PDA

View Full Version : Странно



fluffy2
04-05-2011, 03:11
Цикълът ми е по 15-18 дена (времето между менстуациите) от 5-6 месеца насам..Трябва ли да ходя на генеколог (мразя генеколози) или да се примирявам с това,че тялото си ми прави каквото иска...

gab4ooo
04-05-2011, 07:56
това е наистина супер странно . най - добре е да отидеш на генеколог или уролог . и аз мразя ама се налага по някой път . просто отиди защото мен ме дразни 5 дни пък теб 18 :shock: тва като си помисля ми се струва невъзможно ама незнам . мойто мнение веднага на лекар

bet3to
04-05-2011, 08:01
това е наистина супер странно . най - добре е да отидеш на генеколог или уролог . и аз мразя ама се налага по някой път . просто отиди защото мен ме дразни 5 дни пък теб 18 :shock: тва като си помисля ми се струва невъзможно ама незнам . мойто мнение веднага на лекар
Тя не казва, че и трае 18 дена, а че дните
между менструациите са й толкова.
Таа по темата --> и аз мисля, че е странно.
Отиди на генеколог, нищо няма да ти
стане. Предполагам, че ще ти
предпише някакви хапчета,
които ще нормализират това
:)

WaterLilly
04-05-2011, 08:08
Отивай, много ясно! Кой знае колко си анемична...

П.С. Питай гИнеколога за чай от бял равнец (освен каквото там лечение ти предпише). Попринцип помага за спирането на цикъла и е билка, така че няма с какво да ти навреди.

Agllka
04-05-2011, 11:11
Малко неточно си задаваш въпроса...
щом дните между менструациите ти са 15-18, значи целият цикъм протича за колко? 21-24 дена? Което е напълно в рамките на нормалното (от21 до 33 дена мисля, че беше границата). Въпреки тоа не пречида отидеш на гинколог, защото си е кофти толкова на често да са ти менструаците....може да ти предпише противозачатъчни за регулация, а може да се окаже, че не е подходящо при теб, но това никой не може да ти каже по форумите... във всеки случай един преглед при гинеколог въобще не е толкова неприятен, колко 3-4 менструации годишно в повече

п.с.gab4ooo какъв уролог за проблеми с цикъла бе ????? :D

gab4ooo
04-05-2011, 17:10
агллка : една фр с която бях на генеколог я пратиха точно заради цикъла . няма да казвам какъв беше проблема не беше свързано с урината а със самият цикъл и беше задължителен прегледа при уролог.а въпроса наистина много объркано зададен . то аз съвсем различно нещо си помислих . Ако имаш впредвид че 15-18 дни ти е времето м/у менструациите тогава е напълно Нормално . ти пишеш че цикъла ти е по 15-18 дни :razz: иначе както каза Агллка това е об6то 20 - 24 дни което е нормално и моя е така :Д