PDA

View Full Version : dnb танци?



ecstazy
04-07-2011, 21:59
здравейте, въпросите са от всякаква естетика и нз кой е точния раздел но реших тук

1. мислите ли, че от тези танци се отслабва
2. има ли някаква школа в софия за dnb танци?(хип-хоп танци не ме устройват)
3. някой тук танцува ли, щото аз съм начинаеща и нещо ме наболват краката, слагам ластичен бинт ама нз трябват ми съвети :D

MegiBoOm
04-08-2011, 07:59
Ами аз миналото лято с мои приятели танцувахме:
1.Как така те наболяват? :-o - Танцувай с най-удобните ти кецове!
2. Май ен се отслабва, ама може и да стегнеш някой мускул на краката (ние го правехме за забавление, а след това качвахме клипове в нета :D )
3. В София мила, май няма такава школа, даже за Бг не съм чувала!
Просто събери една печена компания и почвайте, е тва е.... ;)

smiirnoff
04-08-2011, 08:12
Ами Drum and Bass танците са си като Jerk танците. Няма школи и такива неща. Уличните танцьори си го правят <3
Преди да почнеш да танцуваш малко загрявка си направи, защото т'ва пак е натоварване за тялото, особено когато тежестта пада само на единия крак. Както каза MegiBoOm взимаш приятели и почвате. Ние така си танцуваме в училище jerk 8-)
Успех ^^

LambOfGod
04-08-2011, 08:29
Веднъж с една приятелка пробвахме да изкопираме някакви клипове с днб танци и така се пречукахме и двете.. :lol: И после имах мускулна треска една седмица...

ecstazy
04-08-2011, 10:55
Ами аз се уча от нета и в нас си танцувам и за удоволствие мн ясно. Ноо нз тва дали е мускулна треска или .. :-o

иначе питам за школа щото гледах едно клипче в ютуб и там си бяха с учител в зала и отстрани си тренираха дръм танците а 2ма играха по средата и ги снимаха.. мн жалко