PDA

View Full Version : Помощ незнам какво да правя..



denisk0
04-07-2011, 17:06
Значи има едно момиче в даскало и съм хлътнал по нея но немога да я заговоря незнам защо като я видя и оставам без думи незнам какво да и кажа тя флиртува с мен отдалече взех и номера но просто незнам какво да направя като се уредя да излезем как да подходя веднага ли да и призная,какви жестове да правя да я целуна ли .. помогнете благодаря предварително. 8-[

SmilezZz
04-07-2011, 17:15
Успокой се... Недей да се притесняваш чак толкова много ..
А ти откъде разбра,че флиртува с тебе ? Ако си сигурен в това,обади й се и я помоли да излезнете някъде,да си поговорите.. И когато дойде правилния момент - просто я целуни.. Не знам друго какво да ти кажа (:

denisk0
04-07-2011, 17:28
Aми това е че незнам кога е правилния момент ...

Gllory
04-07-2011, 18:05
На колко си ?? 8-)

Ако толкова те е срам да и звъннеш поне и напиши един смс .. пък после постепенно ще се отсрамиш и ще я заговориш, а може и тя теб ;рр

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 18:05
3а теб препинателни знаци нямали?
Слушай сега,поотпусни се малко.
След,което я заговори и я покани да излезете само двамата примерно.
Действай хладнокръвно.

eXxXciTeD
04-07-2011, 18:22
Aми това е че незнам кога е правилния момент ...
Само ти можеш да го определиш, няма да дойде "правилен момент", ще дойде такъв, в който ще си я изпуснал :-D

Ssummerjam
04-07-2011, 20:05
Няма нужда да й се обясняваш. Покажи й, че ти е симпатична с поведение. Например ако сте в кафе - седни до нея, отварай й вратите 8-) , прави й комплименти [ но умерено ] и тя сама ще разбере. Ако усещаш, че симпатиите са взаимни, можеш спокойно да я целунеш. :)