PDA

View Full Version : И сега...



blackstreet
04-05-2011, 14:43
Здравейте аз съм момиче на 18 години. Тази година завършвам и колкото повече наближава последният учебен ден, толкова повече осъзнавам, че не знам какво да правя с живота си. Сякаш още не съм готова да завърша. Постепенно от това чудене и самосъжаляване животът ми започва да става доста скучен. Искам да направя нещо ново, различно. Бих заминала да уча в чужбина, но нямам такава смелост. Не знам какво да правя. Друг път си мисля, че ще изчакам да дойде лятото, за да минат всички изпити и ще се запиша ако трябва на някакъв спорт, дано поне така всчико придобии смисъл, не знам просто се чувствам като страхливка. Какво да правя? Ще се радвам на някое и друго съветче :( :( :(

semantics
04-05-2011, 14:47
С или без твоето съгласие, този етап от живота ти завършва, така че просто го остави да завърши. След това си дай време да осмислиш новата ситуация и как се чувстваш в нея. И едва после ще си в състояние да мислиш за по-конструктивни решения.

Така си мисля, без да знам нищо повече от това, което си написала.

Blab
04-05-2011, 14:51
времето е някаква условност.
отдели си интервал за свобода след завършването, ако мислиш, че ти е нужно откриване и прочее;

malinkkaa
04-05-2011, 14:53
Здравей,напълно те разбирам,свикнала си със сегашния си живот,а сега те очакват промени.Обмисли добре какво ще правиш отсега нататък,защото това твое решение може да повлияе на целия ти живот.Не прибързвай!Това е моето мнение,но все пак ти сама трябва да решиш! :)

valll
04-05-2011, 15:35
нормално е да се чувстваш така, но не мислиш ли, че това да си студент е достатъчно голямо предизвикателство, че да си търсиш и други занимания?

machoka
04-05-2011, 17:15
Занимавай се само с това, което ти доставя удоволствие и го правиш с кеф. Простичко, а? А върши чудеса с хората ;)