PDA

View Full Version : Не иска да сподели



topeto35
04-07-2011, 21:01
Зна4и ходя с едно моми4е от 1 месец (на 14 сме и двамата) и на никой не иска да казвам защото по4ти вси4ки много приказват а пак тя се притеснява 4е ще ни се базикъкат и т.н.Аз и казвам 4е няма да и обръщаме внимание но тя се пак се притеснява.Ако може да ми кажите някакъв на4ин да я накарам да си промени мнението.Мерси предварително. :) :) :) (и искам да се извиня за правописните грешки)

nikitka_
04-07-2011, 21:04
..

jghgh
04-07-2011, 21:10
Или се срамува от теб, ама няма как да ти го каже. 8-)
Обаче нали е жена, не търси логиката защо продължава да е с теб и т.н.
А може и просто защото сте лапета, затова да си мислите, че е нужно да се криете.
Общо-взето май е 2рото ... нямате нужда от показност и т.н. и на тея години връстниците ви може и наистина да ви направят на нищо от ебавки, въпреки че на 14 някои вече имат и аборти ... Странен казус.

BladeDancer
04-07-2011, 22:25
Значи ходя с едно момиче от 1 месец (на 14 сме и двамата) и на никой не иска да казвам защото почти всички много приказват а пак тя се притеснява че ще ни се базикъкат и т.н.Аз и казвам че няма да и обръщаме внимание но тя се пак се притеснява.Ако може да ми кажите някакъв на4ин да я накарам да си промени мнението.Мерси предварително. :) :) :) (и искам да се извиня за правописните грешки)

ч-то се намира отляво на 1

Nakadah
04-08-2011, 06:01
ходи и набии 1

SmilezZz
04-08-2011, 06:17
Тя си знае каква е причината.. Така,че говори с нея..
Разбери защо не иска да кажете.. От една страна е хубаво ,обаче.. Тъй като никой нищо не знае за вас и така не могат да развалят отношенията ви.. (=

topeto35
04-08-2011, 07:07
Тя си знае каква е причината.. Така,че говори с нея..
Разбери защо не иска да кажете.. От една страна е хубаво ,обаче.. Тъй като никой нищо не знае за вас и така не могат да развалят отношенията ви.. (= е да но от друга неможем да ходим на определени места защото има много познати.

BaffaLsc
04-08-2011, 07:13
Да, да, по - добре било, ама друг път..
Правилно, вие трябва да се криете и да ходите на определени места..
Много по - добре ще е, ако всички знаят и няма за какво да се
притеснявате, то така или иначе все някога ще се разделите.. :]

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 08:16
И какво като ви виждат познати?
Тия познати,няма да ви изядат..
Може и да я е срам,да се показва с теб..кой я занае.
Поговори с нея.