PDA

View Full Version : На какво се дължи това?



Tqnko94
04-05-2011, 22:52
Здравейте,проблемът ми е,че имам леки болки в лявото бедро,а от там и до левия тестис почти не се усеща болка,понякога даже забравям и не я усещам,но все пак до голяма степен се притеснявам,а не ми се ходи на лекар затова,ако можете да ми кажете дали и вие сте имали този проблем,на какво се дължи това..Тренирам фитнес и може би е от натоварването поне така смятам аз или е от пубертета,моля дайте ми съвет,а ако трябва ще отида на лекар! Благодаря ви!

evichkappp
04-06-2011, 15:11
Надали е от пубертета, но по-добре отиди на лекар. Може и нищо да ти няма, но за всеки случай :) Ако носиш по-тесни дънки опитай с нещо по широко, но пак казвам консултирай се с уролог.

gab4ooo
04-06-2011, 18:48
Спомена че може и да е от пубертета така че сигурно си м/у 13 - 18 години . само да ти кажа че не е много хубаво да ходиш на фитнес когато си в пубертета защото мускулите ти се оформят неправилно . не беше свързано с темата но да ти кажа . знам че 70 % от тинейджърите ако не и повече ходят на фитнес и сега като ти прочетат коментара ще ме нападнат но е истина .

Tqnko94
04-06-2011, 19:13
Да на 17г съм,ами гледам да спортувам нещо и реших да е фитнес.. Съгласен съм с теб,но във всяко нещо си има и лоши страни :)