PDA

View Full Version : Последен изход :ДД



gab4ooo
04-04-2011, 22:13
Едва ли някой се занимава с форумите точно в тоя час ама ако има някой да помага ако може . Значи днеска гледах паранормални активности . Не го гледах много ама поглеждах точно на най - гадните сцени . И последен изход . Сега немога да спя и имам чувството че ще дойде някой . Преди не бях такава . Това ми бяха любимите филми . Дори после пресъздавахме случките на камера с приятели . Но сега сякаш съм друг човек . Решавам судоко от 5 часа и вися и коментирам в фейсбук от 4 4аса ама немога да заспя просто защото ме е страх . Някой случвало ли му се е . Може ли да е някакво психическо разтройство . И моля без коментари ,,ти на колко си да не си на 2'' и тем подобни .

shell
04-04-2011, 22:18
ООО,мацка,когато гледам страшен фим винаги след това ме е страх да ида до тоалетната или изобщо да стана от компа,за да ида някъде другаде в къщата!Дам,страх ме е икато аспивам,понякога имам чувството ,че ще ме нападне някой герой от филма :D ноо на сутринта всичко минава и пак си е по старо му :-P ако не,поне и двете сме "ку-ку" :lol:

gab4ooo
04-04-2011, 22:22
да на сутринта нищо ми няма ама вечерта психясвам :Д

shell
04-04-2011, 22:25
да на сутринта нищо ми няма ама вечерта психясвам :Д
:D и аз съм същата,така чеее всичко е ОК! :)

Foreverbg
04-04-2011, 22:42
Последен изход няма нищо страшно. Паранормално активност е пълна глупост, даже филмът е тъп. Просто недей да мислиш за него и всичко ще е наред :-P

gab4ooo
04-04-2011, 23:08
току що стана нещо странно . отидох до тоалетната и двете лампи светеха и аз помислих че някой от наще е там но се върнах след малко и пак светеше и реших да отида . после язлязох и външната лампа на тоалетната не светеше . мале много се уплаших и треперя цялата . какво да правя ? мале искам да живея

ImmortalSportFreak
04-04-2011, 23:43
Успокой се и си пусни някой смешен филм. ;)

icebulllet14
04-04-2011, 23:55
Oooх, и аз съм така. Гледам нещо после ме е бъзе да мигна ... ;сс Стой будна докато изгрее слънцето .. на светло е по-лесно :-P

SunnyWinter
04-05-2011, 17:44
Аз гледам всяка вечер от 10 `Досиетата Х` и после страшно ме е шубе.. И аз се плаша като някой стават странни неща с лампи и други глупости. Няма страшно. Преди бях запалена по извънземните и не можех да мигна по цяла нощ. След това ме обзе мания по Чернобил и ме беше страх да не стане нещо. :lol: :lol: :lol: Споко 8-)

gab4ooo
04-05-2011, 18:05
сега имам чувсвото че съм обладана от някакъв дявол като в паранормални активност или че някой от наще е обладан и ме е страх

awerw
04-05-2011, 18:17
Оох малее ;д не му мисли и ще мине просто си отклонявай вниманието ,ако пък не става го приеми като нормално 8-) и мен като малък много ме беше страх даже винаги стават странни работи около мен както съм сам или компютъра сам ще се включи или вратата сама ще се отвори или нещо ще падне примерно книга ей така мн често падат, ама вече съм го приел за нормално и не му обръщам внимание :lol: