PDA

View Full Version : Килограми



Transform
04-04-2011, 20:45
Първо здравейте ,
чел съм подобни теми преди да пусна моята но отговорите не ме задоволяват :?
Та искам да кача килограми,на 15 съм висок съм 163/4 и съм 53 килограма :x не ми остава време да ям редовно,пък и никога не съм бил пълен,та много искам и съм решил че трябва да напъленея,само че не ми се получава заради това че не се храня редовно,немога да го променя,защото се прибирам в нас в 19.00 почти всеки ден ,тъй като ходя на уроци и т.н. , та кажете ми някой ефикасен протеин/прах/шейк/хапчета и т.н. за напъляване ,оформяне. за да получа ефекет,решил съм да почна и да бягам.Наистина се надявам да ми кажете марка а също и така цена и от къде мога да си го купя.
:neutral:
P.S. Знам че най-добре да ям картофи,ориз,месо,но просто не ми остава време да ям и такива храни и минавам със закуски,затова ми предложете някакви качествени добавки .Мерси предварително

Vasoto129
04-04-2011, 21:05
На 15 си заеби ги тея добавки,а и като напълнееш после ще се чудиш как да отслабнеш.Има време за сичко и заеби ги тия закуски хапвай манджи. :D :D

fatrat
04-04-2011, 21:06
пак бисери. Батка пробвай малко фитнес нещо и естествено стабилно ядене! не се нахвърляй веднага на "прахове шейкове хапове" По-добре инвестирай в ядене- месо яйца извара картофи ориз спанак броколи моркови и т.н

Transform
04-04-2011, 21:13
добре де,предложете ми някаква добавка :?
казах че нямам време,пък и другото което е съм злояд,не ям всичко така че ще съм благодарен ако ми предложите.знам че не са полезни но ..

Serphent
04-04-2011, 21:14
емии нисък си :D и според мен не е нужно да качваш маса :D фокусирай се към оформяне :D ако си дребен и по-широк ще изглеждаш смешно нищо друго :D а и от бягането можеш само да отслабнеш :D е и кракат се оформя ,но не е лошо да бягаш ,защото така подпомагаш за работата на сърцето което ти е нужно за сериозно трениране в фитнес :D но все пак мога да те ориентирам за хранителните добавки ще ти дам линк към един блог :D htt p : / / ww w . 2buildmusclefast . c om :D махни разстоянията и влезни ровичкай из блога ако знаеш английски ще намериш доста полезни неща :D а и относно храненето ти като нямаш време да ядеш у вас :D си опаковай храна която да не е мазна и задължително да съдържа доста протеин :D в месото има протеин ,но трябва да консумираш и доста плодов и зеленчуци всеки ден :D сутрин при всяка възможност тренирай !!! успех в качването на мускулна маса :)

ArrowsOfDeath
04-04-2011, 21:14
С това ти ядене и добавките няма да ти помогнат.

Transform
04-04-2011, 21:21
аз и да почна да ходя на фитнес,като съм толкова слаб има ли смисъл,ще мога ли да оформя нещо :lol:

ArrowsOfDeath
04-04-2011, 21:24
За ръста ти си с идеални килограми за релефно тяло. Недей да ставаш като някакъв квадрат, какъвто ще изглеждаш при твоя ръст и повече килограми.

ZipFail
04-04-2011, 22:34
Добавките не са заместител на яденето. Ако ще и за 500 лева добавки да взимаш на месец, ако не ядеш както трябва, почти няма да видиш ефект ;)

awerw
04-05-2011, 07:41
емии нисък си :D и според мен не е нужно да качваш маса :D фокусирай се към оформяне :D ако си дребен и по-широк ще изглеждаш смешно нищо друго :D а и от бягането можеш само да отслабнеш :D е и кракат се оформя ,но не е лошо да бягаш ,защото така подпомагаш за работата на сърцето което ти е нужно за сериозно трениране в фитнес :D но все пак мога да те ориентирам за хранителните добавки ще ти дам линк към един блог :D htt p : / / ww w . 2buildmusclefast . c om :D махни разстоянията и влезни ровичкай из блога ако знаеш английски ще намериш доста полезни неща :D а и относно храненето ти като нямаш време да ядеш у вас :D си опаковай храна която да не е мазна и задължително да съдържа доста протеин :D в месото има протеин ,но трябва да консумираш и доста плодов и зеленчуци всеки ден :D сутрин при всяка възможност тренирай !!! успех в качването на мускулна маса :)
леле колко емотиконии :shock:

А автора да яде повече то не стават без ядене килата :? А да питам след като вземеш протеин да речем след трен, чувстваш ли се сит или се едно си изпил малко вода ?

fatrat
04-05-2011, 09:22
абе мани за кво ти е добавка земи направо зоб то с тва ядене ..... :?

blackstreet
04-05-2011, 11:40
Спри да говориш глупости. На 15 да се тъпчеш с добавки е равностойно на самоубийство.

DownloadVirus
04-05-2011, 12:21
Спри да говориш глупости. На 15 да се тъпчеш с добавки е равностойно на самоубийство.

Още един идиот дет си няма представа..Следващият път като ядеш да си го спомняш това,че е самоубийство! В днешни времена доавките са далеееееееееч по безопасни от храните по супермаркетите,дето ядеш секи ден..Хайде да не коментираме сега плодове/зелунчуци кво има в тях..

По темата:Няма да стане с добавки,нищо не правят тия добавки,нямаш ли хранителен режим няма да видиш ефект..Най-малкото може да си нарведиш,така като те гледам,нищо не знаеш,в зала не си стъпвал,то така тяло не се прави!

fatrat
04-05-2011, 13:33
Спри да говориш глупости. На 15 да се тъпчеш с добавки е равностойно на самоубийство.

якооо 8)

Ebaticirka
04-05-2011, 17:54
Без ядене не можеш да качиш, протеина не е замесник на редовното хранене, нито вълшебен прах, пък и е равностойно на самоубийство моля те не го пий, че туковиш си пукнал....

firstdiesel
04-05-2011, 19:30
"Еб*л съм ти баките и бонбонките ... виж ся с родопския картоф и добитък кво става" ... приятел щангист

fatrat
04-05-2011, 19:58
Бате , по принцип имам роднини по Рудозем (родопския край) да ти кажа изобщо не са станали животни само на картофи. Иначе да, картофите ви там са суупер. Само Величко Чолаков може да го постигне тва ... Той е като Чък Норис на Смолян :D