PDA

View Full Version : Разстройство на съня?



StolenBliss
04-04-2011, 18:18
Здравейте. Преди бях пуснала една тема, но сега нещата наистина почват да излизат извън контрол. Значи какъв е проблема - спя прекаленооо дълбоко. Случва се до късно просто да не мога да заспя(някой път даже супер много ми се спи, но просто не мога да заспя) и после така заспивам, че направо имам чувството, че изпадам в някъв транс :-o Пресен пример-> Сутринта си бях навила три аларми. Сигнала е наистина много силен, а нито една от трите не успя да ме събуди и се успах..
Търсих в интернет информация, но нищо не успях да намеря. Просто ме интересува, ако някой има идея какво е, защото преди наистина не беше така..
Да допълня нещо, което може да е от значение - Нямам усилена физическа активност, така да кажа, спорт или някакво голямо физическо натоварване.
Не мога да отида на лекар, чак лятото. Просто искам да чуя дали някой има идея това може ли да приспада към някакво заболяване и ако да, как се казва.
Някой? :(
Мерси предварително.

gab4ooo
04-04-2011, 18:53
Според мен единствения ти проблем е че четеш прекалено много в раздел здраве и се стресираш за най - малкото . Брат ми е така . Той едва заспива ама после кат заспи немоеж го събудиш докато не се наспи . Като робот е . Ако заспи в 3 часа сутринта задължително трябва да спи 12 часа за да стане . Малко откачено звучи ама и вода съм му лискала и с едно свирки за стадионите къде са съм му ги завирала до главата и нема мърдане . Според мен нищо ти няма . Но ако извършваш някаква по активна спортна дейност ще се прибираш разбита и ще си мислиш как само ще си легнеш . Чупи гипса . Бтф аз пък обаче заспивам трудно ама спя много леко . Всеки един шум ме буди ама тва си е според човека . Дано съм помогнала и това според мен не се лекува с лекар а може да отидеш при училищния психолог ако си ученичка . Той не яде хора и наистина много помага .

ImmortalSportFreak
04-04-2011, 19:34
Нищо ти няма,просто имаш развален режим(от личен опит ти го казвам). Лекар не може да ти помогне за това. Но е хубаво да се опитваш да си лягаш по-рано. Започни някакъв спорт,за да се изморяваш повечко през деня - това е най-лесният начин да лягаш по-рано. ;)
Успех 8)