PDA

View Full Version : Разделени, но заедно



Страници : [1] 2

valll
04-04-2011, 16:15
Така, тази тема я пиша за всички влюбени, които се намират в различни държави. все по-често забелязвам, че се споменава за двойки, които са разделени от огромни разстояния. нека се съберем тук :-)

Ще дам старта ;) с приятелят ми сме вече почти 8 месеца заедно, но той живее в Италия. за нас това няма значение. Обичам го с цялото си сърце и без него не мога да се радвам на нито един хубав ден. Благодаря на съдбата, че ни събра и ми показа, че има истински мъже и мога да бъда обичана!

marin4itu
04-04-2011, 16:42
И аз ще се включа. Нашето растояние е Варна-Русе. Е не е много, но си го има. Заедно сме от почти годинка (този месец я правим). Адски много държим един на друг и всеки един свободен ден гледаме да го прекараме заедно. Скоро ще можем и да заживеем заедно официално, понеже завършвам. По принцип от началото на връзката ни, когато сме в един град, си живеем двамата. Много си го обичам! :smt007

valll
04-04-2011, 16:48
И аз ще се включа. Нашето растояние е Варна-Русе. Е не е много, но си го има. Заедно сме от почти годинка (този месец я правим). Адски много държим един на друг и всеки един свободен ден гледаме да го прекараме заедно. Скоро ще можем и да заживеем заедно официално, понеже завършвам. По принцип от началото на връзката ни, когато сме в един град, си живеем двамата. Много си го обичам! :smt007
браво на вас :-) радвам се, че има и други щастливи хора, макар че поне имате по-голяма възможност да се виждате пак не мисля, че е лесно. всеки ден чета за толкова много нещастни млади хора и всичко заради липсата на любов. желая ви много любов :-)

nikitka_
04-04-2011, 17:00
..

nikitka_
04-04-2011, 17:10
..

SmilezZz
04-04-2011, 17:12
Не знам дали е любов,тъй като не вярвам на любовта от разстояние.. Но определено съм "привързана" към едно момче,което живее в друга страна..

Както и да е.. Аз съм си недоверчива по принцип и може би затова избягвам да имам такава връзка - тъй като постоянно ще има някакви мисля в главата ми (дали е с други момичета и тем подобни),колкото и да го обичам,и колкото да му имам доверие - все ще има подобни въпроси..

Иначе се радвам супер много за вас.. Желая ви много,много любов.. Много приятни и влюбени емоции.. :-)

valll
04-04-2011, 17:15
направо все едно аз пиша, е почти цялата история. моят приятел е с 6 години по-голям и всъщност при нас е още малко по-усложнено, защото той си е италианец. запознахме се лятото на морето, където работех. мислех си, че е като всички чужденци, които идват за забавлението, но бях толкова хлътнала, че не можех да се отделя от него. спечели ме с вниманието и уважението му към мен. вече 2 пъти бях при него, след 19 дни пак отивам, а август той ще е при мен :* аз съм студентка и имам още 2 години до завършването :(
а познавате ли се с родителите? какво ви е впечатлението?

valll
04-04-2011, 17:49
SmilezZz нормално е да мислиш така, защото там не го знаеш с кого е и така нататък. но ако един човек е решил да изневери и под носа ти може да го направи. това не трябва да ти е водещото чувство, защото от съмнение полза няма.
nikitka_ много се радвам за теб, накара ме да настръхна като четох. личи си, че наистина държи на теб. и моят много неща прави за мен и направо оставам без дъх. незнам защо ама като заговорих за това се сетих за сълзите в очите му, когато ме изпращаше на летището, но нали е мъж се прикри. това винаги ще го помня, защото за мен мъж никога не е плакал.

nikitka_
04-04-2011, 17:57
..

nikitka_
04-04-2011, 18:04
..

valll
04-04-2011, 18:10
ами той не говори и дума английски :D заради него научих езика, е да съм го научила чак е пресилено, но се оправям. в началото беше по-странно как се разбирахме и аз много се притеснявах, защото до първото ми отиване знаех 5 думи и то две са Ti amo :-D но той ми каза "спомняш ли си онази наша разходка вечерта по плажа? там никой не знаеше и думичка на езика на другия, но това не ни попречи нали?" (това беше и вечерта, в която ме целуна за пръв път). това ми беше достатъчно. майка му е уникална, мнн се обичаме. като си тръгвам от там и все плаче милата. баща му се прави на клоун за да ме развеселява, много готин тип. общо взето вече със всичките му роднини се познавам, уникални са и мн ме харесаха, за което мн се радвам. имал е връзка 2 години и половина и не е запознал приятелката си с нито един от родата освен с родителите си.

а снимчица имате ли? е освен ако не искаш да я постнеш тук де ;)

nikitka_
04-04-2011, 18:29
..

valll
04-04-2011, 18:33
Мислех, че ще си бия рекорда...от 2 дни не бях плакала вече...
Ама ме натъжихте, доста.
Но се радвам много за вас, и то учудващо много.
Аз се присъединявам към темата, но няма да разказвам...ще кажа само, че аз съм в Англия, а той в България.

не се натъжавай,радвай се! обичате се нали? е тогава какъв е проблема?

nikitka_
04-04-2011, 18:33
..

nikitka_
04-04-2011, 18:52
..

Roland
04-04-2011, 18:54
Аз с моята приятелка сме заедно от 2г. и 5м. сега на 15 ще ги правим , но от 5 февруари тя замина за Германия сега се опитвам да понауча някой дума иречения на немски че лятото като дойде смятаме да отида в тях на гости за 2 седмици и да се опитам да си намеря работа там че да си останем заедно все не става да остана в тях тя все още учи по малка е но много се радвам че има и други историй подобни нашата :} надявам се на всички вас връзките ви да продължат и да се съберете след време заедно :P

Lorein
04-04-2011, 18:56
Ох, замислихте ме...
Възхищавам ви се, че можете да водите връзка от разстояние и пак да говорите толкова влюбено! Дано да е така и за напред! :)
При мен е малко по-различно. От близо 2 години ( с предисторията стават близо 3 ) сме заедно с приятеля ми. :smt007 От един град сме, прекарваме всяко свободно време заедно. Най-дългият период, в който сме били разделени, е бил 10тина дена. Е, имаше и един период, в който наистина бяхме разделени, но дори и тогава се виждахме често. Та така де, свикнали сме един с друг, обичаме се... Но той това лято няма да е тук. Ще ходи на бригада в Англия за около 3 месеца. Знам, че не бива да говоря така на хора, които от месеци или години имат връзки от разстояние, но все пак ние сме свикнали почти всеки ден заедно и това ще е страшно рязка промяна за нас. :-# Не мога да си представя какво ще бъде да си прекарам точно лятото без него и то точно когато ще имам най-голяма нужда от него. Притеснявам се какво ще стане с нас. Вие как се справяте? Не ви ли е трудно? :cry:

Roland
04-04-2011, 19:01
[quote="Lorein"][b]Ох, замислихте ме...
Възхищавам ви се, че можете да водите връзка от разстояние и пак да говорите толкова влюбено! Дано да е така и за напред! :)
При мен е малко по-различно. От близо 2 години ( с предисторията стават близо 3 ) сме заедно с преятеля ми. От един град сме, прекарваме всяко свободно време заедно. Най-дългият период, в който сме били разделени, е бил 10тина дена. Е, имаше и един период, в който наистина бяхме разделени, но дори и тогава се виждахме често. Та така де, свикнали сме един с друг, обичаме се... Но той това лято няма да е тук. Ще ходи на бригада в Англия за около 3 месеца. Знам, че не бива да говоря така на хора, които от месеци или години имат връзки от разстояние, но все пак ние сме свикнали почти всеки ден заедно и това ще е страшно рязка промяна за нас. :-# Не мога да си представя какво ще бъде да си прекарам точно лятото без него и то точно когато ще имам най-голяма нужда от него. Притеснявам се какво ще стане с нас. Вие как се справяте? Не ви ли е трудно? :cry: [/b

Лятото и моята приятелка беше заминала за Германия при тяхните цяло лято беше там и наистина ми беше много тъжно за нея чувахме се по скайп виждахме се по камерата но определено не е същото много сълзи изляхме но когато се пребра ходих да я посрещна на летището в София просто мига в който се видяхме.... БЕШЕ БЕЗЦЕНЕН

valll
04-04-2011, 19:11
http://i1223.photobucket.com/albums/dd512/valka199/PA180428.jpg

http://i1223.photobucket.com/albums/dd512/valka199/46864_147306525304184_100000745130108_273755_66179 60_n-1.jpg
http://i1223.photobucket.com/albums/dd512/valka199/PA190451.jpg
http://i1223.photobucket.com/albums/dd512/valka199/PA190502.jpg
http://i1223.photobucket.com/albums/dd512/valka199/PA190502.jpg

SuperBadSuperFresh
04-04-2011, 19:16
Ох,за първи път няма да ми се наложи да обяснявам че е възможна такава любов :-P.С моето момче се запознахме преди 3 години и половина в чата на абв :D После нещата преминаха в скайп.През цялото това време бяхме ту на "бебе",ту на непознати,дори за кратко на "брат ми-сестра ми" :D.Докато един ден ми обяви че никога не е спирал да мисли за мен,а след няколко месеца обяви,че идва в моя град каквото и да става.И ей така,дойде у нас,седя няколко дни.Живяхме си с наште... :D За Нова Година дойде при мен,изпя ми нашата песен пред всичките ми приятели (голям всеобщ рев падна).Ужасно романтичен е,обожавам гласа му.Обожавам да ми пее и да ми свири на пиано [h] От първия момент,в който си писах с него,знаех че той е моето момче.А сега вече нямам намерение да го пусна никога.Той е сбъдната ми 3 годишна мечта.
Разстоянието ни е малко повече от 300 км.Ако го приемат в София,ще се намали двойно.Надявам се и аз да отида в София,за да сме си заедно.

Предлагам и други освен nikitka_ да споделят снимки с половинката си ?

Lorein
04-04-2011, 19:26
Това сме ние:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/25822_109713589040960_100000069584400_249024_26926 31_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/37494_144229662256019_100000069584400_424374_24023 83_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/59025_159067774105541_100000069584400_513722_87802 3_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/33692_163074137038238_100000069584400_539221_90385 2_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184013_203175833028068_100000069584400_817687_1659 87_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/45865_155277117817940_100000069584400_490467_76601 41_n.jpg

:smt007 :smt007 :smt007

nikitka_
04-04-2011, 19:27
...

Lorein
04-04-2011, 19:38
nikitka_, поста ти буквално ме разплака... Но така си е - това е едно голямо изпитание за истинската любов... Най-искрено пожелавам на всички, разделени от разстоянието, в най-скоро време да започнат живота, който са чакали дълго! :)

marin4itu
04-04-2011, 19:38
Lorein, на една от най-близките ми приятелки приятелят й замина на кораб за 6 месеца и аз й казах, и продължавам да й казвам, че трябва да го приема като изпитание. Ако минат през това, ще минат през още много неща с лекота. Тежко й е наистина, но е много сладка като се радва, че се е чула с него или че са си писали.

Казвам го и на теб и на всички писали в темата, винаги трябва да е трудно, за да разбереш, че можеш да разчиташ на човека с когото си.

Засегнахте темата със запознанствата с родителите. Значи аз се запознах първо с майка му на приятеля ми, после с баща му (разведени са), с баба му и с дядо му. С майка му се разбираме добре. Но той живее сам и като съм при него, сме си само двамата. Обаче той като идва вкъщи сме с мама, тати и брат ми. Запозна се направо с всички, а сега когато съм на даскало, или като работех лятото, той ме чака вкъщи с наще да се прибера и пият ракия :D Познава се и с всички без единия ми дядо. Всичките много го харесват. Ама той ми е такова съкровище бе!

Иначе хем се виждаме всяка седмица, обаче пак роним сълзи на гарата. И за мен той е първото момче, което е плакало за мене.

Снимки ще кача утре, че сега компютъра ми е много бавен...

marin4itu
04-04-2011, 19:46
nikitka_, много си права, че караниците по телефона по-трудно утихват. И при нас е така. Обаче с моя приятел си обещахме преди време да не заспиваме сърдити или скарани. Просто всичко да се решава за деня. Независимо дали сме заедно или говорим по телефона. И наистина адски много се цени всяка една усмивка, мил поглед, жест, прегръдка, целувка.. Абе всичко!

nikitka_
04-04-2011, 19:48
...

valll
04-04-2011, 19:53
незнам от къде да почна. божествени сте всичките. нямам думи. чета и на всеки коментар се разплаквам.

nikitka_
04-04-2011, 19:55
..

marin4itu
04-04-2011, 20:02
Наистина когато обичаш някого го обичаш дори с недостатъците му... Те не те дразнят, а напротив не ти пречат и го разбираш. Например моят като се прибере крив от работа иска да седне за 1 час на компа и да убие няколко човека на играта и да се отърси от напрежението. Аз го знам това и не му преча, ами напротив даже му давам да яде.

Кефи ме това при него, че когато му кажа, че ми се яде нещо определено и когато отидем след 2 дена да си пазаруваме, той се сеща, дори когато аз вече съм забравила. Много ми хареса, когато просто ми купи Милка сърце, без да е Свети Валентин, а просто така за мен. Или когато беше на командировка в София и пътува цяла нощ до Варна, за да ме види за един ден, а аз дори бях на училище и после пак пътува цяла нощ наобратно... Също така се разтапям, когато ме погледне влюбено и нежно и ме каже, че иска да се ожени за мен! Никой до сега не е правил такива неща за мен..

Лелеее толкова много позитивна енергия има в тази тема! Толкова много любов! Пожелавам на всички да бъдете все по-щастливи! Хубаво е да намериш любовта, независимо къде по света е!

valll
04-04-2011, 20:03
SuperBadSuperFresh всичко звучи страхотно. не го пускай. радвам се за вас и това с песента. лелелелелеле думи нямам

nikitka_ вярваш ли ми че не е честно. ти си причината пак да се раплача и вече се чувствам като тоталната ревла, но всичко което каза, все едно аз го говоря. най-накрая чивек, който да ме разира.
направо от снимките ви струи любов. прекрасни сте.

marin4itu сега наистина вече разбирам, че имаме нужда от изпитания. преди се предавах лесно. мн ми хареса това, че те чака с ваще.... а между другото и ние сме си сами, защото той живее вече сам, но всеки ден ходехме до родителите му. сега направи ремонт на чисто новата и токущо обзаведена къща заради мен. каза, че според него не е достатъчно красиво за мен и нямало място за обувките ми. милият ми той.

Lorein мога само да кажа :shock: по-красиво момиче не съм виждала през живота си, а по принцип блондинки не харесвам. прави ми впечатление, че всички сте създадени като един за друг.

marin4itu
04-04-2011, 20:03
Eхх.. ужасно ми е приятно да чета постовете на всеки от вас! :) :) :) Сериозно,темата е чудесна!Нито една друга тема не е предизвиквала такъв интерес у мен! :P :)

И аз така.. Не мога да си легна, а съм първа смяна :D

valll
04-04-2011, 20:06
а забравих да отговоря на въпроса за бъдещите ни планове. еми планът е, когато завърша да замина за италия, да си намеря работа, после сватба и после дете. това е кратката версия. наистина в очите ми каза искаш ли да се омъжиш за мен? и аз му казах само. запомни си въпроса и ми го задай тогава, когато знам, че кажа ли ти да ще те видя и на другия ден и ще знам, че никъде няма да ходя. просто не искам да сме сгодени и аз тук а той там.

marin4itu
04-04-2011, 20:07
valll, много е готино чувството на съвместен живот да наближава! Много сладко ми стана на това с обувките :D

valll
04-04-2011, 20:08
Eхх.. ужасно ми е приятно да чета постовете на всеки от вас! :) :) :) Сериозно,темата е чудесна!Нито една друга тема не е предизвиквала такъв интерес у мен! :P :)

И аз така.. Не мога да си легна, а съм първа смяна :D

благодаря, благодаря :lol:

така е, защото е създадена за нас. и nikitka_ не забравяй, че без подкрепата ти нямаше да я създам :-) а без вашите отговори нямаше да просъществува дълго (не че 3-4 часа са много ) :D

valll
04-04-2011, 20:14
От два месеца съм тук близо.
Запознах се с него точно ден преди да замина.
И остава близо месец и нещо докато се прибера ваканцията.
И честно казано не знам.
Живея за днес и мига, не ми се мисли за утре...Времето може да ме пречупи и за това така, и ми е много трудно найстина.
Вярвам и че на него също.
Може би по-натам ще кача и аз снимки.

Vall, обичаме се и то прекалено много, ако имаш свободно време, може да съдиш по това http://specialvi.blog.bg/izkustvo/2011/04/04/otkrovenie.722171
само едно да ти кажа. сега най-големите оферти на авиокомпаниите са за англия.

marin4itu
04-04-2011, 20:18
Eхх.. ужасно ми е приятно да чета постовете на всеки от вас! :) :) :) Сериозно,темата е чудесна!Нито една друга тема не е предизвиквала такъв интерес у мен! :P :)

И аз така.. Не мога да си легна, а съм първа смяна :D

благодаря, благодаря :lol:

така е, защото е създадена за нас. и nikitka_ не забравяй, че без подкрепата ти нямаше да я създам :-) а без вашите отговори нямаше да просъществува дълго (не че 3-4 часа са много ) :D

Ама 3 страници за толкоз са си много! Момичета много щастие ви желая! Нече че няма да следя темата де.. Просто си лягам, че утре не мога да стана.. :D Лека вечер!

nikitka_
04-04-2011, 20:18
..

valll
04-04-2011, 20:19
Аз с моята приятелка сме заедно от 2г. и 5м. сега на 15 ще ги правим , но от 5 февруари тя замина за Германия сега се опитвам да понауча някой дума иречения на немски че лятото като дойде смятаме да отида в тях на гости за 2 седмици и да се опитам да си намеря работа там че да си останем заедно все не става да остана в тях тя все още учи по малка е но много се радвам че има и други историй подобни нашата :} надявам се на всички вас връзките ви да продължат и да се съберете след време заедно :P
радвам се, че и едно момче се включи. ей това е много ме радваш щом чак и работа ще търсиш. дано всичко ви се нареди.

nikitka_
04-04-2011, 20:20
...

valll
04-04-2011, 20:25
Лека,marin4itu :P :) То и аз лягам след малко!Утре имам пробна матура :lol: :lol:

лека и от мен на всички и аз лягам вече. утре ще си прдължим терзанията :-)

Biskfitka
04-04-2011, 20:31
наистина в очите ми каза искаш ли да се омъжиш за мен? и аз му казах само. запомни си въпроса и ми го задай тогава, когато знам, че кажа ли ти да ще те видя и на другия ден и ще знам, че никъде няма да ходя. просто не искам да сме сгодени и аз тук а той там. :-) :-) :-) Толкова сладко,много сте хубави всички.
Аз няма да качвам снимки,нямам и желание да разказвам историята в темата,пък и не сме заедно :) :(

krem4et0
04-04-2011, 20:33
Не знам до колко сте склонни да приемете мнение от човек, който живее всеки ден с половинката си, а в началото на връзката също по независещи и от двамата причини е бил разделен от нея. А и от малко по-голям и зрял човек от вас...На върха на пръстите ми са много неща, но не знам дали да ги напиша и дали сте склонни да ги прочетете и да ги възприемете. Само ви съветвам да опознаете по-добре половинките си, но не по скайп или телефона, а на живо, да сте заедно не 10, а 100 поредни дни и да видим дали ще мислите по същия начин. И аз съм имала периоди, в които съм се виждала с моето момче по 2 дни на 2 месеца, а даже по скайп (или по-скоро тогава мирк) е нямало как да си говорим (пишем). Естествено като сме заедно това е цветя и рози и всеки се старае да даде максимума, защото знае, че времето е ограничено. Но когато се виждате всеки ден, когато няма нещо, което да не сте видяли, усетили, разбрали и казали...тогава идва страшното във връзката. Не мога да съм разделена от его повече от 4-5 часа (защото си идва на обед през почивката). Направо ми се струва абсурдно, но проблемите, караниците, дразгите и споровете са ежедневие. Толкова не сме имали в месеците, когато сме били физически разделени. Аз съм се изживявала като романтична героиня която брои дните до идването на любимия и просто за друго не може да мисли. После тези дни станаха да броя часовете до следващата вечер, когато ще сме пак заедно. Сега броя минутите...и пак е тежко. Когато някой не е до теб физически той все си ти липсва...

Та...имам и други неща да напиша, ако сте склонни да прочетете, но утре. Лека вечер и много щастие на всички. Радвайте се на раздялата. Истински трудно е да живееш с човек, с който не си длъжен (или нямаш избор да не живееш) и пак да сте щастливи заедно и да не ви убият битовизмите, навика и еднообразието. Тогава може да говорите за истинска любов.

Не се сърдете. Просто гледна точка.

Lorein
04-04-2011, 20:34
Lorein мога само да кажа :shock: по-красиво момиче не съм виждала през живота си, а по принцип блондинки не харесвам. прави ми впечатление, че всички сте създадени като един за друг.

WOW :shock: Благодаря за прекрасния комплимент! :-)

Много ме разчуствахте всички с постовете си... Забих тука на по-тъжни песнички и реших да ви пусна една. Не знам дали я знаете, защото не е много известна, но текста е прекрасен. Надявам се да ви хареса. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fz-HhfVZRYM

nikitka_
04-04-2011, 20:34
...

SuperBadSuperFresh
04-04-2011, 20:46
Леле момичета,и мен успяхте да разплачете.Замислих се колко съм мечтала да го целуна,как е било едиственото нещо за което мечтая.И се сетих за момента,в който го видях за първи път.Бешее слязъл от влака,когато отидох на гарата.Не ми каза нищо и просто ме целуна.Никога няма да го забравя.След целувката...първото нещо,което ми каза наживо беше "Извинявай,че не ти казах здрасти,ама да чакаш 3 години за една целувка май изпреварва поздрава :D".А първото което казах аз беше "Леле,ама ти наистина си истински" :smt007
Най-ужасното знаете ли кое е.Не това,че не мога да го докосна в даден момент.Най-ужасното е,когато съм била с него 24/7 за няколко дни,а в един момент осъзнавам,че ми остават примерно 3 часа с него.Просто не мога да го понеса.Завива ми се свят,започвам да плача.При което той започва да ми говори най-страхотните неща на света в опит да спра да плача и не осъзнава,че само влошава положението(мъже,какво да правиш).В момента в който си отиде и остана сама на гарата всичко изчезва...
Последния път се видяхме в София,моя влак беше първи,качих се.А той стоеше отвън,обади ми се и ми каза просто "Не забравяй,че те обичам"Такива малки нещица няма да забравя никога.
Стига съм дърдорила,да ви се похваля колко сме фотогенични 8-)

http://www.prikachi.com/images/62/2477062g.jpg
http://www.prikachi.com/images/343/2477343D.jpg
http://www.prikachi.com/images/100/3180100E.jpg

Chefinkaaa
04-04-2011, 21:21
Едва ли има човек,на когото да не му е трудно!Това все пак е разстояние.. На мен живота ми се превърна в скайп,телефон,букви.. Ужасно е!С него съм била за максимум 10 дни!И това всяка сутрин да се будиш до него и да кажеш "Имаме само още 4 дни",примерно,е направо убийствено!.. Колкото и да е тежко,всичките сълзи и нерви,цялото това мъчение,все пак не ме накара да се откажа!Нито за миг не съм съжалила,че съм започнала тази връзка!Крепи ме мисълта,че ще дойде един ден,в който броенето на дни ще свърши!

Но има и хубава страна на такива връзки!Това е едно изпитание на чувствата,намеренията и любовта!Някак.. започваш да цениш всичко!И най-вече малките неща,съвсем дребните и обикновени,които преди си приемал за даденост!В моментите,когато сте разделени,разбираш колко важно за теб е само да можеш да го докоснеш!И това би ти стигнало,за да се почувстваш щастлив!Ебаси.. разплаках се.. Или пък да можеш да го хванеш за ръка,да го усетиш до себе си.. да го прегърнеш и целунеш.. Да погледнеш в очите му и да се огледаш в тях,да му се усмихнеш или пък той на теб..!!!Какво ли не бих дала в момента да мога да направя дори само едно от изброените!!!А преди никога не се бях замисляла колко важно е всъщност това!
Да не говорим,че при едно обикновено скарване,проблема става голям!Понякога е нужно само да го прегърнеш и отношенията ви да се оправят.. Но от разстояние ти затваря телефона или спира да пише!Пък ти после се оправяй!Или пък скарате ли се.. започва се с въпросите,които те вбесяват "Ама ти да нямаш друг?","Изневеряваш ли ми?","Искаш ли изобщо да си с мен?" и т.н. И става еднаааа.. дълга и широка!А ако сте заедно,достатъчно е само да те погледне в очите и да си отговори сам на шибаните въпроси!!!
И какви ли още не проблеми и трудности се отварят!Ние вече минахме критичния период!Е,и сега се случва понякога,ама не толкова често!
И ако след всички тези психически изтезания,нерви,стрес,стра ,напрежение,раздяла останете заедно и все още се искате.. Значи това между вас наистина е било любов и всичко това си е струвало!Мен нищо не може да ме убеди,че това няма да е истинската любов!

Тук няма как да не напиша,че все едно чета за себе си.. всяка дума написана от теб.. ми свива сърцето..

LoveHurT
04-04-2011, 21:26
момичета страхотни сте, пожелавам ви още безкрайно много любов, любов и пак любов! Никога нестихващи чувства, положителни емоции и повече време заедно. Супер много радвате, скоро не бях срещала такива силни връзки, поддържани от чувства, не само от секс.. може би обкръжението ми е такова, но вие страшно ми променихте представата за връзките от разсотяние:)
Другото, което ме радва са момчетата ви, всички сте случили с тях, оценяващи половинките си.. я романтични, я пеещи, супер мили постъпки.
Темата кипи от положителни енергия, не позволявате и след време да иде на задните страници, най-малко пък да остане там :)

Chefinkaaa
04-04-2011, 21:35
Иначе, нека и аз напиша няколко думи за мойта ситуация..
2007ма на един селски събор (хехе селянчета) го срещнах.. Там с още цяла банда момчета, не му знаех името а се видяхме и 2 дни след това.. просто го знаех като "онова красивото момче" .. даже като го видях казах на приятелката, която беше с мен "Виждаш ли това момче.. той ще е мойта любов" .. Така почна нещо мъничко,.. нещо детско .. ии тогаава разстоянието Пловдив-Асеновград ни се струваше прекалеееено многооо, за да се виждаме няколко дни в седмицата. Така прекратяваме сякви връзки почти за цялото лято доо 12 март 2008ма .. Когато аз вече бях в Лондон.. Може би преди и аз не вярвах, че любов може да съществува от растояние, и ест бях страшно скептично настроена към всяка една негова дума.. Но като видиш един човек, дори и по скайп да му се насълзяват очите и да ти казва "Ще те дочакам, каквото и да ми коства.. ще те дочакам да те видя отново" ии така се влюбив до уши в тогавашния ми и настоящ приятел. Преди не беше толквоа трудно да си тръгна.. ноо всеки път когато знам че имам броени дни с него ии ми се разкъсва всичко.. да не говорим носталгията, депресията, която следва още откакто кацна на летището.. Започнах да работя, за да мога да изкарвам пари да си ходя в Бщя по-често, за да виждам него.. за да си ме топли като ми е студено.. ..да се гоним и пълним гърба със сняг а после да седим пред камината ..
Тези изключителни моменти с него ми показват,че чакането си заслужава. а не говоря, че с тяхните се познавам от лятото на 2010, сестра му единствено познавах от преди това... Веднъж седяхме със сестра му и майка му.. и тя изведнъж се изказа "Боже мой, щастлива съм..!ѝ следователно всички я погледнахме с учудване и тя "Ами чувствам се сякаш имам 2 дъщери и едно синчеѝ усмихнах се скришом и се направих че искам да отида да тоалетна..защото очите ми се напълниха със сълзи.. И най-пресния случей... на Бъдни вечер, аз бях с баба и дядо.. той с тяхните..така го бяхме решили, все пак е Бъдни вечер.. В 12 часа ми се обажда и ми казва "Шлънчи пожела ли си нещо, аз да ." На следващия ден ми казваше как тяхните специално отчупили къстче от питката и за мен .. защото ме чувствали като част от семейството... Тогава веч не издържах и се гушнах в него и заплаках от щастие примесено с малко тъга..Не мога да ви опиша просто колко много съм щастлива,когто той е до мен.. пишаа..треперам и плача.. и страшно много се вълнувам, че той ще дойде при мен точно след 11 дни .. не за дълго но ще дойде при Мен.. ! Което доказва.. че той иска да е с мен също.. Е спирам да пиша, че съм пред цикъл и се разплаках

SuperBadSuperFresh
04-04-2011, 21:36
LoveHurT,лично аз съм чела постове на много момичета в сходно положения тук.А също и момчета.Надявам се да се престрашат,темата наистина е страхотна.

Chefinkaaa
04-04-2011, 21:42
момичета страхотни сте, пожелавам ви още безкрайно много любов, любов и пак любов! Никога нестихващи чувства, положителни емоции и повече време заедно. Супер много радвате, скоро не бях срещала такива силни връзки, поддържани от чувства, не само от секс.. може би обкръжението ми е такова, но вие страшно ми променихте представата за връзките от разсотяние:)
Другото, което ме радва са момчетата ви, всички сте случили с тях, оценяващи половинките си.. я романтични, я пеещи, супер мили постъпки.
Темата кипи от положителни енергия, не позволявате и след време да иде на задните страници, най-малко пък да остане там :)

Аз вдигам и двете си ръце и подкрепям теорията, че връзка от разстояние е възможна..трудна НО възможна.. Всичко си е до хората и тяхната нагласа.. Според мен, това е за някой с доста силни нервички.. И все пак зависи кой колко държат един на друг, аз лично се чувствам така сякаш ако има и един ден, в който не го чуя по тел дори дори и за 2 мин.. ще полудея.. това всичко е на 80% постигнато по скайп и телефон .. Разстоянието като чи ли ни сближава още повече.. Ако искаме да си изневеряваме - МОЖЕМ и още как - Кой ще разбере ??? Ама не искаме.. Именно поради причините споменати от всички съфорумници и моя милост. :-)

SuperBadSuperFresh
04-04-2011, 21:49
Ааа,историята с изневерите е друга.Съставихме си списък с по 10 човека,с които можем да си изневерим.В моя фигурират Дженсън Екълс и Аштън Кътчър,правете си сметка за другите 8-)

nikitka_
04-05-2011, 06:40
...

valll
04-05-2011, 07:03
krem4et0 пиши, не е казано, че искаме да чуваме само розови неща. всичко, което казваш го приемам и като съвет. аз самата се страхувам за момента, в който ще сме заедно, но не за 10 или 20 дни. при мен е малко по-различно, защото аз не отивам при българско семейство и тяхната малка българска общност. италианците имат по-различен манталитет, държание и т.н. страхотни хора са наистина, но осъзнавам, че няма да ми е лесно. страх ме е именно от това, че може да не се разбираме, когато заживеем заедно. мен лично ме дразни, че и сега като ходя чисти и мие чинии, което аз искам да правя и може да ме изкара от равновесие :D

SuperBadSuperFresh разбирам те наистина много добре. всеки път на летището като ме посреща (и двата пъти кацам посред нощ) няма много хора на летището и той веднага ме фиксира. тази прегръдка по-силна и по-топла и от мечешка не бих я заменила за нищо. и стоим така 2-3 минути без да си кажем нищо. хората са дали хиляди години за азбука и милиони думи, а в такъв момент оставаш безмълвен. различно е когато си тръгвам. последният път ми прилоша вече в салона за чакане. от плакане и сърцето ме заболя, ама наистина не просто от тъга. един полицай така ме гледаше, че реших, че си мисли да ме закара до психодиспансера.

valll
04-05-2011, 07:12
Chefinkaaa разбирам те напълно радвам се много, че семейството му те приема толкова добре. при мен също е така итова ме прави страшно щастлива. като отидох и си викам сегаааааа ще си кажат, тя някаква там от незнам си къде, хваналаго щот италианец, има кола и къща(неща, които разбрах, чак когато пристигнах). първо отидохме да ме запознае със семейството си. в момента, в който престъпих праха майка му ме прегърна толкова силно, че просто нямах думи( не че можех и нещо да кажа на италиански) :-D баба му се разплака, кажа, че си мислела, че ще умре, но няма да познава приятелка на Вито. от всички получих толкова подаръци, че на връщане бях с 10 килограма повече багаж. той ми вика "майка ми ме кара да я заведа в някакъв магазин, видяла много хубава рокля. аз я заведох и тя взе роклята. после и викам няма ли да я даваш на сестра ми и тя ама роклята е за Валето, не за сестра ти". много ме радва това, че ми обръщат такова голямо внимание.

относно ревността. и той се дразни, че ме заглеждат, но го прави на майтап. аз му казах, че ако Киану Рийвс или Тиесто дойдат и ми поискат ръката давам се веднага. той пък ще се даде на Джесика Алба :shock: :lol:

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:14
Valll Не мисля,че някога ще се изнервиш от миенето на чиний и чистенето от негова страна.. хД.
Имам впредвид, мисля че би се изнервила повече ако като някои от онези с "Българския манталитет" и комунистичести разбирания се прибере седне миризлив, дето цял ден е бил на работа.. поотърква се във всичко, което ти си чистила/прала цял ден.. кръстосва си краката на масата с чорапите.. и си чопли в носа.. :D Определено ще предпочиташ и той да ти помага. Има само един вариант, в който това може да те изнервя - а именно ако ти ходи постоянно зад гъза и не ти дава да си самостоятелна. сякаш не си способна да се грижиш за себе си и не ти дава нищо да правиш. Този тип мъже не мисля,че съществуват вече независимо от расата :D или пък ако е така.. то се оказва че са обратни или с такива наклонности . :-o

nikitka_
04-05-2011, 07:21
..

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:23
Chefinkaaa разбирам те напълно радвам се много, че семейството му те приема толкова добре. при мен също е така итова ме прави страшно щастлива. като отидох и си викам сегаааааа ще си кажат, тя някаква там от незнам си къде, хваналаго щот италианец, има кола и къща(неща, които разбрах, чак когато пристигнах). първо отидохме да ме запознае със семейството си. в момента, в който престъпих праха майка му ме прегърна толкова силно, че просто нямах думи( не че можех и нещо да кажа на италиански) :-D баба му се разплака, кажа, че си мислела, че ще умре, но няма да познава приятелка на Вито. от всички получих толкова подаръци, че на връщане бях с 10 килограма повече багаж. той ми вика "майка ми ме кара да я заведа в някакъв магазин, видяла много хубава рокля. аз я заведох и тя взе роклята. после и викам няма ли да я даваш на сестра ми и тя ама роклята е за Валето, не за сестра ти". много ме радва това, че ми обръщат такова голямо внимание.

относно ревността. и той се дразни, че ме заглеждат, но го прави на майтап. аз му казах, че ако Киану Рийвс или Тиесто дойдат и ми поискат ръката давам се веднага. той пък ще се даде на Джесика Алба :shock: :lol:

Хахах и двамата не отстъпвате по вкус ... и си мечтаете де.. няма лошо..
А относно майката.. просто като съм с тях толкова храна се прави.. имам чувството,че качвам по 1кило всеки час.. хД Честно казано ако не се разбирахме така с тяхните.. нищо нямаше да е толкова хубаво, все пак като родителите са пречка... много препядствия има по пътя и на двама ви.. Майка го знае и го приема много добре, татко и той ама се прави че не му дреме (Бащи - пукат се от ревност). Понякога даже си позволява да използва прилагателни относно моя приятел, уж на майтап от сорта на "Пръдльо" и аз се изнервям и се карам много лошо с него хД.. ама разбираемо е .. и приятеля ми ме ревнувфа.. но бащината ревност е нещо неописуемо.. понякога даже супер гадно..ако реши да се келеши .. доколкото от страната на момчето .. хич не е така.. майка му ми вика "Взимай го с тебе.. " баща му ми вика "Стеф зимай го и го вкарвай в пътя.. да види как се вадят пари" изобщо го няма тва както от страна на баща ми хД.. шанс ся.. поне не ми прави проблеми.

nikitka_
04-05-2011, 07:25
..

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:26
Никитка щом твърди така.. значи може и да е истина.. аз лично не бих си седла в къщи.. 1во щото ще изперкам на 2рата седмица... и 2ро щото ще се чувствам задължена да направя нещо.. живея в неговия апартамент.. той е единствения дето работи..а аз да седя в къщи по цял ден.. ххмм не мисля.. поне бих се хванала на няква почасова да убивам време или да се правя че работя нещо хД да се отървавам от чувството за вина.

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:27
Ей,тук станахме нещо като във форума на БГ Мама :-D :-D :-D

Нека, само пу пу да не сме Мами наистина скоро.. хД Не съм планувала в следващите няколко години да пускам тема във форума " Колики "

valll
04-05-2011, 07:28
еми да ама някакси не ми се връзва. честно да ти кажа поне за момента предпочитам да седне да гледа телевизия, защото иначе се чувствам все едно нищо не правя. после сигурно ще го моля да мие чинии :D а за момента аз няма как и да готвя, защото тяхната кухня няа нищо общо с вариациите които на нас тук са ни познати. а той е алергичен към половината неща от българската половина, а другата половина не ги яде, а сега ми кажи какво да правя :lol:

все забравям. има един момент, който всеки път ми се струва нереален. една вечер просто така реши, че ще ме води в една типична италианска сладоледена къща, ама точно като по филмите. и някакви той с костюм и вратовръзка, аз с официална сатенена рокля. излизаме вече от сладкарницата, а то като вали един топъл кротък дъжд. а до колата има към 50 метра. и той си сваля сакото да ме наметне да не се намокря и се обръща да ми го даде, аз обаче съм вече посредата на улицата и се радвам на дъжда. казах му да дойде, а той с някаква усмивка на недоумении ми вика много си луда. само го прегърнах и затънцувахме, макар че от никъде не се чуваше музика. целите мокри, но много влюбени. танчуваме, той ме целува и по едно време се обръщам и виждам двама полицаи от тея карабинерите . стоят извън колата под един навес и ни гледат. жената се беше разплакала и като спряхме ни пляскаха. аз се полконих :D после влязохме в колата и се прибрахме.

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:31
Хихихи Колко сладко ! Думи нямам .. иначе тука ги има и тези сладоледени къщи, не са като тези в Италия .. определено ! Но сладоледа е мн добър. Аз бях в Рим преди няколко години ии трябва да идеш да понахраниш гълъбите някой път ако вече не си ходила, имах една снимка с гълъб на главата.. за съжаления другия комп ми се скапа и всичко остана там.. само 2-3 снимки спасих.. хД

nikitka_
04-05-2011, 07:32
...

nikitka_
04-05-2011, 07:35
..

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:37
Аз съм същата... Той никога не ми позволява да плащам сметки .. Никога .. Подаръци - както и да е (когато са с повод) ама само да се харчи за мене.. смисъл.. познавам страшно много момичета, които са с момчетата буквално да им бъркат колкото се може по-надълбоко в джобовете.. Според мен тов ане е любов.. щото какво според теб ще стане ако един ден тва момче отиде и каже "Не мога да дойда на кафе,щото нямам пари да си платя" или "Сори не мога да си купя подарък за рд-то щото съм разорен" Как мислиш ще реагира момичето ? :-D

valll
04-05-2011, 07:37
Chefinkaaa радвай се, че така реагира баща ти, на мен това ми липсва. с моят баща вече от 3 години не поддържам никаква връзка и само от роднини знам, че е наясно за връзката ми. макар, че тя мама много го харесва, ама ми вика, ако ти направи нещо ще го заколя :lol:
незнам дали сме като бг мама, ама аз чак фейсбука забравих да поглеждам, най-накрая намерих с кой да си споделям, защото само вие можете да ме разберете.
никитка, какво стана с матурата?
ами той е от торино, аз в милано кацам, но рим се пада далечко и не сме ходили до сега. по-нататък като му дадат по-голяма отпуска. ;)

nikitka_
04-05-2011, 07:40
..

valll
04-05-2011, 07:40
о за парите и при мен е така. дразня се и само веднъж най-накрая ми позволи да платя сметката в един ресторант, защото в който магазин ме вкара (понякога и насила, защото сърцето ме заболява като видя какви хубави неща има) и ако си харесам нещо и ми го купува. вече ботуши, рокли, преси, гримове....ужас, много ми е неудобно, а той все ми вика, пази си парите за университета.ама пак ми е гадно.

valll
04-05-2011, 07:41
аз съм Валентина, може вале, само моля не Валя, че направо подивявам :lol:

nikitka_
04-05-2011, 07:42
..

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:42
Хахах .. а аз си исках да не го виждам .. сложни отношения имаме с него.. не че нещо имам против него..просто искам да си почина от тва..



Иначе страшно ми е приятно тук, но ще ви посетя по към довечера, че съм на колеж.. трябва да тръгвам .. и хич не ми е кеф да излизам особено сега в Тоси слънчев Лондон, където не спира да вали..
Айде момичета, лек ден че счетоводството ме чака. Довечера ще чета още, че тази тема все още не се е изчерпала хихи :-)

Chefinkaaa
04-05-2011, 07:44
Ааа и да се представя . -Стефани на галено Чеф,Стеф.. ника ми е много стар и е от онези лигавещи се времена с малките и големи букви .. около 13-14 годишна. хД

Иначе между дурото Стефани - италиянско име .. хехе Съвпадения !

valll
04-05-2011, 07:51
е то и моето име е италианско, просто съм си родена със съдбата :lol: приятно ми е да се запозная със всички, страхотни сте, айде на лично може и фейсбук да си разменим.
Стеф, лек ден ти желая :-)

nikitka_
04-05-2011, 07:53
...

valll
04-05-2011, 07:56
айде успех и аз става да уча, че в събота имам много труден изпит.

marin4itu
04-05-2011, 08:36
Ехее вие много сте писали бе! Аз съм Марина, приятено ми е да се запозная с вас! И моето име е италианско, мама и тати са ме кръстили на песента Marina, Marina, Marina, ti voglio un presto sposa, която е звучала на сватбата им.. И на всичкото отгоре вече и 5 години уча италиански.. И моят ник е малко детски, ама регистрацията ми тук е от 2007 година :D

Вале, това което разказа как сте танцували под дъжда, просто ди го представих колко сладки сте били! Точно като по филмите.. Те италианците по принцип са големи романтици, госпожите ми много са ми говорили на тая тема..

За ревността какво да ви кажа, моят понякога го избиват едни такива, че много ме ядосва, ама поне след обеснения от моя страна, ме разбира. Ама то и аз съм същата де. Понякога като си вляза във филмите, имам нужда просто да му споделя, той ми обеснява и всичко си е наред. Иначе като лятото съм на плаж с него, съм без горнище, не му пука, нали съм си с него. И той много се кефи като другите ме гледат, а съм си негова :D Ама той е зодия лъв, а пък те са малко такива. Казва ми как се кефи да се разхождаме и д аме показва, защото съм красива. Много ми е хамав :D

А ето малко и наши снимки:
http://www.prikachi.com/images/465/2941465Z.jpg
http://www.prikachi.com/images/462/2941462W.jpg
http://www.prikachi.com/images/472/2941472N.jpg
http://www.prikachi.com/images/98/3181098n.jpg
http://www.prikachi.com/images/99/3181099F.jpg

А с тази плочка много ме беше изненадал http://www.prikachi.com/images/117/3181117d.jpg Пише датата от която сме заедно и я е правил той на старата му работа.

valll
04-05-2011, 08:54
марина много сте хубави. и това с плочката е страхотно.
вярно е, че са големи романтици. аз си мислех, че аз съм ама си намерих майстора. сега съм решила лятото като ми дойде на гости ще ходим пак на морето и там в слънчев бряг има един мост, кей нещо такова. там на плажа ме целуна за пръв път. и в почти всички италиански филми съм гледала как влюбените си гравират един катинар и го закачат на някой мост като хвърлят ключа в реката. и аз ще занеса един катинар да го гравират и ще му го покажа на годишнината ни. сега той има рожден ден точно когато ще съм там и искам след ресторанта да му направя изненада. баналните неща шампанско, ягоди, сметана, но аз никога не съм го правила и съм убедена, че ще е очарован, а и искам да го помни цял живот.
проблемът е, че няма как да взема ягоди и шампанско без той да ги види и ми остава само да съм в комбина с майка му, а то цялата идея лъха на секс и как Боже ужас. ако можете дайте някаква идея как да допълня изненадата ;(

krem4et0
04-05-2011, 09:22
Момичета, в никакъв случай не се оставяйте някой (който и да е мъж, ако ще да е милиардер) да ви издържа. Това е оръжие не само за финансова, но и за емоционална зависимост. Да не говорим, че спира развитието ви в чисто човешки план, а това е най-голямото робство. И мен може да ме издържа само мъжа ми (основно с неговата заплата живеем и рядко прибягваме до моите стипендии), но аз винаги съм смятала, че да работим (изкарваме пари и двамата) е било абсолютно задължително изискване, за да живеем заедно. За това и този ход стана след почти 6 годишна връзка. Сега изкарваме долу-горе еднакво, неговите се харчат - моите спестяват и инвестират за дома и за нас самите и така...Да не говорим, че аз сега започвам с научната си кариера и съм се амбицирала да стигна далече, за да може да сме все по-добре и все по-самостоятелни.
И аз можех да готвя, чистя, пера и всичко, както и той, но да си самостоятелен за мен означава и сам да се издържаш, сам да си организираш времето и домакинството.
Аз съм скептична относно това, че като отидеш при някой, който познаваш отдавна, но си бил физически с него много малко време, нещата ще са същите. За 6 години, 5 от които почти ежедневно общуване си знаем абсолютно всичко и сме се видели във всякаква светлина, извадили сме най-лошото и най-доброто от себе си и изненадите и сътресенията бяха малко и за 2 седмици нещата се регулираха. Не знам коя от лошите страни на половинките сте ВИДЕЛИ на живо, защото всеки човек си ги има, а в ежедневието и рутината те избиват с бясна сила. А и с времето, също. Може би защото моят подход и моето разбиране са такива, защото не съм се разделяла с мъжа си от 2-рата година на връзката ни нататък.
Сестра ми също поддържа 2 години някъде връзка от разстояние. Приятелят й идва тук, тя ходеше във Варна и се виждаха по 2-3 дни на 2-3 месеца. Преди да живеят заедно тя се нанесе "пробно" и стоя около 2 месеца при него, за да вият могат ли да виреят добре заедно в една среда. Сега живеят заедно малко повече от година, работят в една институция, една и съща стая поделят за кабинет (е, зет ми работи и на друго място, а и са преподаватели и почти не се засичат на работа) и са си добре. Но те са значително по-големи на 33 тя и на 31 той и знаят какво искат. Това малко като положителна развръзка да споделя. Вярвам че от връзките от разстояние може да се получи нещо добро, само ако положението е временно и всеки се стреми да бъде с другия. Тя напусна среда обитавана цял живот, приятели, семейство, работа с много възможности за развитие и израстван и избра любовта. Времето ще покаже дали е била права или не, но сега е щастлива, а това е най-важното - да сме щастливи днес, защото утре може и да няма.

valll
04-05-2011, 09:35
krem4et0 разбирам какво се опитваш да кажеш. аз самата се боя, че с отиването ми там нещата няма да са същите. той самият знае, че аз като отида ще работя, това няма как да не стане. даже скоро говорихме с моята диплома какво мога да работя там, защото специалността ми е малко по-специална. знам, че сега всичко е цветя и рози, но не виждам как мога от сега да предвидя бъдещето. първият път като отидох там и на мама бях казала, че това ще е решаващо. в зависимост от държанието му и това как ще се разбираме, щяхме да ппродължим или да се разделим. знам, че за малкото време, в което сме заедно няма как да видя всичките му страни, но се радвам, че и той ми дава право на избор. каза ми, че когато поискам вратите на дома му са отворени и ако не се чувствам добре, мога да си тръгна. за него е много важно аз да съм добре и да съм щастлива. стараесе да направи всичко възможно за това. надявам се, че и за напред всичко ще е така, защото няма втори като него. не искам да го губя, защото тогава вече не мисля, че ще мога да изпитам нещо толкова хубаво като любовта ни.

SuperBadSuperFresh
04-05-2011, 12:34
Опитвам се с всички сили да не намесвам парите.Не само в отношенията с моето момче,ами и с повечето ми приятели.Не се караме за сметки,редуваме се.Единия път аз,другия той.Или той ще плати кафето,а аз чипсовете за филма в магазина,примерно.Не мога да приема винаги той да плаща,просто не ми е честно някак си...
Като говорим за романтика,моето слънце веднъж реши,че трябва да си направим "холивудска целувка"Нали се сещате,да ме наведе назад и да ме целуне.Беше готино,ама умрях от страх да не ме изпусне :D.
Колкото пък до имената,аз съм Елена.Или просто Ели :oops:

marin4itu
04-05-2011, 14:20
Вале, благодаря ти!
Приятно ми е, Ели!

И аз не мога да позволя на приятелят ми да ме издържа, най-малкото защото искам а се развивам в сферата, в която съм решила. Но иначе лятото като работих, когато бях при него за 2 седмици, неговите пари свършиха и харчихме от моите. Аз нямах проблем с това, даже ми беше готино, че ги споделям с него. На него му беше адски странно, даже ми каза, че никой до сега даже цигарите не му е купувал, а съм съм била.. Е сега е малко по-сложно, защото наще ме издържат и съм абитуриентка, и ми е кофти да искам пари от наще. И като отивам в Русе, не отивам с кой знае колко пари, но на моя съм му обещала, че като завърша ще ни е по-добре, защото и аз ще работя.

Като съм в тях обаче и той е на работа, гледам разбира се, да е оправено. Не мога да изляза с приятелка и да оставя апартамента в безпорядък..

valll
04-05-2011, 14:55
офффф ми да ама той е много честолюбив и не ми дава и стотинка да дам за нищо. единствено като оставяме колата на паркинг и се плаща на една машина с монети и аз ако имам, а той не аз давам и до там. просто ми казва, пази си ги за университета и колкото и да се муся не ми дава. аз от своя страна си трая, защото знам, че ще мога да дам и аз своя принос август като дойде. все пак хотели пътни и т.н. защото ще пообиколим малко. ;)

DevilWish
04-05-2011, 16:18
Taзи тема ми е най-болната ;) Може би някой от вас знаят ... ;) по-старите потребители на форума..
Имах си приятел, докато си бях в България и бяхме много сериозни, аз бях единствената, която той имаше, само аз го подкрепях. . и какво стана заминах... и ... не ми се говори, сега не е между живите :( :(

zay4e
04-05-2011, 16:56
С моят приятел на 3-ти август ще направим 4 години.Ние се запознахме и ние чрез интернет и всичко започна просто от лафене..... виждаме се само като се прибера в България...забравих да кажа де хаха аз живея в Гърция от малка :( нооооо надявам се нещата да станат както сме ги намислили от лятото и за нататък :)

Chefinkaaa
04-05-2011, 17:16
И той много се кефи като другите ме гледат, а съм си негова :D Ама той е зодия лъв, а пък те са малко такива.

Само като каза, че е зодия Лъв и ми става ясно - Аз също ! :lol:
Своенравни, леко горделиви, маааалко егоисти - не винаги и зависи за какво, избухливи, нетърпеливи, Ревниви 8-) и скромни най-вече :lol:

Chefinkaaa
04-05-2011, 17:26
[/b]Valll отностно парите, можеш да го обсъдиш него, смисъл да му обясниш, че оценяваш това, че се грижи за теб по негов си начин... и т.н и че плаща само за теб.. Но му кажи, че искаш и ти да направиш нещо за него и това да работиш даже и почасово като отидеш при него ще те кара да се чувстваш добре и на мястото си.. а не само да се занимаваш с домакинска работа..

marin4itu
04-05-2011, 17:34
И той много се кефи като другите ме гледат, а съм си негова :D Ама той е зодия лъв, а пък те са малко такива.

Само като каза, че е зодия Лъв и ми става ясно - Аз също ! :lol:
Своенравни, леко горделиви, маааалко егоисти - не винаги и зависи за какво, избухливи, нетърпеливи, Ревниви 8-) и скромни най-вече :lol:

Ооо да.. А пък аз съм дева. Спокойна, бавна, мудна, трудно нервеща се, въпреки, че понякога откачам за дреболии, премислям всяка ситуация детайлно, ама общо взето се допълваме :D Обаче и аз съм адски ревнива..

Лъвовете обаче сте и много добри приятели. За близък човек правите всичко!

marin4itu
04-05-2011, 17:37
Taзи тема ми е най-болната ;) Може би някой от вас знаят ... ;) по-старите потребители на форума..
Имах си приятел, докато си бях в България и бяхме много сериозни, аз бях единствената, която той имаше, само аз го подкрепях. . и какво стана заминах... и ... не ми се говори, сега не е между живите :( :(

Ох.. много съжалявам.. :( Не знам какво да ти кажа, освен да си запазиш хубавите спомени.. :(

valll
04-05-2011, 17:41
[/b]Valll отностно парите, можеш да го обсъдиш него, смисъл да му обясниш, че оценяваш това, че се грижи за теб по негов си начин... и т.н и че плаща само за теб.. Но му кажи, че искаш и ти да направиш нещо за него и това да работиш даже и почасово като отидеш при него ще те кара да се чувстваш добре и на мястото си.. а не само да се занимаваш с домакинска работа..

а за работата аз вече писах. той даже ме пита какво мога да работя и ми каза, че като отида заедно ще търсим, но за мен това е много далечна тема, защото живот и здраве ще стане след 2 години :(
иначе за сега да плащам няма как да стане. той така е възпитан и всичките му приятели са така. просто различен манталитет. старая се даже да не се заглеждам много по магазините, защото не искам да си дава парите.

Chefinkaaa
04-05-2011, 17:54
marin4itu Така е, мнооого трудно се привъзваме, но веднъж стане ли сме готови на всичко. За приятелите също е вярно, аз лично съм много мекушава по душа.. може би и на няколко пъти са ми забивали нож в гърба хора, които съм мислила за близки.. Но такъв е животеца.. поне сега приятелите ми са подбрани, но знам че нищо такова няма да се случи.

Chefinkaaa
04-05-2011, 17:58
Нека кача и аз 2-3 снимки, че май останах единствена дето няма време да качи 8-) (ето това ти причинява даскалото)

http://www.prikachi.com/images.php?images/401/3183401Q.jpg Стефанов ден, двама адаши - едно момиче и банда момчетий - както винаги 8-)

http://www.prikachi.com/images.php?images/412/3183412w.jpg - Прегръдчица.
http://www.prikachi.com/images.php?images/420/3183420N.jpg Не питайте защо - не помня. 8-)
http://www.prikachi.com/images.php?images/433/3183433O.jpg Обожавам да го тормозя като му се спи.
http://www.prikachi.com/images.php?images/447/3183447r.jpg 8 часа но вече сме пийнали.. все пак е нова година.. хаха

Chefinkaaa
04-05-2011, 18:03
[/b]Valll отностно парите, можеш да го обсъдиш него, смисъл да му обясниш, че оценяваш това, че се грижи за теб по негов си начин... и т.н и че плаща само за теб.. Но му кажи, че искаш и ти да направиш нещо за него и това да работиш даже и почасово като отидеш при него ще те кара да се чувстваш добре и на мястото си.. а не само да се занимаваш с домакинска работа..

а за работата аз вече писах. той даже ме пита какво мога да работя и ми каза, че като отида заедно ще търсим, но за мен това е много далечна тема, защото живот и здраве ще стане след 2 години :(
иначе за сега да плащам няма как да стане. той така е възпитан и всичките му приятели са така. просто различен манталитет. старая се даже да не се заглеждам много по магазините, защото не искам да си дава парите.


Еее така е да, аз ти говорих ако евентуално заживеете заедно на по-сериозни начела, сега е още рано да се каже .. така или иначе никой не знае какво ще е станало след 2 години.

valll
04-05-2011, 18:05
[/b]Valll отностно парите, можеш да го обсъдиш него, смисъл да му обясниш, че оценяваш това, че се грижи за теб по негов си начин... и т.н и че плаща само за теб.. Но му кажи, че искаш и ти да направиш нещо за него и това да работиш даже и почасово като отидеш при него ще те кара да се чувстваш добре и на мястото си.. а не само да се занимаваш с домакинска работа..

а за работата аз вече писах. той даже ме пита какво мога да работя и ми каза, че като отида заедно ще търсим, но за мен това е много далечна тема, защото живот и здраве ще стане след 2 години :(
иначе за сега да плащам няма как да стане. той така е възпитан и всичките му приятели са така. просто различен манталитет. старая се даже да не се заглеждам много по магазините, защото не искам да си дава парите.


Еее така е да, аз ти говорих ако евентуално заживеете заедно на по-сериозни начела, сега е още рано да се каже .. така или иначе никой не знае какво ще е станало след 2 години.

доста вода ще изтече до тогава. има време, за това сега не мисля. мисля само за това, 1е след 18 дни ще го видя отново. от 4 месеца не съм говиждала. направо вече не издържам. просто искам всичко да е страхотно, а и ще празнуваме за пръв път заедно рождения му ден :grin:

Chefinkaaa
04-05-2011, 18:08
хихи Валл и аз го чакам с нетърпение да дойде точно след 10 дни !! :grin: :smt003 Не съм го виждала от януари месец след Иванов ден. :(

FromAutumToAshes
04-05-2011, 19:00
Бе вие вярвате ли си като ги пишете тиа глупости ;д

valll
04-05-2011, 19:19
Бе вие вярвате ли си като ги пишете тиа глупости ;д
това, че ти не мислиш по този начин, не значи че са глупости. кое е глупост според теб? че сме намерили половинките си и че се обичаме, макар и разделени? е сега като мислиш така от моста ли да се хвърля?
виж какво всеки ден се изправям пред хора, които ме убеждават да го оставя, защото това не е връзка и не можем да бъдем заедно. ми само едно ще ти кажа....само гледай. не просто е връзка ами е и много по-силна от връзката на хора, които са всеки ден заедно! сърцето не пита, то може и на край света да те заведе. само ти пожелавам да изпиташ толкова голяма любов като нашата.

marin4itu
04-05-2011, 19:42
Бе вие вярвате ли си като ги пишете тиа глупости ;д

Браво бе изказа се.. Ако нямаш нещо смислено да кажеш, за кво изобщо пишеш тука.. Тази тема не е за това да ни убеждават как са невъзможни връзки от разстояние, ами да си споделяме, че въпреки трудностите любовта е голяма! Така че си трай!

Chefinkaaa
04-05-2011, 19:51
Бе вие вярвате ли си като ги пишете тиа глупости ;д
това, че ти не мислиш по този начин, не значи че са глупости. кое е глупост според теб? че сме намерили половинките си и че се обичаме, макар и разделени? е сега като мислиш така от моста ли да се хвърля?
виж какво всеки ден се изправям пред хора, които ме убеждават да го оставя, защото това не е връзка и не можем да бъдем заедно. ми само едно ще ти кажа....само гледай. не просто е връзка ами е и много по-силна от връзката на хора, които са всеки ден заедно! сърцето не пита, то може и на край света да те заведе. само ти пожелавам да изпиташ толкова голяма любов като нашата.

Подкрепям Вал и..
Омръзнало ми е да споря с такива като теб.
Всеки си го избира - ако си тук да спамиш - out, кой те кара да четеш?
Остави ни да си живеем в измисления и розов свят и чети раздел "Секс".


аахх :lol: нещо съм се изнервила. 8-)

valll
04-05-2011, 19:59
Остави ни да си живеем в измисления и розов свят и чети раздел "Секс".


ej ей това ме разби :lol:

vls
04-05-2011, 20:33
Хахха докато четях писаното от вас, за момент помислих че любовта съществува и че мъжете не сабоклуци :grin: :grin: Но не мислите ли, че всичко е до едно положение ? :? Сега говорите миличко, лигаво, наивно , но после като се разделите ?? Какво ?/ шепа спомени :?

valll
04-05-2011, 20:45
просто се надяваме, че няма да се разделим. и майка ми е говорила така за баща ми, но след 16 години брак той ни остави. никога не може да бъдеш сигурен какво ще стане. ако мислиш само, какво може да се случи и живееш в съмнение си пилееш времето. все някой ден стигаш до човека, който ти е на сърце и до момента, в който си отидеш от този свят не може да си сигурен дали той ще е винаги с теб.

nikitka_
04-05-2011, 21:11
...

FromAutumToAshes
04-05-2011, 21:20
Споко бе ladies ;d 1во мерси за нападките.. 2ро аз не казвам че връзките от разстояние за "невъзможни", напротив - имах такъв тип връзка близо 2 години. Това което казвам е, че любовта като цяло е глупост.. или по-скоро за глупаци.. Не че човек не трябва да я търси, просто... как да кажа, като се сетя от мой лични преживявания и наблюдение на мой приятели - еми човек е способен на много глупави дела под нейно въздействие. А и като идва момента в който всичко умира. И не ми говорете глупости от сорта, че истинската любов е вечна, щото такъв филм не съществува. Всичко има своя край (е.. като изключим кренвирша, който има 2 края ;д ;д) и е просто въпрос на време да се стигне до този край. Макар и банален, има един лаф, ще го цитирам : "Няма песен без край"... Не знам дали ме разбирате правилно, но и да не е така, това си е ваша работа ;д Пиша коментара без лоши чувства, без да търся нападки или да се заяждам с някого, просто изказвам виждането си по въпроса :) Които искат да се обичат, здраве да е :)

Chefinkaaa
04-05-2011, 21:20
Хахха докато четях писаното от вас, за момент помислих че любовта съществува и че мъжете не сабоклуци :grin: :grin: Но не мислите ли, че всичко е до едно положение ? :? Сега говорите миличко, лигаво, наивно , но после като се разделите ?? Какво ?/ шепа спомени :?

Това нашето се нарича ОПТИМИЗЪМ ;) . Не мисля , че някой мисли за раздяла. И това да стане - НЕКА . Нали съм имала ЛЮБОВ, дори и от далече. Нали съм я изживяла, колкото и банално и наивно да звучи.
И нека са Шепа Спомени, Нали ми са се случили ! ;) Има хора, които и това нямат :)

BgHtH
04-05-2011, 21:42
Хубаво е да живееш в сапунен балон.... сигурно.Не ме разбирайте погрешно - чуждото страдание не ми носи радост. Вярно е че сме свикнали ако в нещата няма значителна доза мръсотиика да не ги намираме реални и въпреки това от постовете на влюбените момичета лъха леко чувство на откъсване от реалността ,сякаш са на тяхна планета.Няма лошо.Лошото е като сапунения мехур се спука.

djipsito
04-05-2011, 22:03
Чета и се сещам как преди няколко години и аз имах такава връзка, която приключи през 2008. Няма да ви убивам мечтите, при мен не беше много розово и се видяхме за първи път чак 2009 когато вече бях продължила напред, обаче се сещам за всичко това, което описвате, всичко което чувствах. Разбирам неразбирането, което срещате от повечето хора, които не знаят какво е и не вярват, че такава връзка е възможна.
Хубаво е да има една такава тема, положителна и кипяща от емоции :) предполагам, че на всеки му е дотегнало да чете за разделени двойки и все такива кофти работи ;р

Айде успех от мен ;р

nikitka_
04-05-2011, 22:09
..

Gr0zDan0v
04-05-2011, 22:16
Еее опасни сте!Браво на вас!А ,когато завършиш образованието си,как ще се развият нещата при вас?

Ето наши снимки :

http://www.prikachi.com/images/412/3179412N.jpg

http://www.prikachi.com/images/426/3179426q.jpg

http://www.prikachi.com/images/734/3065734y.jpg

http://www.prikachi.com/images/728/3065728b.jpg

http://www.prikachi.com/images/436/3179436z.jpg

http://www.prikachi.com/images/441/3179441P.jpg

Valll,качи и ти ваши снимки :P :) Нека и останалите качат,ако имат желание!И хайде,активизирайте се!Знам,че не сме само ние! :D :D

sladuRi :) :)

nikitka_
04-05-2011, 22:22
..

krem4et0
04-06-2011, 06:19
valll, не мога да се съглася, че връзката във вашия случай е по-силна и е повече връзка (ако мога така да се изразя), отколкото като се виждате всеки ден или сте заедно. Понеже всеки си гледа от камбанарията, няма как да те убедя, че да съжителстваш с някого, да се грижите само двамата за абсолютно всичко - от пазар, през сметки, домакинство, развлечения и се стигне до отношения с вашите си семейства, си личи колко е здрава връзката ви и колко може да понесе. Преди около година съжителството ни беше в начален проект и аз си мислех, че това да стане и край-проблемите ни свършват. А те започнаха да се случват наистина едва след като сме семейство. Не ме разбирайте, че се караме и спорим непрекъснато, но имаме търкания за почти всяко нещо, докато се нагодим. Трябва много търпение и много компромиси да живееш с някого, а любовта ти трябва да е невероятно силна, за да продължиш да го обичаш и след като нещо те е издразнило на макс.

SuperBadSuperFresh
04-06-2011, 07:01
Наистина с тези връзки изпускаме много неща.Момчето ти да те гушне,ако някой те е ядосал в даскало/работа.Да ти звънне в 1 през нощта и да ти каже аз съм пред вас.Да си готвите заедно,да гледате телевизия...Преживяла съм тези неща и мога да кажа,че не ми липсват.За сметка на това,се научих да оценявам всеки един миг.Всяка една секунда с него ми е ужасно ценна.Както писах в една подобна тема,ако някой е изпитал пълното щастие,се бори докрай отново за него!Съжалявам,но тези моменти в които всичко,абсолютно всичко в живота ти е наред,никога няма да заменя.Дори и да е за няколко дни...
Различни сме,по-позитивни от хората в "обикновените" връзки.Наслаждаваме се на малките неща,не обръжаме внимание на ежедневните малки дразнещо неща,които могат да съсипят връзката ни.
И това,че може някога пътищата ни да се разделят,пречи ли ми да бъда щастлива!?

krem4et0
04-06-2011, 07:15
Видях, че си правите планове да се съберете и да живеете с половинките си. За това написах горното. Не мисля, че може по телефон, скайп или при срещи за няколко дни на няколко месеца де се добие пълна представа за човека отсреща. Просто ви казвам да го имате предвид, защото при такива връзки е много по-трудно да разбереш отрицателните черти на половинката, защото всеки се стреми да покаже най-доброто в оскъдното време. Да не говорим, че като гаджета нещата са коренно различни от тези като партньори. Може 10-20 дни да сте нон-стоп заедно, и да си мислите колко ще е ок, но да сте 10-20 месеца или години е по-различно. И аз съм била по почивки заедно с мъжо непрекъснато и нещата пак са избивали нанякъде, но да кажем, че е било почивка и нещата са били добре, но сега избиват много неща на повърхността, за които никога не съм предлагала, че може да си правим проблем. Просто искам да се замислите за това, преди да зарежете род и родина за някакъв си мъж, с който нещата 100% ще са по-различни, отколкото са сега.
Не ме разбирайте погрешно - аз съм щастлива, че живея с партньора си и за мен е сбъдната мечта, но не е лесно и ежедневно ми се налага да си държа езика зад зъбите и да премълчавам нещо, за да не стане проблем. С него е същото 100%. Не съм разочарована от него, а даже за някои неща е надминал очакванията ми, но винаги има нещо дребно, което да преобръща колата. Аз съм свикнала да понасям караници и да отреагирам. Знам до къде води спорът и какво може да оправи или не. А вие?

Josefinne
04-06-2011, 07:25
И аз съм разделена с приятеля ми - Райън Филип. Аз живея в България, а той - в Америка. Вече сме заедно 5 години, но той не го знае. Ужасно се зарадвах, когато се раздели с жена си. Знам, че го направи заради мен. Надявам се скоро да се върне. Писна ми да гледам " Секс Игри" 1, само заради него. :grin:

SuperBadSuperFresh
04-06-2011, 07:30
И аз съм разделена с приятеля ми - Райън Филип. Аз живея в България, а той - в Америка. Вече сме заедно 5 години, но той не го знае. Ужасно се зарадвах, когато се раздели с жена си. Знам, че го направи заради мен. Надявам се скоро да се върне. Писна ми да гледам " Секс Игри" 1, само заради него. :grin:

И това реши да го напишеш,защото... ?

Josefinne
04-06-2011, 07:34
И аз съм разделена с приятеля ми - Райън Филип. Аз живея в България, а той - в Америка. Вече сме заедно 5 години, но той не го знае. Ужасно се зарадвах, когато се раздели с жена си. Знам, че го направи заради мен. Надявам се скоро да се върне. Писна ми да гледам " Секс Игри" 1, само заради него. :grin:

И това реши да го напишеш,защото... ?

Причина 1 > За мен връзките от разстояние не са връзки, а или прекратени връзки, или прекъснати връзки, или несъществуващи връзки.
Причина 2 > Стана ми смешно и забавно, като прочетох първото мнение.
Причина 3 > Реших, че в този форум е позволено да си изказваме свободно мнението по начин, по който изберем, стига да не нарушаваме етикета и добрите нрави.

SuperBadSuperFresh
04-06-2011, 08:10
Josefinne,пожелавам ти някога да изпиташ толкова силни чувства към някого,че да не може никой и нищо да те спре.Пожелавам го на всеки.Както и на останалите момичета тук (сигурна съм),вече ни е малко безмислено да убеждаваме когото и да било в каквото и да било относно връзките ни.Благодаря,че сподели мнението си :).

Josefinne
04-06-2011, 08:28
Josefinne,пожелавам ти някога да изпиташ толкова силни чувства към някого,че да не може никой и нищо да те спре.Пожелавам го на всеки.Както и на останалите момичета тук (сигурна съм),вече ни е малко безмислено да убеждаваме когото и да било в каквото и да било относно връзките ни.Благодаря,че сподели мнението си :).

Мерси. Изпитвала съм. Не беше яко. Наложи се да самоубия чувствата си. Не искам да се повтаря. Изводът беше това, което написах по-горе.

valll
04-06-2011, 09:30
Споко бе ladies ;d 1во мерси за нападките.. 2ро аз не казвам че връзките от разстояние за "невъзможни", напротив - имах такъв тип връзка близо 2 години. Това което казвам е, че любовта като цяло е глупост.. или по-скоро за глупаци.. Не че човек не трябва да я търси, просто... как да кажа, като се сетя от мой лични преживявания и наблюдение на мой приятели - еми човек е способен на много глупави дела под нейно въздействие. А и като идва момента в който всичко умира. И не ми говорете глупости от сорта, че истинската любов е вечна, щото такъв филм не съществува. Всичко има своя край (е.. като изключим кренвирша, който има 2 края ;д ;д) и е просто въпрос на време да се стигне до този край. Макар и банален, има един лаф, ще го цитирам : "Няма песен без край"... Не знам дали ме разбирате правилно, но и да не е така, това си е ваша работа ;д Пиша коментара без лоши чувства, без да търся нападки или да се заяждам с някого, просто изказвам виждането си по въпроса :) Които искат да се обичат, здраве да е :)

виж не те нападам по никакъв начин, просто искам да обясня, че ако цял живот стоиш и чакаш края на своята любов или всеки ден се надяваш да не ви е последен, няма да изживеех добре дните си прекарани с този човек. да, има поговорка, че няма песен без край, но нали и нея някой я е казал. и аз сега мога да кажа, че има такова нещо и не ме интересува кой ще повярва или не. както казах преди. до последният ти ден на земята не можеш да си сигурен, че половинката ти няма да те изостави, но това не означава, че трябва да изживееш дните си в съмнения.

valll
04-06-2011, 09:37
valll, не мога да се съглася, че връзката във вашия случай е по-силна и е повече връзка (ако мога така да се изразя), отколкото като се виждате всеки ден или сте заедно. Понеже всеки си гледа от камбанарията, няма как да те убедя, че да съжителстваш с някого, да се грижите само двамата за абсолютно всичко - от пазар, през сметки, домакинство, развлечения и се стигне до отношения с вашите си семейства, си личи колко е здрава връзката ви и колко може да понесе. Преди около година съжителството ни беше в начален проект и аз си мислех, че това да стане и край-проблемите ни свършват. А те започнаха да се случват наистина едва след като сме семейство. Не ме разбирайте, че се караме и спорим непрекъснато, но имаме търкания за почти всяко нещо, докато се нагодим. Трябва много търпение и много компромиси да живееш с някого, а любовта ти трябва да е невероятно силна, за да продължиш да го обичаш и след като нещо те е издразнило на макс.

виж аз явно не съм се изразила правилно. имах в предвид, че нашата връзка е по-силна в сравнение с връзката на хора, които не живеят заедно, но се виждат всеки ден или почти всеки ден. всички около мен са с такава връзка и виждам какво е. въпреки всичко и на мен ми се иска да ме вземе от гарата като се връщам от изпит, да се разхождаме заедно и т.н. но когато един човек е известно време надалеч това е моментът, който показва колко са силни чувствата ви, щатото ако не са всичко приключва до този момент. вярно е, че всеки гледа от своята гледна точка и не слагам всички под един знаменател, но това е моето виждане.

valll
04-06-2011, 09:49
да, това наистина е форум, където всеки може свободно да изразява мнениенто си. но има толкова много теми в които се говорят само отрицателни неща. не може ли една тема да остане, в която това да го няма. 2 дин си бяхме добре и изведнъж някакви хора почват пак да обясняват как си живеем в измислен свят или че любовта ни е невъзможна. вярвайте ми в ежедневието си срещам всеки ден такива хора. аз уча задочно поради което си стоя в родния град, и всички мои приятели се пръснаха из България. тук намерих хора, които ме разбират по-добре от самата мен и се чувствам страхотно да говоря с тях. защо трябва и тук да си изразявате негативното отношение? като не ви харесва, моля ви се недейте коментира, няма критика, която вече да не съм я чувала. единствено мнението на kremen4et0 приемам като конструктивна критика. моля ви спрете, защото темата не е за критики, а за хора, които могат да споделят подобни истории.

TheBeliever
04-06-2011, 10:51
виж аз явно не съм се изразила правилно. имах в предвид, че нашата връзка е по-силна в сравнение с връзката на хора, които не живеят заедно, но се виждат всеки ден или почти всеки ден. всички около мен са с такава връзка и виждам какво е. въпреки всичко и на мен ми се иска да ме вземе от гарата като се връщам от изпит, да се разхождаме заедно и т.н. но когато един човек е известно време надалеч това е моментът, който показва колко са силни чувствата ви, щатото ако не са всичко приключва до този момент. вярно е, че всеки гледа от своята гледна точка и не слагам всички под един знаменател, но това е моето виждане.

Нямах намерение да се включвам в дискусията ви, но тук не съм въобще съгласна с теб.

Първо ти не можеш, както и никой друг, да определяш връзките на другите колко са силни. Една двойка може да се карат и дразнят ежедневно за глупости, но да имат в пъти по-силна връзка от тези, които непрестанно си угаждат и мазнят един на друг. Ти не можеш като страничен наблюдател да определиш силата на чувствата им.

И съм напълно съгласна с krem4eto. Една връзка си проличава каква е, както и хората в нея, едва след като са излезли наяве всички лоши страни на партньорите. Само тогава, когато си опознал напълно човека отсреща с всичките му недостатъци, когато си бил свидетел на най-лошите му страни, можеш да разбереш дали това наистина е човека за теб. При кратките срещи всеки се стреми, както krem4eto каза, да покаже най-доброто от себе си. Всичко ви е розово защото е за каратко. Не сте се сблъскали с трудностите, с които се сблъскват другите двойки в ежедневието. И тук не става въпрос за живеещите заедно.

Да, ще кажеш, че разстоянието само по себе си е достатъчно изпитание, но точно малките ежедневни проблемчета, които за вас изглеждат незначителни и тривиални на фона на физическата отдалеченост, точно те ще покажат дали сте един за друг. Защото когато сте с нагласата "Имаме само Х дни преди да замине" вие подминавате великодушно дребните спорове и игнорирате малките недостатъци у другия, с идеята да не губите ценното време един с друг. Но когато факторите време и разстояние отпаднат тези малки неща ще започнат да ви се виждат все по-големи и значителни и точно тогава идва въпросът можете ли да приемете тези недостатъци, не да си затваряте очите временно в името да доброто изкарване, а да живеете всеки ден с тях.

Не ме разбирай погрешно , радвам се на оптимизма ви и ви желая един ден да ви се сбъднат мечтите. Но е очевадно, че имате прекалено големи очаквания и някакви идеалистични възгледи за ситуацията, в която се намирате, които ще ви изиграят много лоша шега.

valll
04-06-2011, 11:18
не знам дали си забелязала изречението, в което казвам, че не мога да слагам всички под общ знаменател. аз изразявам лично мнение не определям връзките на другите хора и още нещо, моля те прочети последният ми коментар ;) там ясно показвам молбата си да се спре с коментарите по тази тема. не съм я направила, за да срещна още хора, които да ме убеждават, в това което и ти се опитваш да ме убедиш. достатъчно ми е ежедневието. темата е направена с цел да се съберем хора с подобни истории и да има къде да си споделим преживяванията и проблемите, не за да бъдем критикувани.

TheBeliever
04-06-2011, 11:45
Не знам защо приемате съветите като критика. Както ти имаш право да си изразиш мнението, такова право имам и аз. Това, че мнението ми не ти допада е друг въпрос.

И не написах всички тези неща с цел да се заяждам, нито да омаловажавам връзките и чувствата ви. Просто се опитвах да ви покажа друга гледна точка и да ви подтикна да осмислите положението от друг ъгъл. Не искам да те "убеждавам" в нищо. Ти сама ще стигнеш до тези заключения след време.

krem4et0
04-06-2011, 11:48
Не го приемай като критика, а по-скоро като съвет. Не мога да огранича писането в дадена тема (след като е по нея), ако не се нарушават правилата. Не разбирам какво лошо има да ви се каже как може и да са нещата. Аз даже написах и хубав, реален сценарий. За съжаление всяка връзка има вероятност да се разпадне, ако ще да сте 24/7 заедно, ако ще да сте и непрекъснато разделени. Зависи си от много неща. Но едно е да се разделиш с половинката си и да си си у дома сред близки и приятели, а съвсем различно в чужда страна, сред напълно непознати хора.
Може би, защото не съм била поставена пред подобен избор, но много бих помислила и поразсъждавала дали да зарежа всичко и да отида на майната си, след като там е само 1 единствен човек, за когото ми пука, след като няма да имам нищо мое, след като всички наши познати ще са неговите близки и приятели.
Виждам колко е тежко на сестра ми за нас, за приятелите й, а и в кариерата трябваше да се върне назад. И финансово им е трудно, въпреки високите заплати и работата на 2 места на зет ми, защото плащат наем. И колкото мъжът й да обясняваше как ще се грижи за нея и нищо няма да й липсва, не може да замести най-близките й хора, приятелствата от детинство(има такива, просъществували близо 30 години), домът, семейството.

Не знам защо като някой ви напише или каже нещо против тези връзки, е с лошо чувство. Щом семейството ви също се изказва така - помислете и за него. Представям си какво е на майките ви - да ви носят 9 месеца, да бдят над вас ден и нощ, да ви изучат, изхранят, облекат и да не ви липса нищо, а в един прекрасен ден им казвате "майната ти - обичам го и не ми пука как се чувстваш. Важното е аз да съм щастлива." Хубаво е да мислите за собственото си щастие, но има и други хора, които ви обичат, освен пичът на стотици или хиляди километри от вас.
Помислете - той склонен ли е да направи същото за вас?

valll
04-06-2011, 11:56
никой ит семейството ми не е казал и дума против връзката ми с чужденец. майка ми е изключително щастлива за мен и ме подкрепя, защото знае през какво съм минала не само в любовен план и сега ме вижда щастлива. не съм казала, че замина ли ще зарежа всичко тук, ако всичко се развие добре, малко сед като аз замина при мен идва и майка ми. общо взето от страна на близки и приятели и двете нищо не ни задържа тук. не съм сигурна дали това съм го писала, но той ми даде право на избор. отивам при него и заживяваме заедно. ако има такъв момент, в който реша, че вече не съм щастлива с него, не го обичам или не се чувствам добре там, винаги мога да се прибера. както във всяка връзка първо заживяваш с един човек после решаваш дали ще си с него цял живот.аз наистина не искам да бъде ограничено чуждото мнение, но тези неща съм ги чувала много пъти и тук искам да намеря хора, с които мога да си кажа това, което ако не си изживял няма как да разбереш.

nikitka_
04-06-2011, 12:10
..

Chefinkaaa
04-06-2011, 17:19
да, това наистина е форум, където всеки може свободно да изразява мнениенто си. но има толкова много теми в които се говорят само отрицателни неща. не може ли една тема да остане, в която това да го няма. 2 дин си бяхме добре и изведнъж някакви хора почват пак да обясняват как си живеем в измислен свят или че любовта ни е невъзможна. вярвайте ми в ежедневието си срещам всеки ден такива хора. аз уча задочно поради което си стоя в родния град, и всички мои приятели се пръснаха из България. тук намерих хора, които ме разбират по-добре от самата мен и се чувствам страхотно да говоря с тях. защо трябва и тук да си изразявате негативното отношение? като не ви харесва, моля ви се недейте коментира, няма критика, която вече да не съм я чувала. единствено мнението на kremen4et0 приемам като конструктивна критика. моля ви спрете, защото темата не е за критики, а за хора, които могат да споделят подобни истории.

Няма как да не те подкрепя Вал ..
Само едно не разбирам аз.. всякакви хора.. сядат ..пишат и влагат негативизъм в цялата тема - ъъ защо? С кое право критикуват -, нека си гледат тяхния живот - в който са решили или да са като вълк единак - ОК, не ми влиза в работата. Хора ние тук споделяме !Ако има какво да пишете - пишете по темата !! Не ме интересуват критики от сорта на "Тва не съществува" и темп подобни и мисля, че не само аз ами и другите момичета, които минават по този път ще се съгласят с мен. И ако другите съфорумници влагащи негативизъм във всичко все още искат да спорят нека цитирам думите на Вал още от началото на темата.




Така, тази тема я пиша за всички ВЛЮБЕНИ които се намират в различни държави.

valll
04-06-2011, 17:43
точно така Стефи, и аз така мисля. и един от тези коментари беше, че бил смешен първият коментар, е кое му е смешното като аз точно там обяснявам, че темата не е за коментиране дали е възможна такава връзка и дали живеем в сапунен балон. темата е за споделяне.

Chefinkaaa
04-06-2011, 17:53
Ами именно, мама му стара н емога да разбера защо трябва да има излияна критика и да ни развалят темата, че и настроението - щом не вярват, ОК .. Който НАИСТИНА го е изпитвал, а не се е лъгал че е Любов ще разбере темата.

Оставете ни да си споделяме, щом не ви е приятно да ни четете сапунените балони съм казала.. им друг раздел .. и други теми от 13-14 годишни, които питат въпроси за сефтето или вече се хвалят че на 13 спят с батко. апф.. айййдее..

Между другото Вал ти от кой град си ?

valll
04-06-2011, 18:11
Стефи от сливен съм :) а ти от къде си?
ако искаш на лично можеш да ми пратиш фейсбук ;)

съгласни ли сме да продължим да си обсъждаме темата, ок? :-)

krem4et0
04-06-2011, 19:14
Извинявам се тогава за намесата, щом не можа да се пише и за другата гледна точка на връзките разделени-заедно.
Мислех, че аз съм тази, която в случая маже да прецени дали се пише по темата или не, но някои дами желаят да ми изземват функциите. Смятам, че хубавата тема трябва и да породи хубава дискусия. Аз мислях, че в тази има потенциал, но вие искате просто да покажете колко е силна любовта като не се виждате и колко малко обичаме тези, които сме ежедневно с половинките си. Тезата, че истинската любов е само тази, родена и удържала на изпитания (разстоянието в случая), не ми допада.

Приятна вечер.

nikitka_
04-06-2011, 19:41
..

LoveHurT
04-06-2011, 19:44
ТЦтц, нямаше начин да не изпаднат спорове със страници и тук. Не аз нямам приятел, с който съм разделена, но супер много ви се радвам и ви следя с удоволствие ;)
Продължавайте и споделяйте по между си, а останалите мнения просто ги четете и подминавайте, без да коментирате. Няма смисъл да убеждавате и разубеждавате някой, който има собствена гледна точка и не желае да погледне нещата от другата страна. Както те не могат да ви разберат, така и вие тях. Така че щом има желаещи да си изразят позицията, нека.. в тяхното право са, но просто да остане неотразено, за да не се досъсипе темата.
Сега сте само вие момичета :-) : ))

SuperBadSuperFresh
04-06-2011, 19:53
Няма начин няколко негативни мнения да ме откажат.Днес си направих татус,говорих дълго с момчето си,ядох шоколад...Никакъв шанс някой да ми развали настроението 8-)

nikitka_
04-06-2011, 19:54
..

valll
04-06-2011, 20:19
krem4et0 аз лично в един от по горните си постове казах, че единствено твоето мнение приех като съвет и конструктивна критика. нищо от тези постове за които говориш не се отнася до теб, защото това което ти изразяваше, а другите не, беше уважението към нашето мнение. тези коментари, 1е коментарите ни са смешни, живеем в измислен свят, това не е връзка и "като пишете вярвате ли си"...в тези коментари не намирам уважение и написаното от мен важи точно за тях.

valll
04-06-2011, 20:20
SuperBadSuperFresh, че не ти знам името. каква татуировка? я сподели :-)

Chefinkaaa
04-06-2011, 20:22
Съгласна съм с това,което беше казала в по-горен пост,че ,когато сме заедно,вероятно отношенията ще се променят!Лично аз не съм приела тези твои думи като критика!Мислила съм за това,но има възможност и да не се получи по този начин!И се надявам да не стане така!

Ники нещата със Сигурност ще се променят, това е че никой не знае как - може към добро или зло, среден вариант няма. В едно може да сме сигурни, че каквото и да се случи с нас..и връзките ни..от разстояние..за сега .. трябва да сме сигурни, че Господ си ни е подбрал най-доброто и за двамата - щом сме се разделили - така е трябвало, ако останем заедно години наред - дай Боже :).

Иначе Кремче в коментарите си изобщо не визирах тебе. :)

krem4et0
04-07-2011, 06:01
Ок, момичета. Позволих си да дам съвет, защото съм по-голяма, по-опитна, а и имам връзката на сестра ми и зет ми за пример. Преди това бях много скептична за такива връзки, но те ми показаха, че може. Разбира се, ако и двамата искат и правят усилия да са заедно, а не да живеят все разделени, години наред и при възможност да са заедно, да не правят нищо от страх или други съображения.

BgHtH
04-07-2011, 07:32
Изкарахте ме егати черния злобар значи... :D Няма лошо,като се нахаках в женска тема ще си нося последиците.Не съм скептично настроен към вашите връзки,към които и връзки въобще.Опазил ме Бог,като човек които не е имал сериозна връзка мисля че нямам право да давам мнение по тези въпроси.Просто прочетох някой от мненията в началото и ми се сториха леееко откъснати в смисъл "всичко е хубаво ,птичките пеят,слънцето грее, цветя и рози" (което не значи че не са хубави) просто мен живота ме е научил че медала има тенденцията да си показва другата страна когато най-малко го очакваш.
Поздрави и ще гледам да не се навирам м/у шамарите повече :D

valll
04-07-2011, 08:24
явно си си сменил аватара защото не мога да те позная :D

и на мен ми е станало ясно, че медала има две страни. много дълго бях от едната, сега се наслъждавам на тази. дай Боже да имам сили да се оправя, когато отново се обърне ;)

nikitka_
04-07-2011, 08:38
...

nikitka_
04-07-2011, 21:17
..

Chefinkaaa
04-07-2011, 21:20
^ Лично на мен ми омръзна да се разправям с хора, които ме критикуват.. Смисъл скапва ми се настроението.. а то ми е достатъчно скапано през деня от всичкото учене.. и малка депресия от липсата на любимия.. и вместо да влезна в темата и да се носи един колкото и банален да е РОЗОВ разговор.. вместо някой да ми казва как връзката ми била така и онакава.. и как едва ли не всичко ще се разтури.. Омръзна ми от вълци единаци, съмняващи се дори и в сянката си..

vesito13
04-08-2011, 08:53
Добре де, като не искате други да ви се месят в темата, не коментирайте другите връзки, защото е дразнещо. "Нашата любов е по-силна от тази на хората, които са всеки ден заедно." На няколко пъти вече се спирам да не пиша, ама честно просто дразни. И хората с връзки, които не са от разстояние, си имат своите проблеми, може да не са като вашите, но все пак ги има. И не може да съдите една връзка колко е силна и вие колко сте си доказали, а ние нищо защото сме всеки ден или през ден заедно.
Говорете си за вас, споделяйте си розовите разкази, но не мешайте и другите връзки и едва ли не колко непълноценни са те. :?

SuperBadSuperFresh
04-08-2011, 12:13
vesito13,все пак на мен не ми е първа тази връзка.Знам какви са проблемите в "нормалните отношения".За това много мразя някой да се е скарал с гаджето и да ми каже "Няма какво да ти обяснявам и без това няма да ме разбереш".Аз не падам от Марс.Въпреки че приятеля ми е далеч и ние се караме за всевъзможни глупости.Момичето е останало с такива впечатления за връзките около себе си,изградила си е мнение.И аз имам една позната,дето приятеля й е в чужбина.Да,ама понеже си е мастия и си спи с всеки срещнат и грам не й пука.Та хора които познават нейната връзка биха си казали "Оф,тези връзки от разстояние са толкова несериозни".Мисълта ми е,че си създаваш впечатление от околните, и ако аз мисля че моята връзка е по-сериозна от тази на съседката,дето е с нейния от 4 години,ще си го кажа.
На мен също ми е омръзнало да обяснявам.А и какво значение има,когато аз съм щастлива.
Добре де,искам да се пофукам :D http://www.prikachi.com/images/436/3195436o.jpg

vesito13
04-08-2011, 12:23
Е вие си знаете, но все пак на моменти е гадно да се каже така и ако се пропуснат такива реплики ще е по-добре.

За татуировката не знам какво пише, обаче обувките :smt007 са прекрасни.

valll
04-08-2011, 13:00
момичета айде да си продължим темичката :-)

айде кажете сега какво ви предстои в най-близко време с любимия човек? кога ще се видите? къде?

nikitka_
04-08-2011, 13:27
...

SuperBadSuperFresh
04-08-2011, 15:44
Нямам представа кога ще се видим,наистина. :(.С тези изпити,които го чакат...В учишище някви хармоний,полифоний,пиано не знам си още какво,после за Академията още разни глупости.В момента даже няма време да седне в скайп,чуваме се основно по телефона и то в движение.Толкова е изнервен и изморен а няма как да му помогна...Няма какво да правим,търпим.Все пак ако го приемат в София,е една стъпка по-близо към мечтата ни :smt007.Ами предполагам някой ден в София ще се видим за няколко часа.Иначе за лятото планираме дъъълги гостувания и у нас,и у тях. :D Абе като се замисля все ми е тая,само да си е при мен...

nikitka_
04-08-2011, 17:05
...

Chefinkaaa
04-08-2011, 18:03
Добре де, като не искате други да ви се месят в темата, не коментирайте другите връзки, защото е дразнещо. "Нашата любов е по-силна от тази на хората, които са всеки ден заедно." На няколко пъти вече се спирам да не пиша, ама честно просто дразни. И хората с връзки, които не са от разстояние, си имат своите проблеми, може да не са като вашите, но все пак ги има. И не може да съдите една връзка колко е силна и вие колко сте си доказали, а ние нищо защото сме всеки ден или през ден заедно.
Говорете си за вас, споделяйте си розовите разкази, но не мешайте и другите връзки и едва ли не колко непълноценни са те. :?


Ъъъ Весито, не си чела внимателно ... или не си чела всичко .. НИКОЙ не критикува връзките на другите. Чети по-внимателно и по специфично коментарите на Вал :) Защото тя там е пояснила, че не е така както си го разбрала ти . Айде със здарве.

Chefinkaaa
04-08-2011, 18:11
Пък наще планове..здарве и живоот .. си го чакам да дойде при мен след точно 1 седмичкааа :grin: иии като цяло ще се разхождаме някъде.. Най-вече ще се радваме един на друг, че не сме се виждали 3 месецаа ии все едно е било годинаа :o . А послеее за лятотоо аз се прибирам в България за една година преди университета, надявам се най-искрено нещата между нас да са толкова хубави, колкото в момента, че да мога да му се радвам на него и на любовта му още много :smt007 .. Ще поработя малко..ще си поживея и ще прекарам време с него, после имаме някакви планове да идва при мен и да учим тук .. Та ДАЙ БОЖЕ да се усъществят. :smt007

bloodyF
04-08-2011, 19:44
много ви се радвам и аз ^^
и аз си имам подобно нещо, но не е връзка. Говорим си от време на време, но по-скоро го определям като open relationship. А иначе времето, което прекарахме заедно беше най-неописуемото. <3
да гледам изгрева на брега на морето с него беше уникално.
а и ми липсва толкова много... :( въпреки че е само на 100тина километра, винаги когато се случа да съм в неговия град и нещо става и я него го няма, я аз не мога да го видя, та ще станат 5 месеца откакто последно се виждахме..


ох не съм за тази тема много, ама да си излея душата. :д

SuperBadSuperFresh
04-08-2011, 22:16
много ви се радвам и аз ^^
и аз си имам подобно нещо, но не е връзка. Говорим си от време на време, но по-скоро го определям като open relationship. А иначе времето, което прекарахме заедно беше най-неописуемото. <3
да гледам изгрева на брега на морето с него беше уникално.
а и ми липсва толкова много... :( въпреки че е само на 100тина километра, винаги когато се случа да съм в неговия град и нещо става и я него го няма, я аз не мога да го видя, та ще станат 5 месеца откакто последно се виждахме..


ох не съм за тази тема много, ама да си излея душата. :д


Защо да не е?Имаш чувства към момче,което е далече от теб и ти липсва.Това дали официално сте заедно,има ли значение.

nikitka_,благодаря ти много :) Благородно ти завиждам на вече изготвения план.Ние сме си шматки :D.

didenceeto
04-09-2011, 15:02
..........

XxInn0cencexX
04-09-2011, 15:21
Ох,толкова много се радвам за вас.Толкова любов и щастие лъхат от мненията ви.Оправихте ми настроението :) С моя приятел сме заедно от 3 месеца,но въпреки това много си се обичаме.Претърпяхме период на раздели и събирания но,важното е че преодоляхме тия неща и отново сме заедно :) .Очертава се лятото той да замине да работи за Англия,а може и да не се върне 7-8 месеца .. :( Не знам ..

Продължавайте все така да се обичате и никога не се отказвайте:)

valll
04-09-2011, 17:58
ох извинявам се, че чак сега отговарям, но имах изпит в умиверситета и сега се прибрах вкъщи. радвам се, че си имаме нови членове на групичката, добре дошли :-)

аз на 23 заминавам за италия и ще го видя най-накрая след почти 4 месеца. още първата вечер ще ме заведе в една сладкарничка в едно съседно градче където много обичаме да ходим. сладоледът им е уникален. за великден нещо е решил извън града ще сме, но не ми казва. обаче ще съм там почти 20 дни и съм много щастлива. ники знам, че има време ама си задължена после да покажеш снимки от бала! :-D

SlAdYrAn4E
04-09-2011, 21:05
Ах, нямате си на представа колко много се радвам като чета тази тема :grin: и най-вече на това, че сте успяли да се справите въпреки разстоянието! Бих искала да разкажа и моята история, която за сега няма щаслив край... Накратко бях с момче близо 2 години на разстояние около 150 км.. Беше любов от пръв поглед и за двамата, адски много се привличахме и не можехме един без друг, но разстоянието си каза думата и вече от 5-6 месеца ту сме заедно, ту сме разделени... Късаме и се събираме, мразим се (уж) :D , говорим глупости само и само, за да дразним другия, даже той се опитва да ме замени с други момичета, но все се връща. Обичам го адски много, но не го разбирам... Хем не е безразличен към мен, хем се приближава и после се дърпа... :( :neutral: Колкото до вас-ОБИЧАЙТЕ СЕ и не позволявайте разстоянието да ви отдалечи и по-лошо, да ви раздели!

valll
04-10-2011, 07:12
Ах, нямате си на представа колко много се радвам като чета тази тема :grin: и най-вече на това, че сте успяли да се справите въпреки разстоянието! Бих искала да разкажа и моята история, която за сега няма щаслив край... Накратко бях с момче близо 2 години на разстояние около 150 км.. Беше любов от пръв поглед и за двамата, адски много се привличахме и не можехме един без друг, но разстоянието си каза думата и вече от 5-6 месеца ту сме заедно, ту сме разделени... Късаме и се събираме, мразим се (уж) :D , говорим глупости само и само, за да дразним другия, даже той се опитва да ме замени с други момичета, но все се връща. Обичам го адски много, но не го разбирам... Хем не е безразличен към мен, хем се приближава и после се дърпа... :( :neutral: Колкото до вас-ОБИЧАЙТЕ СЕ и не позволявайте разстоянието да ви отдалечи и по-лошо, да ви раздели!

а няма ли шанс да се съберете на едно място?

SlAdYrAn4E
04-10-2011, 08:41
За жалост не...в момента съм студентка 1 курс, а той работеше. Разликата е там, че аз бих рискувала да се преместя, но той не ми се вижда особено склонен, даже направих всичко възможно да кандидатсвтам близо до неговия град, но нямах късмета да ме приемат... :x Иначе сме прекарвали я по седмица, лятото месеци заедно, а през останалото време не е имало месец, в който да не се видим за ден-два, но от думите му разбрах, че точно тези ден-два не са му достатъчни (а съм затрупана от курсови работи и всякакви други неща свързани с учене и няма как да ида за по-дълго); а иначе след като постави разстоянието като причина 100 пъти каза, че не е безразличен към мен...Отделно сега даже се чудя дали иска да е с мен или единственото нещо заради, което продължава да ме търси е сексът, въпреки че не сме се виждали вече 1 месец и нещо. Другият вариант е големия му инат...объркана съм :(

valll
04-10-2011, 08:48
разбирам те напълно, защото и аз съм студентка и знам какво е. може би трябва да му дадеш време и да не го търсиш. ако той иска всичко да е както преди ще направи всичко възможно. знам, че ще ти е трудно, защото когато човек обича не може да стои настрана, но все пак опитай ;)

SlAdYrAn4E
04-10-2011, 09:07
:D ми опитах и нещата станаха още по-оплетени...Наскоро се бях изолирала, той ми пишеше смс-и аз не отговарях, буквално се скатавах. То не беше леко заядлив от това, че мълчах, даже ме плашеше, че щом сам искала така аз съм губила добър приятел , но не спря. Това продължи има няма 2 седмици накрая успя да ме убеди да влезна в скупе, влезнах бойна накрая бях още по-объркана. Говорихме супер дълго :D даже мисля че приключихме разговорът към 4 и 30 сутринта. За това време то не беше поздрави с песни, неща от сорта "Сърцето казва върви, но умът ми вика-стой къде?" , та даже в прав текст каза "Ако си продължила животът си ще се радвам, ако има друг до теб, пак ще се радвам, неискам да те връщам назад." ...Обнадеждих се, на мен ми трябва само дума, за да се върна или да се спра, но после той пак обърна нещата мина в другата крайност та даже ми изчете лекция как не ми искал мнението за момичетата около него и не го интересувало грозни ли били, глупави ли са и дали ще са като мен...от няколко дни пак спряхме да се търсим. :?

valll
04-10-2011, 10:23
спокойно, ако нещо трябва да се случи, ще се случи :-)

bratignat
04-10-2011, 10:29
много ви се радвам и аз ^^
и аз си имам подобно нещо, но не е връзка. Говорим си от време на време, но по-скоро го определям като open relationship. А иначе времето, което прекарахме заедно беше най-неописуемото. <3
да гледам изгрева на брега на морето с него беше уникално.
а и ми липсва толкова много... :( въпреки че е само на 100тина километра, винаги когато се случа да съм в неговия град и нещо става и я него го няма, я аз не мога да го видя, та ще станат 5 месеца откакто последно се виждахме..


ох не съм за тази тема много, ама да си излея душата. :д


Open relationship съм го чувал в друг контекст - като да имаш шръзка с няколко човека едновременно и те да знаят един за друг. В такъв смисъл съм силно против това. Аз самият няма начин да превклювам от един човек на друг, отделно, няма да се чувствам в свои води ако не съм просто единствен. Но предполагам има различни характери.

Gr0zDan0v
04-10-2011, 10:34
1-во евала на автоката на темата :)

И моята история е подобна... Запознах се с златото ми (тя е англичанка... и 2 мата бяхме на почивка в един и същи дворец във Велинград ) .. за 1 ви път се видяхме на закуска.Като я зърнах :smt118 си помислих ''боже мили спаси ме '' за моя изненада нейното семейство се настани до нашата маса.И от там като се започнаха едни погледи направооо ми беше невазможно да сваля очи от нея :grin: на следващия ден (следобед) се запознахме на басейна ( :oops: най-накрая се престраших ) ... започнахме да движим по цял ден заедно,да си говорим за най-различни неща..абее направо луднах (оказа се че е Англичанка с Италиански корени.. въпреки че е още 17 годишна работи като манекенка.) развръзката дойде на 5 тия ден вечерта.Седяхме в люлката (прегърнати естествено) обстановката беше прекрасна - времето беше наситено с много звезди,духаше лек ветрец... скорци пееха и реших ... че е дошъл мигът :smt115 признах какво изпитвам и се оказа че тя изпитва същото :oops: Бях на 10 тото небе ... ии така на следващия ден се разделихме ...тя се върна в Лондон ...след запознанството ни имаме вече 8 срещи срещи ... можеше да са повече,но заради футбола съм твърде ангажиран ;( ии така това е нашата история ( забравих да добавя че срещите ни обикновенно са в Париж ... )

п.п Прочетох и други постове :) Любовта ще спаси света :)

valll
04-10-2011, 11:47
Боже, момченце много се радвам за теб най-искрено. толкова хубаво звучи, когато всичко това го казва мъж! супер мн ви се кефя и сам знаеш, че има някои доста големи различия, когато имаш връзка с чужденец, но преодоляването им е най-сладкото нещо във връзката (хубаво, че поне говори английски, че в моя случай....:D ) както и да е. разкажи малко за случващото се след първата ви среща, за отношенията ти с родителите и (нещо, което обсъждахме преди няколко дни), а ако не се притесняваш може и някоя снимка да качиш на вас двамата. вече си имаме в семейството и двойка от кориците - модел и футболист :D

Gr0zDan0v
04-10-2011, 13:51
Боже, момченце много се радвам за теб най-искрено. толкова хубаво звучи, когато всичко това го казва мъж! супер мн ви се кефя и сам знаеш, че има някои доста големи различия, когато имаш връзка с чужденец, но преодоляването им е най-сладкото нещо във връзката (хубаво, че поне говори английски, че в моя случай....:D ) както и да е. разкажи малко за случващото се след първата ви среща, за отношенията ти с родителите и (нещо, което обсъждахме преди няколко дни), а ако не се притесняваш може и някоя снимка да качиш на вас двамата. вече си имаме в семейството и двойка от кориците - модел и футболист :D

И до ден днешен благодаря на бога за това,че когато майка ми ми каза ХОДИ НА ЧАСТНИ УРОЦИ ПО АНГЛИЙСКИ (бях на 12) я послушах :D иначе таки връзка нямаше абсолютно никакво бъдеще ...
btw по темата :
Еми родителите... имаше малко проблем с баща и..но като се запознахме всички проблеми се разрешиха.Не е хубаво да се самооценяваш,но този път ще го направя.. :-D Попринцип съм много добре възпитан ( така мисля .. а и много хора ми го казват ) не деля хората на грозни и красиви,богати и бедни или тем подобни характеристики ...Та проблемът беше че баща и не и даваше да си ПИШЕ (камоли да тръгне ) с момче/та ... но така да се каже поех всичко в мой ръце :) след горе/долу 30 минутен разговор той ми я повери (1 вид ми я даде за годеница :D ) тъкмо си тръгвах когато ме спря и ми каза следното:
-''Момко и внимавай с нея предпазвал съм я цял живот ! Не искам някой нехранимайко да и разбие сърцето и да прати това което сме градили последните 17 години на вятъра ! Надявам се съм направил добър избор !!!
Нашите пък бяха на друга вълна-много се зарадваха. Единствено съжаляваха,че не могат да се разбират с нея,но аз им служа като преводач от време на време ... :oops:
Като сме заедно ( аз пътувам с Вуйчо ми най-често...) в Париж повечето време естествено преминава в целувки и прегръдки
:oops: любимото ни място е кафенето на Триумфалната арка.Обикновенно се срещаме на Айфеловата кула..след това се разхождаме по река Сена и завиваме към Шанзе Лизе... Крайната ни цел е Триумфалната арка ... За хотела няма да говоря-съвсем обикновен е . Следващата ни среща е някъдее 1-2 Юни Тогава аз имам Турнир в Франция,а тя е на турне в Лион . Съжелявам,но снимките ги правим с обикновен фотоапарат :( ( правим си обикновенни снимки спомените се запазват много по-дълго отколкото ако ги качим на компютър) но още при 1-ва възможност ще се снимаме с нормален фотоапарат тоест Юни месец очаквайте снимки :P

valll
04-10-2011, 20:18
-''Момко и внимавай с нея предпазвал съм я цял живот ! Не искам някой нехранимайко да и разбие сърцето и да прати това което сме градили последните 17 години на вятъра ! Надявам се съм направил добър избор !!!


само моляте обясни ми как е на английски "момко" и "нехранимайко" :lol:

иначе правилно ти е казал, майка ми каза каза почти същото на приятеля ми по скайп понеже още не се познават лично, само че някъде посредата вмъкна "че иначе ще те убия" :D

много се радвам за вас, изглежда добре се разбирате и си изкарвате добре. а за целувките и прегръдките, еееее никой не очаква да стоите на консомолско разстояние един от друг ;)

ще чакаме снимките, а аз след месец вече ще съм се върнала от италия и ще кача и аз нови снимки ;)

Gr0zDan0v
04-11-2011, 16:33
-''Момко и внимавай с нея предпазвал съм я цял живот ! Не искам някой нехранимайко да и разбие сърцето и да прати това което сме градили последните 17 години на вятъра ! Надявам се съм направил добър избор !!!


само моляте обясни ми как е на английски "момко" и "нехранимайко" :lol:

иначе правилно ти е казал, майка ми каза каза почти същото на приятеля ми по скайп понеже още не се познават лично, само че някъде посредата вмъкна "че иначе ще те убия" :D

много се радвам за вас, изглежда добре се разбирате и си изкарвате добре. а за целувките и прегръдките, еееее никой не очаква да стоите на консомолско разстояние един от друг ;)

ще чакаме снимките, а аз след месец вече ще съм се върнала от италия и ще кача и аз нови снимки ;)


еми попринцип си ми каза директно looser :lol: :lol: :lol: но аз предпочитам да го превеждам ( в този случай ) нехранимайко :D

valll
04-11-2011, 17:34
доооооообре :lol: да не учиш английски от речника на Стоичков :lol:

Gr0zDan0v
04-11-2011, 19:04
доооооообре :lol: да не учиш английски от речника на Стоичков :lol:
май така изглежда :oops: :lol: :lol:

monttitty
04-11-2011, 19:45
С моя приятел не сме от дълго време, но се чувствам супер привързана към него, пък и той си ми е първата любов :oops: аз съм на 16, а той на 19 и двамата много добре знаем, че има вероятност съвсем скоро да замине в чужбина да работи. В момента ми е толкова хубаво, че сме заедно, а същевременно при мисълта за това просто сърцето ми се свива :(
Не знам вие как се справяте в такава връзка от разстояние, но аз много се надявам ако ни се наложи да не се отдалечим и ще се справим ли :-# :-k

catyyyy
04-11-2011, 20:07
Според мен единствено улегналите връзки и сериоозните хора могат да издържат такова нещо.Смятам,че е адски трудно да не можеш да видиш човека когото обичаш,да не можеш да го докоснеш или да чуеш гласа му как шепне.Убийствено е!Евала на тези,които успяват да се преборят с разстоянието и вярват,че то няма значение във взаимоотношенията с половинките им!

valll
04-11-2011, 20:45
наистина не е лесно, защото вместо всеки ден да е още един шанс да сме заедно, се превръща в още един ден разделени. трудно е, не е само да се е развило всичко, защото мията връзка конкретно си е от самото начало така. най-трудно е вечер. просто съм свикнала да си лягаме и да ме гушне. така топличко ми е с него, приятно и уютно, няма нищо, което да може да се сравни с прегръдката на любимия човек, и когато това ти се случва толкова рядко е убийствено. офффф разчувствах се, но малко остана, след 11 дни и ще си припомня какво беше това прегръдката. не го пожелавам на никого, особено като знам, че възможност да сме за постоянно заедно, чак след 2 години. но, и това ще стане, само живот и здраве и да се обичаме. и макар, че сме по-голямата част от времето разделени, това са най-хубавите 8 месеца в живота ми. ето това вече мога да ви го пожелая :-)

SuperBadSuperFresh
04-11-2011, 21:01
Изкарах си ония ден едни наши снимки.Показвам й една,дето ми е любимата и тя вика "Ааа,не,аз харесвам повече една дето се целувате" :D.Седи,гледа,гледа снимка и вика "Ммм,мърльо,как така ще ми целува детето бе" :D После и двете туш.Не знам,тя му вика "чикел".Не знам точно какво значи,ама е странно :D
valll,моята история е подобна,успех ви пожелавам :)

valll
04-11-2011, 21:34
Изкарах си ония ден едни наши снимки.Показвам й една,дето ми е любимата и тя вика "Ааа,не,аз харесвам повече една дето се целувате" :D.Седи,гледа,гледа снимка и вика "Ммм,мърльо,как така ще ми целува детето бе" :D После и двете туш.Не знам,тя му вика "чикел".Не знам точно какво значи,ама е странно :D
valll,моята история е подобна,успех ви пожелавам :)

честно казано изобщо не разбрах кои са главните действащи лица в историята ти, освен теб де :-D мерси много :-)

valll
04-12-2011, 13:22
ей приятели, къде забегнахте всичките :-o

SuperBadSuperFresh
04-12-2011, 19:45
Тук сме( поне аз,де :D) Чета останалите теми в раздела.Само на първата страница има няколко теми за "разстоянието".Ей,честно много ми стана забавна една анкета
Колко би издържала една такава връзка?
Няма да има и месец
3 месеца
повече от 6 месеца
Може да продължи дълго време,но е "свободна" връзка

Добре...хората приемат гейове,лесбийки,чернокожи президенти,вампири :D ....и какво ли още не,а не могат да приемат че километрите понякога не са най-важното нещо на света.Ограниченията никога няма да напуснат органичените хора.А човек трябва да мисли свободно...

valll,аватара ти е уникален :shock:

valll
04-12-2011, 19:57
бе за вампир и аз пих приела :-) :lol: видях я аз темата, съответно коментарите, но не ми се спореше, тук ми беше достатъчно. сложих линка към нашата тема да почете авторът на онази тема.

а за аватара, мерси. това е мис италия 2010
http://www.bigpicture.in/wp-content/uploads/2009/10/Miss-Italia_015.jpg

нали ми се налага да съм малко по-информирана за случващото се там :lol:

Chefinkaaa
04-12-2011, 20:38
Хееееей, ето ме и мен най-накрая :shock: След няколко дни успях да седна на компютъра да влезна ида прочета какво става в темичкатаа... Готино ми стана като видях, че има мъжко присъствие, в чието мнение не съществува какво аз му викам "ебаческа критика" демек вероятно не е от онези,които не вярват в такъв тип връзки заради разгонената им психика.. пък гледам, че е и футболист, пък почти всички футболистчета се имат за неустоими,ненадминати и т.н и секс-а е едва ли не ежедневие. Евала ! :)

Иначе момичетаа (момче) остават ощее 3 дниии и ще го видяяяяяяяя :grin: :P :grin: .. просто вече броя всеки чаас..
Той само ме пита какво иска да ми донесе аз му казах "Донеси си хубавия задник, друго не ми трябва" :lol: а аз го питах къде иска да иде като дойде в Лондон .. отговор без колебание "На стадиона на Арсенал" 8-) - кво да го правя.
Даже работя по принцип Петък и Събота и им казах, че 2 седмици съм в отпуск , никой да не ме закача 8-) щото аззз няма да прекарам и 1 мин далече от него :smt007 Дано и времето да е хубаво, че да може да излизаме повече да разгледа повече.
Обещал ми е да ми носи ЛУКАНКА :lol: :lol: нямате си на представа колко съм се затъжила за такива български мезенца :lol: и още от сега ми е смешно, днеска пак ме дразнеше, че щото знае колко съм тънкообидчива относно фигурата си 8-) Ох само глупости може да се чуят покрай нас.. нищо сериозно не си говорим напоследък... Гушкаме лаптопите..все едно се гушкаме.. абее детинщина , важното е че ни е хубаво ..

Валее ти и ти скоро заминаваш налиии :smt026

valll
04-12-2011, 21:04
Хееееей, ето ме и мен най-накрая :shock: След няколко дни успях да седна на компютъра да влезна ида прочета какво става в темичкатаа... Готино ми стана като видях, че има мъжко присъствие, в чието мнение не съществува какво аз му викам "ебаческа критика" демек вероятно не е от онези,които не вярват в такъв тип връзки заради разгонената им психика.. пък гледам, че е и футболист, пък почти всички футболистчета се имат за неустоими,ненадминати и т.н и секс-а е едва ли не ежедневие. Евала !

Иначе момичетаа (момче) остават ощее 3 дниии и ще го видяяяяяяяя :grin: :P :grin: .. просто вече броя всеки чаас..
Той само ме пита какво иска да ми донесе аз му казах "Донеси си хубавия задник, друго не ми трябва" :lol: а аз го питах къде иска да иде като дойде в Лондон .. отговор без колебание "На стадиона на Арсенал" 8-) - кво да го правя.
Даже работя по принцип Петък и Събота и им казах, че 2 седмици съм в отпуск , никой да не ме закача 8-) щото аззз няма да прекарам и 1 мин далече от него :smt007 Дано и времето да е хубаво, че да може да излизаме повече да разгледа повече.
Обещал ми е да ми носи ЛУКАНКА :lol: :lol: нямате си на представа колко съм се затъжила за такива български мезенца :lol: и още от сега ми е смешно, днеска пак ме дразнеше, че щото знае колко съм тънкообидчива относно фигурата си 8-) Ох само глупости може да се чуят покрай нас.. нищо сериозно не си говорим напоследък... Гушкаме лаптопите..все едно се гушкаме.. абее детинщина , важното е че ни е хубаво ..

Валее ти и ти скоро заминаваш налиии :smt026

охххх незнам кое първо да изкоментирам, ама много хубаво ми става като пишете.
ми то момчето (ВЗЕМИ СИ НАПИШИ ИМЕТО, ЧЕ СЕ МЪЧИМ КАТО КЛЮКАРСТВАМЕ ПО ТВОЙ АДРЕС) :D при положение, че има такава връзка ще повярва къде ще отиде. между другото и аз не повярвах, че е футболист, защото ние си имамее един отбор тука (айде да не коментирам) и просто футболистите са ужасни. хубаво момчета, ама с огромно самочувствие и глуповати. един ден на един му викам "хубав си, ама като мълчиш. тай, че не си давай много зор с говоренето". в случая Грозданов или там както е ни е гордостта.

еми ще броиш ми, знам какво е, на мен ми остават 10 дни и аз заминавам. усещам, че следва един период, в който всички ще започнем радко да пишем :D ама то е за хубаво.

аз до колкото знам в Лондон има български магазин и продават всичко това, което по другите магазини го няма. ама все пак луканката с дъх на България е друго нещо.

Chefinkaaa
04-12-2011, 21:37
Оо тази тема за футболистите с голямо самочувствие е безкрайна ! Повечето ми съученици са такива, преди нормални момчета, бих казала свястни .. сега дискотеки, глупави и секс в тоалетните.. :? Приятели ми са .. наливам ги... ама пусти вирнат нос.. Важното е че има и такива като момчето в темата.

Абе има български магазини, ама 1во е скъпо ..2ро аз съм в Южен Лондон а магазините са в Северо-източен .. където е пъъъълно с българи .. нали все пак трябва да имат оборот.. макар че напоследък и по южен взех да срещам доста българска реч.. даже съм попадала в конфузни ситуации.. мислейки, че не ме разбират 8-)
Доста далече ми идват магазините .. и татко по принцип взима ако му е по път.. иначе аззз искам от ония дето правихме зимата 8-) пълнихме мачкахме.. домашна луканка не каква да е 8-). Какво да го правя.. като ми каже на майка му "Връщам се след 5 мин" и двете знаем, че няма да се появи 2 часа :lol: иии тръгнах да й помагам.. инче до сега нямаше да има и 1 луканчица.. Спирам да говоря, че ми потекоха лигите само от мисълта 8-) Иначе от турсите магазини си купувам лютеница и вафли Боровец 8-) изненадващо, нно имат доста български храни, особено сирене..

То че ще се поспре писането ще се поспре.. ама след като мине времето.. ще се върнем пак..със снимките..спомените.. и депресията .. усещам аз 8-) ама нека не мисли за такива работи.. хубави неща предстоят.. Като се съберем пак във форума, ще пускаме снимки, все пак.. е нещо за отбелязване :-P Да видят всички сладурски критици, колко сме сладки и как една любов съществува и от разстощние :-)

valll
04-13-2011, 08:23
една моя приятелка беше на бригада в лондон и и тя каза, че по-често пазаряла от турските магазини. а за луканката, наистина по-добри от домашното няма :-D

оффф аз и аз незнам какво ще стане, аз 10 дни след като се върна от Италия, заминавам за морето да работя :( не че не искам, но знам какво ме чака, и все пак го правя, защото искам да осигуря една невероятна почивка на моята любов, когато дойде август. ооо мн ми е странно да го наричам така, свикнала съм като говоря с други хора да го наричам по име, ама сега няма да се разбере за кого става въпрос. айде още едно въпросче, че винаги ми е било интересно. вие как наричате половинката си? ние с него си говорим на amore, ама е разбираемо, иначе като сме пред доста хора ми вика Вале, а ако сме си двамата или нещо се дразни ми вика picciola, което в превод означава светулка, ама в случая ми вика така, защото аз много странно, поне за него, произнасям думата и му е голям кеф да ми вика така. а аз ако сме пред хора му викам по име Вито, защото цялото му име е дългичко :D

Gr0zDan0v
04-13-2011, 08:58
Хееееей, ето ме и мен най-накрая :shock: След няколко дни успях да седна на компютъра да влезна ида прочета какво става в темичкатаа... Готино ми стана като видях, че има мъжко присъствие, в чието мнение не съществува какво аз му викам "ебаческа критика" демек вероятно не е от онези,които не вярват в такъв тип връзки заради разгонената им психика.. пък гледам, че е и футболист, пък почти всички футболистчета се имат за неустоими,ненадминати и т.н и секс-а е едва ли не ежедневие. Евала ! :)

Иначе момичетаа (момче) остават ощее 3 дниии и ще го видяяяяяяяя :grin: :P :grin: .. просто вече броя всеки чаас..
Той само ме пита какво иска да ми донесе аз му казах "Донеси си хубавия задник, друго не ми трябва" :lol: а аз го питах къде иска да иде като дойде в Лондон .. отговор без колебание "На стадиона на Арсенал" 8-) - кво да го правя.
Даже работя по принцип Петък и Събота и им казах, че 2 седмици съм в отпуск , никой да не ме закача 8-) щото аззз няма да прекарам и 1 мин далече от него :smt007 Дано и времето да е хубаво, че да може да излизаме повече да разгледа повече.
Обещал ми е да ми носи ЛУКАНКА :lol: :lol: нямате си на представа колко съм се затъжила за такива български мезенца :lol: и още от сега ми е смешно, днеска пак ме дразнеше, че щото знае колко съм тънкообидчива относно фигурата си 8-) Ох само глупости може да се чуят покрай нас.. нищо сериозно не си говорим напоследък... Гушкаме лаптопите..все едно се гушкаме.. абее детинщина , важното е че ни е хубаво ..

Валее ти и ти скоро заминаваш налиии :smt026

Какво съвпадение и златото е от Лондон,но в този момент забелязах ОГРОМЕН пропуск ( още не съм я питал за адресa u :shock: )

btw Тва с гушкането на лаптопите е добра идея ! :razz: :-)

marin4itu
04-13-2011, 13:23
Ох миличките.. чакате с месеци, а аз рева като няма да го видя моя 3 дена..
Аз миналата седмица в четвъртък вечерта отидох в Русе, после в неделя двмата насам към Варна и вчера го изпратих. В петък пак аз ще ходя. А в неделя правим 1 година :grin: Днес ходих да подготвим подаръците, не са кой знае кво, но имат символична стойност. Понеделник мисля да не ходя на даскало, че поне годишнината ни в неделя да не я прекарваме по влаковете.. Ох още малко и завършвам, за да живеем заедно и ще видим дали ще сме в Русе или във Варна за известно време, защото така или иначе сме решили да ходим някъде в чужбина..

Ние си викаме как ли не.. пате, магаре, слънце, той ми казва кукло понякога... Когато ме ядоса му викам лайно, а когато аз го ядосам ми вика мърша или мърдЪ (с русенски диалект :D )

А как се казват вашите половинки? Моето момче се казва Йордан.

valll
04-13-2011, 13:40
:razz: :lol: :razz: мърдЪ най ми хареса. ми аз моя ще го видя след точно 10 дни и вече нямам търпение, не че някога съм имала де, но това е друг въпрос. а ти въобще не се замисляй, много ясно, че един ден в очилище ще издържат без теб, но виж веднъж ще имате подобна годишнина. нашата годишнина е август и точно тогава той ще е при мен в Слънчев бряг, където се запознахме, и съм замислила да му припомня точно тази наша разходка по брега на морето, беше и пълнолуние и тогава ме целуна за пръв път. ;( чак мъчно ми става като се сетя. както и да е, а я кажи какво си замислила за годишнината, интересно ми става и ме радваш така. а иначе да вметна, че когато съм му ядосана имам пълната свобода на говорене, защото просто не ме разбира. иначе най-често му казвам говедо :-D научила съм го до сега само да казва чаша, куче, коте, палатка ШМАТКА, и разбира се обичам те.

а моят приятел се казва Витантонио :-)

marin4itu
04-13-2011, 14:14
Е да, ама сигурно те разбира по тона като му говориш :D
Ох това с припомнянето е много яко.. Дано пак да се случи да е пълнолуние..

Иначе неска поръчах един етикет да го залепя на бутилка шаманско, което ще изпием и да остане за спомен. За първи път като си казахме, че се обичаме пиехме шампанско и то стана съвсем случайно, защото той спомена, че в шкафа имал една бутилка от една нова година останала от преди няколко години и никой не искал да го пие с него, пък аз бързо се навивам да пия :D И се замислих, че хората пият шампанско само по специални поводи.. В последствие заспахме преди да го изпием, по едно време посред нощ се събудихме да правим едни хубави работи :oops: и после се гушкахме. А аз бях сънувала, че ми казва, че ме обича и такава без да ми пука му казах какво съм сънувала и той седя втрещен и ми вика, че цяла вечер се чудил как да ми го каже, защото беше раничко и не е знаел как ще реагирам.. Явно подсъзнателно съм го усетила..И си допихме шампанското.. Малко се отплеснах обаче.. Но ми става хубаво като се сетя... И другото, което мисля да му подаря е албум със снимки, защото един ден искам да го показваме на децата ни и д аим казваме, че това с амама и тати през първата година от връзката им.. Малко се отпеснах.. съжалявам.. :D

valll
04-13-2011, 14:34
лелеле изобщо не си отплеснала, даже много ми хареса. много романтично и мило звучи добре си го замислила. аз сега ми е още малко рано за годишнината, но сега докато съм в Италия той ще има рожден ден и там малко забатачено, ама съм замислила малка изненада :oops: оххххххххххххх не мога да чакам вече, направо се побърквам вече, тези 4 месеца си дават отражение :( започнах да забравям аромата му или допира му, забравям усещанията, когато пипам дори и шкафчетата. тъпо звучи, но си спомням първата ми вечер без него. лежах сама, плачех и със затворени очи си спомнях вяко едно усещане докато бях там. даже възглавницата в нас ми беше неудобна. сутринта лежах до 12:30, защото докато бях със затворени очи си представях, че съм при него и знаех, че отворя ли ги няма да е така. офффф и аз се отплеснах :-D

Gr0zDan0v
04-13-2011, 15:47
лелеле изобщо не си отплеснала, даже много ми хареса. много романтично и мило звучи добре си го замислила. аз сега ми е още малко рано за годишнината, но сега докато съм в Италия той ще има рожден ден и там малко забатачено, ама съм замислила малка изненада :oops: оххххххххххххх не мога да чакам вече, направо се побърквам вече, тези 4 месеца си дават отражение :( започнах да забравям аромата му или допира му, забравям усещанията, когато пипам дори и шкафчетата. тъпо звучи, но си спомням първата ми вечер без него. лежах сама, плачех и със затворени очи си спомнях вяко едно усещане докато бях там. даже възглавницата в нас ми беше неудобна. сутринта лежах до 12:30, защото докато бях със затворени очи си представях, че съм при него и знаех, че отворя ли ги няма да е така. офффф и аз се отплеснах :-D

:shock: дам гадничко си е ... :(

marin4itu
04-13-2011, 19:05
Ох миличката.. Още малко.. Недей да бройш дните, че по-бавно минават, ама то ти сигурно само за това мислиш..

valll
04-13-2011, 19:28
не е приятно определено, но сега ще мисля само за хубавите дни, които ми предстоят. и като знам после каква убийствена нужда от подкрепа имам като кацна в софия, а винаги съм сама :( поне на автогарата си поплаквам стабилно. последният път някакво момиче ме видя и дойде с палетче кърпички :-D кой знае колко зле съм била

ама сега само хубави неща предстоят, и на вас ви желая само положителни емоции :-)

SuperBadSuperFresh
04-13-2011, 19:53
Да ви се оплача... Точно на рождения ми ден (8 юли),момчето ми има изпит :-x Май ще трябва да го правя на 9-ти :D Знам,че е малко рано,ама и без тва една приятелка иска да ходи на Whitesnake на 8-ми в София,та нищо чудно верно да е на 9-ти.Как хубаво обмислям след рождения ден направо да си ида с него в Плевен :D.И после гаднярчето ми малко заминава за един месец в Испания(при чичо му).Не че не ме покани,ама тоя 12 клас дето ме чака,хич не ми помага финансово.Прецаканооо....

valll
04-13-2011, 20:06
лелелелеелелелел И АЗ СЪМ РОДЕНА НА 8МИ ЮЛИ суперррррррррррррррррр

в колко часа? за сега сме само астрални сестри, ама може и близначки да излезем :lol: а имам лели, чичовци, баби. братовчеди в плевен :razz: а за бала, наистина прецаква семейния бюджет тотално, но пък на самия ден се намират доста хора които дават пари. аз долу горе си покрих разходите :-D

SuperBadSuperFresh
04-13-2011, 20:50
Ей,права си,че хората дават пари на бала. :D Ама все пак няма да стигнат за едномесечни джобни в Испания.Ще го преживея,само да не си хареса някоя знойна испанка с тен,че аз каква съм беличка :D

В 12.30 на обяд съм родена,много е яко 8-)

krem4et0
04-13-2011, 20:57
Извинявам се за вмешателството за пореден път. Интересно ми е вашето виждане в създалата се ситуация и ви чета редово. Не разбирам обаче защо млади, прави, хубави момичета (и момче) си причиняват това? Хайде, за връзките от друг град - нещата са по-добре, защото България е малка и от точка А до точка Б може да стигнеш за броени часове с 50-тина лева в джоба. Но за чужбина - не го разбирам. Ако сте били заедно и в последствие някой от вас е заминал временно - долу-горе ги приемам нещата, но това да имате връзка с чужденец, да живеете от 4 месеца на 4 месеца, да ревете по летищата и гарите...Струва ли си? При положение, че нямате 20, да не говорим 30.

Аз дето правя след 2 месеца 26 и дето се вика нямам много влакове за изтърване, не бих си причинила да поддържам подобна връзка. Тя любовта е ясна, но какво отгоре има? Какво точно си струва цялата мъка месеци наред, а и невъзможността да се нарадваш на времето заедно? Едва ли са комплиментите и сексът, защото това би било тъпо и повърхностно.
И аз знам какво е да изпращаш някой и да знаеш, че няма да се видите месеци наред, да броиш дните и минутите, в които сте заедно и в които сте разделени, НО аз знаех, че е временно и че след това ще сме заедно. Е, имаше вероятност да не сме заедно в един град (беше приет да учи и на друго място), но все пак знаех че и това е временно. И да подчертая, че съвсем не го обичах, както го обичам сега. Чувствата ми нямаха абсолютно нищо общо и пак беше невероятна мъка и страдах изключително много.

Толкова ли се свършиха мъжете в България? Толкова ли са лоши? Толкова ли ви разочароваха? И как за Бога може да обичаш човек, с който 5 думи на кръст не си можел да размениш в началото? Тя любовта не е целувки и секс...тия неща са между другото. Комуникацията е критерият дали има или няма любов. но не от типа - обичам те, липсваш ми, а истинското дълбоко общуване - ценности, мечти, идеи.
Не знам...обичам половинката си, но ако замине от мен дори временно, това ще е краят. Не умея да чакам, не искам да чакам, не искам да живея и ден без него. Не бих си го причинила отново.

И друго - към бегълката от училище. На първата ни годишнина той беше в казармата - наряд. Не може и по телефона да се чуем. Разменихме по 1 смс тайно от командирите с риск да го арестуват и на другия ден получих писмо...Това беше. Подобна история и на свети Валентин 5 месеца по-късно. Тъпо и гадно ми беше, ама...така се получи после. Един единствен път съм бягала от 1 лекция заради него, беше ми гузно и тъпо и повече не го направих, въпреки че исках да имаме още час и половина заедно. Не те съветвам да бягаш от училище за такива глупости. Какво като е годишнина? Какво като си намериш оправдателна бележка? Избягала си заради момче и това е факт. Дали ще я празнувате 1 ден по-рано или по-късно значение няма. 6 годишнини сме имали и нито една не беше като хората. Все имаше гафове, недоразумения и лошо стечение на обстоятелствата. Последната просто не готвих, поръчахме си пица и пихме вино у дома. Същата история и със свети Валентин. Може би 2 бяха по-сполучливи от...7. И? това е просто един ден. Минава и заминава. За мен най-паметен си остава първият в нашият общ дом, въпреки че беше придружен със скандал. повратните моменти във връзката са важни, а не едни дати.

Chefinkaaa
04-13-2011, 20:58
Хаха :lol: колко готино ми става като ви чета "милите" наимнования.. 8-) Забранила съм му да ми вика МИЛО по какъвто и да е повод, казала съм че тва ми бърка в... иии ще му завия един ако го чуя, многооо cheesy ми звучи (не се сетих българксата дума) 8-) . А иначе си викаме слънце и душко най-често, като се ядосам му викам пръдльо и тъпчо 8-) Не мисля, че някога сме се наричали по някъв по-грубоват начин, не мисля че е нужно ако е нещо като тъпчо е на майтап ама си викаме "ти си много Т.." вместо самата дума.. (взех и аз да се отплесвам) :lol:

Иначе Вале.. тва за възглавницата .. и да не си отваряш очите.. ми се случва всяка всяка сутрин, особено след като тъкмо съм тръгнала от България и съм без него от 2-3 сед... или след прекрасен сън.. знаеш, че трябва да ставаш..да се събуждаш ама стискаш очите още по-силно . Даже ми се е случвало да ми потичат сълзи от очите само щом ги отворя и няма кой да си сръчкам 8-) .


Нооо какво казахме предстоят хубави днии :-P

Chefinkaaa
04-13-2011, 21:03
Какво съвпадение и златото е от Лондон,но в този момент забелязах ОГРОМЕН пропуск ( още не съм я питал за адресa u :shock: )

btw Тва с гушкането на лаптопите е добра идея ! :razz: :-)

Ами пропуска ти не е голям - Попитай я, току виж се знаем 8-) , в което се съмнявам но все пак.. току виж имаш късмета да е познавам ,че да е държа под око 8-)

А тва с лаптопите е униклано :lol:

Chefinkaaa
04-13-2011, 21:16
Извинявам се за вмешателството за пореден път. Интересно ми е вашето виждане в създалата се ситуация и ви чета редово. Не разбирам обаче защо млади, прави, хубави момичета (и момче) си причиняват това? Хайде, за връзките от друг град - нещата са по-добре, защото България е малка и от точка А до точка Б може да стигнеш за броени часове с 50-тина лева в джоба. Но за чужбина - не го разбирам. Ако сте били заедно и в последствие някой от вас е заминал временно - долу-горе ги приемам нещата, но това да имате връзка с чужденец, да живеете от 4 месеца на 4 месеца, да ревете по летищата и гарите...Струва ли си? При положение, че нямате 20, да не говорим 30.


Според мен си струва, знам че си струва, защото аз лично съм човек, чието доверие може да се спечели много трудно, щом съм се доверила на него и щом той на мен и сме способни на такава връзка, значи няма за какво да се съжелява. Колкото не съжалявам за такава връзка, толкова съм и рязка само при 1 нещо скрито от мен.. това много не ме бърка - лъжи - край, и напред .. това ще стане дори и да живеем в България аз съм страшно импулсивен човек и доста горда натура, не позволявам да стъпкват достойнството ми, все пак трябва да имаш малко чувство за самосъхранение ,но аз бих могла да твърдя,че го познавам много добре вече..и всяка дори и малка лъжа му е изписана на челото, пък и аз съм го направила кристално ясно за него, че има ли такива работи, аз няма да се моля, няма да оправям нещата, просто ще си тръгна, така че аз правя всичко, за да се чувства добре до колкото е възможно пък той дали ще направи същото за мен, си зависи изцяло от него.. Да на 19 съм.. но мога да кажа, че живота в чужбина ме накара да порастна преждевременно, точно поради тази причина понякога между нас възникват конфликти, защото заради съжрялото си мислене изисквам доста от него.. или нещо такова (ще ме изивнявате ако е безсмислено, но до преди 20 мин писах едно много дълго есе и все още съм на фаза английски). Дори сега се смея на наборите, които ми казват "Влез че искам да говоря с тебе..голям проблем имам" влизам в скайп примерно.. "Какво става бе .. тва онва..къв е проблема.. ?" - стресната такава. "Еми еди кой си прави купон или излизат еди къде си и наще ми праят проблеми само.." - е, аз таквиа проблеми нямам може би щото съм спечелила доверието на наще или може би че съм им показала че не мисля по същия начин.. Таа..отплеснах се ...
Имах в предвид, че дори и на 19 се чувствам така, всякаш вече не искам флиртове и авантюри всяка събота в дискотеката.. 1 година се държах глупаво и наранявах колко ли пъти точно заради тва, че се опитвах да прекратя тази връзка.. и бях решила, че аз не съм за тази връзка и че трябва да се върна към стария си живот. Да ама не, радвам се че не го направих !! Радвам се, че дори че го виждам 3 пъти в годината съм го намерила !! А честно казано, защо да го оставям като след 3 месеца ще сме заедно вече и няма да ни дели нищо.. Просто си заслужава
1во защото не мога без него.
2ро защото друг такъв едва ли ще намеря, а и не искам ...а и с всеки изминал ден се убеждавам, че сериозните момчета са на изчезване.
Дано преценктата изградена върху годините заедно, не е погрешна, че 1во ще е голямо разочарование и 2ро губя всякаква вяра..и до там..стария ми живот може да се върне много бързо, а не искам да губя настоящия си.. :)

djipsito
04-13-2011, 22:10
само да не си хареса някоя знойна испанка с тен,че аз каква съм беличка :D

Спокойно, испанките не могат да ни стъпят и на малкия пръст :-D (е..зависи пак ама като цяло...)

krem4et0
04-14-2011, 06:35
Chefinkaaa, ти сама написа, че след 3 месеца ще се окончателно заедно. Все пак имате идея и срок за това. Тези, които обаче нямат надежда с години...За тях ми е чудно. Не, че ако сте от едно и също място пак няма да минат години. На нас ни трябваха близо 6, за да се реши (той, а не аз) на тази крачка. Заедно сме от 19 годишни и все сме на мнение, че много рано се срещнахме з такава сериозна връзка. Много се променихме и двамата, а и отношенията ни един към друг. Не, че сме имали сериозни сътресения и катаклизми - просто се променихме. За мен 19 е изключително млад човек. И аз на 19 разсъждавах зряло и целеустремено, но в сравнение със сега вятър ме вееше на бял кон. Знам, че ще се започне с това, че не съм права, но докато не минат и при вас още 6-7 годинки и дойдете на моята възраст, няма да ме разберете.
Всичко се променя, човекът-също. И преди ви написах и за промяната от рутината, а я има и промяната от възрастта, от отговорностите. И не е въпросът дали се оправяте и издържате сами, а отговорностите пред половинката, работодател, семейство...балансът между всичко това.
Аз самата последната година съм се променила много (към добро мисля), а уж бях изграден характер. Мъжът ми - също.

Мисълта ми беше, че на 19-20 да правиш планове за живот с чужденец след неизвестен брой години е...наивно. Всичко тече, всичко се променя. Да рискуваш учене, бъдеще, отношения с близките заради любов в тази ранна възраст е лекомислено. Тя любовта минава, а сериозни момчета има. Аз съм си взела такъв, така че твърдя, че има. Даже сме родени и живели на 200 метра един от друг :D

marin4itu
04-14-2011, 07:34
krem4et0, при положение, че съм 12ти клас и ходя от дъжд на вятър само за да ме изпитат, за да имам оценка, не мисля, че като пропусна един понеделник, в който дори няма за какво да ходя, е проблем. Че то дори и отсъствия не ни пишат. Вече и без униформи ни пускат в училище. Иначе никога не съм била бегълга, не само защото училището не позволяваше, а защото за мен не е гордост да стигам само до кафето до даскалото.

valll
04-14-2011, 08:15
еееееее аз съм родена 14:40 :(

krem4et0 радвам се, че следиш темата ни ;)
преди него се натъквах само на момчета, които дори да бяха свестни просто не бяха за мен. бях доста разочарована и наранявана. добри спомени пазя само з апървата си връзка. когато го срещнах не осъзнавах в какво ще се превърне той за мен, но много се влюбих почти веднага след първият ни зрителен контакт (така го казвам, защото ние не излязохме веднага на среща). после започнахме да излизаме всяка вечер. неговият приятел знаеше английски и когато сме били повечко хора е превеждал. не можехме да си говорим, но аз съдех по жестовете му. оставих се на сетивата си. ще дам пример: вървим по улицата и блузката ми се е вдигнала малко, той я дърпа надолу. отваря ми вратите, взима ми сакото, но не ме омагьосваше с подаръци, приятелят му ми каза, че единият ден е стоял и приказвал с майка си 1 час на роуминг, за да и говори за мен, а както знаете за италианците майката е много важна.когато си тръгна осъзнах, колко много значи за мен и понеже си мислех, че съм за него просто лятна авантюра (просто ми се сруваше прекалено хубаво), стоях и си мислех, че това беше всичко. но той продължи да ми пише, изтегли си преводач, понаучи малко английски и след седмица ми купи билета за първия път.

за мен той събира всичко, което съм искала у някого има и качества, които не съм и осъзнавала, че съществуват. най-вече уважението. не казвам, че съм разочарована от българите, но просто не съм срещала джентълмен. уважава ме, подкрепя ме, наистина го е грижа за мен, старае се винаги да ме вижда усмихната, дава ми право на избор, ако не искам нещо не го правя. сигурна съм с него. в италия запознаеш ли момичето с роднините си, това е равносилно на годеж, а те харесат ли я все едно ти дават благословията си. той ме запозна с всички роднини и приятели, които бяха в торино. не съм и смятала, че ще срещна такъв човек. аз самата зная, че съм все още малка, макар, че след няколко месеца правя 21, но не смятам да го изпускам заради това. разстоянието ме съсипва така е, особено разделите, щом си го изпитвала знаеш какво е, но когато не мога и един ден без неговите думи, без гласа му, без ласките му и когато наистина си представям бъдещето с него няма какво да му мисля. друг на неговото място нямаше да ме чака, а щеше да ми даде ултиматум или университета или любовта. но той ме подкрепя. сещате ли се има една песен на Кали "любов на време"? ако го бях срещнала преди време или нямах този злощастен опит от преди, нямаше да го оценя и нямаше да съм това, което той сега харесва в мен. той вече не е момче, голям човек е, стабилен с работа и при положение, че направи ремонт на дома си, за да има място за моите неща, дрехи и обувки ,ми показва, че вижда бъдещето си с мен. гаранция няма, майка ми и баща ми са се омъжили след 9 месеца и не е била бременна, защото в момента това е причина за доста ранни бракове и се разведоха след 16 години брак, така че никога незнаеш какво ти предстои, но аз намерих, човека за себе си и няма да го изпусна току така.

krem4et0
04-14-2011, 10:35
marin4itu, едно време и 12 клас си беше гърч...да не кажа, че ми беше най-трудно, защото съвместявах уроците с учене за приемни изпити. И отсъствия са писали, и са местили в друго училище, и са прекъсвали...Но сега е борба за всеки ученик и нещата са по-разпасани.

valll, хубави неща си написала, абсолютно характерни за първите месеци на една любов. Права си, че всичко е до късмет, но аз пък пред себе си имам пример за дълго познанство, дълго "ходене" и дълъг брак. Родителите ми са съученици в гимназията, от 18 годишни са гаджета, а са се оженили на по 22. На първи този месец направиха 35 години семеен живот, а се познават от 42-3. От друга страна бракът на сестра ми след не особено дълга връзка, пак белязана от казарма, рухна за 4 години.
Е, мен ако питаш 6-7 години са много, за да не съм омъжена за човека, с който съм, но това е нещо, което не зависи от мен, а от него. Бях готова на 4-тата година...

И въпреки, че съм вложила много енергия, емоции, време, пари...всичко от себе си, не бих се колебала да я прекратя, ако трябва да живеем по този начин (разделени с редки срещи за по няколко дни). А смятам, че имам да губя много повече от теб.
Може би просто не го разбирам, може би съм закостеняла и не съм за този космополитен свят, но аз искам любимия човек да е с мен и до мен всеки ден, да мога да разчитам на него винаги, да ми бъде непрекъснато радост, опора и другар. За това в крайна сметка е любовта - да не си сам, да не си самотен, да имаш някой, с който да споделяш - време, емоции, проблеми. Поне аз за себе си така разбирам пълноценната любов - да сте заедно в добро и лошо, да имаш близък човек до себе си когато искаш, а не от време на време за малко.
Разбира се отвръщам и със същото. Не мога да си представя да имам проблем и да не си поплача на рамото на мъжо, да ме прегърне и успокои или пък да съм щастлива от нещо и да не го нацелувам, да му увисна на врата или да му надуя главата какво точно е станало. Разбира се мога да му го кажа по телефона (скайпа), но не е същото.

А как стоят нещата в секса? Щом сте си верни, как издържате месеци наред без секс. И в случая не говоря за съвкупление или оргазъм, а за интимност във всяка форма.

valll
04-14-2011, 14:52
разбирам за какво говориш, не мога да гарантирам, че винаги ще разсъждавам по този начин. не си закостеняла, напротив даже според мен днешният свят ти е повлиял доста. едно време даже са се женели без да се познават. просто с течение на времето всичко се е променило. е не казвам, че сега бих се омъжила за него. не че той не иска. аз съм му казвала, че ни е рано за такава крачка, защото разводът е най-лесното изход. ето всичко, това което казваш наистина много ми липсва, защото той е човекът, който може да ме подкрепи, утеши, да спре сълзите ми и да върне усмивката ми и повярвай по скайп или телефона не е същото. и аз искам, когато се скараме просто да го прегърна, знам, че това ще помогне вместо да си пишем 2 часа докато се изясним. но това не зависи от нас двамата. аз искам да уча, и същевременно не искам той да живее на тоя хал на който живеем всички в българия. има си стабилна работа и е постигнал нещо в живота. аз още нищо не съм постигнала, за това предпочитам аз да отида на по-доброто, от колкото той да дойде тук, макар че съм убедена, че ще има много неща, които биха ми липсвали. той ми помогна за няколко месеца да израстна и да стъпя на земята, защото макар, че много ми е минало през главата си живеех в измислен свят. липсва ми и ми е трудно, но би ми било много по-трудно без него, не само да го забравя. убедена съм, че няма друг човек, който може да ми осигури, това което той ми осигурява.

а за секса, незнам за него как издържа, защото нали за момчетата, дори чисто физически е по-трудно. аз нямам проблем с това. тази близост и нежност наистина я искам постоянно, но съм се примирила. през живота си не съм обичала никой така и за баща си не съм плакала така, когато ни напусна, както за Вито, когато се разделяме.

marin4itu
04-14-2011, 18:03
krem4et0, да, напълно си права, че едно време не е било така, но е факт, че образованието ни сега е много зле. И то не толкова заради това, че учителите не могат да преподават както смятат повечето, а е заради това, че поколенията са различни. Аз като гледам в 7ми и 8ми клас какво става направо се хващам за главата.. Но не съм оставила безотговорно всичко и да не ходя на училище, ходя си, изпитват ме, изкарвам си оценки. Ама това е последният месец. Преди това отсъствия пишеха, униформите трябваше да с ана ниво, общо взето всичко беше стриктно. Но това е друга тема, така че спирам до тук..

SuperBadSuperFresh
04-14-2011, 19:12
krem4et0,честно да ти кажа,донякъде съм съгласна с теб.Осъзнавам,че това че съм намерила правилния човек,може би е малко наивно.Имаме планове,радвам се че го имам,обичам го.Даже 4 години по-късно след запознанството ни,тръпката дори само като си помисля за него е уникална.Да,обаче осъзнавам,че хората се променят,че пътищата ни може да се разминат и така нататък.Но това не е причина да не мечтая,че ще съм с него дълго,дъъълго време,нали?

krem4et0
04-14-2011, 19:40
Разбира се,че не пречи. Всеки иска да е щастлив и щастието му да продължи дълго. Лошо няма. Просто смятам, че е по-добре да си щастлив тук и сега, отколкото в някакво имагинерно бъдеще. Оценявам, че ви е трудно и ви се възхищавам на търпението, нервите и всеотдайността. Наистина. Просто са ми интересни някои неща, защото не съм се поставяла и не бих се поставила в подобно положение и все пак знам, че такива връзки могат да оцелеят и да се истински.

Chefinkaaa
04-14-2011, 19:53
Може би просто не го разбирам, може би съм закостеняла и не съм за този космополитен свят, но аз искам любимия човек да е с мен и до мен всеки ден, да мога да разчитам на него винаги, да ми бъде непрекъснато радост, опора и другар. За това в крайна сметка е любовта - да не си сам, да не си самотен, да имаш някой, с който да споделяш - време, емоции, проблеми. Поне аз за себе си така разбирам пълноценната любов - да сте заедно в добро и лошо, да имаш близък човек до себе си когато искаш, а не от време на време за малко.


Кремче, това че сме разделени, не значи че не може да разчитаме един на друг, напротив - постоянно. Радост до колкото е възможно..Все пак ако е нямаше,нямаеш да зме заедно и нямаше да издържим. Аз не се чувствам сама, а по-скоро се чувствам далече. Далече сме.. но пък и толкова близо същевременно. Естествено физическите взаимоотношения както каза Вал разрешават много по-бързо проблеми или всякакви сръдни. Това не ни пречи да споделяме, защото винаги когато 1 от нас е имал ужасен ден или се нуждае от мили думи си звъним веднага.. и всичко става различно...олеква ти.. Да, прегръдките липсват..топлината му липсва..мириса му.. ръцете му.. целувките.. Но пък знам, че има светлинка в края на тунела. И още нещо, аз прекъсвам 1 година преди университета :) и няма да съжалявам. 1во защото го исках за себе си.. защото си нямате на представа колко ми е тъпо тук и как ме е яд, че трябваше да порастна преждевременно, от 2 години работя и учча, без почти никакво време да излизам,да разтоварвам.. И само в България като си дойда.. Та тази 1 година, ще работя, ще съм с него, ще си поживея преди пак да почна с университетите.. И доста хора мислят, че е недозряла постъпка, но аз не мисля така, защото тези, които ми го казват не са почвали работа от 16 годишни, а са разчитали на мама и тати и са ходили по кафета и на дискотека вяка събота, а аз не, Мисля, че след толкова учене и работа..заслужавам и малко релакс, имам спестени пари поне за няколко месеца докато си намеря работа в Б-я..след това колкото-толкова.. парите никога не са били път към щастието ..лично за мен.. И аз го имам този близък човек, той е там..в сърцето ми..само дето не мога да го стигна..освен в съня си.. Апък и като се замисля, най-малкото време, в което сме били заедно е бил 1 месец, не са няколко дни.

valll
04-15-2011, 16:05
Стеф, всичко което си преживяла те е направило по-силна и по-зряла, за да разпознаеш правилния човек. от личен опит знам, че колкото повече горчив опит имаш, толкова по-голяма разлика между добро и лошо, правилно и грешно. постъпила си като зрял човек и знам, че много лесно звучи просто да ти кажа браво, защото само ти си знаеш какво ти е струвало, но все пак Браво !

Chefinkaaa
04-15-2011, 19:51
Да, Вал така е...преминала съм през неща, през които моите връстници едва ли са изживявали някога.. Доста ме оплюват за това ми решение отностно България, но мен не ме интересува, най-важно е че ще съм щастлива - и че не прекъсвам обучението си.
Аз като гледам по писането, в тази тема няма лекомислени момичета.. Явно имаме 1 което ни свързва, а именно това през което минаваме от раздялата.

Между друготооо утре Слънцето идваа ии ще ви напусна за 2 седмички :lol: Знам че ще липсвам :oops: хихи шегувам се

valll
04-15-2011, 20:47
да да помня, че е утре. ще липсваш, ама ти е простено тоя път :lol:

пожелавам ти незабравими моменти и да се наситите един на дуг, което не се и съмнявам, че ще стане. после ще чакаме да разказваш и да качиш снимки. аз пък след седмица занимавам, така, че незнам кога точно ще се засечем с тебе, ама споко после ще чета ;) :-)

gangstalove
04-16-2011, 14:34
Ами да се включа и аз... :-$

Запознах се с едно мом4е на 400км от мен. Той си идва в моя град само по ваканциите, понеже си има роднини тук. Минаха 3 месеца от както сме се запознали и утре той ще си идва тук! Ина4е се видяхме в София само за 1 4ас и мина като 1 минута... Но имам моменти през които се чудя колко ще ми е тежко да го пусна, когато стане време да си ходи... :(

SuperBadSuperFresh
04-16-2011, 15:27
Леле,всички ще сте си с момчетата,аз какво ще правя тук сама. :( Пожелавам ви много невероятни,прекрасни,незаб равими моменти заедно! :-)

valll
04-16-2011, 15:28
айде включвай се :-) а вие заедно ли сте? ако да разкажи малко повече за връзката си, както сигурно вече си забелязала доста неща сме обсъждали, нека разберем малко и за теб ;)

valll
04-16-2011, 15:31
Леле,всички ще сте си с момчетата,аз какво ще правя тук сама. :( Пожелавам ви много невероятни,прекрасни,незаб равими моменти заедно! :-)

ехе, а на теб не ти ли предстои нещо? :( аз имам още 6 дни, така че за сега съм си тука ;) но мерси много за пожеланието :-)

SuperBadSuperFresh
04-16-2011, 15:42
Аз съм се отчаяла.Най-рано можем да се видим след бала му,и то за няколко часа.Иначе после за рождения ми (ни :D) ден предполагам.Мислех като мине,направо да ида с него за седмица-две.По принцип съм оптимистка,няма начин да не съм в моето положение.Но точно в момента е онова състояние на безсилие и изгаряща липса...Нищо,довечера ще му се обадя,да се успокоя малко.До тогава-парфюмът му и плюшеното кученце,което ми подари. :oops:

valll
04-16-2011, 16:31
офффф това с парфюмите и играчките ми е много познато. само дето аз първите няколко дни след като се прибера не искам да виждам нищо негово и даже не искам да го чувам или да си пиша с него защото ми е много трудно.

SuperBadSuperFresh
04-18-2011, 16:56
Ей,какво стана с темичката? :-o

marin4itu
04-18-2011, 19:26
Момичета, аз се завърнах във Варна тази вечер. Вчера много хубава годишнина изкарахме. Цял ден в тях гушкане в леглото, вечерта излязохме, пийвахме, припомняхме си как сме се запознали, говорихме си как не можем един без друг и си обещахме на следващата годишнина вече да живеем заедно! Чувствам се толкова щастлива, че го имам до мен! Нямам търпение четвъртък вечерта пак да си го видя!

valll
04-18-2011, 19:29
милата, много се радвам за теб. вчера беше годишнината нали? желая ви да сте все така влюбени и да изпълните обещанието си:)

SuperBadSuperFresh
04-19-2011, 19:26
Абе момичета,сетих се да ви питам...Коя е вашата песен? Нашата (колко странно) е: http://www.vbox7.com/play:ec25569b .Има други песни,които обожаваме и свързваме с нас,но НЯМА друга такава песен.Всяка дума от текста се отнася за нас. :smt007

marin4itu
04-19-2011, 20:20
милата, много се радвам за теб. вчера беше годишнината нали? желая ви да сте все така влюбени и да изпълните обещанието си:)
Благодаря ти! Да, на 17ти беше. Да ти се връща десеторно!

Ами при нас не е имало репликата "Това ще е нашата песен!", ами един път като бяхме в тях си пуснахме на Нети и Дони - Ще танцувам само с теб и като я чуя се сещам за него и как си танцувахме в тях. :smt007

valll
04-19-2011, 20:30
мерси много.

и ние нямамме конкретна песен. доста са тези, които ми напомнят за него, но тази, която и двамата харесваме, слушаме, когато сме заедно и му направих клипче на тази песен за 14 февруари е на Силвия Кацарова- Обичам те. много е сладък, когато я слушаме в колата и нали знае само Обичам те и го пее през цялото време, но има и други, които свързвам с него.

а кой е моментът, който никога няма да забравите? нещо, което от всичкото време, прекарано заедно, е оставило най-голям отпечатък в съзнанието ви?

SuperBadSuperFresh
04-19-2011, 21:35
Моментите са ужасно много!Но честно казано,първото за което се сетих,след като прочетох въпроса ти,беше следното.Първия път като се видяхме и седяхме и чакахме автобуса до вкъщи,аз непрекъснато повтарях че не мога да повярвам че е истински и че е до мен.А той просто ми каза:Крайно време е,твърде много чакахме.
Иначе и от преди да се видим,имаме много емоционални моменти.Например в периода,в който не си говорехме един ден се появява в скайп и ми заявява:

[26.2.2010 г. 23:48:37] АЗ каза: iskam da mi kaje6 koeto ima6 da kazva6
[26.2.2010 г. 23:48:39] АЗказа: v max
[26.2.2010 г. 23:48:42] АЗ каза: 5 dumi
[26.2.2010 г. 23:48:45] АЗказа: dobre aide 10
[26.2.2010 г. 23:49:47] ТОЙ :Az (1) ne (2) sum (3) spiral (4) da (5) mislq (6) za (7) teb (8)

Ако щете вярвайте,тези 8 думи преобърнаха живота ми.

Та,почнали сме с въпросите...Всички знаем,че момчетата по-трудно оценяват малките жестове.Все пак,има ли нещо мъничко,което сте направили и то е трогнало момчетата ви?И им е личало,разбира се
:-D

valll
04-20-2011, 09:08
оххххх много мило ми стана като прочетох това, особено за 8те думи. ми и при нас са много, но има нещо, което просто ме жегна. нали при нас основният проблем, поне в началото беше езиковата бариера. и вървим си една вечер двамата по плажа (той обожава това и всяка вече се разхождахме там), и нали аз знам само "благодаря", "моля" на италиански макар, че го разбирах какво иска да ми каже, просто незнаех как да отвърна. и си казвахме само тези две думи. там беше и първата ни целувка. няколко дни след като той си тръгна (пишехме си СМС-и на английски) му пиша, че много ме е страх да се запозная с родителите му защото незнам езика и че незнам въобще как ще си говоря с него. и той ми написа цитирам (естествено преведено): "спомняш ли си онази наша разходка по плажа, когато беше първата ни целувка? говорехме на различни езици, но се разбирахме, нали? моля те, нека това не те спре да дойдеш при мен" ето точно тези думи ме успокоиха страшно много, а то се оказа, че взел един английски речник и научил там някои основни думи :-D


а за жеста......това, което изплува в съзнанието ми е, когато нали за свети валентин нямаше да сме заедно. (знам, че е много банален празник, но аз никога не съм го празнувала и за мен, както и за него беше важно). аз обаче направих клипче с наши снимки и тест на италиански и го пратих на един негов приятел, който го качи на диск и му купи едно плюшено сърце и му ги занесе на 14 февруари при което приятелят ми отваря подаръка пред камерата, вярвайте ми след като видя и клипчето 10 минути не можеше да си каже името и му се насълзиха очите. банално беше, но при положение, че не го е очаквал си беше супер изненада.

а аз от неговите жестове най-добре си спомням е как като се изкъпя и той ми суши косата със сешоар и я сресва. много ми е мило така, а и като отидох за пръв път, той нали ме взима от милано и до торино са около 150 км и пуска той някакви песни в колата и на компютъра всички песни са озаглавени "obicham te val", "ti amo" и подобни. и всички песни бяха такива, които аз съм му казвала, че харесвам, половината от които на български.

marin4itu
04-20-2011, 14:31
Никога няма да забравя като слезе за първи път от влака. Сърцето ми направо щеше да изкочи! Аз не очаквах той да дойде до Варна, той не е очаквал аз да го посрещна и все пак се видяхме. Толкова силно ме прегърна! Толквоа много исках направо да го целуна, но не го направих. Като тръгнахме от гарата точно 300 метра по-нагоре той ме целуна.

Друг много скъп момент ми е как си казахме за първи път, че се обичаме. Разказвала съм ви го него.

Винаги ще си спомням как нещо си говорихме, той само ме погледна едно много хубаво и влюбено и ми каза: "Аз ще се оженя за тебе!"

SuperBadSuperFresh
04-20-2011, 15:51
Тази хронология,дето ви дадох е от един текстов документ с наши чатове.Основно "романи",които обича да ми пише,като не може да седне на скайп и стари неща,които ми е казвал и значат много за мен..Обаче аз си ги копирам и си ги пазя.И когато му казах за този текстов документ,не можа да повярва.И на Нова Година,с моята най-добра приятелка се оправяхме у нас,той седна да го прочете.Като го прочете ме дръпна настрани и ми каза толкова мили неща...Как не можел да повярва,че тези неща са ме впечатлили и как всеки ден му доказвам че аз съм момичето за него.И на него,и на мен ни стана толкова хубаво...

А за какво е било най-сериозното ви спречкване?

valll
04-20-2011, 16:26
Тази хронология,дето ви дадох е от един текстов документ с наши чатове.Основно "романи",които обича да ми пише,като не може да седне на скайп и стари неща,които ми е казвал и значат много за мен..Обаче аз си ги копирам и си ги пазя.И когато му казах за този текстов документ,не можа да повярва.И на Нова Година,с моята най-добра приятелка се оправяхме у нас,той седна да го прочете.Като го прочете ме дръпна настрани и ми каза толкова мили неща...Как не можел да повярва,че тези неща са ме впечатлили и как всеки ден му доказвам че аз съм момичето за него.И на него,и на мен ни стана толкова хубаво...

А за какво е било най-сериозното ви спречкване?


и аз си пазя части от хронологията за спомен, и ми е най-интересно като видя началото, когато съм го добавила в скайп :)

още в самото начало даже не помня дали вече бях ходила при него, май не. и аз си гледах снимките от морето и той ме помоли да му ги пратя. имаше едно клипче, което не можех да отворя обаче пратих цялата папка и даже незнаех какво е клипчето. той обаче го е отворил, после и аз успях. леле какъв скандал беше. на клипчето с моята приятелка си записахме последната разходка по главната на Слънчев бряг. в един момент както тя ме снима да вървя и говоря някакви работи, едни момчета виждат камерата и ми се нахвърлят да се снимаме заедно, викат дърпат ме и докато приятелката ми не спря и не направи снимка, за да видят светкавицата не ме оставиха. личи се ч е аз се дърпам, но той реши, че аз съм се зарибявала с тях. вярно ревнив е, но проблемът е че има много горчив опит с последната му приятелка и беше страшно наранен. едва ли не чакаше всеки момент да му забия нож в гърба. с времето успях да го накарам да ми вярва и да ми се довери и сега такива скандали няма. проблем няма и като излизам с приятели момчета.

marin4itu
04-20-2011, 16:45
Вале, и при нас беше нещо такова. Обади ми се един познат, с когото не съм излизала от мноооого отдавна и ми каза, че е в заведението до нас, ако искам да се видим, че все съм му отказвала и т.н.. И приятелят ми много се ядоса, аз съм била излизала с този, правела съм го на глупак. Понякога ей така като го прихванат ревнивите истории изобщо не ми вярва какво му говоря. Ама аз поне съм си упорита и си го знам вече и повтарям едни и същи неща, докато не ги схване и не се успокои. И при него проблемът е най-вече от горчивия му опит с предната му приятелка. Но признавам и аз съм ревнива и понякога си внушавам разни неща, но поне си осъзнавам, че са внушения и бързо ми минава.

valll
04-20-2011, 16:59
ох и аз съм ревнива и това ме мъчи. опитвам се да го превъзмогна и да не го показвам. на него му харесва, че го ревнувам и на мен мии е хубаво. ама добре, че се старая, за да му вгоечавам живота. яд ме е само, че има една приятелка (те са компания, която всяка седмица излизат и вечерят навън) и аз просто я разбрах каква е, ама не смея да му кажа, че ще реши вече че съм болна :D ама и разбрах аз номерата.

SuperBadSuperFresh
04-20-2011, 18:20
А ние се скарахме,защото много ме е наранявал преди и му казах,че не съм му простила на 100% и винаги ще имам едно наум в едно отношение.А той се обиди.Каза че не му вярвам и така нататък.А много добре знае,че не е така.Много ми е горделив понякога.А пък и много добре знаеше,че е виновен.

П.П. И преди малко ме ядоса.Щели да пият с класа му тая вечер.А утре има пробна матура.Тия хора не са добре. :-x

valll
04-20-2011, 19:25
е то това са си дребни сдърпвания и ние ги имаме.
при мен важи полят изпит- взет изпит, ама гледам все пак да не рискувам :-D

marin4itu
04-20-2011, 19:44
А спокойно, и аз на пробните матури отидох ей така, за да видя колко ще изкарам без да уча и да видя как ще си разпределя времето.

Иначе и моят се радва, че го ревнувам, защото така знае, че си го обичам. Ама аз съм му казвала, че съм си много алчна за него, така да го кажа. Ама примерно като си е излязал с приятели, винаги му казвам да ми се обади после като е свободен и уважавам това, че и той прави така. Не съм някаква, която му забранява да излиза и да говори с други хора, щото и за такива хора знам.

valll
04-22-2011, 14:16
момичета, аз утре заминавам за Италия рано рано и искам да ви пожелая приятно изкарване на празниците и много много любов :-)

SuperBadSuperFresh
04-22-2011, 15:29
Благодаря ти!Желая ти незабравими моменти и съвършени дни! Като се върнеш да разказваш (дори и темата да е отишла назад :D ) :-)

marin4itu
04-22-2011, 16:19
Приятно изкараване! Кой знае как се вълнуваш! И да разказваш определено!

valll
04-22-2011, 18:57
благодаря ви много! да, вълнувам се много, но съм и малко изплашена. знам ли, 4 месеца минаха, може да съм погрозняла :D

marin4itu
04-22-2011, 19:02
Глупости! Сигурно и той в момента подскача от вълнение!

Chefinkaaa
04-30-2011, 11:05
Еми, здраввейте отново.. Мойта 14 дневна приказка приключи преди 2 часа, когато го изпратих до летището.. Толкова ми е мъчноо.. че не мога да опиша.. вървя из в къщи и накъдето погледна все има нещо дето да ме разплаче.. :( Рано сутринта като ставахме за летището .. аз станах преди него ..той се събуди след 10 минути,видя ме че седя на леглото и гледам в една точка.. дръпна ме да ме гушне и ми каза, че не е искал да се събужда, защото трябвало да си отива.. Избухнах в сълзи..Той ми каза да не плача, че трябвало да дойде и това време от 2 месеца, че да мине, за да може после да сме заедно.. Казах му че ще ми е толкова трудно точно на края, защото имам 15 изпита до 21 юни.. той ме цунка и ми каза, че е сигурен, че ще се справя с всичко.. Аз се сгуших и той продължи да ми говори "Аз съм ти казал, че ще съм до теб и ще е така ! Ще учим, ще се чуваме,.. спокойно всичко скоро ще свърши.. ! " Честно казано той ми е мотивацията. Лондон с него е 100 пъти по-хубав.. пак е мрачен, сив, еднообразен, грозен и мъглив, но като се събудя и го видя че е при мен и приветствам деня с усмивка и дори да вали, в душичката ми беше светло, защото знаех, че той е там..до мен.. и пак ще го гушна и ще заспя след матоварен ден.. Е, вече го няма..сигурно вече е кацнал в България.. И все още не мога да свикна, че пак 2 месеца няма да го видя.. Ккакво са 2 месеца сравнение с 3 години? - Нищо.. Но имам лошото чувство, че ще са най-трудните до сега.. Не можах да го пусна на летището да влезне на паспортен контрол.. Не можех, а знаех, че трябва.... Едвам устисках час и нещо докато се прибера, за да се разплача с глас още от вратата... Не бях плакала от мноого време..много ми се събра .. като беше тук, знаех че ще трябва да си отиде, но не мислех, че ще ми е още по-трудно да се разделя с него дори и за 2 месеца, които най-вероятно ще са заети с учене и изпити ... Знам че ще свикна пак до седмица..да говорим по скайп или по телефона вместо на живо..ноо не исках да свършва.. бих дала всичко, да върна времето на 16ти април .. когато о видях да излиза от "Пристигащи" и да се оглежда за мен .. аз да се крия между ххората и да му се нахвърля на врата да го разцелувам..той да хвърли всички чанти и да ме гушне пак така силно.. Като цяло, 2 седмици прекарани прекрасно !! Едни от най-хубавите в живота ми .. които ще ми държат влага до следващия път като го видя,като го гушна и като мога да му каза "СВЪРШИ СЛЪНЦЕ, СВЪРШИ .. ТУК СЪМ ДО ТЕБ , НЯМА ДА БРОИМ ВЕЧЕ ДНИТЕ, НИКЪДЕ НЯМА ДА ХОДЯ..тук съм.. "

marin4itu
05-01-2011, 08:06
Ох, милата, направо ми се насълзиха очите като четох поста ти... Като знам, че и мен ме делят около 2 месеца от това да заживея с момчето ми. И въпреки, че ние се виждаме всяка седмица винаги си повтаряме "Още малко, почти не остана".. Но това малкото е най-трудно за жалост.. Ама какво да ти ажа дръж се, ще мине неусетно покрай изпити и учене.. и само си представи колко щастлива ще си тогава! Тогава сълзите ще са от щастие.. Много добре те разбирам..

SuperBadSuperFresh
05-01-2011, 08:45
Chefinkaaa,честно,разплаках се.Просто знам колко е труден пътя до вкъщи след като го изпратиш и какво е да се прибереш у вас и НЕГО да го няма...Убедена съм,че сте си изкарали перфектно,просто чувството ми е познато.Наистина малко ви остава,сега може наистина да е най-трудно,но сте двамата и това е най-важното.На нас ни остава повече от година и то при много "ако"...Както и да е,ще видим и ние къде отиваме. :D

Аз пък да се похваля.Днес стават точно 8 месеца,от мига в който го видях за първи път и моята приказка стана реалност.Нашата приказка.Нашата реалност :smt007

Chefinkaaa
05-01-2011, 21:37
Да, аз плаках и писах пост-а , седя в скайп и ровя в нета само и само да не се разхождам в къщи, защото всичко ми напоня за него, а го няма. Избягвам да влизам в спалнята, леглото още не е оправено от вчера в 4.30 сутринта.. влезнах веднъж, нажвърлих се на юрганчето, което миришеше така хубаво на него и заплаках с глас като малко дете.. Оглеждам се по стаята и още не знам къде съм аз.. А къде е той ? По пътя към летището не можех да откъсна очи от него.. на паспортен контрол едвам си изплъзна ръката.. искаше му се да плаче.. по телефона преди малко говорихме, аз го попитах "Щастлив ли си, че си отново в България?" той ми каза "Не, не съм" аз "Защо? Там са всички", той "Но не и ти .. " .
Не съм си и мислела, че ще ми е чак такова смотано като знам, че остават по-малко от 2 месеца и ще съм си в България за по-дълго, но не мога така свикнах с него, да излизам с него навсякъде, да му сготвя нещо вечерта след като сме обикаляли и сме изморени, той да ме погледне по някое време и да ме целуне. После да играем карти, да се правя, че съм добра на сантасе и той да ме бие с 10 на 1 и аз да се сърдя .. Аххх ...
Като се прибирах от летището към вкъщи чак се оглеждах за него, защото по принцип не знае на къде отиваме и се изгубваше из тълпата и аз все се оглеждах за него и му виках "Пуп тукаа съъм" ,,, връщах се, мислех си че е с мен.. оглеждах се..обръщах се сигурно 100 пъти.. вървя по същото място през което бяхме минали преди около час и хваната за ръце..единственото, което държах тогава беше дамската чанта и телефона.. И да най-важното е че чух всичкото това от него, а щом го казва го и мисли, поне си мисля, че той е човек на думата си...

А иначе момиче, да трябва да сме силни...нищо друго не ни остана.. Точно тва МЪНИЧКО дето си го повтаряме всеки път.. е най-гадното и най-бавното..Имам чувството, че сме се срастнали вече.. друг път ако се наложи той да отиде нщкъде и да се разделим пак мисля, че ще зарежа каквото и да било. но няма да сме пак разделени..

SuperBadSuperFresh
05-02-2011, 20:10
Момичета,случи ми се нещо...Сигурна съм,че ще ме разберете.Ако не вие-просто няма кой.Бяхме се разбрали да се видим скоро в София,после за след изпитите му покрай рождения ден за повечко дни (юли).Одеве ми звъни и ми каза,че София отпада,защото нямало смисъл да ходи там (щеше да пее пред някакъв професор)Пък и нямал никави спестени пари (Което го разбирам.Не е богаташ,а е 12 клас).После ми обяви,че в началото на юли заминавал,щял да се върне чак септември...При което ми минаха какви ли не мисли.Каза ми лятото да си "поживея",да помисля дали той си заслужава,да бъда егоистка и един път да съм мислела първо за себе си,не за нас.Казах му,че винаги сме били свободни да сме с който си искаме,все пак не сме вързани.Каза,че като се върнел,щял да ме попита дали съм сигурна,че трябва да съм с него.Помислих,че той не е сигурния,но той ми каза буквално "С който и да си,знай че винаги имаш мен и те обичам."Сериозно,изобщо не знам какво става.Викам и какво сега искаш да спрем контакти до септември ли.И той ми каза 'Не,ще си се чуваме както сега,но да знаеш че си свободна да правиш всичко".Извинение ли,разрешение ли искаше не разбрах.Като го питах дали той има нужда,ми каза "Не става въпрос за мен,просто е твърде много времето и не искам да се чувстваш задължена да ме чакаш като робиня"Робиня!?Тия изпити не му се отразяват добре.Час и половина разговор,а съм по-объркана от всякога.

ImmortalForever
05-03-2011, 06:07
Здравейте всички!Откога не съм писала тук ..но сега прочетох мойта си темичка и се радвам, че не само аз си чакам човечето.
:grin:

Нашата история е следната: аз съм на 19 и той.Всичко започна на шега.Учихме в едно даскало- трябваше ми спешно някой, за да имам кавалер за бала, че иначе голям срам- и се почна.Той беше приет да учи в Англия и знаех, че каквото е , е или до бала или до заминаването му и двамата бяхме наясно с това, но след като замина и се разделихме-както беше планирано- осъзнахме(по - скоро първо той)- че не може да живее без мен и раздялата ни е била ужасна грешка- събрахме се отново и сега сме година и почти 3 месеца заедно - този месец на 18 -и ги правим :grin:

Не си дойде за Коледа, нито за пролетната- не сме се виждали от 8-9 месеца, чуваме се абсолютно всеки ден за по 3-4 часа и :smt007 :smt007 .... На 4 юни си идва, т.е. след 31 дена и аз ще бъда на летището за да го прегърна и да си го целуна и АААААААА нямам търпение- толкова много и толкова малко остава... :-)

Chefinkaaa
05-04-2011, 14:44
SuperBadSuperFresh Твоя човек според мене е объркан.. смисъл знае, че няма да се видите скоро.. и знае, че и ти се измъчваш така.. До септември си е много време.. от където и да го погледнеш са си 5 месеца... пък и завършва в момента.. Може и друго да има, което няма да е приятно да го кажа, но знам един случей най-наскоро.. Един приятел казал на приятелката си дето са заедно от 1 година, че на бала си и след тва на морето като ерген.. та това може и да е по-скоро да се предотврати това, да има гузна съвест след това.. Ако ти решиш дори и да не правиш нищо, макар че той ти е дал разрешение.. Ако се окаже, че той е направил.. ще ти каже.. Нали така се разбрахме? Демек това със сигурност се брои и за него, убедена съм. Пък и като си го попитала дали от това има нужда, той е отклонил въпроса от себе си, моя приятел правеше същото, почваше да ми натяква, че аз го искам и че за мен било по-добре еди кво си без аз да съм го и споменавала, а всъщност говорейки за мене и кво ще е по-добре за мен, визираше себе си... Според мен направи ощее 1 опит да говориш с него, ако нищо не стане.. направи каквото иска.. все пак сила на хубост не става. А ти как си с финансите? Смисъл щом София отпада, не можеш ли ти да о изненадаш там където живее той?

Chefinkaaa
05-04-2011, 14:47
Здравейте всички!Откога не съм писала тук ..но сега прочетох мойта си темичка и се радвам, че не само аз си чакам човечето.
:grin:

Нашата история е следната: аз съм на 19 и той.Всичко започна на шега.Учихме в едно даскало- трябваше ми спешно някой, за да имам кавалер за бала, че иначе голям срам- и се почна.Той беше приет да учи в Англия и знаех, че каквото е , е или до бала или до заминаването му и двамата бяхме наясно с това, но след като замина и се разделихме-както беше планирано- осъзнахме(по - скоро първо той)- че не може да живее без мен и раздялата ни е била ужасна грешка- събрахме се отново и сега сме година и почти 3 месеца заедно - този месец на 18 -и ги правим :grin:

Не си дойде за Коледа, нито за пролетната- не сме се виждали от 8-9 месеца, чуваме се абсолютно всеки ден за по 3-4 часа и :smt007 :smt007 .... На 4 юни си идва, т.е. след 31 дена и аз ще бъда на летището за да го прегърна и да си го целуна и АААААААА нямам търпение- толкова много и толкова малко остава... :-)


Да толкова много, толкова малко, ама той от бая време май е се е прибирал..Аз не мога да издържа ако не го видя повече от 3 месеца.. апък до колкото знам тук около април имаха поне 1 месец почивка покрай Великден, можеше да се прибере.. Е, тука има и други фактори дето трябва да се мислят, но е хубаво че има повече такива хора, за които физическия контакт е важен, но държат прекалено много един на друг, че едно разстояние да ги раздели. Браво!

ImmortalForever
05-04-2011, 19:22
По принцип си търсеше работа, също и квартири търсеше, иска да се махне от общежитието и има проблеми с баща си като цяло, който пък е едно голяяяяяяяяяяяяямо копеле( дори този израз е максимално смекчен за гадина като него :-x ...как не мога да го понасям тоя изкукуригал педант :-x ) Та затова не си е идвал- иначе на мен ми е адски трудно напоследък, колкото по- малко остава толкова повече мрънкам за физическа близост и се караме честичко- сега нещата са далеч, но не знам дали от превъзбуда или от вълнение покрай идването му съм се напрегнала и си мисля, че все няма да дойде времето в което да го видя пак.... :( :( Искам си човечето и това е... :booooomb: Губя търпение

SuperBadSuperFresh
05-05-2011, 13:21
Chefinkaaa,парите за мен не са проблем в случая,проблема са нашите които няма да ме пуснат и техните,които си мислят че това нашето е детска история.Пределно ясно ми е,че нямаше да го спомене ако не го искаше за себе си.Само че съм му казала така или иначе да си прави каквото иска,всеки си е свободен.Само че аз не изпитвам нужда.Обясних му,че целувките,ако не са с него,болят.Както и да е,до септемви все ще издържа,само че кошмара ми е да не каже "Сори,отчуждихме се,намерих си друга".Лошото е,че дори и да го каже,няма да спра да го обичам
.Една приятелка беше изпаднала в подобна ситуация.Нейното момче и беше казало така,защото го беше яд,че не може да е до нея за цяла година и един вид я проверяваше какво ще каже.
Честно казано не бих повдигала скоро пак темата,няма да понеса още един такъв тежък разговор.

Piiseto0o
05-05-2011, 19:20
Здравейте,темичката е страхотна,но като я четох ми стана малко гадничко...Моята историйка е малко по различна,но с времето ще стане същата като вашите.След 19 дена съм абитуриентка,след това имам още 15 дена престой тук и заминавам за чужбина,и може би нямаше да ми е толкова трудно заминаването ако го нямаше него.Имам си приятел от близо 4 години,разделяли сме се най-много за 3,4 месеца...а сега може би щяха да бъдат най-малко 6 а може би и година.Чудя се как ще издържа далеч от него,толкова ми е гадно като се сетя,че ще ни делят 1500 км,Няма да мога да го прегърна,целуна,да ме успокои когато имам нужда от него. :( Гледам сините му очички понякога и се чудя как ще издържим.Обичаме се и мислим занапред да идем да поработим в чужбина да изкараме някой лев и след това да се съберем и живеем заедно на семейни начела и да си създадем едно малко сладко същество,винаги съм искала той да е баща на дечицата ми.Обичаме се много,винаги ми е доказвал,че много държи на мен и само се надяваме след време пак да сме си заедно и да сме все така щастливи заедно :)