PDA

View Full Version : Проблем с краката



Exidee
04-05-2011, 16:31
Здравейте, от няколко месеца (3~4) имам странни топчета и на двата крака на едно и също място! Преди няколко месеца не ми бяха проблем, но от скоро започнаха да ме болят при натоварване ( тренирам футбол ). Бих искал да споделите ако сте имали такъв проблем или ако сте запознати, какво представляват, как да ги лекувам или поне какъв специалист ми е нужен :)

gab4ooo
04-05-2011, 17:59
тези топчета къде точно се намират . на ходилото около коляното ???

Exidee
04-05-2011, 18:13
Ами на г/д една педя от глезена, от външната страна, съжалявам, че не мога да направя снимки, понеже, когато не съм се натоварил не изскачат добре, за да добиете представа

П.П: Като се абстрахирате от червените точки, топчетата са на мястото на черната точка !

http://prikachi.com/images/249/3183249o.gif

werafordi
04-05-2011, 18:50
Един мой приятел с когото трениах футбол имаше същия проблем...Отиде на лекар и му казаха, че трябва да спре да тренира докато не се махнат. Спря да тренира и мисля, че вече ги няма затова моят съвет е да отидеш на лекар.

Exidee
04-05-2011, 19:50
Ами честно да ти кажа точно това винаги ме е притеснявало, когато отида на лекар, че ще ми забрани да играя за две-три седмици или недай си боже за повече, особено сега, когато имаме много важни мачове, но все пак ще отида да разбера от какво са се получили и какво представляват, а може ли някой да ми каже точният лекар, защото мислех да ходя на ортопед?

ImmortalSportFreak
04-05-2011, 21:38
първо при личния