PDA

View Full Version : за допълнителни доходи



sex_is_zero
04-05-2011, 19:05
За да изкарвате пари от интернет не е необходимо да имате собствен сайт или да притежавате познания по програмиране. Начинът, който ще ви представя, е лесен и отнема само 2 минути на ден. Единствените неща, от които имате нужда, са компютър с интернет, време и постоянство. По колко пари ще изкарвате зависи изцяло от вас. С течение на времето и с развиването на акаунта си, вие можете да постигнете приходи от порядъка на 2,000 долара месечно, без дори да пролеете капчица пот. Подобно на Facebook играта FarmVille, както и на други подобни интернет игри, колкото по-развит е акаунтът ви, толкова по-големи са приходите.
Регистрирайте се на този линк и така ще си помагаме

http://www.neobux.com/?r=blade222

straus
04-05-2011, 20:00
Докажи ми че се изкарват пари, аз направих 15$ и никога не ги получих, сигурно ощр си седят в акаунта. :?

sex_is_zero
04-05-2011, 20:11
точно в този сайт ли става това? не знам за тебе обаче аз вече 9 месец се занимавам с такива сайтове и най-много съм доволен от neobux защото са много бързи за 1 ден ти превеждат парите. Най-трудно е 1-я месец защото изкарваш само 2-3$ а след 1-я месец почваш да печелиш много повече. аз например всеки месец около 300-400$ печеля от neobux. малко търпение и ще видиш как се печели :) :) :) :)

Cybershot
04-05-2011, 20:14
Правиш 300-400$ срещу 2 минути на ден?

sex_is_zero
04-05-2011, 20:22
първия месец само 2-5 минути но след това ако се занимаваш пак толкова време ще искарваш 50-60$ на месец и това ще ти е допънителен доход. ако искаш да изкарваш повече пари тогава трябва да се занимаваш повече време, например 4-5 часа. ако искаш ще ти дам линк на още един сайт и така като се работи успоредно с няколко сайта се изкарват повече пари


http://www.clixsense.com/?3403826

darkPaladin
04-05-2011, 20:23
Правиш 300-400$ срещу 2 минути на ден?

то ако беше така нямаше да казва на никой

sex_is_zero
04-05-2011, 20:36
Правиш 300-400$ срещу 2 минути на ден?

то ако беше така нямаше да казва на никой

е защо да не казвам???? вие като се регистрирате от моето име ще печеля от вашите кликвания както ви от моите. аз ако знаех ж началото щях да намеря някой за да се регистрирам от неговото име, а така като се регистрирах сам много бавно си развих акаунта. като казват по новините хората печелят от интернет ви как си мислите че печелят. нищо чудно че в българия регистрираните са около 3000 души. никой не вярва и си милят че това е измама. ами добре, няма какво да губите регистрирайте се отделете 2-5мин на ден продължение на мин 2 месеца и ще се убедите.
нищо не губите :) :) :) :) :)

ismoo16
07-13-2012, 21:04
Повярвайте ми пари от интернет се печелят, но със стратегия и план за развитие.Това е една система, в която няма губещи.Печелиш ти, печеля аз, печели сайта, печели и рекламатора.Това е просто един съвършен механизъм и с малко реклама става всичко.Ако някои от Вас случайно се осмели да се пробва, против всичките "ОО, това е измама" или пък "парите са нищожни" да пише на скайп dj_-_grafa ! Bonne chance на всички : )



Знам какво е да си на 14-15 и да не можеш да работиш. Ако не ти се иска пари от Вашите, вземи да ги изкараш от интернет ! За повече информация цъкни на http://sistemataptc.blogspot.com/ ! Благодаря за вниманието : )