PDA

View Full Version : Укротяване на опърничавия или как да осмирим един женкар...



stelkastel
04-07-2011, 20:32
Имало едно време едно момиченце. То си харесало едно момченце...Добре, ще бъда сериозна!Харесвам едно момче, искам да уточня, че само го харесвам, няма любов, няма романтични чувства/все още/. Та проблемът на това момче е, че си пада ''малко'' женкар, или поне аз така разбирам от мои приятелки. Общо взето се сваля с всичко де-що мърда. НО е сам, в търсене на Момичето с главно ''м''. Друг проблем - ние почти не се познаваме, общуването ни се ограничава в това аз да пиша коментари/публикувам нещо на стената му във Фейсбук и обратното. Една малка подробност към това - живеем на съседни етажи :D т.е. сме в общежитие. И сега ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС : има ли смисъл изобщо да се надявам не нещо повече/моля ви кажете ми, че има :D / и как да се справя с това, че е женкар?Добре де...не се изразих правилно. Виждам как други момичета му пишат, бла-бла, но аз искам да съм различна. Искам да съм пич / ай кен ду ит лайк а брадър, ду ит лайк а дууд/, колкото и смешно да звучи. Явно нито едно от тези момичета не е успяло да го впечатли истински, щом до сега не се е хванал с някоя. Леле, стана толкова дълго. Трябва да мина по същество. На момче като него му трябва момиче, което да го постави на мястото му. Или греша?Как трябва да се държа ако все пак реша да имам нещо с него, особено нещо различно от еднонощка?

VaMpiRKaTaaa
04-07-2011, 20:39
:lol: Как почна само... :razz:
Ми,що да няма ти,ако го искаш?
Заговори го другият път,като го скиваш 8-)
Панимаеш?

jghgh
04-07-2011, 20:44
Не му трябва момиче, което да го постави на мястото му, а момиче, в което да се влюби.
Не решаваш ти кое да е това момиче. Може да си ти, може да не си ти.

Няма как да промениш един човек без негово съгласие. Или още по-точно, за да се промени човек, трябва той САМ да го реши,а тогава ти да се включваш и да му помагаш - разбира се, ако иска да се промени в такава насока, в каквато желаеш и ти, иначе пак е безсмислено.

Общо-взето, човек сам решава и позволява другите да му влияят. Ако ти не означаваш нещо за него или не станеш ценна за него, ще има да сънуваш как той се влияе от теб и се променя и т.н. Да значиш нещо за него и да станеш ценна за него пак не зависи съвсем от теб... Можеш да му покажеш своята същност, но ако той не я оцени, ти пак не можеш да го накараш да те постави на по-горно място от всичките му момичета.

И още нещо, това че е сам, не значи че търси Момичето, може просто да не иска сериозна връзка.


За всеки случай опитай, запознай се с него. Не бъди лесна. Не му прави комплименти, не се мазни - бъди оригинална. Сигурно много момичета всеки ден му пишат по стената целувчици и му се свалят.
Направи всичко по силите си да си оригинална, да го впечатлиш по някакъв начин че си различна и имаш съдържание, че няма да му се мажеш като масло на филия и останалото вече зависи от него.
Успех.

Ssummerjam
04-07-2011, 20:45
Няма нещо определено, което да направиш, за да престане да се сваля с всяка срещната. Ако му се сториш различна и хлътне сериозно, то ще си стане от самосебеси. :)

ScarletBite
04-07-2011, 20:49
Кефи ме начинът ти на писане (като изключим тъпите правописни грешки). Личи си, че си човек с въображение. Впрегни го! :)
Естествено, че има смисъл. Ако питаш мен, всичко, винаги има смисъл. Мхм...
А тва женкарите и кучките обикновено са наистина хубави, знаещи, можещи хора, които не искат да се хабят в безсмислени "връзки" и филми, нито пък да се правят на влюбени в посредствени хорица.
Сваля се с всичко живо, щото може. Всеки друг на негово място би го правил, но тези, на които не им връзват мацките, не щат публично да си кажат "аз съм по-смотан от него" и се пишат много свестни.

Ти искаш да си различна, уникална, готина? ОК! Не бъди такава.
Чаткаш ли какво искам да кажа? Ако наистина е такъв страшен пич, какъвто го описваш (макар че не го познаваш и е възможно да грешиш в преценката си за него, често се случва), то поне още 2-3 момичета полагат усилия да се покажат невероятни и ако се наредиш сред тях, няма да изпъкнеш. Така че, не залагай на празното изтъкване на способности и доблести. Вместо това, се покажи нежен и естествен, чувствителен човек.
"Ако една жена не умее да направи недостатъците си привлекателни, то тя не е никаква жена".
Тва е. Не е никак трудно, само си настрой антенките на неговата честота и започвай да го въртиш както си искаш. Мъж ли е, кълве! :)

fenastz
04-07-2011, 20:55
Само в глупавото ти въображение той търси момиче с главно М.

В действителност търси пyтка с главно П.

И ти ще си поредното завоевание. Такива момчета/мъже не се влюбват колкото и вътрешното ти его да се надява ти да си специалната.

stelkastel
04-07-2011, 21:08
VaMpiRKaTaaa - Ай ъндърстенд ю, тенкс :)
ScarletBite - последните ти редове особено много ми допаднаха. :) Извинявам се за грешките, понякога пропускам ''Преглед'' на печата. :D Аз май не съм се уточнила. Ние се познаваме, запознахме се миналата седмица, когато изпращахме съквартирантката ми, той дойде заради сестра си и почти ми изпи маската за коса /бел. ред. ракията/. :lol: Но като цяло не сме имали сериозен разговор.
Аз всъщност мисля, че търси момиче, не знам дали е точно с главно ''м'', драматизирах :D , но това го разбрах от сестра му, значи щом тя го казва той се надява да си намеря някоя свястна може би, не знам как да го разбирам точно.
fenastz: Ю кил ми, дууд! :-D
jghgh: ''Не бъди лесна. Не му прави комплименти, не се мазни - бъди оригинална. Сигурно много момичета всеки ден му пишат по стената целувчици и му се свалят. '' - точно това имах предвид. ;-)
И като за лека нощ и благодарност към тези, които така бързо ми отговориха ще кажа: И каквото сабя покаже. :)

jghgh
04-07-2011, 21:13
Сестра му може да те издаде, така че внимавай какво й споделяш!

RealGangsta
04-07-2011, 21:31
Искам да съм пич - Then suck his cock, bitch! / ай кен ду ит лайк а брадър, ду ит лайк а дууд/ And fuck all hommies in the hood. 8)

xBadxApple
04-07-2011, 23:07
Само в глупавото ти въображение той търси момиче с главно М.

В действителност търси пyтка с главно П.

ХАХАХАХА! Winning, Sheen, winning!

Въпросът мой е - ревнива ли си?

stelkastel
04-08-2011, 03:40
jghgh, ох, пак не съм се изразила както трябва, сигурно щях да изпиша целия екран, докато обясня всичко, но не - сестра му не знае, че аз го харесвам. Тя го спомена между другото. А и тя изглежда като човек, който по-скоро би ми помогнал, отколкото издал, но все пак не мисля да й споделям.
xBadxApple , по принцип съм ревнива/еми, човещинка си е :wink: /, но много зависи от човека и от това доколко съм хлътнала. Мисля, че не изпитвам някаква ''разяждаща'' ревност от другите кандидатки все още, ако това имаш предвид / дори мисля, че почти не изпитвам като се замисля, явно съм се обезнадеждила още от сега :D /[/b]

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 09:22
xBadxApple , по принцип съм ревнива[/b]
^^ТАМ ти е грешката.
Ревнуват само психически слабите хора,които не могат да се оправят в дадената ситуация с правилният подход и спокоен разгoвор.
Както хората,които бият децата си не знаят и не могат да се оправят с децата си с думи,за това ползват сила.Нямат правилният подход.За това не излизат с децата си на глава.А е толкова лесно ,стига да имаш правилият подход.Така е и за другите ситуации.

mmmissing
04-08-2011, 09:46
За съжаление подобни ''опърничави момченца'' не подлежат на корекции и промени .. :? Човек много трудно променя същността си, било то и в името на любовта.. Дори и да се влюби в теб ( което ми се струва малко трудничко) ще продължи да си ''сваля с всичко де-що мърда'' .. :-x Според мен така стоят нещата в случая, но ти най-добре би могла да прецениш ситуацията, все пак историята познава и своите изкличения .. Успех .. :-)

xBadxApple
04-08-2011, 10:16
^^ Не съм съгласен, че там й е грешката. Това е просто черта на характера.

Ако си ревнива ще си скъсаш нервите с него, каквото и да говориш сега, имай предвид :)

vesito13
04-08-2011, 11:04
Един женкар може да се промени само, ако той поиска това. Това е нещо, което не зависи от теб.
Ако искаш да направиш впечатление на едно такова момче, не бъди поредното момиче, което умира за него и което може да има по всяко време. Раздавай го сякаш той не те интересува. ;)

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 11:46
^^ Не съм съгласен, че там й е грешката. Това е просто черта на характера.

Ако си ревнива ще си скъсаш нервите с него, каквото и да говориш сега, имай предвид :)
Както пушача може да спре цигарите,когато наистина го поиска,така всеки човек може да спре да ревнува..Най-малко,за негово добрo,зада не си къса нервите при всяко закъснение на половинката си.итн.

bebchoOoOoOo
04-08-2011, 15:17
Човек може да се промени само, ако той го иска, а не защото на някой друг му е скимнало, че трябва да го променя. Моя приятел също беше "женкар", но още преди да стане нещо между нас си бяхме говорили, че вече иска нещо сериозно.. и то се случи. Промени се до неузнаваемост, сега е такава душичка, няма и спомен от това, което е бил преди. И не съм съгласна с това, че дори и да се влюби ще продължи да се сваля с "всичко де-що мърда", много зависи от самия човек все пак и колко сериозно приема нещата.
Моя съвет също е да не му се мазниш, сваляш и пускаш като останалите "кандидатки". Обикновено момчетата от този тип се впечатляват от лесните кифли, когато е само за секса, но ако става въпрос за нещо по-сериозно, голяма роля играе вътрешната красота, характера и т.н.

montana6
04-08-2011, 21:57
^^ Не съм съгласен, че там й е грешката. Това е просто черта на характера.

Ако си ревнива ще си скъсаш нервите с него, каквото и да говориш сега, имай предвид :)
Както пушача може да спре цигарите,когато наистина го поиска,така всеки човек може да спре да ревнува..Най-малко,за негово добрo,зада не си къса нервите при всяко закъснение на половинката си.итн.

Не мисля, че сравнението е уместно и правилно.

stelkastel
04-12-2011, 18:51
И на мен ми е ясно, че не трябва да се държа като другите ''кифли'', както казахте, но все пак не знам как да се държа с него. Някои ми казват ''не си струва'', други ми казват ''много добро момче е'' и се обърквам тотално.

lubomirky
04-12-2011, 19:59
^^ Не съм съгласен, че там й е грешката. Това е просто черта на характера.

Ако си ревнива ще си скъсаш нервите с него, каквото и да говориш сега, имай предвид :)
Както пушача може да спре цигарите,когато наистина го поиска,така всеки човек може да спре да ревнува..Най-малко,за негово добрo,зада не си къса нервите при всяко закъснение на половинката си.итн.

Не мисля, че сравнението е уместно и правилно.

йеап. особено частта с ревността. направо Оспех да спреш да ревнуваш някой, ей така на секундата, 'щото ти е скимнало.

umri
04-12-2011, 20:06
Най-често жените прилагат какви ли не тактики за да прилъжат някой. Понякога е нужно просто да си искрена и да избягваш филмаджийските истории. Искреността може да е глупост, ни е и смелост. Не говоря само за вербалната искреност, но и в действията.

И... трябва да се поддържаш, да имаш прилично тяло, лице, да знаеш как да се обличаш и гримираш.

Krischu
04-12-2011, 20:57
Ако го харесваш-Пробвай!
Нищо не губиш ;)

stelkastel
04-18-2011, 09:25
Ех, единствено достойнството си ако реша да му призная и той не ми отвърне по никакъв начин. :D

fenastz
04-18-2011, 18:10
^^ Не съм съгласен, че там й е грешката. Това е просто черта на характера.

Ако си ревнива ще си скъсаш нервите с него, каквото и да говориш сега, имай предвид :)
Както пушача може да спре цигарите,когато наистина го поиска,така всеки човек може да спре да ревнува..Най-малко,за негово добрo,зада не си къса нервите при всяко закъснение на половинката си.итн.

Ти си не само неграмотно, но и дебело животно :D

stelkastel
04-22-2011, 21:35
Благодаря на всички ви за отговорите, но след една нощ, прекарана с него / не бяхме сами, разбира се :D / реших, че май е по-добре да не се захващам с него, просто няма да има място за мен. :-D Ноооо.... очаквайте скоро някоя друга моя тема! :lol:

Hilary_
04-23-2011, 07:09
Дори само с начина, по който си написала темата ти лично мен (нищо, че съм момиче) ме впечатли .. сигурна съм, че ако приложиш това и към него ще ти обърне внимание! (не, че сега не го прави) .. просто трябва да бъдеш по - настоятелна и да не го мислиш толкова какъв е и какъв не е .. ;)

п.п. само после да няма .. "съседката е влюбена, кажи ми как ме предпочитааш" .. :lol: :lol:

letmetellyou
04-23-2011, 08:22
Бъди себе си. Това е моят съвет. В крайна сметка ако те хареса, трябва да те хареса заради теб самата, нали така? Не преигравай, не опитвай да бъдеш нещо, което не си.. Ти сама каза, че искаш да бъдеш пич.. НЕДЕЙ да се правиш на маймуна за да се харесаш на някого.. Нека те харесва заради това, което си ;)

mechtattelka
04-23-2011, 09:38
Помисли си хубаво до колко харесваш това момче и заслужава ли си да се бориш за един женкар. Има толкова много момчета и съм сигурна, че с поне 1 ще си паснете, но пък ако го харесваш много и искаш само него пробвай се.Според теб той харесва ли те? Показвал ли ти е някак или просто те е свалял като многото?

stelkastel
04-23-2011, 14:30
Имаме невероятен ''очен'' контакт :D . Всъщност, може да се каже, че аз не съм го виждала в действие. Но една приятелка ми каза скоро нещо за него: ''Не го познавам лично, но щом се занимава с нея значи не е добър''. А тази ''нея'' е едно момиче, което явно е влюбено в него, а той я използва така да го наречем. А аз просто не искам да съм една от многото му ханъми, а той да се чувства като бей. Просто не съм такава. Явно не го харесвам чак толкова много, че да си го причиня. :)

mechtattelka
04-23-2011, 18:28
Радам се, че се ориентира какво да правиш. След като знаеш как ще свърши всичко просто се откажи. Това е най-доброто решение.

Shiny94
04-23-2011, 19:12
Аз все на женкари се натъквах...ехх късмет. Но никога, абсолютно никога не съм имала надежда да променям някого. Напротив. Все си казвах, че не съм аз тази дето ще промени някой, че не съм аз тази, заради която някой ще загърби голяма част от живота си, но....друго се оказа. Приятелят ми си беше женкар...или поне така изглеждаше, но се оказа изключителен човек, който просто не беше намерил подходящата. Като се запознахме на купон само му бягах. Виждах какъв е, личеше си му и изобщо не ми се занимаваше повече с такива, бягах, бягах, колко да съм бягала, като няколко дни след това бяхме гаджета. Той се промени адски много, загърби много голяма част от живота си - многото купони, кръчми, дискотеки, "приятелки" с привилегии и т.н. заради мен. Е, заслужавам го :-D Отначало му нямах никакво доверие, изобщо не си правех илюзии, дори и сега имам едно наум. И все пак, няма как да го промениш ако той не пожелае. Такъв тип момчета трудно се променят, преди мислех, че е невъзможно и странях колкото мога от тях...