PDA

View Full Version : Д-р Хаус (фен тема)



___mimity___
04-06-2011, 16:01
Здравейте :) Извинявам се,ако има подобна тема. Нека тук да обсъждаме всичко за героите, сериала и всичко каквото се сетите :)

Аз съм голяма фенка на сериала. Един от любимите ми. :smt007 Направо обожавам всички! :oops: Скоро започнах да го гледам и вече съм на 4 сезон. Не изпускам нито една серия. Всички са толкова готини,а сериите толкова инетесни .. Няма какво да обяснявам повече,особено на тези,които обичат сериала и всичко свързано с него !!

Вие сте наред :)

Hub
04-06-2011, 16:23
Аз съм голяма фенка на Хаус. Интересно ми е колко слоеве има личноста му. Много хора мислят че той е безсърдечен, но всъшност винаги помага на пациентите си до максимум каквото и да коства (като примерно да махне дясното пулукълбо).

За жалсто обаче така и не съм видяла първата серия :(

___mimity___
04-06-2011, 16:48
И аз като теб. Невъзможно обаче само ние двамата да сме фенове на сериала. ;д
.. Наистина е готов на всичко за пациентите си .. И разбира се :
Най-добрия доктор :oops:
За коя първа серия става въпрос
След малко пак ще почна да го гледам.. добре,че има толкова сезони и серии .. .;д
13 !!! :smt049 Също я обожавам !!

BaffaLsc
04-06-2011, 17:03
Фен, въпреки че не съм му голяма обожателка, ама.. 8-)

catyyyy
04-06-2011, 17:30
Аз най много пък харесвам Чейс ... особено след като си махна онази мазнотия от главата :-)

Искам да кажа също така,че и Рейчъл е много яка и имам предчуствие,че Мастърс и Чейс ще се залюбят,но вие май не сте стигнали до последните серии :?

Immortalbeloved
04-06-2011, 19:14
Когато мога винаги го гледам по ТВ. Обаче реших и да си го тегля. Вече съм на 4 сезон. Много хубав сериал! :smt007

___mimity___
04-06-2011, 19:54
И аз така. Още не съм стигнала до края на сезона,защото нз като свърши .. какво ще се прави .. Предполагам отначало ще ги гледам :razz: :P oт 1 и така до 7 .. Пърфект ..

Мнооогоо ми харесват всички както казах и по-горе .. ее .. особено ТРИНАЙСЕТ .. Много е красива,въпреки че и другите не са за изпускане .. Чееееййссссссс :oops: :smt055
ии ест Хаус .. :smt055
Абе най-якият сериал ..
Да ви питам:
Сезон 5 Серия 9
Какъв е тоя лошияя и защо 13 си инжектира нещо в ръката??
.. Нямам търпение да го догледам ..

fanpire
04-07-2011, 19:28
Много е готин филма,много му се кефя.Преди няколко години доста се бях зарибила и постоянно го гледах по ТВто. (:

___mimity___
04-09-2011, 10:52
Аз продължавам да го гледам,само че на компаа .. :) (happy)))) :-P

nirvana13
04-11-2011, 12:30
И аз така. Още не съм стигнала до края на сезона,защото нз като свърши .. какво ще се прави .. Предполагам отначало ще ги гледам :razz: :P oт 1 и така до 7 .. Пърфект ..

Мнооогоо ми харесват всички както казах и по-горе .. ее .. особено ТРИНАЙСЕТ .. Много е красива,въпреки че и другите не са за изпускане .. Чееееййссссссс :oops: :smt055
ии ест Хаус .. :smt055
Абе най-якият сериал ..
Да ви питам:
Сезон 5 Серия 9
Какъв е тоя лошияя и защо 13 си инжектира нещо в ръката??
.. Нямам търпение да го догледам ..

13 беше болна от нещо наследено от майка и - може би затова си е инжектирала нещо

btw - Чейс е направо без коментар
:smt007 - особено като си беше пуснал леко дълга косица :D


много ме дразни онзи полицай ли е какъв е дето тръгна да разпитва екипа на Хаус и да им блокира сметките само защото Хаус му натика термометър отзад - все пак полицая сам поиска да го прегледат


аз какво включване направих само - огромна фенка съм :D :D :D :D

GregoryHouse
04-11-2011, 12:46
Аз най много пък харесвам Чейс ... особено след като си махна онази мазнотия от главата :-)

Искам да кажа също така,че и Рейчъл е много яка и имам предчуствие,че Мастърс и Чейс ще се залюбят,но вие май не сте стигнали до последните серии :?

Ти Чейс педофил го изкара :D
Сериала е як, със сезоните доразвиха личността му, а не тъпкаха на едно място. Това е добре.

nirvana13
04-11-2011, 12:51
най - много ми харесва това че във всеки епизод има нови случаи

ParadOx
04-12-2011, 15:07
Голям Фен! :grin:

BrokenInnocence
04-12-2011, 18:18
И аз много харесвам сериалчето. По принцип изобщо не съм фен на сериалите, но този ме спечели. Много обичам медицински сериали, в които действително се обръща и внимание на болестите не само кой от лекарите с кой спи (както е например при тая тъпня "Анатомията на Грейс").

Любимата ми част са случаите им, просто са уникални.

vvvanilla
04-13-2011, 10:49
Аз съм голяма фенка! Хаус направо..:oops:

iPurple
04-13-2011, 11:53
И аз съм голяма фенка!! 8-)
Гледахте ли последния епизод?? 13 се върнаа :grin:

wasch0
04-15-2011, 14:17
ааа и аз съм му голяма фенка! страшен е!

yonitoyy
05-10-2011, 16:04
обожавам го той е велик актиор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!