PDA

View Full Version : тъмни петна по краката от солариум ..



paradiso
04-05-2011, 15:49
Здравейте,искам да ви попитам някои от вас получавал ли е тъмни петънца по краката от солариум.Изглеждат се едно съм мръсна,но не съм търках ги вече няколко пъти нищо не става.Работата е там,че тази година ходих за първи път на солариум, общо взето заради бала.Бях на вертикален турбо солариум първо на 5 минутки,после на 6 и два пъти на 8,(не съм се мазала с нищо).След втория път на 8 забелязах, че по краката ми избиха тези тъмни петънца, уплаших се и спрях за малко после смених солариума с един друг и там ходих два пъти по 6 мин петната не се засилиха,но не изчезнаха,затова спирам да ходя .Ако някои е имал такъв проблем моля да сподели как се е справил с него.Чух,че трябва да се мажа с избелващи лосиони,ако някои ползва моля да ми препоръча някаква марка.Благодаря ви предварително

LovEsIckk
04-06-2011, 12:16
Мен ми се появяват не петна,ами зачервявания по краката,но 15 минути след солариума изчезват.
Иначе въобще в краката (под колената) не почернявам, всичко останало ми е с тонове по-тъмно..Тааа смятам да сменя солариума.

eminemfenka
04-06-2011, 20:00
Една приятелка беше ходила на солариум няколко пъти за по 10 мин и и се появиха такива петна на гърба,ръце карака и прочие.. казаха й , че се била пускала по много време а-у.. трябвало дасе ходи повече пъти за по-малко минути.. в крайна сметка го спря и там за 1 2 месеца кожата и се нормализира:)

girl91
04-06-2011, 21:36
Трябва да се изпозлва козметика, предназначена за солариум, поне малко да се предпазваш от вредното влияние на солариума.

GoldSoul
04-07-2011, 06:32
Ексфолирай се 2 пъти в седмицата и ще изчезнат.Аз използвам тоалетни трици на Клеопатра.

koni
04-07-2011, 20:30
Най- добре не ходи на солариум, че след няколко години ще съжаляваш