PDA

View Full Version : Малко проблемче



wolf23
04-05-2011, 20:58
Здравейте,
Имам едно малко проблемче от доста време съм влюбен в едно момиче но не мога да изразя чувствата си към нея. Попринцип с нея си говорим всеки ден и си общуваме нормално. Тя ми е съоченичка изпращам я всеки ден след даскало защото ми е по път пък и ми е приятно да общувам с нея но незнам как да и кажа :oops: тя е много красива и адски много момчета се пробваха с нея но тя отхвърли повечето а аз не смятам че съм най-готиното момче в даскалото и все пак не спадам към загубеняците 8-) но това не ме мотивира особенно :-D aз не съм особенно контактен защото като цяло не обичам да говоря много, лошото е че и тя е такава и не мога да я заговарям така както другите момчета в даскало. И все пак ако успея да я заговоря имаме доста общо. От известно време смятам да и кажа но не знам как с другите момичета винаги е ставало лесно защото винаги те са ме заговаряли а тя е някак си различна просто не познавам друго такова момиче и не искам да прецакам нещата с нея. Винаги съм се чудел как да и кажа защото не става да и кажа просто влюбен съм в теб :D защото така има опасност да ми направи някакъв поглед от сорта на - :shock: и аз къвто съм забутан ще се притесня и ще се чувствам като някакъв идиот... моля помогнете ми 8-[ 8-[ 8-[

bratignat
04-05-2011, 21:21
Щом не ти стиска не става. Освен това с нея си говорите всеки ден и още не си предприел нищо - нямаш шанс. Ако не си опитал да я завзвземеш още в началото ще те възприема за пухено мече.

Всъщност повечето момчета не сме нищо особено - пием, пушим, бием се или се забъркваме в разни неприятности. Само, че основен принцип в маркетинга е да наблегнеш на качествата на продукта (в случая твоите).

Следващия път, когато тръгнеш да сваляш момиче, вместо да казваш "аз съм среднозадръстен и немит", кажи, че си "мъжествено миришещ тип, който не следва модните тенденции". Едно и също с различни думи.

Изобщо ако не тис тиска д асе опиташ д абъдеш една идея по-добър или смел няма начин. Поправка - ако си 2 метрова скала с гени на Айнщайн може ид а ти се получи, но едва ли ще посещаваш форума :). успехи.

П.П.
И нали си момче, какво означава "проблемче". Скъсало ти се е розовото боди?

wolf23
04-05-2011, 21:32
П.П.
И нали си момче, какво означава "проблемче". Скъсало ти се е розовото боди?

:razz: :razz: :razz: еми просто така си говоря

xxpamzy
04-06-2011, 01:47
Виж ся пич ;д Казваш, че момата не е от най-приказливите .. Тогава се очаква ти да направиш първата крачка .. Някой ден щом я изпращаш до тях и кажи "Хей, искаш ли да излезем някой път... Да се помотаем из града" .. Мисълта ми е че ти си момчето - ти трябва да действаш. И там примерно ако излезете вече като си тръгвате подметни нещо от сорта "Днес ми беше много приятно/забавно... Искаш ли да повторим някой път?" И така просто след няколко такива излизания можеш докато седите на някоя пейка, примерно, да и кажеш "Хей, искам да ти кажа, че наистина много те харесвам и си ми много приятна." Тя ако има чувства ще отговори и от там е ясно ;д Ако не - шанс ;д. Има и други момичета. И така .. Надявам се да съм била полезна. Късмет :)

SmilezZz
04-06-2011, 06:07
Риск печели - риск губи..
Опитай,може пък и тя да има същите чувства към тебе.. Нищо не се знае.. Просто действай.. Намекни й по някакъв начин,че ти допада и че я искаш като нещо повече от приятели.. Излезте заедно.. (:
Успех (:

OtkrovennoBezrazlichna
04-06-2011, 06:43
Погледни я в очите и кажи направо ''Обичам те''
тя като те погледне с онзи поглед О.о ти се засмей и кажи не не базикам се :Д и това щеше да е мн подходящо за 1ви април :Д ама го направи и сега

DqVoLsKoJeLaNiE
04-06-2011, 07:08
Не можеш да гадаеш. Иди й изцепи, че имаш някви чувства към нея и това е. Няма какво повече да направиш, обаче ако не ти стиска.. Просто се откажи, щото най-много да преебеш приятелството между вас. Трябва да си готов на 100%, защото това не е като да я питаш колко е часа. :)

Josefinne
04-06-2011, 07:40
Покани я да излезете на кафе след училище някой ден, докато заедно отивате нататък :)

djipsito
04-06-2011, 07:47
Не можеш да гадаеш. Иди й изцепи, че имаш някви чувства към нея и това е. Няма какво повече да направиш, обаче ако не ти стиска.. Просто се откажи, щото най-много да преебеш приятелството между вас. Трябва да си готов на 100%, защото това не е като да я питаш колко е часа. :)

Прочете ли хубаво темата :-o

Слушай xxpamzy и Josefinne. Защо си кривите душите и си мислите, че трябва да е признание тип "обяснение в любов". За тва се притеснявате. Кани я да излизате, показвай й, че я харесваш и следи реакциите й. Ако има нещо, остави нещата да се случват естествено. Колкото по-естествено и интересно е, толкова по-хубаво. xxpamzy ти даде много хубав съвет, послушай я.[/b]

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 09:46
Противоречиш си.
Първо казваш,че не си някой загубеняк.
Второ казваш,че ''какъвто си забутан''ще вземеш да преебеш нещата.
Трето казваш,че ще чувстваш като идиот.
Извод,нали значеш,че какъвто се чувстваш,такъв си в действителност.
Относно въпросът ти..просто някой път я заговори и я покани на кино например.

wayneee
04-08-2011, 16:15
Кажи и.. защото колкото по добри приятели ставате толкова по трудно по нататък за момчетата не е толкова трудно да преминат от приятел в гадже, но за повечето момичета който аз познавам предпочитат да запазят приятелството и то добро пред това да тръгнат с дадено момче..

lady6
04-08-2011, 20:14
Ами просто и го покажи по някакв начин ... искам да кажа , че се разбира кога едно момче харесва дадено момичее :) Успех ! :?

fenastz
04-08-2011, 20:35
дИРЕКТНО ТИ КАЗВАМ - НЯМА ДА СТАНЕ.

Fizz
04-08-2011, 23:08
Ами просто и го покажи по някакв начин ... искам да кажа , че се разбира кога едно момче харесва дадено момичее :) Успех ! :?

Между да си "влюбен" и да "харесваш" има разлика .. иначе по темата .. какво повече да ти кажа , освен че ти трябва самочувствие .. с какво е повече от тебе тя или което и да е било момиче .. не ти се приказва не ти се приказва .. прегръдка , целувка .. така де , самовнуши си , че те харесва и действай .. или сега ще действаш или по-късно ще съжаляваш :)