PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя....



mi6eto942
04-05-2011, 22:54
С него се виждахме само,за да правим секс,но аз го правех,защото го обичам,но преди 3 дена реших,че това не ми е достатъчно,между другото с него се виждахме вече 2 години,казах му,че не ме устройва да се виждаме само за секс и,че не съм леко момиче.Той ми каза,че не е готов за връзка.Аз му казах,че ще е по-добре всичко да свърши до тук.Той ме пита защо съм му писала,че го обичам.Аз му казах,че това е вярно,но не променя обстоятелствата.Той ме целуна и ми каза сбогом.Каза ми също,че ще е по-добре да не се поздравяваме,че така щяло да ми бъде по-лесно.И от тогава,където и да се засечем дори и здрасти не ми казва.След като се разделихме вечерта ми се обади и ми каза,че иска да ме види.Аз го питах защо и той и каза,че ще разбера.Аз му казах,ако иска да ми се обади на другия ден,но така си и остана.Между другото докато ме изпращаше онази нощ,след като се разделихме, беше пуснал някви тъжни песни и караше като обезумял.А преди да му кажа всичко ми каза,че не може без мен.Какво да направя,аз все още много го обичам...Моля за съвет

BladeDancer
04-05-2011, 23:09
Обичате се. Не знам защо пича се е стреснал и не ти е казал кво чувства. Призови го на кафе и си поговорете едно хубаво. И късмет.

autumn666
04-05-2011, 23:19
Той определено чувства същото към теб. :D Трябва да поговориш с него...

djipsito
04-05-2011, 23:22
През тези 2 години спал ли е с други ? И като цяло как се е държал с теб през това време ? Помисли си хубаво и прецени какво да правиш, ако държанието му те е наранявало, карало те е да се чувстваш като използвана и т.н, по-добре остави нещата така както са сега.

Не мога да ти дам по-точен съвет, била съм в такава ситуация. Като се сетя все още ми е много объркано и не знам кое е по-доброто решение. Спряла съм да мисля за това де.. мина половин година от тогава.

Предпочитам да спра да пиша, защото ако продължа доста неща ще излея и най-много да те объркам още повече.

Мисля, че при теб е по-различно и на твоя човек му пука за теб. Не слагай име на връзката 'сериозна'-'несериозна', важно е държанието ви един към друг. Жестовете. Замисли се за неговите и може и да ти е по-лесно да решиш. Ако ти е добре с него и ако той не е коцкар, продължете както досега.

mi6eto942
04-05-2011, 23:58
Винаги се е държал добре с мен.Каза ми,че не иска да ходим,защото щял да ме нарани.Иначе се е случвало да е с други,но след това все ми се извиняваше и обещаваше,че няма да се повтаря...не знам и аз вече какво да мисля

SmilezZz
04-06-2011, 06:55
Явно и той чувства същото към теб.. Пука му за теб и те е страх да не те нарани,а ако е бил наранен преди това - нормално е да мисли така и да го е страх от "сериозна връзка"..

Както ти казаха - покани го на кафе.. Поговорете си.. Накарай го да се отпусне и да каже това,което му е на сърце..

Но не мисля,че ако беше безразличен щеше да "кара като обезумял","щеше да пуска тъжни песни",а най-малкото,което е - още преди да си разкрила чувствата,той е показал,че не е безразличен..

Така,че наистина поговори с него.. Страх го е .. Покажи му,че няма от какво..

Успех (:

Josefinne
04-06-2011, 08:50
По-добре изчакай той сам да реши какво иска, защото явно, че не е наясно сам за себе си. Само ще те обърка още повече и ще те накара да страдаш. Наистина според мен е по-добре, защото ако и той има чувства към теб ще те потърси и ще ти го признае. Знае, че ти има чувства към него, не би трябвало нищо да го спре, ако те обича. Ако пък не - несподелена е любовта ти и колкото по-рано го приемеш, толкова по-скоро ще се почувстваш по-добре.

Rorschach
04-06-2011, 09:17
Всъщност - не.

Другите те заблудиха, но той е имал перфектната сделка - получава секс, а дори и не му се налага да симулира връзка. Ако искаше да е с теб, щеше да е... ;)


Айде да пусна една песничка, която просто си е за твоя случай:



Just see he uses love for sex
And sure she uses sex for love
And they're both hoping for the best
I also have that dream you're thinking of
We place a blindfold on our eyes
Iron and gold appear the same
It's intense hope that makes us try so we go on and play thegame

And once again we get attached and think we've found the answer
Here
Here we go again
Ran into many walls but I know I'll get that answer
Here
Here we go again

We loved not wisely
We loved not wisely but too well

We're hoping she will be the one
But we never learn from our mistakes
Based on beauty love soon dies then we make our move toseparate
Yes iron and gold appear the same
But one is costly to obtain
And I'll be the only to blame but if I resist I know I'll gain

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 10:22
Явно и той чувства същото към теб.. Пука му за теб и те е страх да не те нарани,а ако е бил наранен преди това - нормално е да мисли така и да го е страх от "сериозна връзка"..

^^Това и авторката го каза,ако не си забелязала...
Авторке,защо не му се обадиш и не излезете да поговорите.
Поне да се изясните,защото от километри се вижда,че и той те обича.

mi6eto942
04-10-2011, 21:51
В петък просто той прекрачи всички граници.Обади ми се вечерта искаше да излезем да се видим(да правим секс),но му казах,че братовчедка ми е дошла и не мога днес,той каза добре,утре ще се видим.И така вечерта дойде в същата кръчма,където бяхме и ние и седна при бившата му и нягов приятел.Викнах го отвън и му казах,че не ми е приятно.Той ми каза,че ми е казал как стоят нещата и да се примиря с положението.Целунахме се.След около 10 мин целуна и нея...Вътрешно ми идеше да го замеря с бутилка в главата,но напук станах да танцувам с другите и веднага си поръчах на Анелия-Раздялата.Беше ми казал на другия ден да му пиша да се видим,но след това,което стана му написах следното:"Добре,че направи първата,крачка,защото се чудех как да ти кажа,че не ставаш за нищо".Днес се засякохме,но нищо не му казах,но забелязах,че ме гледаше.Според вас как се е почувствал като е видял смс-а?

theonlyone92
04-10-2011, 21:55
от личен опит знам..........

не знае какво иска ...... и така ще си го карате още дълго

Hilary_
04-10-2011, 21:56
оф защо се занимаваш с такова лекенце? ..
Наистина ли искаш да ти приемат само за "момичето за секс?" .. ? :?

Не се занимавай с него, сам оте разиграва .. намери си нещо СТОЙНОСТНО!!!

lubomirky
04-11-2011, 03:25
аз се чудя как може да имаш желание да си с някой, който ти е казал 'не ставаш за нищо'

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 05:45
Момчето не знае какво иска.
Остави го.Не се занимавай с него.
Отдръпни се.Той,ако те потърси му кажи,че искаш сериозна връзка.

GregoryHouse
04-11-2011, 06:36
Ооо, недей се филми изобщо. 2 години са мноооооооооого време. Ако е искал връзка да е имал. Намери си някой свестен, който няма да те държи наоколко за едното...

Rorschach
04-11-2011, 09:05
Момчето не знае какво иска.
Остави го.Не се занимавай с него.
Отдръпни се.Той,ако те потърси му кажи,че искаш сериозна връзка.

Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.

Niakoitam
04-11-2011, 09:12
Всъщност - не.

Другите те заблудиха, но той е имал перфектната сделка - получава секс, а дори и не му се налага да симулира връзка. Ако искаше да е с теб, щеше да е... ;)


На 100% съгласен с това.

Авторке ако искаш да продължаваш да си му изтривалка и секс играчката и за вбъдеще ами....мога да ти пожелая успех и да караш все в същият дух. :)

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 09:51
Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
HE.Mомчето не знае какво иска..
Увърта,суче..обичал я не я обичал..
На това уравновесен човек ли му викаш?

GregoryHouse
04-11-2011, 10:25
Тарикат му се казва :) Човека просто не иска да изпуска сигурното и мъче да замаже положението...

w0sh
04-11-2011, 10:32
Изненадан съм че Грегърито е мод (честито), а не Вампирката.

Тя заслужава и титла "екстрасенс."

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 10:40
Тя заслужава и титла "екстрасенс."
И аз така мисля.
Но никой не иска да ми напише под ника екстрасенс.. :D

Mileva
04-11-2011, 11:21
от личен опит знам..........

не знае какво иска ...... и така ще си го карате още дълго

Подкрепям ! Съжалявам за което.. Не е за теб, смятам, че трябва да си намериш друг колкото и да ти е тежко...

Niakoitam
04-11-2011, 11:36
Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
HE.Mомчето не знае какво иска..
Увърта,суче..обичал я не я обичал..
На това уравновесен човек ли му викаш?

Странно защо тогава толкова много жени се тюхкат и въздишат по точно такива. :)
А дали незнае какво иска или знае, но просто иска да създава впечатление че не знае, защото ако и каже директно че иска просто да си има някоя, която да си оправя отвреме навреме профилактично, когато няма друга,може и да не му върже ако и го представи по този начин си е вече съвсем друг въпрос и никой не може да се изкаже с пълна точност без да познава даденият човек от лицето най-често на друг мъж, защото пред жените някои се правят на това, което не са.


И моят съвет си остава същият. Бягай надалеч или му бъди изтривалка.Каквото и да ти говорим последното решение все пак ще си е само твое.

catyyyy
04-11-2011, 12:00
Определено това не е момче за теб както много каза била си му просто изтривалка.Наистина 2 години са страшно много време,но смяташ ли,че след 2годишна "връзка" ако ти кажат,че не са готови да открият чувствата си наистина има нещо сериозно.... Помисли добрее и бъди сигурна,че наистина го обичаш и си готова на всичко за него за да се върнеш при него!

Niakoitam
04-11-2011, 12:19
Определено това не е момче за теб както много каза била си му просто изтривалка.Наистина 2 години са страшно много време,но смяташ ли,че след 2годишна "връзка" ако ти кажат,че не са готови да открият чувствата си наистина има нещо сериозно.... Помисли добрее и бъди сигурна,че наистина го обичаш и си готова на всичко за него за да се върнеш при него!

Винаги се е държал добре с мен.Каза ми,че не иска да ходим,защото щял да ме нарани.Иначе се е случвало да е с други,но след това все ми се извиняваше и обещаваше,че няма да се повтаря...не знам и аз вече какво да мисля

Ето тук се крие ключа на бараката.

mi6eto942 имам една приятелка с може би някаква подобно на твоята история. Тя ми харесва и като повече от приятелка, но това е вече друга история.
Та мисълта ми беше следната. Повярвай ми. И да тръгнете по-хубаво няма да стане. Те с нейното гадже ходят...за четвърти път вече за около 3 години и половина. Ходят докато му върви по свирката, а в противен случай стават скандалите. Не си вярват,следят се и т.н.Три пъти я е зарязвал заради други с обиди и скандали, а след това следват крокодилските сълзи и обясненията в любов.Но пък и тя сама му се предлага на тепсия. До следващият път. А момичето е много свестно, но и нерешително. Ако искаш и любовта в твоя живот да се превърне в някаква подобна пародия давай смело напред. :)

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 13:47
Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
HE.Mомчето не знае какво иска..
Увърта,суче..обичал я не я обичал..
На това уравновесен човек ли му викаш?

Странно защо тогава толкова много жени се тюхкат и въздишат по точно такива. :)
Аз такива типове ги познавам отлично.

djipsito
04-11-2011, 14:38
Съгласна съм с Niakoitam. На мен след 1 година такава връзка ми каза, че не съм негов тип... супер използвач...

Онези втълпени неща от филмите много ни пречат на нас момичетата (всичко онова да се бориш за любовта си, че ако не се бориш, значи не обичаш истински, да слушаш сърцето си и т.н) Та много вярваме на тези неща и само се набутваме между шамарите, играем си с огъня, после ревем...

Интуицията няма да ни излъже, за предпочитане е да следваме разума, всеки знае кое е най-правилното, просто всеки ИСКА да сгреши.

Wasilewaa
04-11-2011, 14:40
Сигурно и той те обича, поговорете си.

Niakoitam
04-12-2011, 07:31
Moмчето много добре знае какво иска... и си го е получавал.
HE.Mомчето не знае какво иска..
Увърта,суче..обичал я не я обичал..
На това уравновесен човек ли му викаш?

Странно защо тогава толкова много жени се тюхкат и въздишат по точно такива. :)
Аз такива типове ги познавам отлично.
Вече наистина се чудя кой кой познава и кой само казва че познава като наблюдавам жените. Откакто имам Facebook пък наблюдениетп е още по-лесно, защото искаш не искаш наблюдаваш и то много хора едновременно та вече си правя някой изводи.


Съгласна съм с Niakoitam. На мен след 1 година такава връзка ми каза, че не съм негов тип... супер използвач...

Онези втълпени неща от филмите много ни пречат на нас момичетата (всичко онова да се бориш за любовта си, че ако не се бориш, значи не обичаш истински, да слушаш сърцето си и т.н) Та много вярваме на тези неща и само се набутваме между шамарите, играем си с огъня, после ревем...

Интуицията няма да ни излъже, за предпочитане е да следваме разума, всеки знае кое е най-правилното, просто всеки ИСКА да сгреши.
Ами надявам се наистина така да мислиш. Само дето някой хора не могат да го осъзнаят или просто не им стиска да го направят. Пример за това е и това момиче дето споменах. Явно си имала силата да се отдръпнеше като ти е казал че не си негов тип след една година. Не че може би точно това е целял. Най-вероятно е искал просто да те "подчини" още повече, но поне както казваш при теб не е проработило. Е, при споменатото от мен момиче проработи. И освен че още повече се подчинява в последният месец почти загубихме връзка(само през интернет е), защото пак съм бил мъж и той ме бил ревнувал от нея както и всички други мъже. Само ако знаеше че има повод за това. Както и да е. Мисълта ми беше, че която си вкарва филми както ти спомена ще е безгласна нота на някой си и ще страда.


Сигурно и той те обича, поговорете си.

Сигурно. И аз това си помислих. :D
Обича я колкото да охлаби жилката отвреме навреме. :-D

djipsito
04-12-2011, 14:39
Аз вече се бях дръпнала когато ми го каза а и бяха минали няколко месеца, въпреки тва обаче доста кофти ми стана. Като цяло не мога да го виня МНОГО, защото някои неща сама позволих да се случат и донякъде се самонараних (именно щото вярвах в тези неща от филмите и си мислех, че като види колко държа на него и колко значи за мен, ще ме оцени, а тва така и не стана...) Твърдеше, че ме има като приятелка, ама държанието му с нищо не показа ДОРИ приятелство, кво остава за нещо друго...

Както и да е, като цяло винаги вината е и в двамата... Важното е да се научиш да преценяваш сигналите (които ако са смесени, само те объркват) и да знаеш, че ако не си желан, трябва да спреш да преследваш и да гониш с НАДЕЖДАТА, че нещо ще се промени (а то никога не се променя)

kameliyar
04-12-2011, 15:01
Всъщност - не.

Другите те заблудиха, но той е имал перфектната сделка - получава секс, а дори и не му се налага да симулира връзка. Ако искаше да е с теб, щеше да е... ;)

И аз съм на това мнение..
П.С. Песничката е много добра :)

Niakoitam
04-13-2011, 08:33
Аз вече се бях дръпнала когато ми го каза а и бяха минали няколко месеца, въпреки тва обаче доста кофти ми стана. Като цяло не мога да го виня МНОГО, защото някои неща сама позволих да се случат и донякъде се самонараних (именно щото вярвах в тези неща от филмите и си мислех, че като види колко държа на него и колко значи за мен, ще ме оцени, а тва така и не стана...) Твърдеше, че ме има като приятелка, ама държанието му с нищо не показа ДОРИ приятелство, кво остава за нещо друго...

Ако е бил точният човек е щял да те оцени. Човек не трябва да слага на първо място нито разума, нито сърцето. По скоро и двете трябва да вървят в комплект така да се каже, но за всяко нещо трябва да си има граници и достойнство.


Както и да е, като цяло винаги вината е и в двамата... Важното е да се научиш да преценяваш сигналите (които ако са смесени, само те объркват) и да знаеш, че ако не си желан, трябва да спреш да преследваш и да гониш с НАДЕЖДАТА, че нещо ще се промени (а то никога не се променя)
За това съм напълно съгласен с теб. :)

Gr0zDan0v
04-13-2011, 10:02
аз се чудя как може да имаш желание да си с някой, който ти е казал 'не ставаш за нищо' :shock: :?

mi6eto942
04-14-2011, 09:42
Всъщност аз му казах,че не става за нищо...От няколко дена се опитва да говори с мен,обаче гледам да седя надалеч...

antifashionshit
04-14-2011, 09:45
щом не си щастлива по този начин - казваш му меч. и си търсеш кефа другаде : )

Josefinne
04-14-2011, 15:17
Всъщност аз му казах,че не става за нищо...От няколко дена се опитва да говори с мен,обаче гледам да седя надалеч...

Най-добре! :smt023

mi6eto942
04-17-2011, 21:19
Днес ми се обади каза,че скъсал с онова момиче заради мен и ме пита дали искам да сме заедно.Нарече ме мило,слънчице.Още не съм му дала отговор.Тия дни трябва да се видим.Между другото вечерта дойде и седна при мен и ме прегърна.

Josefinne
04-18-2011, 13:02
Изцяло зависи от това дали ти искаш да бъдеш с него и дали си готова да поемеш риска, отново да си промени мнението.
Според мен , ако искаш да бъдеш с него, кажи му го, но не бързай да се вхръляш през глава в тази връзка, а малко по-предпазливо :)