PDA

View Full Version : Защо трябва да има теми като как да спечелим еди кой си и тн



VHack
04-04-2011, 20:14
Защо си мислите, че всички момичета/момчета са еднакви? Колкото и да си измисляте тактики и начини как да се научите да забиете всяка/всеки няма да успеете. Единствените неща, което ще ви помогнат са:
- да сте самите вас,
- да мислите над това какво ще си помисли другия и как ще се отрази и на двамата преди да направите някоя глупост,
- да имате пари и в същото време да знаете за какво са и да не се хвалите ако имате много,
- да си поддържате външния вид (не е задължително да се увличате, но специално за мъжката част на читателите: Мислите ли че ще харесате някоя която има най-готиния характер но изглежда като згазен гълъб? - За това и вас няма да ви харесват колкото и да сте готини ако изглеждате като претърпели 3тата световна )
- Каквото и да правите не прекалявайте!
- Ако ще се влюбвате задайте си въпроса? Сигурен/на ли съм, че трябва?
- Не преувеличавай със самочувствието ти не си Дъ бест! (ако нямаш такова поне се прави че имаш, дори и другия да знае че не ставаш за нищо ако те харесва уважавай решението му/й)
- Споделяйте си когато имате доверие един на друг!
- И най-важното обичайте се, все пак сме хора!

Трябва да се съобразявате с тези неща, дори и ако само се опитвате да "забиете" някого!

K_O_L_E_V
04-04-2011, 20:20
А ти направи една обобщаваща тема.

Nakadah
04-04-2011, 20:29
За да мое питаш бе майна!

BladeDancer
04-04-2011, 20:31
Утре кво ще питате? "Защо има теми който да пита защо има теми които да питат как да се харесаме на някой" ли ?

nepowtorima
04-04-2011, 20:37
И кой ще те послуша?
Всеки е себе си и ти точно не можеш да го промениш.
Човек си има принципи и глава на раменете си с която да мисли как, кога и защо да постъпи...
Не си мисли, че като "наливаш" акъл във форума, че си много умен, и че си много велик и ще станеш почитан тук..

TheNewReligion
04-04-2011, 21:32
- Ако ще се влюбвате задайте си въпроса? Сигурен/на ли съм, че трябва?
- Не преувеличавай със самочувствието ти не си Дъ бест! (ако нямаш такова поне се прави че имаш, дори и другия да знае че не ставаш за нищо ако те харесва уважавай решението му/й)

Тея двете ме хвърлиха в джаза. Не знам каква е тая мания нон-стоп да се обощават неща, които са строго индивидуални.
Моят съвет е да се къпете и парфюмирате. Другото само ще си дойде и без да споделяте тоалетните си мисли.

RoSKo0o0
04-04-2011, 21:45
А, така ! Скарай ни се... побий ни с пръчкъТъ, майнааааааааааааааааааааа ааааааааааа!!!!!!!!

mrazqkindergarten
04-04-2011, 23:36
А, така ! Скарай ни се... побий ни с пръчкъТъ, майнааааааааааааааааааааа ааааааааааа!!!!!!!!

:lol:

LambOfGod
04-05-2011, 02:00
А защо трябва да има теми " Защо трябва да има теми като как да спечелим еди кой си и тн" ?

djipsito
04-05-2011, 03:53
- Ако ще се влюбвате задайте си въпроса? Сигурен/на ли съм, че трябва?

Тия работи с питанки и мислене не стават. То се чувства. Не можеш да си забраниш да чувстваш...

MaLkaTa_LaDy
04-05-2011, 05:25
- да мислите над това какво ще си помисли другия и как ще се отрази и на двамата преди да направите някоя глупост.
- Каквото и да правите не прекалявайте!
- Ако ще се влюбвате задайте си въпроса? Сигурен/на ли съм, че трябва!
Тези са много много грешни. С другите мога да се съглася.

Rorschach
04-05-2011, 05:57
Защото подобно маргинализиране е още по-абсурдно..

xxpamzy
04-05-2011, 07:47
О да, как ли изглеждат хората, претърпели ТРЕТАТА световна? :razz:


Иначе по темата - вземи са застреляй :) И к'во ако не спазваме тези правила. Нали каза, че всеки е различен. Божее :lol:

bloodfrozen
04-05-2011, 09:56
Стига размишления, индиго бой. :lol:

Bakemono
04-05-2011, 11:40
И к'во става, ако не се съобразя?
Светът ще свърши преди 2012 ли?
Доста повърхностнa тема.

Охоп, ето го моето мнение. С 2 ръце за поста :grin: :)

VHack
04-05-2011, 18:07
И к'во става, ако не се съобразя?
Светът ще свърши преди 2012 ли?
Доста повърхностнa тема.

Охоп, ето го моето мнение. С 2 ръце за поста :grin: :)

Не просто ми омръзна да чета едни и същи теми за тва направих една обобщителна :D А ако се свърши преди 2012 здраве да е :lol:

FromAutumToAshes
04-05-2011, 18:09
Е как що :shock: Щото по-голямата част от юзърите са пъпчиви идиотчета.. може би ? :-o

Hilary_
04-05-2011, 18:27
Колкото и да си измисляте тактики и начини ..

Трябва да се съобразявате с тези неща, дори и ако само се опитвате да "забиете" някого!

хаха, че ти сега не направи ли същото?! :lol:

Много тъпи обобщения, правила и простотии .. всичко се мисли НА МОМЕНТА!!! ;)

fenastz
04-06-2011, 19:41
Много вярна тема, но е по-лесно да си прост.

umri
04-06-2011, 20:00
Шменти-капели. Много ги разбираш...