PDA

View Full Version : Обичам ли я или си въобразявам,как да постъпя?



anonymous796009
04-06-2011, 09:55
Здравейте,аз съм момче на 11г. когато се съберем с приятели и те почнат да си говорят за гаджета ми става малко гадно защото нямам!Мисля че харесвам едно момиче което ми е предлагало когато бяхме по малки и аз не отговорих,но разбрах че тя силно ме обичаше и веднъж когато бяхме у тях ме беше целунала на тръгване!!!Преди две седмици и предложих по skype но тя каза че иска да и го кажа в очите утре на една вила където щяхме да се събираме с приятели ,(не ми повярва с една дума) и аз викам добре!На другия ден тя не дойде на вилата и мисля че това е нещо като отказ !Сега гледам да я отблъсквам в училище , защото ме е срам да говоря!Искам да я целуна но незнам да не объркам още работата!

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 10:02
Още малко и ще искаш да спиш с нея.... :D
Докажи и го по някакъв начин,че я харесваш.
Направи нещо за нея..

anonymous796009
04-06-2011, 10:17
Още малко и ще искаш да спиш с нея.... :D
Докажи и го по някакъв начин,че я харесваш.
Направи нещо за нея..ами ако нещо се обърка?

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 10:21
Ще ти отговоря на въпросът с въпрос.
АМИ,ако не пробваш ще разбереш ли?

SmilezZz
04-06-2011, 15:15
Каква обич на 11 години ? Просто симпатии,привличане - нищо повече.. Недей да се занимаваш с гаджета още на тази възраст.. Има си време за всичко... А определено ти е раничко за гаджета.. Какво ще правите ? Ще се държите за ръчичка и ще се целувате по бузите ли ?
Но все пак ,за да не е спам - Опитай,без да опиташ няма как да разбереш.. Приемаш риска и това е..

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 15:23
Smilez,виж му тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398070 и сама прецени

Cucko0
04-06-2011, 15:48
Каква обич на 11 години ? Просто симпатии,привличане - нищо повече.. Недей да се занимаваш с гаджета още на тази възраст.. Има си време за всичко... А определено ти е раничко за гаджета.. Какво ще правите ? Ще се държите за ръчичка и ще се целувате по бузите ли ?
Но все пак ,за да не е спам - Опитай,без да опиташ няма как да разбереш.. Приемаш риска и това е..

сега от рано почват :D на 12г. вече се чудят дали не са на път да станат млади татковци...

IQA
04-06-2011, 15:52
aa sorry ама ти си момчето ( не тр да те е срам ) .. и не мисля, че на 11 години вече обичаш

marin4itu
04-06-2011, 15:54
Каква обич на 11 години ? Просто симпатии,привличане - нищо повече.. Недей да се занимаваш с гаджета още на тази възраст.. Има си време за всичко... А определено ти е раничко за гаджета.. Какво ще правите ? Ще се държите за ръчичка и ще се целувате по бузите ли ?
Но все пак ,за да не е спам - Опитай,без да опиташ няма как да разбереш.. Приемаш риска и това е..

сега от рано почват :D на 12г. вече се чудят дали не са на път да станат млади татковци...

Ама иначе забележете, че се събират на вили :D

BaffaLsc
04-06-2011, 15:57
Ти и сега си си малък, ако ме питаш мен,
много рано ти е за гаджета, човек, после, като пораснеш повече,
гаджетата ще ти се сипят от небето, сега зарежи,
няма смисъл от гадже толкова рано..

Mimushek
04-06-2011, 16:25
Мисля, че една целувка няма как да обърка нещата - напротив. Давай смело и безотговорно та ти си едва на 11 рано ти е толкова да ги премисляш нещата забавлявай се.

DevilWish
04-06-2011, 20:35
Каква обич на 11 години ? Просто симпатии,привличане - нищо повече.. Недей да се занимаваш с гаджета още на тази възраст.. Има си време за всичко... А определено ти е раничко за гаджета.. Какво ще правите ? Ще се държите за ръчичка и ще се целувате по бузите ли ?
Но все пак ,за да не е спам - Опитай,без да опиташ няма как да разбереш.. Приемаш риска и това е..
Какво да добавя ;)

TeodorKoichinov4ever
04-06-2011, 21:21
Направи нещо за нея. Говори ѝ по - често и повече. За какво да я отбягваш, след като ти си момчето и тя трябва да се почувства харесвана.

s8y
04-06-2011, 21:32
Какво е значението дали си на 11-13-14 ? Е вярно, рано е още за по-сериозни работи, но няма лошо да има приятелка?? А инъче каквото и на 11, това и на 14 правиш с гаджето си... А това за вилата наистина...
Аз на 11 си играех с барбита, пък те на вили ходят... :D

Nakadah
04-07-2011, 05:47
Обичаш я майна!

krem4et0
04-07-2011, 06:13
Каква е разликата ли? На 11 си дете, сигурно и еякулация няма и не е навлязъл в пубертета. Дори оправдание с хормон няма.
На 13-14 вече имат тия екстри, което не означава, че трябва да имат гаджета, да правят секс или почие.
Изчакай 3-4 години (и повече, ако питаш мен) и тогава мисли за гаджета и целувки. Твоите приятели просто се хвалят. Детска работа - като гаджетата от детската градина.

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 20:07
Каква е разликата ли? На 11 си дете, сигурно и еякулация няма и не е навлязъл в пубертета. Дори оправдание с хормон няма.
На 13-14 вече имат тия екстри, което не означава, че трябва да имат гаджета, да правят секс или почие.
Изчакай 3-4 години (и повече, ако питаш мен) и тогава мисли за гаджета и целувки. Твоите приятели просто се хвалят. Детска работа - като гаджетата от детската градина.
Четох предиче от Америка едно момче станало татко на 11 ,майката била на 13..явно и на 11 имат еякулация вече..
Не мисля,че трябва да чака,за гадже и целувки,но за нещо повече,да.
Определено да.

anonymous708973
04-08-2011, 07:00
Кви 11 години, кво събиране с приятели на вила, омфг! :razz:

anonymous796009
04-09-2011, 08:58
Каква обич на 11 години ? Просто симпатии,привличане - нищо повече.. Недей да се занимаваш с гаджета още на тази възраст.. Има си време за всичко... А определено ти е раничко за гаджета.. Какво ще правите ? Ще се държите за ръчичка и ще се целувате по бузите ли ?
Но все пак ,за да не е спам - Опитай,без да опиташ няма как да разбереш.. Приемаш риска и това е..

сега от рано почват :D на 12г. вече се чудят дали не са на път да станат млади татковци...

Ама иначе забележете, че се събират на вили :DЧе да няма да чакаме да станем на 15-16г. за да ходим и на дискотеки ли?SmilezZz никой не се държи за ръчичка и да се целува по бузките това го правят в първи клас,а при нас се целуваме тайно в тоалетните и не по бузките да ти е ясно!!!

SuperBadSuperFresh
04-09-2011, 09:27
Махнете ги гаджетата на 11,кви са тия вили с приятели :shock:

anonymous796009
04-09-2011, 13:34
на каквито вие като малки не сте ходили!!!

GuitarGuy
04-09-2011, 14:19
на каквито вие като малки не сте ходили!!!

Внимавай с тона. :)

Като си толкова пич, за да ми казваш къде съм бил или не съм бил преди години, защо си я пуснал тази тема. Да се правиш на готин ли?

Ще ти кажа само да си потраеш, а ако има нещо - то ще излезе наяве.

Gr0zDan0v
04-09-2011, 14:34
на 11 години си бе момче животът е пред теб ;)