PDA

View Full Version : Майка ми не ми дава да си напрая пирсинг на езика



playboybunny
04-06-2011, 17:37
Как да накарам майка ми и баща ми да ми позволят да си направя пирсинг на езика ? И да попитам хората които имат,продупчването боляло ли е и изобщо как протича възтановяването ?

Грешен раздел.
kalpazanka

catyyyy
04-06-2011, 17:42
Темичката въобще не е за тук!
Болезнено е и то доста.Самото дупчене е изтърпимо,но усещането и свикването на чуждо тяло в устата ти е кофти.Храненето целувнаето и всички така обикновени действия до тогава стават неописуемо болезнени ( естесвено за седмица две )
Щом все още искаш разрешение от ваще за пиърсинг,си правя изводите,че не си много голям/а.Съвет от мен не го прави.Нито ще станеш по-хубава,нито по-умна,нито нищо.Знам че си ги чувал/а тези приказки,но си е самта истина.Недай си боже получиш възпаление или нещо подобно става наистина сериозно.Ако все пак си решил/а да се дупчиш,много внимавай при кого как и с какво.

SisiStrange
04-06-2011, 17:42
На мен най-добрия ми приятел не ми дава... :( А той си има... :? Не боли много самото дупчене. После ти дават антибиотик, с който си промиваш устата. В началото фъфлиш малко, но бързо минава. Но той разви зъбен камък заради пиърсинга.

mayaaa
04-06-2011, 17:46
На тебе пък за какво ти е притрябвало да си правиш :?

unknown0inlowe
04-06-2011, 18:31
Сериозно? Раздел любов ?! :lol: :lol: А иначе за какво ти е ? Като пораснеш само ще съжаляваш :)

Dyany10000
04-06-2011, 18:38
И все пак форум "Любов" ei? Темата е или за преместване, или за ключ!

GuitarGuy
04-06-2011, 18:41
Сериозно, да не мислиш да сваляш момчетата, като им покажеш пиърсинга на езика?

tanch3t093
04-06-2011, 18:55
Аууу айде да си режеме вените, че мама и тати не дават да си дупчим езика! :?
След като още искаш разрешение от тях, не си много голяма, замисли се искаш ли го наистина? Аз лично те съветвам да не го правиш, само ще съжаляваш после.

girl6
04-06-2011, 19:45
Щом вашите не ти, дават по-добре недей! Аз се дупчих без разрешение и съжалявах. Отношението им към теб ще се промени (тъйкато си ги предала) и ако мога така да се изразя - ще ти го върнат :D

nikitka_
04-06-2011, 19:49
..

kokosety
04-06-2011, 20:29
Аз много искам и заради разноцветните обици има толкова мн и яки. Но пък и искам мн снейк байит само от едната страна ако знаете какво е това, де.

StolenBliss
04-06-2011, 20:33
Само ще ти кажа да използваш търсачката и в 'Козметика и диети' има 3278728748324784 такива теми, в които имаа сичката информация, която ти трябва. На мен ми писна да пиша едно и също 15 хиляди пъти :?

smoker4e7o
04-09-2011, 11:09
ne su prawi po-dobre .. :) shte sujalqwash posle ..[/b]

GossipGirl89
04-09-2011, 11:12
Ех и аз като бях на 15-16 минах през този период - много исках да си продупча езика ама нашите не ми дадоха. Честно казано въобще не съжалявам в момента :)
Иначе една съученичка се продупчи тогава - каза, че й пръснали нещо в устата и не усетила нищо, но после 2 седмици фъфлеше и беше само на супички.

BrokenInnocence
04-09-2011, 13:53
И на моята майка не й хареса идеята, аз го пробих и го показах след 2 години, не ме е карала да махам обецата. Дупченето не ме боля, същата вечер в деня на пробиването ядох пица и пих кола, на другия ден вече дъвчех дъвка. Стига сте преувеличавали, ако ви прочете човек постовете ще реши, че веднъж пробиеш ли си езика ти остава трайна трамва за цял живот и не можеш вече никога да функционираш нормално и да бъдеш пълноценен човек. Пф.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 15:17
Недей.
Ще вземе да ти излезе някаква инфекция.
Опасно е.

sankata89
04-12-2011, 16:49
Аз си пробих езика преди 2 години и половина. Пробиваше ме една бабка, толкова се бях навила, че не мислех почти :? В момента в който вкара абоката вече се питах какво правя по дяволите хаха. След това не съжалявах. Отидох до аптеката купих си почистващ разтвор( Сандрин се казва 3.50/ 4 лева струва някъде ) и се джобурках с него. Майка ми първоначално си помисли, че съм пияна, зашото говорехме по телефона. След това го прие нормално все пак бях на 20. Носих обицата половин година след това я махнах. След това пак я сложих след 1 година. Сега не нося обица, но чудно защо дупката грам не е зараснала. Бабката е уцелила мястото :-D Сега ако искам пак мога да си я сложа, но честно да ти кажа ми омръзна. Помисли хубаво дали си заслужава,защото всеки организъм е различен.Може езика ти да я отхвърли и само дето си дал/а пари.Или по-лошо- може да не уцелят точното място и да фъфлиш завинаги, има и опасност езика ти да загуби способността си да различава вкусове ако се засегнат някой рецептори. Прочети хубаво за какво става въпрос за да не съжаляваш. И ако наистина си много решен/а да го направиш, не жали пари, а отиди при професионалист. За родителите ти няма как да ти помогна, защото ти знаеш най-добре как можеш да ги убедиш. Аз лично съм си извоювала доверието им. А ти на колко си години? И от кой град си ако искаш да ти препоръчам къде да отидеш. :smt003