PDA

View Full Version : Вирус или...?



Sevdito
04-06-2011, 08:28
Изведнъж,докато се рових из интернет,почнаха да ми излизат някакви проблеми на компютъра за диск /д/ и като погледнах дескопа и видях,че всичко се е изтрило,останали са само някави 6 иконки,а там където е иконката на скайпа (до часовника) излезнала някаква иконка "лупа".А като натисна там върху прозорчето за проблема и ми се рестартирва компютъра...щях да снимам прозорчетата,ама то и паинта ми е изтрит,ако някой може да ми изпрати програмата за да мога да снимам прзорчетата,които излизат.

skuck
04-06-2011, 22:49
Звучи ми като дооооста сериозен вирус на мен...

MaGuSs
04-07-2011, 23:34
Включи си антивирусната на супер чувствитлен режим и провери за вируси. Ако не стане остави и изчакай нещо друго да се случи. Ако забележиш отново подобен проблем преинсталирай WINDOWS-а.

Sevdito
04-08-2011, 06:45
Включи си антивирусната на супер чувствитлен режим и провери за вируси. Ако не стане остави и изчакай нещо друго да се случи. Ако забележиш отново подобен проблем преинсталирай WINDOWS-а.

Ама,то проблемните прозорци,постоянно ми излизат,аз ги оставям най-долу на екрана да си стоят,иначе,някой,просто не се махат,а други като ги натисна и компютъра се рестартирва.Не знам,как се работи с антивирусната.

Sevdito
04-08-2011, 06:50
Това ли са Virus Lab?

MaGuSs
04-08-2011, 07:26
Включи си антивирусната на супер чувствитлен....
Не знам,как се работи с антивирусната.
:smt108 :smt021 >>> :smt024 =D>
С коя антивирустна си ?

Sevdito
04-08-2011, 08:25
Avira AntiVir Personal-Free Antivirus -Guard:active

MaGuSs
04-08-2011, 08:41
поразгледай опциите. И където може да има нещо HARD го даваш на него. Бях на Авира, преинсталнах си компа и сега съм на аваст 5. Да ти кажа точно ,не помня къде беше това за чувствителността ама търси там ... :)