PDA

View Full Version : Грубо държание



L1n4e7o
04-06-2011, 10:46
Вчера бях в ''нашето '' си кафене с една приятелка и гаджето и.. на съседната маса седнаха 2момчета...и тъйкато кафенето е малко...масите са наблизо...незнам как точно стана но се заговорихме с момчетата...после едното момче поиска да се запознаем...запознахме се....попита ме дали иска да излезем някой път на кафе...аз му отказах, първо защото си имам приятел и второ защото не излизам така с хора с които се познавам от 5мин...но после ми стана някво кофти...щот..и аз нз...чух ги после приятелят му да му казва ''Аз ти казах брат...прекалено е отворена'' при което ми стана супер гадно...снощи 2часа съм го търсила из фейсбук .. за да му се извиня заради грубото ми държание...но немога да го намеря....и ся ми е някво наистина....ъъъ...незнам и аз....някакъв съвет как да го открия , за да мога поне да му се извиня ?

LovelyGirl
04-06-2011, 10:57
Не разбирам за какво трябва да му се извиниш? Едва ли чак толкова грубо си му отказала, че да го търсиш специално из фейсбук и т.н.

djipsito
04-06-2011, 11:04
Ъхъ. Онова дето го казах в една друга тема. Жените като ни обиди някое момче и хукваме да му се доказваме, че не сме такива квито ни е изкарал. Не ти е гадно, че си го отрязала, а че си чула, че приятеля му е казал, че си "отворена". Жегнало те е.

Не го мисли, няма нужда да му се извиняваш. Нито да доказваш, че не си отворена и т.н.

L1n4e7o
04-06-2011, 11:05
Не разбирам за какво трябва да му се извиниш? Едва ли чак толкова грубо си му отказала, че да го търсиш специално из фейсбук и т.н.

не е само това...мисля и че си е съставил грешно мнение за мен...а не ми се иска :)

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 11:05
Не смятам,че имаш за нещо да му се извиняваш.

djipsito
04-06-2011, 11:08
не е само това...мисля и че си е съставил грешно мнение за мен...а не ми се иска :)

Май познах :D И що не ти се иска, нали си имаш приятел и точно заради тва си го резнала ?
Спокойно, не си мисли нищо лошо за теб, тва е чиста провокация (за да го потърсиш и т.н)

L1n4e7o
04-06-2011, 11:13
абе незнам...от доста време съм с приятеля ми...и много се обичаме...но това момче беше някък си сладко по своой си начин.. ;д .. поне може да не го видя повече(щото май не е от тук даже ) ;д

djipsito
04-06-2011, 11:19
Тогава що му отказа ? :)
Щяхте да се видите на по кафе и толкова (или се счита за изневяра ? :-o)

L1n4e7o
04-06-2011, 11:24
Тогава що му отказа ? :)
Щяхте да се видите на по кафе и толкова (или се счита за изневяра ? :-o)

еми и аз незнам защо му отказах,...щот съм тъпа....и не...приятелят ми няма да възрази изобщо...и аз незнам...иска ми се да си поговоря още малко с него бе ;д

djipsito
04-06-2011, 11:30
Да дееее... искаш да му докажеш, че не си такава, за каквато се филмираш, че те мисли. Искаш да те хареса, да има добро мнение за теб и т.н...
А той може и да е забравил за теб даже. Ако беше някой баж мераклия той щеше да те намери и да те търси и да ти пише и т.н. Ама пускат мухата да се заемеш ти ;)
Намери го и му пиши, щом като ти е толкова мерак. Само да не се зарибиш и да си прецакаш връзката. Ама ти си знаеш, не мога да наливам акъл, че за мен няма да остане :-P

LovelyGirl
04-06-2011, 12:02
иска ми се да си поговоря още малко с него бе ;д

Ето къде бил въпроса ;)

marin4itu
04-06-2011, 12:32
Хем не искала да излиза с него, хем го търсила във фейсбук.. Ако наистина не искаше да излизаш с него, изобщо нямаше да ти пука какво е казал. И ти май не знаеш какво искаш.. :?

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 13:01
абе незнам...от доста време съм с приятеля ми...и много се обичаме...но това момче беше някък си сладко по своой си начин.. ;д .. поне може да не го видя повече(щото май не е от тук даже ) ;д
АБе явно не обичаш толкова много приятелят си,колкото твърдиш.
Иначе щешели да имаш очи за друго момче?
Не наранявай приятелят си.
Когато обичаш някой ти имаш очи само за него.
Но при теб явно не е така.
Малко неуравновесена ми се струваш.
ПЪРВО разбери с кой искаш да си.
Но ще е глупаво да съсипеш връзката си заради някакво моментно привличане.

SmilezZz
04-06-2011, 13:42
VaMpiRKaTaaa - Това,че е обвързана - не означава,че не обича приятеля си и че иска да е с друг.. А пък ако ти ,когато си обвързана не излизаш и не си говориш с момчетата,е друг въпрос.. Това си е напълно нормално нещо..

Иначе съм съгласна с това,че авторката не знае какво иска.. Все пак успех с търсенето.. Надявам се да го намериш и да се разберете.. Но все пак ако не е от твоя град,надали ще се срещнете пак.. А да не говорим за това,че той ще те забрави бързо,както и ти него..

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 13:48
VaMpiRKaTaaa - Това,че е обвързана - не означава,че не обича приятеля си и че иска да е с друг.. А пък ако ти ,когато си обвързана не излизаш и не си говориш с момчетата,е друг въпрос.. Това си е напълно нормално нещо..
а3 дори да съм се виждала с други момчета,съм имала очи само за мойто момче.Не съм толко неуравновесена,че при първият срещнат сладур да си мисля, ''тоя колко е сладък,дали да се разделя с моя и да тръгна с другият''.

Cucko0
04-06-2011, 14:00
не виждам смисъл да го търсиш и да му се извиняваш за каквото и да било

Hilary_
04-06-2011, 16:29
ее кофти така .. ама май нищо не можеш да направиш по въпроса ВЕЧЕ .. :lol:

DevilWish
04-06-2011, 20:34
Ъхъ. Онова дето го казах в една друга тема. Жените като ни обиди някое момче и хукваме да му се доказваме, че не сме такива квито ни е изкарал. Не ти е гадно, че си го отрязала, а че си чула, че приятеля му е казал, че си "отворена". Жегнало те е.

Не го мисли, няма нужда да му се извиняваш. Нито да доказваш, че не си отворена и т.н.
Mного точно ;)

Eddie
04-06-2011, 22:10
Аз искам да ми се извиниш, че ме подложи на мъчението да прочета всичко това, написано с толкова много правописни грешки. Деа отворете някоя книга, стига с тия кафета...

dontcare
04-09-2011, 14:45
Чакай са`.Нали сте били с приятелката ти и гаджето ти в кафенето?Ако правилно съм разбрала ,де.

И пред него е посмял да те покани?Аз ако бях на него място,щях самжа муцуната на оня.

и 2.За кво ти е да му се извиняваш.Имаш си гадже,другите да си гледат работата.Пита те дали искаш да излезете,ти имаш приятел,а ти е гузно.

Гати разбиранията,мисленето(АЗ така го приемам!).

babity
04-09-2011, 14:52
Не се влияй толкова от чуждото мнение. Независимо дали харесваш или не даден човек, не ти е нужно оправдание за да го мислиш. Както и за каквото и да било друго на този свят.

Gr0zDan0v
04-09-2011, 18:13
няма смисъл да му се извиняваш ...

Ssummerjam
04-10-2011, 10:09
Няма защо да му се извиняваш. Да не ти пука приятелят му кво е казал. :)