PDA

View Full Version : Много ми е тежко...



theonlyone92
04-06-2011, 17:17
Имам си приятелка,макар и за не дълго време,се привързахме 1 към друг доста бързо,много ни е хубаво заедно.. спиме , виждаме се всеки ден,макар ,че тя ходи на лекций а вече .. и вечер на работа,намираме време.Днеска се видяхме и ми каза, че началото на май месец ще се наложи да замине за морето(баща и е уредил работа за цяло лято) И това тя го разбра днеска,докато бяхме заедно.. като го чух направо замръзнах..... тя ми обесни , нали.. че ще си се чуваме, .. че си има глава на раменете и да не се притеснявам за изневяра и тн.. което ако стане ще ме убие, но .. знам как седат нещата на морето.. особено само момиче,и то 4 месеца без момче.. колкото и да и имам доверие,много държа на нея, много си я обичкам и не искам да я изгубя, какво да правя? Има ли смисъл да сме заедно още... да ичакам ли как ще се развие всичко,дайте ми съвет.
Наистина ми е доста тежко..

(аз съм на 18 тя на 19)

SisiStrange
04-06-2011, 17:19
Ами иди с нея? Освен, ако кандидатстваш тази година и си зает лятото с изпити.

theonlyone92
04-06-2011, 17:25
Това е проблема.. че имам изпити и ще мога да отида на почивка само.. за 2-3 седмици 1 месец макс.

и незнам какво да правя .. да бъда търпелив ли.. да не се филмирам какво може да стане.. или съм си прав.. макар , да ми е казала да не се рпитеснявам и тн..

Moderatorius
04-06-2011, 17:40
Ебаси, 4 месеца не са толкова много. Хората се налага да не се виждат години, ти тук за 4 месеца!? Пък сте в една държава, все ще идеш да я видиш поне веднъж. Темата ти е пълна с противоречия. Не сте гаджета от дълго, но ти си я обичаш, но пък се чудиш дали има смисъл да сте заедно!?!? Разбери кво искаш.

catyyyy
04-06-2011, 17:48
От личен опит смея да твърдя,че на морето момичетата се променят и не само момичетата всички.Там човек получава свобода може да бъде когото си поиска и да прави каквото си иска без да държи сметка на когото и да е ( освен на шефа естесвено :D ).Не го казвам за да те плаша или разочароам,но за три лета направих три поредни едни исъщи грешки.Заминах на работа за морето,но си имах приятел в града.И трите възки приключиха адски зле,тъй като там се запознах с нови хора,естшено грабва те друг живот и т.н.
Та по същество.Моят съвет е да се разберете следното.ОСтавате си заедно,но си давате един вид свобода да правите каквото искате.Естесвено ако се обичате,няма да погледнете друг,но има вариант и да не е така.Тогава не трябва да и държиш сметка или да я оставяш тя да ти дъжи.Тъй като имате уговорка.Дори и да преживеете нещо ново през лятото и чувствата помежду ви не истинат,според мен няма нищо лошо. Това означава разнообразие и затвърдяване на взаимоотношенията ви.
Успех ((:
А попринцип могат да наемат на работа и средата на юли, началото на август,щом кандидастваш. (((:

nepowtorima
04-06-2011, 17:55
А тя не се ли притеснява, че и ти можеш да и изневериш..
Тя заминава за друг град, а ти оставаш и какво от това, ако се обичате няма да си изневерите...
Останете заедно.. отивай да я виждаш и така... месеците може да минат бавно, но опитай се да ги превъзмогнеш. Ако минете това, значи всичко след това ще е лесно.

theonlyone92
04-06-2011, 18:25
Мерси за съветите..

и все пак , ще се порова за работа тук там,да се надявам да сме заедно..смисъл на едно място,ако не.. здраве да е , съдбата ще реши.

GuitarGuy
04-06-2011, 18:40
В такива ситуации само можеш да гадаеш какво ще се случи.
Късмет

girl6
04-06-2011, 19:16
Ако искаш да не я загубиш я подкрепяй да отиде. В противен случай ще се ядоса, че я вазпираш (дори при най-малките съмнения за това които ти би изразил на глас). Късмет!

theonlyone92
04-06-2011, 19:24
Ебаси, 4 месеца не са толкова много. Хората се налага да не се виждат години, ти тук за 4 месеца!? Пък сте в една държава, все ще идеш да я видиш поне веднъж. Темата ти е пълна с противоречия. Не сте гаджета от дълго, но ти си я обичаш, но пък се чудиш дали има смисъл да сте заедно!?!? Разбери кво искаш.

Само ми кажи, къде съм написал,че я обичам.
Просто я харесвам много и искаме не искаме.. ще трябва да замине,което е кофтито.

theonlyone92
04-06-2011, 19:24
Ако искаш да не я загубиш я подкрепяй да отиде. В противен случай ще се ядоса, че я вазпираш (дори при най-малките съмнения за това които ти би изразил на глас). Късмет!

Мерси! Полезен съвет.

marin4itu
04-06-2011, 19:29
Ами нека ти разкажа накратко какво се случи с мен. Лято 2009 като започнах работа, тогава имах сериозна връзка, но в течение на обстоятелствата, изневерих на вече бившия ми приятел, при което скъсахме. КАто се има в предвид, че аз съм от Варна и работих на Златни пясъци, което е адски близо. Последва едно лудо, диво, пиянско лято, изпълнено с какви ли не емоции.
Април 2010 тръгнах със сегашния ми приятел, които дори е от Русе. Аз лято 2011 отново работих в същия хотел, но знаеш ли, даже не ми е минавало през акъла някаква помисъл за друго момче! Не че не съм се забавлявала, напротив. Дори хората, с които работих втора поредна година го виждаха това, че аз съм толкова влюбена, че само приятелят ми е в главата.

Това, което се опитвам да ти кажа е, че не е от значение обстановката каква е, кой ще я сваля и така нататък.. Важно е тя да си те обича и да има чувства към теб и няма да направи нищо зад гърба ти. ;)

Moderatorius
04-06-2011, 19:54
Ебаси, 4 месеца не са толкова много. Хората се налага да не се виждат години, ти тук за 4 месеца!? Пък сте в една държава, все ще идеш да я видиш поне веднъж. Темата ти е пълна с противоречия. Не сте гаджета от дълго, но ти си я обичаш, но пък се чудиш дали има смисъл да сте заедно!?!? Разбери кво искаш.

Само ми кажи, къде съм написал,че я обичам.
Просто я харесвам много и искаме не искаме.. ще трябва да замине,което е кофтито.

колкото и да и имам доверие,много държа на нея, много си я обичкам и не искам да я изгубя, какво да правя?
Оу, може би имало разлика за теб между обичКам и обичам. Ако е така, сори. За мен разлика няма))

DevilWish
04-06-2011, 20:14
Ako си при нея за 1 месец другите 2-3 ще минат много бързо ;) това е хубаво, изпитание за любовта ви ;) ако се обичате толкова много ,няма да се изневерите и тн. ;) Да си полипсвате малко е добре :)

Nakadah
04-07-2011, 05:51
така е майна

krem4et0
04-07-2011, 06:09
Абе какви са тия вашите любови, че не може да се стискате 3-4 месеца?
catyyyy, да си прекарваш добре, е е равно да си лягаш с всеки, който ти хареса. Може да се забавляваш и без секс. Не виждам нищо лошо да пийнеш и да се забавляваш с приятели(по-скоро познати), ама да не можеш да си свиеш колената и то при все, че имаш приятел...

Към автора - ако тя иска да ти изневери-ще ти изневери, ако не иска-няма да го направи. Може да ти изневери 1 час след като сте се разделили в същия град, с твой познат, а може и да ти остане вярна на стотици километри. Ти си познаваш човека по-добре от нас. Съвет няма да ти дам, защото какво може да направиш:
а) да й забраниш да отиде (кой си ти да го решава)
б)да й кажеш - бъди ми вярна, тя да каже - ок, а после да се такова с първия намигнал й
Само реши за себе си искаш ли да знаеш, ако тя ти изневери, или не искаш и й го кажи.

LadyDi
04-07-2011, 06:46
Към автора - ако тя иска да ти изневери-ще ти изневери, ако не иска-няма да го направи. Може да ти изневери 1 час след като сте се разделили в същия град, с твой познат, а може и да ти остане вярна на стотици километри. Ти си познаваш човека по-добре от нас. Съвет няма да ти дам, защото какво може да направиш:
а) да й забраниш да отиде (кой си ти да го решава)
б)да й кажеш - бъди ми вярна, тя да каже - ок, а после да се такова с първия намигнал й
Само реши за себе си искаш ли да знаеш, ако тя ти изневери, или не искаш и й го кажи.
Ей тука е истината. Човек си има свободна воля и колкото да я обичкаш ТИ, ако тя иска да направи нещо, ти нямаш никакво право да й го забраниш. Просто приемаш (по лесния или по трудния начин) и продължаваш напред.
Пътищата се кръстосват и е въпрос на избора на двамата дали да бъдат заедно. Едностранно не става.