PDA

View Full Version : Малко притеснение



dqvolcheto9
04-04-2011, 19:42
Здравейте хора!Имам едно малко притеснение :
днес на 4 трябваше да ми дойде ,но все още не е...
Имам си симптомите -болки в гърдите ,в кръста,корема ниско долу и тн..
Но още не ми е дошло ..Пих една ванилия ...А относно някой работи-всичко е било с предпазни средства.

Много ми е притеснено и нз какво да правя?!
Моля за помощ.

ImmortalSportFreak
04-04-2011, 19:47
Не се притеснявай,може да е от идването на пролетта,климат... до няколко дни би трябвало да ти дойде.

pilencaaa
04-04-2011, 19:58
О , много гадно .. И на мен ми беше така преди няколко дни и все още ни ми е дошло ... и за ония работи .. и при мен всичко си е на 6+ с предпазните мерки .. Но знам ли .. на мен принципно ми е гаден цикъла - нередовен .. ии споделх с майка ми и каза , че найстина може да е от смяната на климата :(

dqvolcheto9
04-04-2011, 20:03
може и да е от климата ...пък и притеснение.. Други мнения ? :)

dqvolcheto9
04-04-2011, 20:49
:) :)

shell
04-04-2011, 22:25
Щом имаш симптомите не се притеснявай,ще ти дойде!Миналия месец ми подрани с една седмица,тоя закъсня с почти една :D принципно цикълът ми е много точен,ама ето на,въпраки всичко има промени,така че споко и на теб ще ти дойде 8)

SunnyWinter
04-05-2011, 17:52
Спокойно, на мен миналия месец ми закъсня с 9 дни, ама този всичко си ми е наред. Може наистина да е от смяната на сезона. :)

britzy
04-05-2011, 18:19
На мен ми закъсня също,а и беше едно слабо никакво такова :lol: на френдките ми също им закъсня-пусто време 8-) Само не се тревожи -към ванилията може да сложиш една лъжица канела и така :-)

dqvolcheto9
04-09-2011, 21:22
ох момичета най-накрая ми ДОЙДЕ! :grin:

Agllka
04-10-2011, 06:09
Няма да се шашкате, щом си има симптомите ще дойде... аз какво да кажа, като имам нередовен цикъл, а от няколко месеца и никакви симптоми не ми се появяват преди това - хвърлям боб кога ще дойде общо взето :D

kalpazanka
04-10-2011, 07:38
ох момичета най-накрая ми ДОЙДЕ! :grin:
Браво! Заключвам.
Не е зле, ако се повтори, да посетиш гинеколог.

dqvolcheto9
04-10-2011, 21:27
ох момичета най-накрая ми ДОЙДЕ! :grin:
Браво! Заключвам.
Не е зле, ако се повтори, да посетиш гинеколог.

ОК.Да темата може да се заключи.

djipsito
04-12-2011, 19:04
Иска ми се да питам преди да сте заключили, че не ми се прави нова тема...


Цикъла ми е нередовен по принцип. Последно правих секс средата на февруари, без предпазни мерки, ама не е свършвал. Дойде ми на 28.02 до 04.03.

После неочаквано без никакви симптоми ми дойде на 21.03 до 28.03, а по принцип очаквах да ми закъснее (винаги закъснява). Въобще не се чувствах все едно съм в цикъл, нито течението нито болки... нищо. Цвета беше по-тъмен и някакси беше по-гъсто. Едва-едва "напълвах" превръзката (нз как да се изразя...)

Сега на 09-10.04 пак ми "идва", тоя път се усетих, че преди тва бях доста изнервена, пак е същото, не усещам течение, на моменти кръвта си е червена, ама повече е тъмна (кафяво-черна) и не знам...дори не ползвам от големите превръзки. Не знам дали предния месец тва течение се е водело като симптом, нямам идея кво ми става.

Ходих на лекар, нищо не каза... Скоро ще ходя пак и ще му искам вече час за гинеколог, че ме прати само да си запиша час за цитонамазка... Исках му и хапчета да ми се регулира цикъла...

Много се филмирах да не съм бременна... С тоя нередовен цикъл не мога да си пресметна овулацията. (Ако е от значение, януари ми дойде от 22 до 27, после правих секс чак през февруари, някъде около Св. Валентин, не помня точно кога..)