PDA

View Full Version : Как да си стегна фигората (и ако е нужно да отслабна)?



pav4o
04-06-2011, 12:40
Здравейте! Аз съм момче на 14 тежа 60 кг. висок съм 163 см. Искам да да си стегна тялото за 3 месеца (ако е възможно). Тялото ми като форма е добре но проблемът е че имам паласки (не големи но ги има) и някък като се погледна в огледлото не се харесвам... Искам най-много да си стегна корема, гърдите и да премахна тези паласки до колкото е възможно за 3, 3 и половина месеца... Искам да си оправя фигурата за толкова време, защото басейнат в градът в който живея отваря някъде посредата на Юни, а аз съм всеки ден на басейн и неискам (как да кажа) да ме е срам от тялото ми :oops: . Проблемът е, че нямам достатъчно време да ходя по фитнеси и т.н.т. Искам доколкото е възможно да постигна желаното в домашни ословия и с бягане и до блокът в който живея има стадион за вягане (600м обиколка) но аз немога да бягам много много само по 2 обиколки без да спра... апък и малко ме е срам да бягам на този стадион защото там някой хора правят по 10-15 обиколки без да спрат и просто ще изглеждам глупаво да бягам покрай тях... Така че моля помогнете. Благодаря ви предварително и се извинявам ако случайно съм допуснал правописни или пунктуационни грешки.

fatrat
04-06-2011, 13:29
В домашни Ословия трудно, ама виж в домашни условия вече по-може.
Първо на 14 не е много хубаво да спазваш диети, обаче без режим (дори минимален) няма как да стане. Почваш да ядеш по 5-6 пъти на ден колкото един твой юмрук. Храни с повече протеин и по-малко въглехидрати. Почваш да тичаш по 1 по 2 обиколки колкото можеш след всяка 15 сек почивка и почваш лицеви , набирания, коремни преси всичко коет можеш да направиш. За лятото баш няма да стане ама за другото може и да има преса!

awerw
04-06-2011, 13:29
Е не мога тва, не мога онова, нямам време и така няма да стане. Трябва да имаш време за кардио и може и други упражнения като подскачане, катерене на стълби, и т.н. Намаляш въглехидратите и почваш упражненията, ако нямаш време пък стой си с паласки.

navar
04-06-2011, 20:06
ае ко ти пука ,по добре едно лято срам на плажа ,отколкото цяла година пот във фитнеса..а пък искаш и да стане за 3 месеца,що не се сети след миналото лято,да речем..
и според мен трябва да те е срам от правописа ,а не от тялото ти :)

pav4o
04-06-2011, 21:27
navar твоя правопис е много хубав нямам думи... "ае ко ти пука" и да те осведомя, че картинката ти е много глупава... свастиката е знак за слънце, така че преди да почнеш да говориш разни неща за другите хора погледни себе си.

DownloadVirus
04-06-2011, 21:30
В този случай обаче ти си на зор .. :D

navar
04-07-2011, 06:55
navar твоя правопис е много хубав нямам думи... "ае ко ти пука" и да те осведомя, че картинката ти е много глупава... свастиката е знак за слънце, така че преди да почнеш да говориш разни неща за другите хора погледни себе си.
ахам,и освен че си на зор не схващаш кога нещо е написано умишлено ,и кога е резултат от неграмотност :)
а иначе какво е свастиката ,не ме учи моля те...нали не мислиш че вместо на училище съм ровел по форумите??...само зяа справка- когато свастиката е означавала нещо в древен Египет,не е с тези цветове..точно в този си вид,е символ на нещо друго,въведена е от един дребен чичко с мустак,и любовница ,която се казва Ева..дали не е бил Адам??...а забранителния знак предполага обратното..
така че ,скъпи ми надъхан приятелю,защо не се сети да поработиш върху тялото си да речем от септември месец( когато предполагам че е затворил басейна във вашия град) а се сети сега?
предполагам щото е много по лесно да седиш пред компа,да хрупаш чипс ""ааа с маслооооо" и да пишеш по форумите..
а сега са съжаление три месеца са много кратък период,а отлаганията в резултат на "активния ти живот "пред компа ,намиращи се в коремно -поясната област се махат най трудно ...не че е невъзможно,но не трябва да те мързи..а от това което си написал съм сигурен че мноого,ама адски много те домързява..така че приеми неизбежното,тая година няма да си приятна гледка на плажа..и о ,ужас момиченцата ще обръщат внимание на съученика ти Пешо,който не е спирал да тренира цяла година..и на когото ти и ,подобни на теб се присмивахте в чата и по форумите..съжалявам-такава е действителността..
а моят съвет е ако ще правиш нещо с тялото си ,не го прави заради басейна,а заради себе си...иначе е безсмислено
айде сега марш да потичаш,да направиш 200 коремни преси,да поклякаш малко и да се понабираш на лоста..аааа,извинявай ама можеш ли ги тези работи...

fatrat
04-07-2011, 14:47
еееееееееее и със пицаа :grin:

u made my day dude thx :D

UNITED2
04-07-2011, 14:56
Ииииииииийййй с КАШКАВААААААААЛ ! :razz:

pav4o
04-08-2011, 09:58
"ааа с маслооооо" :D . Аз бях писал още в началото на Януари, но не получих полезни отговори. Проблемът е там, че приятелите ми не са на мойте години а са по големе по на 16-18... Не всички са (как да го кажа) машини :D , но имам двама приятели които са в страхотна форма... и двамата ми казват, че съм си добре така, но аз не смятам така. А и другият проблем е че нямам много време да сядам пред компа. Имам максимум 2-3 свободни часа след като се върна от училище... Да се изкъпя, да хапна нещо и те оставар 1-2 часа...

fatrat
04-08-2011, 10:06
ем прави някви упражнения,времето се стопли ходи на лостове, баси толкова ли не можеш да измислиш?

fatrat
04-08-2011, 10:08
ем прави някви упражнения,времето се стопли ходи на лостове, баси толкова ли не можеш да измислиш?

navar
04-08-2011, 20:34
1-2 часа са достатъчни за железа