PDA

View Full Version : Iphone ..



Imaginary__Love
04-05-2011, 15:38
здравейте. искам да попитам някой дали знае на iphone4 как се слага друга музика с която да звъни . каква програма трябва да си изтегля или някакви настройки, ако някой може да ми опише стъпка по стъпка какво да направя и не го мързи, ще бъда много благодарна. Ако може да не се използва programata iTunes. Благодаря предварително ! :)

Ivan4o0o0
04-05-2011, 16:33
А търси ли в книйката на телефона. Сигурно е в настройките :)

Ivan4o0o0
04-05-2011, 16:33
А търси ли в книжката на телефона. Сигурно е в настройките, потърси :)

skuck
04-05-2011, 17:46
Аз няма да се учудя и ако няма такава опция тоя боклук :Д

Nam3less3
04-05-2011, 17:52
Айфона не подлежи на много персонализации, той е създаден за да теглиш и ползваш програми и игри, не да го украсяваш и да му сменяш мелодии и т.н.(също като windows phone). Е, ако ти е джейлбрейкнат тогава може доста неща да му променяш, но джейлбрейкнат айфон си е друго нещо.

UNITED2
04-05-2011, 18:33
Аз няма да се учудя и ако няма такава опция тоя боклук :Д
Боклук е щот го нямаш нали ? :razz:
Не може да се слага,каквато искаш мелодия освен ако не ти е джейлбрейкнат тогава можеш да си изтеглиш програмата iRinger или нещо от сорта (забравих) и готово ;)
Без Айтюнса,тоя телефон не може ;)

bullit
04-05-2011, 18:51
http://www.youtube.com/watch?v=CSg7TKHyjc4

skuck
04-05-2011, 19:08
Аз няма да се учудя и ако няма такава опция тоя боклук :Д
Боклук е щот го нямаш нали ? :razz:
Не може да се слага,каквато искаш мелодия освен ако не ти е джейлбрейкнат тогава можеш да си изтеглиш програмата iRinger или нещо от сорта (забравих) и готово ;)
Без Айтюнса,тоя телефон не може ;)

Дори и поста ти доказва какво дърво е това НЕЩО! :Д
Човече... симбияна може да му сложиш какъвто си искаш рингтон...

Боклук е още защото не може да праща/приема чрез блуутут файлове от други телефони освен от айфон. Защото както си свързан с УАй-ФАЙ и си цъкаш във фейсбуук и направиш една крачка по-далече от рутера, телефона се свързва през ГПРС без да попита/предупреди (стига да има обхват, защото имаха проблеми и със антената). Още защото не може да се включи без сим карта... и други тем подобни глупости...

И това ми било устройство което държало челни позиции във мобилната индустрия ...
От Айфон... единственно дизайна става за нещо... Като изключим това, че се драска стъклото (айфон4) от някви си калъфи ...

Nam3less3
04-05-2011, 19:21
Симбиана кво го намесваш след като отдавна вече е умиращ и до 2 години няма да го има. Айфон е номер 1, защото като си го купиш, години наред ти е актуален, ъпдейтван, защото и най-новите игри ще ти вървят дори и да ти е доста стар(софтуера му е оптимизиран за хардуера), лесен и неангажиращ интерфейс има, и най-вече, защото има над 350000 аппс и игри за него, докато за симбиан са 10 пъти по-малко и са по-тъпи, тъй че заради това айфона е най-успешния смартфон(заедно с андроид), а от симбиан самите нокиа се октазаха и сключиха договор с майкрософт да ползват само windows phone(което е копие на айфона с друг интерфейс и малко аппс). Единствената алтернатива е андроид, който е като windows при компютрите - най-разпространен, масов, с 250к+ аппс и игри, с пълни възможности за персонализация и има usb mass storage(айфона не може много неща щото го няма и разчита на айтюнс, но това е друга тема). А андроид може да си купиш за 200 лева или за 1200 лева, т.е. макар че софтуера му не е оптимизиран само за 1 устройство, имаш избор от всякакъв хардуер на всякаква цена. Заради това казвам, че има 2 типа смартфони - айфон от оптимизираните и затворените платформи, и андроид от отворените. Скоро и windows phone ще се присъедени към затворените, той е алтернатива на айфон. А иначе интерфейсите на айфон, на андроид и на windows phone са най-добрите(всеки си има особености), докато при симбиан е гаден и неприятен интерфейса, а при айфон и андроид е истинско удоволствие да си работиш с телефона. Заради това тези 2 платформи са най-предпочитаните в цял свят, а и най-важното - техният апп маркет е най-големият, и двете имат около 300к аппс и игри, докато за всички други ОС има над 10 пъти по-малко.

skuck
04-05-2011, 19:30
Намесвам го защото в качеството си на операционна система обръща внимание на тези неща който изброих по-горе. Нокия не са се отказали от Симбиян - грешно си информиран...

И с това твърдение, че Уиндоус мобайл (windows based) и Андроид (LINUX based) са едно и също ми показа колко разбираш...

И още нещо... защо според теб именно Андроид е най-разпространен и най-предпочитан?

Nam3less3
04-05-2011, 19:44
Намесвам го защото в качеството си на операционна система обръща внимание на тези неща който изброих по-горе. Нокия не са се отказали от Симбиян - грешно си информиран...

И с това твърдение, че Уиндоус мобайл (windows based) и Андроид (LINUX based) са едно и също ми показа колко разбираш...

И още нещо... защо според теб именно Андроид е най-разпространен и най-предпочитан?За информирането не се безпокой. Нокия до 2 години зарязват симбиан и минават на windows phone, ако не вярваш - чети новини, май си малко назаде със събитията в мобилния свят.
Не съм казал че wm и android са едно и също моля ти са, та аз с програмиране се занимавам, остава и това да не знам. И далеч не говоря за програмната част на нещата, а казах че windows phone(наследникът на windows mobile) е изграден по философията на айфон - вместо айтюнс има zune, отново почти няма персонализация и т.н.
Андроид е най-разпространен и предпочитан защото почти всеки производител прави телефони с андроид - т.е. огромен избор от марки, модели, цени, хардуер, защото интерфейса му е най-добър по доста показатели, и защото има безплатен достъп до 200к аппс и игри(и няма нужда от джейлбрейкване и разни такива неща), дори и да не ползваш кракнати приложения, повечето са безплатни и разчитат на реклами. А и е от гугъл - има чудесна интеграция с чудесните services на гугъл.

Imaginary__Love
04-05-2011, 21:39
джейлбрейкнат е.. затова помолих да е без употребата на iTunes.. та някой може ли да ми помогне? :)

MyGuiltyPleasure
03-01-2012, 18:23
Преди много исках iPhone.Всичките ми приятели/роднини/близки,които имаха ме съветваха да НЕ СИ ГО купувам.Аз обаче- не та не.От един близък,който имаше iPhone,но не го ползваше,ми го даде за 1 месец.Изобщо не ме кефи тоя телефон,предпочитам htc hd2 .. : )

dakata123
03-02-2012, 16:48
Андроид е най-разпространен и предпочитан защото почти всеки производител прави телефони с андроид - т.е. огромен избор от марки, модели, цени, хардуер, защото интерфейса му е най-добър по доста показатели, и защото има безплатен достъп до 200к аппс и игри(и няма нужда от джейлбрейкване и разни такива неща), дори и да не ползваш кракнати приложения, повечето са безплатни и разчитат на реклами. А и е от гугъл - има чудесна интеграция с чудесните services на гугъл.
Тук имаш лека грешка, за оптимизация на андроид ( главно меню и облик ) трябва да се root-не : ))

ccdesigns
03-02-2012, 16:51
Боклук е щот го нямаш нали ? :razz:

Боклук, щото е боклук... За същите пари мога да си взема нещо 3 пъти по-добро. Да не говорим, че компютъра ми е по-малко пари от тоя Айфон (до колкото знам е около 1500-1600лв.)

pepi9846
03-03-2012, 17:15
Искам да ви попитам спешно .. Някой можели да ми препоръча реплика на Iphone защото нямам толкова пари за оригинален .. Пишете ми на скайп : pepi_9846 ! Благодаря предварително !!

rumy.bancheva
04-04-2013, 08:28
Здравейте,
Има страхотен интернет магазин за реплики, в който са включени таблети,телефони,разгледай те го.Хубавото е,че има винаги гаранция,тестване и ако не ви хареса,може да го върнете в 7-дневен срок. Вижте: http://superpodaraci.mymall.bg/ :)

OoVasKoO
04-04-2013, 09:32
Вярвай си... Само будали си взимат реплики.

desi.ivanova
04-04-2013, 15:19
Привет.
По темата - няма как без iTunes. Аз лично ползвам audiko.net да си правя мелодии. Като си направиш мелодия (30 сек макс) ги сложи в папка Ringtones (примерно наименование), която да е дъщерна на iTunes в MyMusic. Когато си включиш тел-а на кабел , трябва да синхронизираш папката от компа ти ("Ringtones") в секция "Tones" (или беше "Rings", не си спомням в момента). Там можеш да си избираш с отметки кои рингове да качиш и кои не. Всички отиват в Settings > Sounds, като се разполагат над default-ските. Това е в общи линии. Пак има някои тънкости, но на втория път се свиква. И мен ме ядосваха тези неща първите дни, но свикнеш ли си с айфона, трудно ще ме впечатлиш с някой пластмасов samsung, ако ще и да може да готви ;)

P.S: Чак сега видях, че поста е от преди 2 години :D Sorry

desi.ivanova
04-04-2013, 15:23
Искам да ви попитам спешно .. Някой можели да ми препоръча реплика на Iphone защото нямам толкова пари за оригинален .. Пишете ми на скайп : pepi_9846 ! Благодаря предварително !!

Не ти трябва реплика ;)

alexanrda
03-10-2015, 14:37
Zdraveite, moje li nqkoi da mi dade svoqta registraciq za apple id, imah bezplatna no mi q ptkradnaha posle si napravih takava deto vzima pari ot karta i ne6to se blokira telefona vodih go ne remont i tam go opraviha, no ne pomni, 4e sym si napravila nova registraciq i na6te mi kazaha 4e pove4e nqma da davat nomera na bankovite karti.