PDA

View Full Version : Искам съвети за КОСАТА.. ?



respectfull
04-06-2011, 15:24
след като се изкъпя на мокра коса слагам балсам GLISS и много ми помого това, косата ми става по мека. Обаче много си я горя с преса и сега мисля дя си взема спрей SYOSS против изгаряне. Дали знаете, ако и двете ги използвам ще има някякви проблеми с косата .. ?

Например първо използвам Gliss, а след това да си изсуша косата със сошоарр след това да използвам Syoss и накрая да си изправя косата..

rosencetooo
04-06-2011, 15:26
Ако ги използваш редовно и постоянно , може и да има..
Няма да е зле , да понамалиш използването на преса.. :)

LipSy
04-06-2011, 15:47
Ти дори и да си пръскаш косата с този спрей пак има определена степен на изгаряне. Наистина както казаха по-горе след време може и да имаш проблеми.

sweetlifesweet
04-06-2011, 17:02
Аз съм доволна изцяло от САЙЪС . :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Pamaa
04-06-2011, 19:51
Ако ще се сушиш със сешоар слагай спрея преди сушенето, защото топлата стурия направо съсипва косата :shock: :shock: .

scarlett8
04-06-2011, 20:47
купих си спрея преди доста време и да ти кажа в началото го пръсках,но после осъзнах,че смисъл няма така или иначе.

MimiKalcheff93
04-06-2011, 20:59
Има 1 000 000 000 теми за косата , предпазването на косата и каквото се сетите още. За SYOSS също ... Защо малко не се разтърсите... ?! :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Първо се научи да пишеш правилно....!! :-x :-x :-x Дразня се от елементарните Ви грешки... ''по мека'' има '' - '' между тях , защото има степенуване. :-x Ей ,много се дразня от това... направо нямам думи ! Все тая .. , няма се разправям ... :? :?

По темата... няма да има никакъв проблем. Но използвай SYOSS-ът докато ти е влажна косата . И така суши , защото както каза Pamaa , косата се изсушава буквално по този начин. Самият косъм , се прецаква. Спрейът е предназначен за всякаква термо обработка , т.е включва изправяне с преси , къдрене с маши , ретро преси , а също така и сушене със сешоар (( а не ''сошоарр'' !! :-x )). От къде го измисли , да имаш проблеми от балсам + термозащитен спрей... OmG!!! :lol: :lol: Едното си има едно предназначение , другото съвесен друго ...