PDA

View Full Version : слабост . . . от която ми писна



vikincet0o
04-05-2011, 17:26
Реших така случайно да ви споделя . . . Аз съм на 13 и нагъвам 3 пъти повече от баща ми на вечеря . . . представете си ме само . . . Но аз не съм такава не ми се лепи нищо .. дебела съм само докато отида до кенефа после съм 35 кила с мокри гащи . . . Може да ви се стори страно поради причината , че всички искат да отслабнат , но аз искам да надебелея . И не съм анорексичка ! ! ! ! Та да попитам някой случайно да знае нещо с което може да недебелея защото със по цял ден ядене не става и тая слабост почва да ме дразни . .


мерси предварително < 333

SunnyWinter
04-05-2011, 17:28
Една приятелка имаше същия проблем, отиде на лекар, защото след всяко ядене я болеше много корема. Откриха й цистит. Не съм спец, досега не ми се е случвало такова нещо, но те съветвам да се прегледаш. :)

smoker4e7o
04-05-2011, 17:33
Сигурно имаш хипер метаболизъм, което означава , че организма ти преработва храната толкова бързо, че чак няма време да ти се лепне. Пък и ти си на 13. Сега влизаш в пубертета. Очаквай скоро до 1 година да напълнееш.

vikincet0o
04-05-2011, 17:57
Една приятелка имаше същия проблем, отиде на лекар, защото след всяко ядене я болеше много корема. Откриха й цистит. Не съм спец, досега не ми се е случвало такова нещо, но те съветвам да се прегледаш. :)


самоче мене не ме боли нищо . . . . . ;хх

awerw
04-05-2011, 18:10
За качване на килограми яж храни богати на белтъци и въглехидрати и в твоя случей и мазнини. Направо си яж всичко и ти го правиш де, но не качваш заради метаболизма. Можеш да почнеш да правиш леки тренировки с гирички да речем. Хем ще се стегнеш хем ще качиш. Килограмите са качват с яденето, ама наблягай на белтъци, защото от въглехидрати и мазнини само ще напълнееш, ако дигнеш някое кило, а с белтъците ще ти растат мускулите и костите.

Aidj
04-05-2011, 18:15
емии...чувала съм, че сутрин на гладен стомах две-три лъжици мед с канела увеличава апетита...ако искаш пробвай... :-| :-| :-|

gab4ooo
04-05-2011, 18:39
абе хора то момичето си има апетит .