PDA

View Full Version : Прецакаха ме,но си мълча.



Jessrabbit
04-07-2011, 09:52
Здравейте.Давам на право.Бях от София,ходех на кафета с приятели,на театрални курсове (мисля че така се водят) ,учех си и цъках на компютъра,нещо което прави всеки тийн :D.Само че това с Актьорското майсторство почна да ми става страст и така..Не мога да кажа,че бях сигурен,че ще го постигна,но в главата си мислех,че ще отида в Холивуд и някакви такива ,естествено всеки човек си има мечти за които си мечтае тайно :D.Нали всичко си беше нормално,но по някое време имаше кастинг ( аз си ходех когато имаше ) и стана,че ме взеха,беше за една реклама ( няма да казвам точно кое,как,що ) .И естествено изпаднах в еуфория ,че ме дават по телевизията,тези от моя клас почнаха да говорят и да ме бъзикат нали,и мен ми беше готино.Само дето нашите се разведоха,аз се преместих в 1 малък град,тук няма такива курсове,няма нищо.Никой не иска да взима за филми,реклами и други проекти в България деца,които нямат възможност да ходят в София когато ги повикат,а ние от тук наистина нямаме.Тук,понеже е баба ми,имам приятели,но те не излизат много,но все пак се случва да излизаме по 3-4 пъти в седмицата на кафе нещо.Сега си седя вкъщи и цъкам ЛоЛ с приятели от София и си говорим и така.Не мога да кажа ,че ми е скучно,уча си и излизаме 3-4 пъти,но просто..Така мислех ,че ще ме приемат още някой кастинг като ходя редовно и т.н ,но уви..Аз нищо не им казвам,че защо аз да ги карам да живеят заедно,след като са решили,че просто вече явно не се обичат?Ами няма смисъл.Аз ще съм много щастлив,но те и двамата едва ли,пък и не се знае до кога ще продължа с кино и театър.Та сега не знам какво да правя,тук няма курсове и никой не ме информира дали има кастинги и така нататък.Иии..не знам.Сега мисля след 12ти клас направо да отида да уча История,защото си я обичам много и през това време пак да ходя на курсове и да си ходя на кастинги,пък може и по нататък това да си ми е професията ,а не просто хоби.Не мога след 12ти направо в НАТФИЗ,защото просто няма да съм подготвен,а и ако не се развия като такъв,какъвто искам няма да имам някаква основа или упора,да знам ,че имам и друг вариант ,не знам как да го кажа..просто не знам много ме прецакаха,но не искам аз да им преча на тяхните решения,какво мислите?

fenaNiki
04-07-2011, 10:10
Сам си даде отговорите. Следвай мечтите си, пич! За мечтателя граници няма! Надявам се да успееш! :)

slicky
04-07-2011, 14:30
В актьорстовто конкуренцията е огромна и ако не успееш,ще се окажеш 1 пробутано актьорче едва свързващо двата края. Ако спреш напълно да се занимаваш с актьорство,ще ти падне нивото и съответно НАФТИЗ ще ти се струва на светлинни години.Пък ако искаш да си там,трябва да намериш и човек,който да те подготвя,пък най-добрите са във София.На твое място щях да остая актьорството като хоби и да уча нещо по-серизоно/

SmilezZz
04-07-2011, 14:56
Съгласна съм: "Следвай мечтите си".. И според мен недей да спираш с актьорското.. Да,не се знае дали ще ти "провърви" в тази област,но поне е много хубаво хоби,което всъщност те оформя и като характер..

А иначе сега се запиши на нещо друго ? Нещо друго,което ти харесва ? Не ми се вярва да няма някакви курсове..

DevilWish
04-07-2011, 18:49
Хмм сигурен ли си, че не е само хоби, което ще отмине? По-добре се насочи към историята, тъкмо ще имаш повече възможност... ;) Щото това с Холивуд и сам си знаеш, че няма да стане ;)

Nakadah
04-07-2011, 19:02
oK!

smiirnoff
04-08-2011, 08:02
Хмм сигурен ли си, че не е само хоби, което ще отмине? По-добре се насочи към историята, тъкмо ще имаш повече възможност... ;) Щото това с Холивуд и сам си знаеш, че няма да стане ;)

Що пък да не стане :? Ако е упорит може да постигне супер много, що не и в Холивуд да отиде. Онзи пич Станислав Яневски как хубаво си играе в Хари Потър? Авторът може да постигне толкова много, стига да си намери правилния път.

"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му."
Карайте го с малко повече кураж..
Успех на автора!

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 12:10
Пробвай си късмета.
Що не?
Който не рискува,не пИчели.. 8-)

KumchoValcho
04-08-2011, 12:53
Трябва се желязна увереност, че ще успееш. Това е ключа.
Ако си на 10000000001% убеден, че ще успееш - давай. Ако се колебаеш дори малко, най-вероятно няма да стане нищо. всичко от теб зависи

gab4ooo
04-08-2011, 15:15
Хмм сигурен ли си, че не е само хоби, което ще отмине? По-добре се насочи към историята, тъкмо ще имаш повече възможност... ;) Щото това с Холивуд и сам си знаеш, че няма да стане ;) Защо да не стане , то ако всеки е такъв песимист ...........
Аз ти писах и лично , но пак ще го кажа (,,Няма неусъществени мечти , има изоставени желания'') . Вие знаете ли , че няма един известен актьор , музикант , певец ..... , който да не е тръгнал от нищото . Познайте как са успяли (като са мечтали) . Стивън Спилбърг - Печеля си хляба като мечтая ,Ние творим музиката ние плетем мечтите - Артър О'Шонъси , Много хора се страхуват да кажат какво искат , и за какво мечтаят , ето защо не го получават - Мадона , Ако виждаш нещо в мечтите си , значи можеж да го постигнеш - Уолт Дисни , да продължавам ли мога цял ден да ви давам такива примери , но няма смисъл , защото всеки един от тях носи посланието - не спирай да мечтаеш и следвай мечтите си независимо от случващото се сега :) Успех дано съм помогнала :))