PDA

View Full Version : Моля за мнение!



gegomego
04-07-2011, 19:20
Бяхме най-добри приятели, казах Й че я харесвам, карахме се, но сме приятели. И двамата знаем че искаме да се целунем.. но някак си смелостта не иде.. мисля си че няма се получи, а и междодругото, не съм се целувал преди. И искам ужасно много да го направя, но все нещо ме спира и смущава. Та въпроса ми е : как да преборя тая смут, да я целуна, как да подходя и от тоя род неща. Моля ви за менние :) мерси предварително!

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 19:25
Като тръгваш да я целуваш,не мисли глупости от рода на ''дали ще се справя'',даже бих ти препоръчала да не мислиш за нищо.

tanch3t093
04-07-2011, 19:27
Нали все някога ще ти се наложи да го направиш, просто се отпусни и както казаха преди мен не мисли за нищо! Успех (:

PiinkBabyy
04-07-2011, 19:49
Съгласна съм и с двете :smt023

BladeDancer
04-07-2011, 20:27
Няма да можеш да го направиш. Ще се усереш и ще те зареже мацката.

Ssummerjam
04-07-2011, 20:28
Ква смелост, ти да не си участник в битка, че да ти трябва? 8-) Не е толкова страшно, просто се отпусни и не мисли за нищо.

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 20:32
Ква смелост, ти да не си участник в битка
:lol: :lol: :lol:
На мъжете им е по-лесно да участвуват 8-) :lol: във война като 2-рата световна,от колкото да показват чувствата си..

SHINee
04-07-2011, 20:33
Тaйнaтa нa хубaвaтa целувкa не е в товa, дaли си го прaвил преди и кaк се спрaвяш, a в товa, колко хaресвaш дaдения човек и кооолко много искaш дa се нaслaдиш нa моментa. Не се притеснвaй, не мисли зa нищо. Имaй си едно нa ум (сaмо едно ;д) - И тя го искa.

BladeDancer
04-07-2011, 22:13
Ква смелост, ти да не си участник в битка
:lol: :lol: :lol:
На мъжете им е по-лесно да участвуват 8-) :lol: във война като 2-рата световна,от колкото да показват чувствата си..
Нямаш си на идея колко си права. Аватара ти кърти ... мисля че трябва да ми леят куршум.

MaGuSs
04-07-2011, 23:02
Ква смелост, ти да не си участник в битка
:lol: :lol: :lol:
На мъжете им е по-лесно да участвуват 8-) :lol: във война като 2-рата световна,от колкото да показват чувствата си..

Адски си права - "По-добре да умрем, отколкото да си признаем.." :lol:

За темата... аз съм също така ,но при мене проблема е и че тя не иска да се виждаме :-o ...

fear4o
04-07-2011, 23:35
В такива моменти 1во трябва да се замислите дали искате да загубите приятелството заради едната кратка връзка(квото и да си говорим приятелство след връзка няма). Виж сега ще усетиш кога е правилния момент, ще ти дойде отвътре, отпусни се не мисли за нищо и го направи не е голяма философия. Има го и варианта в точния момент тя да предприеме първата крачка, но тва се случва рядко.

gegomego
04-08-2011, 05:56
Да, раззбрах ви и благодаря! :) Мен не ми е до целувката (как да се целувам), а до това как да я предизвикам всмисъл-как да започна със действията. Благодаря на всички :)

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 08:51
BladeDancer
Колкото до аватара,това не е само аватар. :D
Това са истинските ми очи. :)

wayneee
04-08-2011, 09:26
просто не се отказвай, ако сте били най-добри приятели е явно, че ще бъдеш важен за нея, за няколко дни не и звани, не и пищи пръв, просто чакай да те потърси тогава и кажи че имаш да и дадеш нещо и отидете там където сте си говорили където ви е било най-приятно и просто я целуни :)

Smiless
04-08-2011, 20:42
според мен я целуни и не се страхувай от това (забрави за всичко и действай) щом знаеш че и тя иска същото значи няма проблем нещо да се обърка :)