PDA

View Full Version : Объркана съм



song91
04-05-2011, 09:34
Преди повече от половин година ходех с едно момче, което наистина много харесвам. Когато се разделихме, той ми каза, че съм никоя и че му се иска да не ме познава. Когато тръгнахме на училище първите няколко пъти като се разминавахме си подмятахме някоя друга заядлива дума, попитах най-добрия му приятел дали той някога е имал чувства към мен и той ми каза, че има но ми е бесен за нещо, и ме посъветва да му напиша какво ми е. Аз му написах и следователно не получих отговор. Някъде седмица след това те бяха на лагер и той ми се обади. Докато говорихме той ми каза, че има още чувства към мен, и че като се върне иска да се видим. Когато се върна сякаш нищо не беше ставало, отново не ми говори и пак се подминаваме сякаш не се познаваме. Сега не знам какво да правя, да забравя ли за него? Ужнасно ме обърка с това обаждане, моля ви дайте ми съвет какво да правя. :(

Deni9688
04-05-2011, 10:01
според мен още има чувства към теб но на инат не ти ги показва някои момчета ако ги обидиш с нещо и край отиде .. вероятно си го обидила с нещо и той сега ти го връща като си играе с теб ...

Bakemono
04-05-2011, 11:06
Направи се и ти, че нищо не е станало и чакай да те потърси той...

Как все на мен ми прилагате тези смотани номера, пък на другите не искате :D

Greennight
04-05-2011, 11:27
Според мен още има чувства към теб.Помоли го за разговор.

song91
04-05-2011, 11:38
пробвах, като ме пита какво искам и аз кажа да поговорим той ми казва "аха ясно" и си влиза в класната стаята..

Bakemono
04-05-2011, 12:03
пробвах, като ме пита какво искам и аз кажа да поговорим той ми казва "аха ясно" и си влиза в класната стаята..


Тъпак... приложи някой женски номер! Провери в интернет. Не мога да повярвам, че карам момиче да прави подобни работи, ама пича е желязно тъп :)

VaMpiRKaTaaa
04-05-2011, 12:39
Просто му се извини като го видиш.

kalpazanka
04-05-2011, 12:45
Просто му се извини като го видиш.
Тя да му се извини?! :shock: Тя на него?!
Не ви разбирам. Ясно е, че той не знае къде се намира и я върти на малкия си пръст, ама с тия недодялани съвети не й помагате.

VaMpiRKaTaaa
04-05-2011, 12:54
Не ви разбирам. Ясно е, че той не знае къде се намира и я върти на малкия си пръст, ама с тия недодялани съвети не й помагате.
Ти прочетели цялата тема или през редовете четеш?
Или пък може и само мен да ме четеш?


попитах най-добрия му приятел дали той някога е имал чувства към мен и той ми каза, че има но ми е бесен за нещо
^^Виж този цитат,е явно има за какво да му се извзини,след като го е ядосала с нещо.Така е редно.Тя да го пита за какво и е ядосан,той да и обясни и тя да му се извини.

Josefinne
04-05-2011, 13:08
Вероятно е размислил за разговора ви и за това се прави, че не го е имало. Според мен обаче ти трябва деликатно да подходиш към него и да разбереш какво става, защо ти се сърди. Може да го поканиш на кафе, защото например не искаш повече да се правите, че не се познавате. Говорете си по-общи неща - кой как е и какво прави и ако изскочи случай - питай го дали не иска да си поговорите по-сериозно. Ако и ти имаш чувства към него и искаш да се съберете му го кажи.

Hilary_
04-05-2011, 13:18
Абеее МАЙНАТА МУ бе .. арее като толкова се праи на сърдит и огорчен да се оправя!! .. тъпак .. :? :?

kalpazanka
04-05-2011, 15:35
Не ви разбирам. Ясно е, че той не знае къде се намира и я върти на малкия си пръст, ама с тия недодялани съвети не й помагате.
Ти прочетели цялата тема или през редовете четеш?
Или пък може и само мен да ме четеш?


попитах най-добрия му приятел дали той някога е имал чувства към мен и той ми каза, че има но ми е бесен за нещо
^^Виж този цитат,е явно има за какво да му се извзини,след като го е ядосала с нещо.Така е редно.Тя да го пита за какво и е ядосан,той да и обясни и тя да му се извини.

Прочела съм темата. Не истерясвай, че само теб те чета.

Когато се разделихме, той ми каза, че съм никоя и че му се иска да не ме познава.
Ти след подобни думи би ли се извинила? Ама честно!

sladur4etyYy
04-05-2011, 15:36
престанете да слушате ''най- добрите приятели'' на когото и да било, защото това са неговите/ нейните близки хора, не вашите. защо си мислиш, че онзи не те е излъгал, като ти е казал, че момчето все още има чувства към теб? нищо чудно да са го направили, за да се базикат or smth. кой знае колко им е акъла.
каквото и да е станало, ясно е едно- момчето не се интересува от теб.

BladeDancer
04-05-2011, 15:39
Преди повече от половин година ходех с едно момче, което наистина много харесвам. Когато се разделихме, той ми каза, че съм никоя и че му се иска да не ме познава. Когато тръгнахме на училище първите няколко пъти като се разминавахме си подмятахме някоя друга заядлива дума, попитах най-добрия му приятел дали той някога е имал чувства към мен и той ми каза, че има но ми е бесен за нещо, и ме посъветва да му напиша какво ми е. Аз му написах и следователно не получих отговор. Някъде седмица след това те бяха на лагер и той ми се обади. Докато говорихме той ми каза, че има още чувства към мен, и че като се върне иска да се видим. Когато се върна сякаш нищо не беше ставало, отново не ми говори и пак се подминаваме сякаш не се познаваме. Сега не знам какво да правя, да забравя ли за него? Ужнасно ме обърка с това обаждане, моля ви дайте ми съвет какво да правя. :(
Пича ти е сърдит много за нещо.. По-добре другия път като го видиш му кажи едно "извинявай с каквото и да съм те наранила" и го остави.

VaMpiRKaTaaa
04-05-2011, 15:44
Прочела съм темата. Не истерясвай, че само теб те чета.

Когато се разделихме, той ми каза, че съм никоя и че му се иска да не ме познава.
Ти след подобни думи би ли се извинила? Ама честно!
Еми,ако обичам човека,да,пък и като знам,че го е казал в изблик на нерви.
Още повече,след като е казал,че има чувства към мене и най-вече след като причината е в мене.Пък и съм го правила.Извинявам се,когато греша.И,ако съм убидила някой.Той дали след това ще ми прости или не си е негово решение.Мен са ме учили на някой принципи,така да се нарече,още от малка.

potatomaster
04-05-2011, 15:50
Избирай или гордостта си, или момчето.

DevilWish
04-05-2011, 16:13
Toй явно не знае какво иска ;) остави го ;)

song91
04-05-2011, 16:14
Всъщност скъсахме в момента в който му казах че наще искат да ме пратат в Америка. Докато говорехме му се извиних и той ми каза, че няма за какво да му се извинявам...

song91
04-05-2011, 16:33
Да беше толкова лесно колкото и да се каже... :neutral:

girl6
04-05-2011, 19:22
В никакав случай не се унижавай да му званиш! Той е този който те е търсил.