PDA

View Full Version : Фейсбук



gab4ooo
04-05-2011, 17:23
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- БЕЗ ПОВЕЧЕ КОМЕНТАРИ ПО ТЕМАТА !!!

ecstazy
04-05-2011, 17:58
ми не, че искам да е обидно, ама престанете с тоя фейсбук. Вмето мозъци в главите ви има само тоя пуст фейсбук. :lol: изброй ми 5 неща, които ще постигнеш, когато имаш 5 000 "приятели" във фейсбук?

kokosety
04-05-2011, 18:14
Пиши лс. Съжалих те, и те така. 8-) 8-)

gab4ooo
04-05-2011, 18:51
не съм тръгвала да постигам нещо ама просто ми е ску4но вече с едни и същи хора да лафя . плъс това за моята възраст в момента съм си пстигнала всичко нужно така че : влязла съм си в едно от най - елитните у-ща в България , имам си отли4ни оценки тъй че що да не си вися в фб

justoneamazing
04-05-2011, 21:09
заинтригува ме, 8-) в кое училище си казваш ?!

SmilezZz
04-06-2011, 05:40
Като ти гледам правописа,не ми се вярва да имаш отлични оценки,най-малкото да учиш в "най-елитното училище в България".. Нищо лично,но в България вече няма елитни училища.. А и всеки разбира по различен начин понятието - елит,елитно..

По темата:
Във фейсбука си има "Търсене".. Пишеш ,например ако си от София,че търсиш хора от София и ще ти излязат.. Пращаш покани и готово.. Не мисля,че беше нужно да пускаш тема,само защото ти е "омръзнало да "следиш" познатите и приятелите си"..

Agllka
04-06-2011, 06:10
Абе вие не си ли давате сметка, че всичките ви приятели в фейсбук имат достъп до опасно количество информация за вас и ако решат много сериозно могат да ви навредят? Приятели само хора, които наистина познаваш и имаш доверие (то е от оносително), ама най-малкото на които знаеш, че ако направят нещо може после да им начупиш калника, а не някакви непознати дето не ги знаеш какви са, защо са...

cunt
04-06-2011, 08:58
то си има сайтове за запознанства за тая работа
фейсбук е само за хора които познаваш

Mirage3
04-06-2011, 09:08
то си има сайтове за запознанства за тая работа
фейсбук е само за хора които познаваш
Точно

DesireToFire
04-06-2011, 11:02
На фейсбук целта е на получаваш информация какво става с приятелите и познатите ти. А не да си скролнеш новините ии вместо да си кажеш "А, Пенка има рожден ден" или "Гошо ходил на ски", да гледаш непознати имена навсякъде и информация която не те засяга по абсолютно никакъв начин. Не че те засяка дали бившият ти съученик, който не си виждал от 10 години е обвързан или дали 5тата ти братовчедка се е боядисала руса, но това е друга тема.

BaffaLsc
04-06-2011, 12:03
Дай на www от моя профил и ще го намериш фб ми ;д

gab4ooo
04-06-2011, 12:33
Smilezzz Уча в първа немска езикова гимназия в софия или казано 91 НЕГ . Тъй кат съм осми клас сега балът ми беше 34,987 , за първа немска под 34 не влизаш . Кво ми е на правописа . Не слагам запетаи и кво толко сега просто не ми се слагат . Вие не сте ли чели - (Фейсбук сайт за запознанства можеж да комуникираш с целия свят) . Казах ви ако не сте заинтересовани по темата просто не пишете . Доста лични съобщения получих от хора които са съгласни .

SmilezZz
04-06-2011, 13:46
Smilezzz Уча в първа немска езикова гимназия в софия или казано 91 НЕГ . Тъй кат съм осми клас сега балът ми беше 34,987 , за първа немска под 34 не влизаш . Кво ми е на правописа . Не слагам запетаи и кво толко сега просто не ми се слагат . Вие не сте ли чели - (Фейсбук сайт за запознанства можеж да комуникираш с целия свят) . Казах ви ако не сте заинтересовани по темата просто не пишете . Доста лични съобщения получих от хора които са съгласни . За запетаите да не говорим.. А после имала отлични оценки.. А дори и да учиш в "най-елитното в целия свят" ти ако си си идиот,ще си останеш идиот.. Нищо лично.. А защо ли си имам чувството,че в скоро време и Фейсбука ще заприлича на Импулс`а .. Както и да е.. Спирам да спамя.. ;]

BlackEyedPeas
04-06-2011, 13:56
Smilezzz Уча в първа немска езикова гимназия в софия или казано 91 НЕГ . Тъй кат съм осми клас сега балът ми беше 34,987 , за първа немска под 34 не влизаш . Кво ми е на правописа . Не слагам запетаи и кво толко сега просто не ми се слагат . Вие не сте ли чели - (Фейсбук сайт за запознанства можеж да комуникираш с целия свят) . Казах ви ако не сте заинтересовани по темата просто не пишете . Доста лични съобщения получих от хора които са съгласни . За запетаите да не говорим.. А после имала отлични оценки.. А дори и да учиш в "най-елитното в целия свят" ти ако си си идиот,ще си останеш идиот.. Нищо лично.. А защо ли си имам чувството,че в скоро време и Фейсбука ще заприлича на Импулс`а .. Както и да е.. Спирам да спамя.. ;]

Че той не е ли заприличал вече? :-o

gab4ooo
04-06-2011, 13:56
ти незнам момиче ли си момче ли си ама кой ти каза на теб че съм идиот . много добре знам кога се слагат запетаи просто ти казах че не ми се слагат . а за теб да не говорим . по две точки да не би да се слагат . я хои се гръмни некъде и ако не ти харесват темите просто не спами окей !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BaffaLsc
04-06-2011, 14:11
Моят така или иначе съм го дала, така че все ми е тая..
Иначе да, това не е правилният начин да си намериш приятели, защото, по дяволите, това е интернет.. -.- Не можеш по цял ден да висиш тук, или можеш, както и да е, няма да се меся, но принципно фейсбук-а е за хора, които се познават, а не сайт за запознанства.. примерно аз имам фейсбук поради една единствена причина и т'ва са роднините ми, които живеят на майна си райна и няма друг начин да контактуваме, освен телефони и други глупости..
А относно твоят правопис.. мдам, зле е, то си личи, няма значение къде учиш.. :]
Подкрепям горните мнения относно това..
Не можеш да пишеш ' не знам ' заедно, как не се научихте, че ' не ' се пише отделно от глаголи.. -.-

SisiStrange
04-06-2011, 14:35
Ако искаш нови приятели - в парка, с книжката. Все някой ще те заговори или ти него. Това с тия компютри, скайпове, фейсбуци и прочие ви изпи мозъците. Вече на живо не можете да кажете 2 думи и да се запознаете с някого, и по цял ден киснете вкъщи пред компа.

WaterLilly
04-06-2011, 15:40
Ако искаш нови приятели - в парка, с книжката. Все някой ще те заговори или ти него. Това с тия компютри, скайпове, фейсбуци и прочие ви изпи мозъците. Вече на живо не можете да кажете 2 думи и да се запознаете с някого, и по цял ден киснете вкъщи пред компа.
Да, то така става, излизаш и изведнъж хората почват да ти говорят без да те познават. :lol: Не, тъжната истина е, че без фейсбук или общи приятели, няма начин, без да се натрапиш. Всеки знае, че с непознати не се говори, освен в случаи на изключение.

barbie1997
04-06-2011, 16:05
Окей , какво всички я нападате ? .. Пуснала е такава тема и това е , аз или някой друг да тръгва да ви търси кусурите на ваще теми - не .. тей , че... ако искате да си дадете фб-ка просто го дайте,няма смисъл от такива коментари .. Не е питала ''какво да правя с фб-ка , нямам фр ,помогнете ми '' ... аа само ако искате да си го дадете да не и е тъпо.. чак и за образованието си горовим вече :-D ...мога да кажа ,че всяко 2-ро дете има фб.. дори и хора на 50 години ;) нищо лошо,айде казвайте че и те нямат образование .. Лично за мен ми харесва темата :) 8-)

BaffaLsc
04-06-2011, 16:54
^ Ще ви харесва и още как, след като нямате реални приятели, с които да излизате и т.н..
И все пак аз ви казах къде можете да откриете моят, така че.. :]

SisiStrange
04-06-2011, 17:14
Ако искаш нови приятели - в парка, с книжката. Все някой ще те заговори или ти него. Това с тия компютри, скайпове, фейсбуци и прочие ви изпи мозъците. Вече на живо не можете да кажете 2 думи и да се запознаете с някого, и по цял ден киснете вкъщи пред компа.
Да, то така става, излизаш и изведнъж хората почват да ти говорят без да те познават. :lol: Не, тъжната истина е, че без фейсбук или общи приятели, няма начин, без да се натрапиш. Всеки знае, че с непознати не се говори, освен в случаи на изключение.
Аз пък не виждам защо не? :-o Преди скайпа и фейсбука хората как са се запознавали? Така съм се запознавала с много хора, двама-трима от тях са ми много близки приятели, с които си излизам от време на време и досега. И какво му е толкова странното двама души в парка, които в този момент не са в компания да седнат един до друг и да си говорят вместо да си седят сами?

cunt
04-06-2011, 17:22
Ако искаш нови приятели - в парка, с книжката. Все някой ще те заговори или ти него. Това с тия компютри, скайпове, фейсбуци и прочие ви изпи мозъците. Вече на живо не можете да кажете 2 думи и да се запознаете с някого, и по цял ден киснете вкъщи пред компа.
Да, то така става, излизаш и изведнъж хората почват да ти говорят без да те познават. :lol: Не, тъжната истина е, че без фейсбук или общи приятели, няма начин, без да се натрапиш. Всеки знае, че с непознати не се говори, освен в случаи на изключение.
Аз пък не виждам защо не? :-o Преди скайпа и фейсбука хората как са се запознавали? Така съм се запознавала с много хора, двама-трима от тях са ми много близки приятели, с които си излизам от време на време и досега. И какво му е толкова странното двама души в парка, които в този момент не са в компания да седнат един до друг и да си говорят вместо да си седят сами?
на мен не ми се е случвало

gab4ooo
04-06-2011, 18:33
първо изобщо не ми дреме как пиша по форуми и изобщо няма се старая да пиша без грешки да слагам запетаи да пиша главни букви и тем подобни . аз кога треа си ги пиша . и колко пъти да повтарям кой не му харесва темата да не пише подяволите . досега не съм видяла тема по която да няма обидни коментари само руптаете че темата била тъпа и други подобни . барби1997 мс поне ти ме разбираш . немога да намеря коментара сега но някой каза че си търсим приятели в фейсбук защото сме си нямали истински приятели . мога ти кажа че имам такива приятели с които съм всеки божи ден за които някои могат само да мечтаят . не казвам че вие нямате напротив но две от най - добрите ми приятелки ги срещнах във фен сайт защо следващите да не ги открия в фейсбук .

barbie1997
04-06-2011, 21:06
все пак е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА !!!!!!!! :)

Eddie
04-06-2011, 22:22
И аз искам да сме приятели, много си падам по непознати изроди :D

BaffaLsc
04-07-2011, 08:23
все пак е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА !!!!!!!! :)http://4.bp.blogspot.com/_Q-tO3THu7No/THhNoV-YBoI/AAAAAAAAAEI/b0Tei728k8M/s1600/double_facepalm_lg.jpg

minionka
04-07-2011, 12:37
първо изобщо не ми дреме как пиша по форуми и изобщо няма се старая да пиша без грешки да слагам запетаи да пиша главни букви и тем подобни . аз кога треа си ги пиша . и колко пъти да повтарям кой не му харесва темата да не пише подяволите . досега не съм видяла тема по която да няма обидни коментари само руптаете че темата била тъпа и други подобни . барби1997 мс поне ти ме разбираш . немога да намеря коментара сега но някой каза че си търсим приятели в фейсбук защото сме си нямали истински приятели . мога ти кажа че имам такива приятели с които съм всеки божи ден за които някои могат само да мечтаят . не казвам че вие нямате напротив но две от най - добрите ми приятелки ги срещнах във фен сайт защо следващите да не ги открия в фейсбук .

:razz: :razz: Хах, идиот!

Аз имам чувството, че ако го няма тоя фейсбук или интернет не дай Боже, ще си останете без приятели, ще си лафите сами в кенефа и така.

gab4ooo
04-07-2011, 14:49
Първо minionka направих си фейсбук преди 5 месеца , защото живеех в Америка . Трябваше някакси да се свързвам с наще . После ми стана интересно , че всички новини за приятелите кой с кого се е обвързал и други подобни ми станаха интересни . И за това продължих да си влизам във фейсбука (сега вече съм в Бг) и така си намерих много нови приятели . На никого нищо не съм направила , за да ме обижда просто питах кат човек и доста хора проявиха интерес , като ми писаха лично , така че ако не ви харесва темата просто спрете да коментирате :)

smiirnoff
04-08-2011, 08:06
Smilezzz Уча в първа немска езикова гимназия в софия или казано 91 НЕГ . Тъй кат съм осми клас сега балът ми беше 34,987 , за първа немска под 34 не влизаш . Кво ми е на правописа . Не слагам запетаи и кво толко сега просто не ми се слагат . Вие не сте ли чели - (Фейсбук сайт за запознанства можеж да комуникираш с целия свят) . Казах ви ако не сте заинтересовани по темата просто не пишете . Доста лични съобщения получих от хора които са съгласни .

Баси егото и самочувствието за осмокласничка :lol:
Научи се да приемаш ''критика'' и съвети и тогава разправяй колко си велика.
Това не е начина да си намериш приятели, ама то нали повечето станаха няк'ви киборги :lol:
Еххх...

barbie1997
04-08-2011, 10:49
Smilezzz Уча в първа немска езикова гимназия в софия или казано 91 НЕГ . Тъй кат съм осми клас сега балът ми беше 34,987 , за първа немска под 34 не влизаш . Кво ми е на правописа . Не слагам запетаи и кво толко сега просто не ми се слагат . Вие не сте ли чели - (Фейсбук сайт за запознанства можеж да комуникираш с целия свят) . Казах ви ако не сте заинтересовани по темата просто не пишете . Доста лични съобщения получих от хора които са съгласни .

Баси егото и самочувствието за осмокласничка :lol:
Научи се да приемаш ''критика'' и съвети и тогава разправяй колко си велика.
Това не е начина да си намериш приятели, ама то нали повечето станаха няк'ви киборги :lol:
Еххх...

Каква е тази критика,хахааа фб-ка ли .. ами и вие се научете да не се бъркате,там.. където не ви питат.Какво и има на самочувствието хях,и вие май не знаете какво по точно искате,а ?Ако няма самочувствие,ще започнете да и викате тъпа(или на който и да е),хубаво е човек да има самочувствие,ако вие явно нямате,е ваш проблем :) ..аз спирам да спамя,защото това е супер глупаво :-D

smiirnoff
04-08-2011, 13:18
Ъъ, к'во общо имат с темата моите интереси и искания :lol:
К'во забъркваш някакви съвсем различни неща в темата. Хората тука ѝ дават съвети, вместо да си пилее времето във фейсбук и да си търси приятели-киборги, да излезе с свои приятели, които примерно да си вземат по още един и ето ти нови хора. Баси толкова ли е трудно не мога да разбера, та чак във фейсбук ще си търсите приятели. Скоро нищо няма вече да намирате там.. :?

barbie1997
04-08-2011, 13:35
Ъъ, к'во общо имат с темата моите интереси и искания :lol:
К'во забъркваш някакви съвсем различни неща в темата. Хората тука ѝ дават съвети, вместо да си пилее времето във фейсбук и да си търси приятели-киборги, да излезе с свои приятели, които примерно да си вземат по още един и ето ти нови хора. Баси толкова ли е трудно не мога да разбера, та чак във фейсбук ще си търсите приятели. Скоро нищо няма вече да намирате там.. :?

Апфф,абе хора,това е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА,вие ако неможете да си намерите приятели там... спри се малко човек ,тя си решава къде да си търси приятелите не е ли така,неможе някви хора,от някав форум да и дават съвети,как да излиза , от къде да си търси приятели и така нататък... обзалагам се ,че и ти си намерила някой друг приятел тука ;) 0т къде знаеш ти ,че си пилее времето,аз лично влизам в сайта за 10 минути сигурно,да видя какво ново има и това е .. ако имаш някакъв приятел от друг град,няма как да се видиш с него нали тей,пффф... айде не ми се пише по тая тема,иначе трябва да изпиша цял роман ;) ;P)

BaffaLsc
04-08-2011, 13:55
barbie1997, нямаш грам акъл, честно..
Как може да твърдиш, че ФЕЙСБУК е сайт за запознанства ?!
Изглежда , че ти сама не знаеш за какво е предназначен този сайт
и с каква цел, така че спри да се дръвчиш, защото не ти отива да се правиш на интересна, сещаш ли се ? ;]
И като е супер глупаво, защо още спамиш, м?

minionka
04-08-2011, 13:56
Ъъ, к'во общо имат с темата моите интереси и искания :lol:
К'во забъркваш някакви съвсем различни неща в темата. Хората тука ѝ дават съвети, вместо да си пилее времето във фейсбук и да си търси приятели-киборги, да излезе с свои приятели, които примерно да си вземат по още един и ето ти нови хора. Баси толкова ли е трудно не мога да разбера, та чак във фейсбук ще си търсите приятели. Скоро нищо няма вече да намирате там.. :?

Апфф,абе хора,това е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА,вие ако неможете да си намерите приятели там... спри се малко човек ,тя си решава къде да си търси приятелите не е ли така,неможе някви хора,от някав форум да и дават съвети,как да излиза , от къде да си търси приятели и така нататък... обзалагам се ,че и ти си намерила някой друг приятел тука ;) 0т къде знаеш ти ,че си пилее времето,аз лично влизам в сайта за 10 минути сигурно,да видя какво ново има и това е .. ако имаш някакъв приятел от друг град,няма как да се видиш с него нали тей,пффф... айде не ми се пише по тая тема,иначе трябва да изпиша цял роман ;) ;P)

Ти пък и ти, к'во отговаряш на всеки, който ти е крив. Умрях от смях, докато ти четях "романите" . :lol:

gab4ooo
04-08-2011, 14:39
Хора колко пъти да повтарям , че аз си имам приятели . Всеки божи ден излизам в 14:00 часа на обяд и се прибирам към 22:00 или 23:00 (сега през ваканцията) . Просто искам нови запознанства , нови приятели например от друг град , защото аз много често пътувам и така . Един ден може да работим заедно или да учим . Просто да се запознаваш с нови хора не е лошо според мен само трябва да внимаваш да не е с всеки случаен . Моля ви без повече обиди . Аз като гледам как вървят нещата света няма да свърши от природни бедствия , а от караниците м/у хората като започнем от Либия !!! И много ви се моля без повече обиди , на никого нищо не съм направила . И нямам толкова голямо самочувствие , но като ме псуват няма да мълча .

barbie1997
04-08-2011, 15:02
barbie1997, нямаш грам акъл, честно..
Как може да твърдиш, че ФЕЙСБУК е сайт за запознанства ?!
Изглежда , че ти сама не знаеш за какво е предназначен този сайт
и с каква цел, така че спри да се дръвчиш, защото не ти отива да се правиш на интересна, сещаш ли се ? ;]
И като е супер глупаво, защо още спамиш, м?


А според теб за какво е ? .. за нямащите грам алък(като теб) ? :razz: Мисля,че е време темата да бъде заключена ;] Че такива 'умници' са съществували,че какво да кажа..

BaffaLsc
04-08-2011, 15:38
Сама не осъзнаваш колко тъпа и ограничена си, ндам.. ^.^

barbie1997
04-08-2011, 16:18
Ами мисля,че ти не си човека,който да определя каква съм :) .. ти да не би да си перфектна,съъмнявам се ,хахахаа ;)

SisiStrange
04-08-2011, 17:25
^^ Ти сигурна ли си, че можеш да вържеш над 3 изречения едно след друго смислено, защото от по-дългите ти постове разбрах отделните думи и общия смисъл горе долу.
ПП. Фейсбук не е сайт за запознанства. Ако беше, щеше да е като импулс, гепиме и тн. и никой нямаше да си пише истинското име. Фейсбук е за хора, които познаваш. Нещо като е един гигантски общ чат с много екстри.

smiirnoff
04-08-2011, 18:30
За последно да вмъкна, че Facebook не ти е Aha, Impulse, Flirtche и т.н :lol:

Там си, за да видиш к'во правят приятелите ти в момента примерно. Не да си търсиш приятели.
Ама то заради такива, дето си мислят, че Facebook е по - модерна версия на Impulse, става така, че почнаха и там да си пишат КоОлКуУуУуУуУу мНоОгОоОо сЪъ УбИчкЪЪъъТ и да се запознават с няк'ви :lol:

Авторката да влезе в Impulse и там производните му (малко реклама правя вече.. :Д) и да си се запознава наволя 8-)

Супер зле :lol:

ArrowsOfDeath
04-08-2011, 19:41
Стига толкова.