PDA

View Full Version : БАХТИ НЕЗЕМНАТА ЗЛОБА ..



milenChii
04-07-2011, 05:16
Т`ва нещо се случи миналата седмица .. Бях на мач на Ботев и там видях един мноооооооого стар приятел.. И след мача си сменихме скайпове телефони и т.н - личеше си че има интерес. След дни почнахме да си пишем и това продължи.. Той си счупи ръката и не може да излиза но ми обеща че като се оправи всичко ще излизаме.. Знам че е малко детско ама съм на 13 :дд :D И всичко беше ОК.. Но се появиха две "мърли" , едната преди ми беше супер добра приятелка, но разбрах каква "курва" е зад гърба ми и спрях да общувам с нея.. И същата го харесва много, но разликата с мен е че тя е излизала с него.. Но той все пак НЕ я Харесва.. Той ми кказа че "много го кефя", но по скайп не стават нещата.. И тая мацка почна да ме "съботира", да си измисля някви простотии за мен - от всичко най-мразя лицемерите - а тя именно такава ме "изкара".. ВЕДНАГА предопредих Боби, че не съм такава .. и той ми вика "ОК споко" :lol: но вчера тая УФСЪ :D продължила да говори... и вечерта той спря да ми пише и ми вика ай НМЗ .. :razz: 30000 човека ми казаха да не се ядосам.. ама от всичко най-мразя - ЛЪЖА :x ЛИЦЕМЕРИЕ :x ПРЕДАТЕЛСТВО .. :o !!! И сега какво да правя ?? Да знам че не съм такава и да бъда спокойна .. или да ида и да я пребия :дд :D


ПРИЯДЕН ДЕН ОТ МЕН ХОРА !! :-) :-) :-) :-)

Nakadah
04-07-2011, 05:43
Голем прас!

valll
04-07-2011, 06:35
ето така започват побоищата в училище

asdfjkfkklsdlslf
04-07-2011, 06:52
детска история
1. няма за какво да я пребиваш, ако се мислиш за по-умна ще отстъпиш
2. въпросното момче не знае какво иска, тъй че няма смисъл да се занимаваш с него :)

yeeee
04-07-2011, 08:13
О Боже не!Ако наистина го харесваш не се отказвай от него заради нея!!!..просто не я оставяй да ти го отнеме.Кажи му каква е и какво цели...

nikitka_
04-07-2011, 08:43
...

SmilezZz
04-07-2011, 08:49
Спри да се занимаваш и с двамата.. Въпросната "приятелка" вече почти е успяла да ти го отнеме.. А за момчето просто няма да коментирам.. Той ако те познаваше и имаше някакви симпатии към тебе,нямаше да й повярва.. Не си струва да се занимаваш и с него..

VampireGirl666
04-07-2011, 14:21
Той ако не ти вярвя, всичко отива на кино. Следващия път му кажи, че е хубаво да те опознае преди да е повярвал на другите хора.

comatoozz
04-07-2011, 14:49
Той ако не ти вярвя, всичко отива на кино. Следващия път му кажи, че е хубаво да те опознае преди да е повярвал на другите хора.

съгласна !

DevilWish
04-07-2011, 15:08
детска история
1. няма за какво да я пребиваш, ако се мислиш за по-умна ще отстъпиш
2. въпросното момче не знае какво иска, тъй че няма смисъл да се занимаваш с него :)

+3 - Mного си малка за връзки ;)

Gr0zDan0v
04-07-2011, 15:17
Той ако не ти вярвя, всичко отива на кино. Следващия път му кажи, че е хубаво да те опознае преди да е повярвал на другите хора.

+1

Nam3less3
04-07-2011, 15:23
Виновно е момчето, ако имаше акъл или те харесваше щеше да знае кой лъже или поне щеше да иска да поговорите. Даже може да си благодарна на това момиче, може да те е предпазило от лоша връзка :D
А ако толкова го харесваш, иди при него и му разясни нещата.
Тъй че както виждаш нещата стоят различно, с бой се разправят първосигналните хора, всъщност всеки може да говори каквото си иска за който и да е, тъй че не е проблема в другите хора, а във вас.

nepowtorima
04-07-2011, 15:32
Вярно е, че ако те харесва той няма да повярва на тези неща, но той се е почуствал кофти когато ти си му казала да не и вярва. Като кажеш така той си мисли, че го лъжеш, че това не е истина само и само, за да не те намрази..

Поговори с него.. или преди това разбери какво е говорила тая и дали има нещо наистина в него..
Пък той ако има чувства ще се върне към теб, но не се знае дали ще ти има такова доверие.

nichiiq
04-07-2011, 16:37
Мда , денят ми наистина ще е ПРИЯДЕН :) :-)

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 18:45
Накажи идиота с мълчание.
Не се занимавай.

djipsito
04-07-2011, 19:49
Той ако не ти вярвя, всичко отива на кино. Следващия път му кажи, че е хубаво да те опознае преди да е повярвал на другите хора.

ScarletBite
04-07-2011, 20:18
Иска ми се след 2 години да влезеш пак във форума, да потърсиш тази тема и да видиш какво тъпо лапе си била. :) Не, не се заяждам. Всички сме минали през това. Просто не приемай твърде насериозно нещата, които ти се случват. Те ще си отминат, а решението така или иначе ще дойде.
Относно съперницата - постави се на нейно място, защото черно и бяло никога няма. В момента, в който я разбереш и й простиш, ще придобиеш всичко необходимо, за да я смажеш отвсякъде - но няма да ти се иска вече. :) Това се нарича надрастване, зрялост.


Интересно ми е обаче защо
от всичко най-мразиш - ЛЪЖА :x ЛИЦЕМЕРИЕ :x ПРЕДАТЕЛСТВО
Обоснови се, ще ми бъде безкрайно интересно. :) Освен ако не го мислиш наистина, ами повтаряш клиширани глупости.
Аз съм установила, че единственият начин хората да те мислят за искрен и чист човек е да лъжеш и мажеш като луд. Всеки път, когато съм си открита и правя нещо просто така, хората търсят под вола теле.
Лицемерието пък е необходимо, за да оцелееш и няма човек, който да не го упражнява ЕЖЕДНЕВНО.
Предателството също е доста общо понятие.