PDA

View Full Version : помощ моля



limonadka
04-06-2011, 14:21
хора моля ви за помощ щото наистина съм в безизходица преди време гаджето на най-добрата ми приятелка ми налетя и ме целуваше прегръщаше и така нататък а аз не можах да го спра щото ми беше мн яко след това не можах да издържа и й казах а тя го скъса сега той на нея и обяснява че едва ли не е бил мъртво пиян и не бил виновен (а аз знам че не беше) а на мен ми казва че наистина искал да го направи сега знам че трябва да го мразя но просто не мога защото от тогава съм влюбена в него. помощ моля виии ;(

blackvelvet
04-06-2011, 14:24
Аз лично те светвам да стоиш по-далечко от него.

limonadka
04-06-2011, 14:34
ааааа и забравих да кажа че той ми е другия най добър приятел

VaMpiRKaTaaa
04-06-2011, 14:42
Кажи на приятелката си,че не е бил въобще пиян,a си е бил напълно трезвен.Защото в противен случай ще те скара с приятелката ти.Но и ти си постъпила глупаво.Ти,ако си и истинка приятелка,само при мисълта,за приятелката си и,че ще я нараните по този начин,нямаше да позволиш да те целува.

Josefinne
04-06-2011, 14:52
а аз не можах да го спра щото ми беше мн яко

Май още тогава не ти е пукало особено за твоята приятелка. Взимайте се с този двуличник сте си лика прилика.

Grudi_SeXa
04-06-2011, 15:40
оженете се и си направете много малки двуличничета, за да не се изгуби ценния генен материал 8-)

IQA
04-06-2011, 16:07
голяма си шматка чесно ... кажи й всичко .. как се чувстваш, к'во изпитваш ..

Mimushek
04-06-2011, 16:12
Явно двама добри приятели са ти много - избери един от двамата. Рискуваш да оплескаш нещата и с двамата в противен случай.

TeodorKoichinov4ever
04-06-2011, 16:15
Моето мнение маий много се различава от мненията на всички тук. Според мен твоята най - добра приятелка, както и да и се обясняваш колко съжаляваш, какво изпитваш, просто тя дори и да ти прости, вечно ще си има едно наум с теб. Както виждам, той си те е харесал.. Според мен поговори и с двамата и ако разбереш, че бившия на приятелката ти наистина може да бъде гадже и на теб и че проблемът да направи това с теб не е в него, че иска да е с всяка, а че тя е направила нещо и просто никой не ти е казал, остави момичето и тръгни с него. (айде прозвучах като..) Знам, че ще бъде много критикувана, но.. мое мнение. :)

limonadka
04-06-2011, 17:01
аз й обясних тя ме разбра и не ми се сърди и наистина съм го написала много двулично не че ми беше яко просто нямах сили да кажа не :((((

BaffaLsc
04-06-2011, 17:17
Личи си той що за стока е и каква приятелка си ти. ;-)

SisiStrange
04-06-2011, 17:24
аз й обясних тя ме разбра и не ми се сърди и наистина съм го написала много двулично не че ми беше яко просто нямах сили да кажа не :((((
Как така нямаш сили да кажеш "не"? Как става тоя номер? "Не" е двубуквена дума. Една сричка. Отваряш си устата и я казваш, ако държиш на тая приятелка.

GuitarGuy
04-06-2011, 19:14
Ми к'фо да направиш, кефи се там и това е, нали ти е било яко? Хаха.

DevilWish
04-06-2011, 20:24
Кажи на приятелката си,че не е бил въобще пиян,a си е бил напълно трезвен.Защото в противен случай ще те скара с приятелката ти.Но и ти си постъпила глупаво.Ти,ако си и истинка приятелка,само при мисълта,за приятелката си и,че ще я нараните по този начин,нямаше да позволиш да те целува.
Абсолютно ;)

TeodorKoichinov4ever
04-06-2011, 21:05
аз й обясних тя ме разбра и не ми се сърди и наистина съм го написала много двулично не че ми беше яко просто нямах сили да кажа не :((((

Но завинаги ще си има едно наум с теб. Помисли как ще е по изгодно за теб кого да избереш. :))

TheBeliever
04-06-2011, 21:31
Харесваш него или ти харесва вниманието, което ти обръща? Има разлика.

Ако търсиш съвет - не се занимавайте с тоя. И ти и приятелката ти. Макар, че и твоята вина не е малка.