PDA

View Full Version : Харесвам я но е проблем да и призная това!Съвет моля!



brian198686
04-06-2011, 20:37
Значи запознахме се миналото лято с нея на едно събиране в тяхната къща.Тя ми е комшийка на 20 години.Излизахме няколко пъти,звъняхме си един на друг, а спед това спря да ми всига телефона и започна да се скатава.И аз спрях да и звъня.Замина да учи в София.Не след дълго и писах в ФБ и тя почна да ми отговаря и се закачахме.Каза ми сигурно ме мразиш и ала бала.После мина малко време и видях,в ФБ профила й че е започнала връзка с някакъв.Интересното е че аз спрях да и обръщам внимание а сега тя ми пише.Не знам игрички ли си играе или ме дразни по някакъв начин?
Аз съм на 25 години.Искам да и призная че я харесвам и желая,но ме е страх да не ме одреже и от това да ми смачка самочувствието.Все пак ми е комшийка ще трябва да я виждам от време на време.Няква идея?

DevilWish
04-06-2011, 20:44
Тя си има връзка, остави я ;) Ти я режи, като тя ти пише.Според мен е момиче, което не знае какво иска.Като види, че те 'има' (обръщаш й внимание) не си интересен, като спреш да й пишеш тя иска пак да 'лапнеш въдицата' ;)

Manafov
04-06-2011, 20:45
Мдааа.. нелесна ситуация. Мисля, че ще е добре като за начало да насочиш темета помежду ви към нейната връзка с ония тип...да я попиташ как върви, ала-бала, с цел да разбереш дали наистина е обвързана и дали е сериозно. Може пък да се окаже, че го е направила да те подразни или кой знае...

jghgh
04-06-2011, 20:55
Значи запознахме се миналото лято с нея на едно събиране в тяхната къща.Тя ми е комшийка на 20 години.Излизахме няколко пъти,звъняхме си един на друг, а спед това спря да ми всига телефона и започна да се скатава.И аз спрях да и звъня.Замина да учи в София.Не след дълго и писах в ФБ и тя почна да ми отговаря и се закачахме.Каза ми сигурно ме мразиш и ала бала.После мина малко време и видях,в ФБ профила й че е започнала връзка с някакъв.Интересното е че аз спрях да и обръщам внимание а сега тя ми пише.Не знам игрички ли си играе или ме дразни по някакъв начин?
Аз съм на 25 години.Искам да и призная че я харесвам и желая,но ме е страх да не ме одреже и от това да ми смачка самочувствието.Все пак ми е комшийка ще трябва да я виждам от време на време.Няква идея?
Тя още от началото те е поотрязала като е видяла, че си захапал по нея. Явно е сметнала, че не ще да задълбочава отношения с теб и като те е видяла да хлътваш, те е отрязала навреме (скатавки, липса на отговор по телефона)

Т'ва дето ти го е писала във фейсбук обаче категорично ми показва, че тя е наясно, че те върти. Лично аз винаги използвам подобни фрази като застраховка, че един вид осъзнавам, че мъжът ако реши, може да ми тегли майните заради променящото ми се поведение. Продължаваш да се занимаваш с нея. Даже ти си й писал 1ви след като сте се добавили. Тя може и да е решила да флиртува с теб, обаче фразата "Сигурно ме мразиш" за мен е точно застраховка да ти каже по този перифразиран начин: "По всяко време можеш да ми теглиш майните, осъзнавам че не се държа сериозно с теб и смятам пак да те отрежа".

Т'ва че е почнала връзка с някакъв друг, още повече ... Много хубаво си направил като си спрял да й пишеш след тази изцепка.
И не си мисли, че като ти пише, значи задължително има някви чувства - просто не я кефи, че не й ходиш по свирката. Не че ако й ходиш, ще я кефи де ; )

Общо-взето така както са нещата са си най-добре.
Никакви признания и излияния, остави я.

devilwish +1

VampireGirl666
04-06-2011, 20:57
Мдааа.. нелесна ситуация. Мисля, че ще е добре като за начало да насочиш темета помежду ви към нейната връзка с ония тип...да я попиташ как върви, ала-бала, с цел да разбереш дали наистина е обвързана и дали е сериозно. Може пък да се окаже, че го е направила да те подразни или кой знае...

Да, и когато разбереш на къде клонят нещата, тогава й кажи какво чувстваш.

Nakadah
04-07-2011, 05:50
Fakebook!

ivcheto0o
04-07-2011, 06:44
Тя си има връзка, остави я ;) Ти я режи, като тя ти пише.Според мен е момиче, което не знае какво иска.Като види, че те 'има' (обръщаш й внимание) не си интересен, като спреш да й пишеш тя иска пак да 'лапнеш въдицата' ;)

SmilezZz
04-07-2011, 08:56
Просто недей да се занимаваш с нея.. А относно връзката - понякога нарочно се правят на обвързани с някого,за да подразнят другия.. Не мога да ти го обясня,но в случая и това е възможно.. Разбрала е,че я харесваш и е спряла.. Явно тя не изпитва същото към теб... Щом не ти е давала знаци,че чувствата са взаимни.. Не знам..

catyyyy
04-07-2011, 09:56
Fakebook!

:D [/b]

brian198686
04-07-2011, 12:28
Нещата се променят доста бързо!Срещнах друга!
Мерси за вниманието! :D Obichaite se!! :D

nepowtorima
04-07-2011, 15:46
Срещна друга и за 1 ден замени това момиче..

дообрее бе.. браво на теб...

nichiiq
04-07-2011, 16:41
Със здраве щото нЪли ... 8) 8)

kalpazanka
04-07-2011, 16:45
Нещата се променят доста бързо!Срещнах друга!
Мерси за вниманието! :D Obichaite se!! :D
В такъв случай локвам.
И да ни поканиш на сватбата! ;)