PDA

View Full Version : wow игра помощ- не ми зарежда магията



mariq90
04-05-2011, 09:48
Здравейте знам че това не форум за такива въпроси но бързо трябва да си оправя проблема,и понеже знам че тука има много активни и се някой играе wow и разбира :D

Въпроса ми е.. стана така че ме убиха няколко пъти(с героя паладин съм 40 ниво) и нещо ми стана със първата магия не иска да се зарежда,магията се казва ,,crusader strike,, моля помогнете ми!!!И другото което е ми показва моето тяло под картата цялото в червено,явно съм се изпочупила от толкова убиване как да се поправя :D

П.С. Не ме питайте как съм стигнала до 40 ниво щом нзм елементарни неща,героя е на гаджето ми и се възползвах докат го няма да играя..и напраих сумати поразий :lol: :D Дано някой ми помогне да го оправя до 5 часа :shock:

Грешен раздел.
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

FuckingFreak
04-05-2011, 09:51
грешен раздел :?

и следващия път се научи да не ръчкаш в на гаджето ти работите

zlatit0o
04-05-2011, 10:01
Хах, еее миличка не играя WOW и раздела е грешен...

mariq90
04-05-2011, 10:04
той ми даде,но аз понеже не разбирам много и ме убиха,знам че раздела е грешен но моля някой да ми помогне

rahito
04-05-2011, 10:08
пиши на някой админ в сървара в който играеш :D

DarkStar20
04-05-2011, 10:12
Срам ме е че съм компетентен по въпроса ама 6-7 клас и аз го играх :D ...добре де и 8-ми. Както и да е. Начи виж сега ясно ми е че играеш на пиратски сървар иначе това нямаше да се получи. Влез в сайта на сървара и виж дали има такова за де-бъг.Ако не, пиши на някой админ. Като влезеш в играта има едно Write ticket или нещо такова беше.Админа ще ти го оправи.Надявам се да стане ако имаш въпроси за играта питай 8-)

nomatterwho
04-05-2011, 10:18
Ама ако е в игран сървър, като използва write a ticket, скоро няма да й обърнат внимание. Аз веднъж така си стоях 5 дена. :D
Иначе от сайта на сървъра наистина може да се оправи. Където играх, като си влезна в акаунта и ми показваше героите и си имаше бутон и като го натисна, ме изпращаше там където ми бешее .. хм къщата ли, абе там където като натиснеш един син кристал и те отвеждаше. Божичко нищо не помня. :lol:

Lolomg
04-05-2011, 11:16
Айде да се изкаже 1 уоу маняк а 8) Не ти работи магията защото то си счупен и магията не работи защото то счупен уеп - няма магия защото то ва е меле магия за да се поправиш намери най-близкия лагрер или град и търси Blacksmith или ковач до мини картата има 1 лупа натискаш я и после в листа който ти излиза натискаш малката наковалния или чук беше javascript:emoticon('8)') :? но маи пишеше Repairs най-често са около наковални и работят кликваш на тях и после на наковалнията ще платиш малко голд но 8) си готов ако има нещо пиши.

mariq90
04-05-2011, 15:56
Айде да се изкаже 1 уоу маняк а 8) Не ти работи магията защото то си счупен и магията не работи защото то счупен уеп - няма магия защото то ва е меле магия за да се поправиш намери най-близкия лагрер или град и търси Blacksmith или ковач до мини картата има 1 лупа натискаш я и после в листа който ти излиза натискаш малката наковалния или чук беше javascript:emoticon('8)') :? но маи пишеше Repairs най-често са около наковални и работят кликваш на тях и после на наковалнията ще платиш малко голд но 8) си готов ако има нещо пиши.

Не играя в пиратски сървар,а в такъв в който си плаща приятеля на брат ми по 15 долара.Иначе го оправих благодаря ти:)))Много ми се играеше ама кат не разбирам много много и кат направя беля,трудно се оправям сама:)

Rivas
04-05-2011, 16:48
OFF TOPIC


П.С. Не ме питайте как съм стигнала до 40 ниво щом нзм елементарни неща,героя е на гаджето ми


Не играя в пиратски сървар,а в такъв в който си плаща приятеля на брат ми по 15 долара :razz:

Lolomg
04-05-2011, 17:46
Еми според теб като казах че съм маняк да не си помисли че съм в пиратка :) и аз плащам и ти обяснявах просто как да се поправиш защото то итемите се чупят от различни ситуации
:-P

mariq90
04-05-2011, 19:05
OFF TOPIC


П.С. Не ме питайте как съм стигнала до 40 ниво щом нзм елементарни неща,героя е на гаджето ми


Не играя в пиратски сървар,а в такъв в който си плаща приятеля на брат ми по 15 долара :razz:

олеее че сам зле :D :D :D исках да кажа че си плаща братат на приятеля ми,пък той играе когато него го няма,а аз от скоро когат пък приятеля ми го няма и така :-D :-D :-D

mariq90
04-05-2011, 19:10
Еми според теб като казах че съм маняк да не си помисли че съм в пиратка :) и аз плащам и ти обяснявах просто как да се поправиш защото то итемите се чупят от различни ситуации
:-P

Благодаря че ми помогна,за 2ри път играя и досега само съм гледала и не разбирам много,но все пак се оправих :)

Lolomg
04-05-2011, 19:16
Няма проблеми ако има нещо лс или ако имаш въроси питай го на кои Ралм играе ако сме на 1 може направо в играта да ме питаш

mariq90
04-06-2011, 10:51
Няма проблеми ако има нещо лс или ако имаш въроси питай го на кои Ралм играе ако сме на 1 може направо в играта да ме питаш


каза ми storm skil - или нещо подобно,не знам дали така се пише :D

Lolomg
04-06-2011, 12:11
Stromscale е не сме от 1 се пак ако има нещо ЛС

mariq90
04-06-2011, 13:09
Stromscale е не сме от 1 се пак ако има нещо ЛС

:razz: да може и така да е:)))Добре ако ми потрябва нещо ще ти пиша:)))