PDA

View Full Version : :X Незнам как да постъпя:(



dolly
04-05-2011, 07:47
Има едно момче,по което бях луда преди време.Само,че вчера незнам какво стана.Срещнахме се,започнахем да си лафим,ама той не спираше да казва колко ме харесва,как иска да бъде с мен и т.н........Отнавна бях спряла да чувствам нещо към него.Но сега като си говорехме имах чувството че щях да откача......сякаш чусвтвата ми към недо се върнаха. :( Проблема е .... че той пуши трева(рядко де ама пуши),приятелите му(всъщност двама от тях) са .... :-& Ако родиелите ми разберат че ходя с такъв пич...... няма да са съгласни.Иначе ми е хипер яко с него.Той е различен,от тези който го заобикалят.Обожавам го.Само,че ако станем гаджета(на там вървят нещата) последствията няма да са добри. :( Най-добрата ми приятелка е на същото мнение.Но аз много,много искам да съм с него :oops: Та както са тръгнали нещата май ще трябва да му кажа НЕ :cry: А не искам да става така...иска ми се да го задъжа до себе си...... :( Но незнам как да му дам такъв отговор,който едновремено казва да и не 8-) Или по някакъв начин да забавя темпото,тъй като нещата се развиват мноого бързо.Мисля,че така ще го опозная по-добре.Та някой от вас може ли да ме посъветва как да забавя развитието на нещата и ако ме попита дали искам да съм с него как да му кажа и да и не 8-)

stigmata
04-05-2011, 07:59
Епа обесни му това което ги написа тук.Че заради тревата и вашите общо взето!А тръгнеш ли с него ще пропушиш и ти покрай компанията му!

gerito231
04-05-2011, 08:00
Не съм напълно сигурна, но мисля, че ако му кажеш, че го харесваш, но искаш да го опознаеш повече може да те разбере .. но не познавам лично момчето и не знам как би реагирал .. това е личното ми мнение :) [/u]

DesireToFire
04-05-2011, 08:03
Кажи му просто, че искаш малко време, излизайте често. Без значение какво ти казват, щом искаш да си с него - давай! Това че пуши трева от време на време - стига да е само с тревата нищо толкова няма. Половината ми познати сигурно пушат (е, да познати, не приятели), но това не ми е пречило да си общувам с тях нормално или да ми пречи на преценката за някого.

xxpamzy
04-05-2011, 08:11
Нужно ли е ваще да разбират? Пък и като искаш да си с него к'во ти пука от мнението на хората? :?

dolly
04-05-2011, 08:20
Когато общувам с някого и мен не ме интресува дали пуши,пие или прави каквото и да е било.Но когато става въпрос за по-близки отношения,тогава е друго.Мнението на хората не е интересува ни най-малко.Но нашите трябва да знаят -поне майка ми.Не мога да крия.А и така ми е по-спокойно.Но сега като размисля над нещата-просто имам чувството че нещата няма да се получат :-# Ако тръгна с него всичко ще се промени.Баща ми страшно много се страхува за мен-обича ме много,прави всичко което е по силите му за да може семйството му да е добре,а аз сега ако му кажа че ходя с момче,чийто външен вид той ненавижда,както и това което Л прави....а и не мисля че Л ще се промени ако му кажа че тревата и приятелите му не ме устройват.Ще ме разбере,ще ми даде време да го опозная,но няма д се промени. :neutral:Посъветвайте ме ако ми предложи как да му кажа и да и не 8-) :(

rammstein123
04-05-2011, 09:16
Като въобще не си сигурна какво да правиш, защо изобщо се занимаваш..

insane7
04-05-2011, 09:20
Няма как да му кажеш и да, и не. Или искаш, или не искаш.
Може да му кажеш, че те привлича, но ти трябва малко време, за да решиш. Кажи му за нещата, които те притесняват и не виждам за какво толкова се притесняваш след като ти е приятно с него.
Той ако държи поне малко на теб, предполагам ще те държи далеч от тревата и другите работи. Пък и сама каза, че рядко пуши, не е някакъв наркоман.
А с вашите мисля, че може и да пропуснеш частта с пушенето.

ivcheto0o
04-05-2011, 09:26
На колко години си ?
А инъче мисля че не може родителите ти да определчт с кого да си.Ако му кажеш за приятелите може да го изгубиш.А това с тревата си е негово решение не можеш да му казваш какво да прави,особено като самата ти каза че не е много често.

dolly
04-05-2011, 09:42
На 15 съм. :) Аз не съм казала,че искам да заставам м/у него и приятелите му,както и не мога да му кажа да остави тревата.Просто споменах че това не ми допада :)

VampireGirl666
04-05-2011, 09:59
Защо мислиш, че има нещо лошо в тревата? Съучениците ми пушат трева, дори стоя до единия и мога да кажа, че си е съвсем естествен. Познавам доста хора, които пушат трева, но това не ги прави по-малко хора. И защо трябва да го отгказваш от тревата? Ти си го харесала такъв, какъвто е. Не мисля, че ще направи такъв жест да остави приятелите си и тревата, за да е с тебе. И пак казвам, че тревата не е толкова лошо нещо. Ако мислиш, че нищо няма да стане и виждаш толкова пречки, просто му кажи, че искаш да си останете приятели. :)

dolly
04-05-2011, 10:13
Аз не съм казала,че искам да заставам м/у него и приятелите му,както и не мога да му кажа да остави тревата.Просто споменах че това не ми допада :)

Не искам Л да оставя тревата заради мен.Просто това е една от причините да не мога да бъда с него.Ако нашите научат че ходя с момче което пуши трева сигурно няма да ми позволят да се виждам с него или ще ме посъветват да прекратя връзката си с него :(

rammstein123
04-05-2011, 10:41
Обаче наистина разсъждаваш като 11-годишна.. Хората, които пушат трева, не са по-различни от тези, които не пушат.. Защо всички мислят марихуаната за нещо едва ли не радиоактивно, е..аси.. -.- Просто не казваш на вашите и толкова. И хората ти дават съвети, ти продължаваш да повтаряш същите глупости.. Или да, или не, няма друга опция.. Ако тревата ти е проблем, трябва да си наистина много куха/консервативна/незапозната..

Bakemono
04-05-2011, 11:01
Замислих се дали да напиша какво мисля, въпреки че по-добър съвет не мога да ти дам.

С такива хора не се занимавай дори и 1000 пъти да ти каже, че те харесва. Шанса да те хареса друго момче, което не пуши трева и ти да го харесаш също е в пъти по-голям от този да потръгне с това момче и да си прекарате прекрасно :)

И аз харесвах едно момиче, но пушеше трева. Тя ме нави да опитам, но за щастие на мен не ми подейства никак :D До ден днешен си мисля, че това с тревата е просто газария и само един тъпак може да пуши трева (редовно). :)

Специални поздрави, бате Митко :D

SuperBadSuperFresh
04-05-2011, 12:37
Накарай го да избере.Тревата или ти.

VaMpiRKaTaaa
04-05-2011, 12:46
Просто му обясни,че вашите няма да ти дадът да общуваш с него като взима наркотици.Макар,че т може и да не разбират.Пък и ти дори да тръгнеш с него,не е казано,че и ти трябва да почнеш да взимаш трева.Даже като си с него може да го откажеш лека по лека от тия работи.Имай воля и търпение.

DqVoLsKoJeLaNiE
04-05-2011, 13:51
..Олеле малеле божее ;дд
Ми, първо, искаш време, нали? Кажи му, че в главата ти е малко каша в момента и имаш нужда от малко време...И сега идва по-трудната част-родителите. Съмнявам се, че ще те разпънат на кръст, ако излизаш с него, но в крайна сметка първо премисли и после говори с тях. Кажи им, че може да не е перфектен, но за теб той е важен и ти искаш просто да знаят, че излизаш с това момче и че няма от какво да се притесняват. Мисля, че ще те разберат, ако не са страшните цербери. :)

BladeDancer
04-05-2011, 15:33
По-добре не се занимавай с наркомани. То от трева се почва и след 2-3 години ще е 2 метра под земята...

evilGirL97
04-05-2011, 15:41
Доли и ти го харесваш и той те харесва ами давай момиче... Дери напреде :D :D :D :D ^^ Пък относно тревата... ако го помолиш да я спре и ако наистина държи на теб и те иска ще я спре... заради теб... дефакто.. или Доли или Тревата :smt007 :P ^^ Пък относно родителите... не е казано че трябва да разбират за теб и нег0 ^^

DevilWish
04-05-2011, 16:16
О боже :Д Майка ти няма нужда всичко да знае, ти не си длъжна да пропушваш, той нека си пуши за него си е ;) Какъв е проблема?

evilGirL97
04-05-2011, 16:49
О боже :Д Майка ти няма нужда всичко да знае, ти не си длъжна да пропушваш, той нека си пуши за него си е ;) Какъв е проблема?


+1 8)

xxpamzy
04-05-2011, 18:31
Накарай го да избере.Тревата или ти.
aхахахахахахахаахаха :razz:

Не се обиждай, но мислиш като 10 годишно дете. "Мама трябва да знае", "Наш'те к'во ще кажат" .. Просто не знам какво да ти кажа, наистина :D Тревата (поне за мен) е хубаво нещо ;д Смисъл, ти казваш, че той пуши рядко, така че какъв е проблема? А пък и вашите к'во толкова ще кажат. Даже, за какво изобщо трябва да има казваш?! Ако толкова много държиш да знаят можеш просто да пропуснеш частта с тревата. Какво толкова? :?

gergana7373
04-05-2011, 20:03
"ако не трябва,а ми се иска значи може !"

Josefinne
04-06-2011, 08:07
Е, какво като пуши трева от време на време. Ако не е пристрастен към нещо по-сериозно и не ходи нон-стоп напушен, не мисля, че би било такъв проблем. Може да го прави от скука. Ако е с теб и не му е скучно, може дори да спре :)

nomatterwho
04-06-2011, 09:08
Вие па .. Като понякога си пуши трева да не някакъв изпаднал наркоман.
Много мои познати си пушат трева от време на време. Това не значи нищо.
За едната трева да го изоставяш. Ако много го харесваш не разбирам какво те спира? Обаче както викаш, забави малко нещата, но не го отрязвай заради такива глупости. А това да избира между тревата и теб, е много тъпо. Едва ли ще избере момиче, което дори не е негово гадже и което му поставя условия още преди началото на връзката им.
Ама това си е моето мнение по темата. :-D
Също така вашите не е нужно да знаят с подробности живота на момчето. 8-)

dolly
04-06-2011, 09:37
Много благодаря за отговорите.Очаквам още мнения! :grin: :oops:

djipsito
04-06-2011, 10:45
Първото ми гадже беше тревоман, от тия много зарибените, всеки ден по няколко саски.. и го оставих щото беше по-зарибен по тревата, отколкото по мен :D
Последното ми гадже доколкото знам е пушил доста често, като ходихме почна да пуши мнооооооооооого рядко и не искаше да се зарибявам и аз. Като го оставих пак почна с тревите, даже мина и на кока.

Твоя пич пуши рядко, кво ти пречи толкова ? Както казаха преди мен, може като е с теб да я поспре. Хубаво е, че споделяш на вашите, обаче не е нужно те да знаят ВСЯКА подробност. Тва с тревата имам в предвид.

А на него му КАЖИ, че го харесваш, ама те притеснява вашите как ще реагират ако разберат, че пуши трева. Виж кво ше ти каже, ама НЕДЕЙ да му поставяш условия ИЛИ-ИЛИ.. МЕГА ТЪПО Е, може и да те отреже.
Бъди искрена с него когато подхванете темата и се изяснете.

dolly
04-07-2011, 07:28
Лелее така като ви чета мненията се надъхвам и си казвм че ще опитам.Гадното е че той е супер срамежлив и говори по-свободно само когато си пишем в skype.И вчера му казах че и мен ме е срам(на базик де не се срамувам когато гоовря с него,но той започва да ме дразни с този негов срам и затова и аз реших да се правя на срамежлива) :D и че той трябва да говори повече не само да мълчи,защото той само това прави.

djipsito
04-07-2011, 09:31
Трябва да го предразположиш някак... Не показвай раздразнение, питай го разни работи, да го опознаеш по-добре и т.н.. ама споделяй и ти с него да види, че си искрена, че няма от какво да се притеснява. И така с времето вс ще е окей, мисля... ;р

catyyyy
04-07-2011, 09:50
Нужно ли е ваще да разбират? Пък и като искаш да си с него к'во ти пука от мнението на хората? :?
+1


А относно скайп - с повечето е така.Просто когато сте в реално пространство подхвани тема,която сте обсъждали.Хем яе разбере,че си го слушала хем ще му е по лесно да говори за нещо,за което вече е започнал.

IceGirl90
04-07-2011, 10:26
Бъдете заедно и постепенно го откажи от тревата ...Ако той наистина иска да бъде с теб , държи на теб и т.н , мисля че ще спре да пуши ... Но недей да правиш грешката да започнеш и ти !!! :)

dolly
04-07-2011, 19:20
Не мисля че темата вече има смисъл.Днес излязох на разходка и видях Л и неговите приятели-стояха на пейката.Аз бях заедно с брат ми и седнах нa друга пейка.След около 10 мин. те станаха,минаха покрай мен,Л ме поздрави,но го каза някак студено,сякаш нищо не се беше случвало до сега.Аз се обърнах,за да видя на къде отиват и видях,че Л беше с бившата си.А преди около 25 мин във фейсбук пишеше че двамата отново са се събрали.No comment!!! :(
Мисля,че щом е имал намерение да бъде отново с бившата си нямаше никакъв смисъл да ми казва колко ме харесва и как иска да сме заедно! :?

djipsito
04-07-2011, 19:27
Всяко зло за добро. Поне си го разбрала още преди да се е получило нещо повече. Можеше много да те разиграва и да страдаш после..

dolly
04-08-2011, 07:41
И аз това си казвам. :)