PDA

View Full Version : Стрии по гърдите



nymphetaminegirl9
04-07-2011, 15:21
В последно ми се появиха стрии по гърдите(около зърната). :shock: Имам ето това на avon за стрии:
http://www.samodiva.bg/userfiles/productthumbs/thumb_1216.jpg

но пише, че става за ханша, бедрата, корема и горната част за ръцете...Някой знае ли някое мазило, което е специално за стрии по гърдите че само там ми липсват :? :o

Dollystar
04-07-2011, 15:23
Чувала съм за мас от щтраус! Без майтап.

nymphetaminegirl9
04-07-2011, 15:24
Да, но не е ли също предназначено само за бедрата и ханша :-o?Преди бях питала по аптеки но никъде не намерих :(

vili7y
04-07-2011, 15:36
мацка имах същия проблем преди време, аз ползвах едно бебешко олио за тяло на "Бочко" , мажех го всеки път след баня и същевременно разтривах, сега почти не си личат ;) хайде успех и дано ти помогне ;)

vili7y
04-07-2011, 15:38
и още нещо тези глупости от ейвън и орифлеим не ги ползвай, не помагат особенно, пий повече вода ;)

nymphetaminegirl9
04-07-2011, 15:40
Окей мерси много :-) ще опитам

Tiin
04-07-2011, 16:00
Ами през пубертета гърдите растат доста бързо и за това, ти препоръчвам мажи ги всеки път,когато се сетиш с боди лосион :) ( така поне ще си сигурна,че няма да се появяват в бъдеще :)

nymphetaminegirl9
04-07-2011, 16:19
Ами през пубертета гърдите растат доста бързо и за това, ти препоръчвам мажи ги всеки път,когато се сетиш с боди лосион :) ( така поне ще си сигурна,че няма да се появяват в бъдеще :)

Ще започна да се мажа с онова лосионче на боцко, за което споменаха по-горе :) Иначе за моите хич не може да се каже, че бързо растат :lol:

sweetlifesweet
04-07-2011, 17:11
Ами през пубертета гърдите растат доста бързо и за това, ти препоръчвам мажи ги всеки път,когато се сетиш с боди лосион :) ( така поне ще си сигурна,че няма да се появяват в бъдеще :)

Ще започна да се мажа с онова лосионче на боцко, за което споменаха по-горе :) Иначе за моите хич не може да се каже, че бързо растат :lol:


и на мен :D :D 8-) 8-) и аз съм чувала че това на бочко помага

WaterLilly
04-07-2011, 18:15
Бебешкото олио също е много добър вариант за предотвратяване на появата им. За мое съжаление и на мен ми се появиха, но разбрах, че появят ли се - няма махане, и просто трябва да ги търкаш до зачервяване с гъба и после да ги мажеш с нещо, докато станат бели. :( Поне като са бели не личат почти.

Biskfitka
04-07-2011, 21:00
:) :) :) В 5ти клас,когато ми порастнаха прекалено много за възрастта си ;д (в сравнение с другите) и на мен ми излязоха стрии.Сега почти не се виждат :) Трябва да се загледа човек,за да ги види :)

djipsito
04-07-2011, 21:06
и още нещо тези глупости от ейвън и орифлеим не ги ползвай, не помагат особенно, пий повече вода ;)

Аз ползвам на Ейвън за бедра и ми помага...

GrippingBosh
04-07-2011, 21:17
На колко години си :) Ако рязко си надебеляла или рязко отслабнала съм чувала ,че се появяват .Някой знае ли причините да се появят ,където и да е по тялото?
Иначе аз подкрепям това за лосионите ,бебешите неща са наистина добро решение според мен и за Бочко добри отзиви съм чувала.От 13 годишна възраст всеки ден след баня се мажа все с нещо ,нямам стрии никъде до момента ,слава на Бога :)

Biskfitka
04-07-2011, 21:45
На колко години си :) Ако рязко си надебеляла или рязко отслабнала съм чувала ,че се появяват .Някой знае ли причините да се появят ,където и да е по тялото?
Суха кожа....за да не се появяват кожата ти трябва да е хидратирана :)
Има и други причини-бременност,рязка промяна в теглото и т.. :) Зависи и от кожата :)

GrippingBosh
04-07-2011, 21:56
На колко години си :) Ако рязко си надебеляла или рязко отслабнала съм чувала ,че се появяват .Някой знае ли причините да се появят ,където и да е по тялото?
Суха кожа....за да не се появяват кожата ти трябва да е хидратирана :)
Има и други причини-бременност,рязка промяна в теглото и т.. :) Зависи и от кожата :)
Можеш ли да ми препоръчаш наистина добър хидратиращ лосион за тяло :)

Biskfitka
04-07-2011, 23:19
На колко години си :) Ако рязко си надебеляла или рязко отслабнала съм чувала ,че се появяват .Някой знае ли причините да се появят ,където и да е по тялото?
Суха кожа....за да не се появяват кожата ти трябва да е хидратирана :)
Има и други причини-бременност,рязка промяна в теглото и т.. :) Зависи и от кожата :)
Можеш ли да ми препоръчаш наистина добър хидратиращ лосион за тяло :)Ами аз харесвам кремовете/душ-геловете/лосионите на Dove.Скоро не съм ползвала лосион,но имам крем за ръце и душ-гел и съм много доволна,кожата ми изобщо не е суха :)

GrippingBosh
04-07-2011, 23:32
На колко години си :) Ако рязко си надебеляла или рязко отслабнала съм чувала ,че се появяват .Някой знае ли причините да се появят ,където и да е по тялото?
Суха кожа....за да не се появяват кожата ти трябва да е хидратирана :)
Има и други причини-бременност,рязка промяна в теглото и т.. :) Зависи и от кожата :)
Можеш ли да ми препоръчаш наистина добър хидратиращ лосион за тяло :)Ами аз харесвам кремовете/душ-геловете/лосионите на Dove.Скоро не съм ползвала лосион,но имам крем за ръце и душ-гел и съм много доволна,кожата ми изобщо не е суха :)
Мерси :-)

nymphetaminegirl9
04-08-2011, 09:15
На 14 съм. Имах отслабване ама не толкова рязко + беше след като ми бяха вече излязли и не мисля, че това е проблема.. явно е от кожата ;d