветно зеле.

Lorein
04-06-2011, 19:51
Апф, докато ви прочета коментарите, и аз огладнях! :lol:
И аз съм така. И съм си изградила някои тактики, които само от време на време спазвам. :D
1. Пия много вода. Ама много. Постоянно съм с чаша вода пред компютъра. Като я изпия, веднага отивам си наливам наново. Е, друг е въпроса, че ходя до тоалетна през 1 час. :D Но поне се пречиства така организма и може би до известна степен залъгвате стомаха, че е "пълен".
2. Всеки път, когато ми се прияде нещо, почвам да тършувам в кухнята. 8-) Затова най-добрият вариант е да НЯМАТЕ разни бисквитки, солетки, чипсове, пастички и всякакви други такива работи, които обичате да похапвате между яденетата.
3. Чувала съм, че и от семките се дебелеело (което ми звучи малко странно :-o ), но аз без семки не мога. 8-) Така че редовно си изяждам по 1 купичка семки, които малко или много пак засищат.
Та всичкото това е за времето, в което ви се дояде така нещичко междувременно. Нямам предвид всеки ден, цял ден да карате на вода и семки. :razz:
Но имам и един лош навик - малко съм злояда (ха, ирония) и много от готвените работи не ям. В такива случаи винаги си правя сандвичи. И хлебчето залепва за дупето... Кофти тръпка.

Да не забравяме и спортуването, де. :) Преди седмица някъде бях много горда от себе си - ограничих вредните работи, гледах да ям повече полезни, пих повече вода, дори ходих 1 път ( все файда 8-) ) да бягам. И се чувствах много по-жизнена! Мисля да се нахъсам пак да направя нещо такова. 8)

ecstazy
04-06-2011, 20:40
ужасно е. Понякога просто ям и огладнявам. Не знам к'во да праа. Майка ми вика всяка вечер да си записвам всичко, което съм яла през деня и да си правя сметка. , ,

1. водата ти пълни корема и чувстваш засищане, но имам чувството, че понякога след 1-2 часа ставаш двойно по-гладен
2. сладкото не наяжда, а ти отваря апетита (неш такова бях чула)
3. чувала съм, че честото хранене е полезно, но аз не мога така. В момента го карам на 2 главни яденета - закускообяд (корнфлейкс, държи ме целия ден ) + вечеря. . .

justifysex
04-11-2011, 20:09
Oт месеци се тъпча със всичко възможно най-калорично, но съм едва 40 кг :D :D Постоянно съм гладна, излезе ми прякора свини и няма ден, в който да не омахам ПОНЕ 1 голям шоколадд :) :D :D